Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2018., 21:33   #1
Vjerne djevojke

Dakle tražim djevojku sličnu sebi, a takvih je jako malo.Želim curu koja je kako bi rekao dobra u dušiKoja ne izlazi u proklete diskoteke koja voli romantična putovanja, šetnjice uz more, da nekad ne izlazimo iz kreveta 2 danaDa se zna ponašat prema novcu, tj. da nije rasipna, da ne pije da ne puši.Nemam ništa protiv da se popije kad si na nekoj proslavi onako radi reda.
Ispričavam se ako sam nekog uvredio, ali dal opće ima takvih danas i gdje nać takvu curu?

Inače kad zavolim neku osobu, mene više druge cure ne zanimaju, a kad pogledam situaciju oko sebe to svako vara svakog.Ja jednostavno nisam takav tip, nemam ništa od toga.
markec2001 is offline  
Old 06.01.2018., 21:34   #2
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
Dakle tražim djevojku sličnu sebi, a takvih je jako malo.Želim curu koja je kako bi rekao dobra u dušiKoja ne izlazi u proklete diskoteke koja voli romantična putovanja, šetnjice uz more, da nekad ne izlazimo iz kreveta 2 danaDa se zna ponašat prema novcu, tj. da nije rasipna, da ne pije da ne puši.Nemam ništa protiv da se popije kad si na nekoj proslavi onako radi reda.
Ispričavam se ako sam nekog uvredio, ali dal opće ima takvih danas i gdje nać takvu curu?

Inače kad zavolim neku osobu, mene više druge cure ne zanimaju, a kad pogledam situaciju oko sebe to svako vara svakog.Ja jednostavno nisam takav tip, nemam ništa od toga.
Može li dečko doći u obzir? ja bi to sve s tobom delal.
Joshua is offline  
Old 06.01.2018., 21:37   #3
Vidim da si naučil lekciju sa LJES-a .

Imaš tu malo više temu oglasa, pa se oglašavaj.
Možeš se stavit i na Njuškalo ili moja preporuka neki kršćanski dejting sajt.

Il si izmi Đoša.
Čula sam da je on veoma dobar powerbottom, nećeš ni primjetit razliku .
(čak i dugu kosu navodno ima )
dire Dawn is offline  
Old 06.01.2018., 21:42   #4
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
Dakle tražim djevojku sličnu sebi, a takvih je jako malo.Želim curu koja je kako bi rekao dobra u dušiKoja ne izlazi u proklete diskoteke koja voli romantična putovanja, šetnjice uz more, da nekad ne izlazimo iz kreveta 2 danaDa se zna ponašat prema novcu, tj. da nije rasipna, da ne pije da ne puši.Nemam ništa protiv da se popije kad si na nekoj proslavi onako radi reda.
Ispričavam se ako sam nekog uvredio, ali dal opće ima takvih danas i gdje nać takvu curu?

Inače kad zavolim neku osobu, mene više druge cure ne zanimaju, a kad pogledam situaciju oko sebe to svako vara svakog.Ja jednostavno nisam takav tip, nemam ništa od toga.
bože markec takvih djeva je jaaako puno ...samo moraš dobro otvoriti oči
anovi86 is offline  
Old 06.01.2018., 21:42   #5
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Vidim da si naučil lekciju sa LJES-a .

Imaš tu malo više temu oglasa, pa se oglašavaj.
Možeš se stavit i na Njuškalo ili moja preporuka neki kršćanski dejting sajt.

Il si izmi Đoša.
Čula sam da je on veoma dobar powerbottom, nećeš ni primjetit razliku .
(čak i dugu kosu navodno ima )
Prestar sam ja za ove izraze? WTF?!
Joshua is offline  
Old 06.01.2018., 21:43   #6
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
bože markec takvih djeva je jaaako puno ...samo moraš dobro otvoriti oči
Ne laži čoveka? Gdje si ih ti vidla? Gdje?
Joshua is offline  
Old 06.01.2018., 21:43   #7
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Može li dečko doći u obzir? ja bi to sve s tobom delal.
Ja ozbiljno pitam a vi me provocirate Šta ću kad sam previše dobar to nije dobro, da me uhvati neka cura mislim da bi mi se um zamutio, vodi me tamo, kupi mo ovo,ono, a ko ne bi bio slab na tako predivna stvorenja

Zato moram pažljivo birat i želim nać što više sličnu sebi.
markec2001 is offline  
Old 06.01.2018., 21:44   #8
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Prestar sam ja za ove izraze? WTF?!
"Power Bottom

A gay male, who while still being the receptive partner, leaves no question about who fucked whom. The result of encounters with many disappointing 'stellar tops' who don't know how to toss a salad, Hidden Valley or otherwise; couldn't find my prostate with 11 fingers and high resolution maps of my ass; and either cum or pass out from exhaustion after 3-5 minutes of 'humping.' Highly motivated self starters with ability to multitask and work in a team environment. Creative, honest, supremely confident and hands on individual with leadership abilities."


Da ti prevedem, onaj koji prima, ali se također potrudi da se desi sva potrebna magija .
dire Dawn is offline  
Old 06.01.2018., 21:46   #9
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
"Power Bottom

A gay male, who while still being the receptive partner, leaves no question about who fucked whom. The result of encounters with many disappointing 'stellar tops' who don't know how to toss a salad, Hidden Valley or otherwise; couldn't find my prostate with 11 fingers and high resolution maps of my ass; and either cum or pass out from exhaustion after 3-5 minutes of 'humping.' Highly motivated self starters with ability to multitask and work in a team environment. Creative, honest, supremely confident and hands on individual with leadership abilities."


Da ti prevedem, onaj koji prima, ali se također potrudi da se desi sva potrebna magija .
Pa nije loše- Sviđa mi se.Može! Prodano!
Joshua is offline  
Old 06.01.2018., 21:47   #10
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
Ja ozbiljno pitam a vi me provocirate Šta ću kad sam previše dobar to nije dobro, da me uhvati neka cura mislim da bi mi se um zamutio, vodi me tamo, kupi mo ovo,ono, a ko ne bi bio slab na tako predivna stvorenja

Zato moram pažljivo birat i želim nać što više sličnu sebi.
A zakaj ne bi s menom bil? Ja sam točno takvim kakvu tražiš? Ne moramo se seksat. Bumo se samo družili. Milo gledali. I ponekad slučajno dotakli cjevanicama dok skupa ispijamo kvalitetna pića!?
Joshua is offline  
Old 06.01.2018., 21:47   #11
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ne laži čoveka? Gdje si ih ti vidla? Gdje?
pa daj se malo osvrni...skoro svaka druga na forumu pa ja sam isto dobra
anovi86 is offline  
Old 06.01.2018., 21:48   #12
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
pa daj se malo osvrni...skoro svaka druga na forumu pa ja sam isto dobra
Pa dobro daj molim te. Eventualno dve su takve.Ti si dobra! Ahaha!
Joshua is offline  
Old 06.01.2018., 21:50   #13
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa dobro daj molim te. Eventualno dve su takve.Ti si dobra! Ahaha!
joško daj se uozbilji

kaj sad me još i vrijeđaš , da pa točno onakva iz opisa kaj je markec napisao
anovi86 is offline  
Old 06.01.2018., 21:53   #14
Iskreno se nadam da 2001 u nicku nije godina proizvodnje .
dire Dawn is offline  
Old 06.01.2018., 21:53   #15
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
joško daj se uozbilji

kaj sad me još i vrijeđaš , da pa točno onakva iz opisa kaj je markec napisao
Ok .Oprosti. Je baš takva. Markec!
Joshua is offline  
Old 06.01.2018., 21:53   #16
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Može li dečko doći u obzir? ja bi to sve s tobom delal.
I ja

Takvih zenski a da su zgodne skoro pa nema, pogotovo ne na forumu
zemljanin80 is offline  
Old 06.01.2018., 21:58   #17
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Iskreno se nadam da 2001 u nicku nije godina proizvodnje .
anovi86 is offline  
Old 06.01.2018., 21:59   #18
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
I ja

Takvih zenski a da su zgodne skoro pa nema, pogotovo ne na forumu
E u tome se slažem, ne treba meni neka zgodna, barem da je neki prosjek, ali teško je nać.Pusti forum pa neću tražit na forumu curu, inače ima jedna takva kao u mojem opisu koja je dugo zaljubljena u mene, ali šta ću kad mi se ne sviđa, nikako postić zadovoljstvo sa obje strane
markec2001 is offline  
Old 06.01.2018., 22:04   #19
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
E u tome se slažem, ne treba meni neka zgodna, barem da je neki prosjek, ali teško je nać.Pusti forum pa neću tražit na forumu curu, inače ima jedna takva kao u mojem opisu koja je dugo zaljubljena u mene, ali šta ću kad mi se ne sviđa, nikako postić zadovoljstvo sa obje strane
kaj teško ti je naći curu prosječnog izgleda , znači markec je izbirljiv

etooo ti peha ...uvijek ono što ti hoćeš neće tebe, što tebe hoćeš nećeš to
anovi86 is offline  
Old 06.01.2018., 22:12   #20
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
kaj teško ti je naći curu prosječnog izgleda , znači markec je izbirljiv

etooo ti peha ...uvijek ono što ti hoćeš neće tebe, što tebe hoćeš nećeš to
Je to je čista istina, jer nešto što mi se ne sviđa i ne privlači me ja to ne mogu.

Inače ova cura koja je zaljubljena u meni prosječnog je izgleda ali me jednostavno ne privlači ima nešto što me odbija.E sad ima još jedna koja je u istom rangu sa njom što se tiče izgleda, ali me strašno privlači, jednostavno ima nešto.Ima također nekih full zgodnih cura koje su meni nekako odbojne, zgodne jesu ali me ne privlače.
markec2001 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.