Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2016., 01:18   #6221
Quote:
Surround kaže: Pogledaj post
Ima. Bila je luda ko struja al se stvarno dobro jebala. Da nismo bili sa istom?
Ne, nego mi se cini da se lude zenske dobro jebu, i da ih ima posvuda. Majko mila, sta mi je radila

Quote:
pullus kaže: Pogledaj post
Ti to za najozbiljnije? Pa gdje ih samo nademo?
Stvarno...
Nakon samo tri dana ona je vec kod tebe s nozem?
A mislila sam da je meni lose. Moji su bili princeze.
Da. Nazalost da. A dobro ajde, bio je neki mali dzepni nozic Ma ludaca totalna! Mislim da se jako htijela jebat, a ja sam izgubio interes kad sam vidio noge. Inace je dosta dobro izgledala. Rekla je da pusta dlake kako bi odbila muskarce. Mission accomplished.

Kurac su bili. Mogla bi ti puno, puno bolje od onih gmazova o kojima si pisala
jupiterko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 14:01   #6222
Citajuci ove postove sa zlostavljacima i kako ih prepoznati, moram priznati da stvarno ima svasta.

Nisam fala Bogu bila nikada u vezi sa nekim ko bi me tukao, omalovazao itd.sto ne iskljucuje to da nisam naletila na takve osobe, ali sam ih dobrano izbjegla.

Bio je jedan lik, upoznali smo se na moru, bili susjedi na poslu, i bio je dosta stariji od mene. On je sad poznat dosta, ajmi to tako reci.
Do tada takve gluposti a i nakon toga nisam dozivjela.

Lik se uglavnom meni svidio. A valjda i ja njemu kad smo vec bili zajedno.
Ali ja sam osjetila to nekakvo ppdcjenjivanje u startu. Jer sam sa sela, opcenito podcjenjivanje.
Oke, nekako sam to pregrmila.
I mu zavrsili zajedno. Sex je bio tak ,ajd oke, nisam dozivjela orgazam..
Bilo mi je glupo nakon sexa ostat kod njega. Cak dam se osjecala malo neugodno, jer je on imai neki cudan stav, s obzirom da ja nisam dozivjela orgazam, i poceo me tako ispitivatii o mom sexualnom iskustvu, al sve nesto onak, ni malo lijepo.

I znam da sam se krenula oblaciti i rekla sam mu lijepo da idem u stan.
Na sto je on onako zapovjednicki prema meni, da nikuda necu ici i ima da legnem u krevet nazad i onda me gurnuo.
I tako sam ostala spavati kod njega.

Da dalje nastavim. Ujutro sam otisla na posao.
Sretnem ga na poslu, lijepo pozdravim, a on onak bahato meni da sta sam nervozna, uzasan pogled nekakav. To jos nisam.dozivjela. Ja njemu kazem da nisam nervozna i tak.

Navece legnem spavati, i zvoni mi mobutel, vidim on. Pita on mene da gdje sam ja, reko u stanu, taman idem spavat. I onak naredjivacki, ajd izadji van, tu sam ti kod zgrade da te vidim.
Oke. Ja izasla van.
Htio je da idem sa njim, kao da budemo zajedno, no ja nisam zakljucala svoje cimerice i rekla sam mu da ih moram zakljucati. On se okrenuo i rekao.ne zelim te vise vidjeti.

Oke. Pomirila sam se sa tim.
Al on sto je uslijedilo, pracenje nakon toga, zasjede kod zgrade gdje sam bila, i da nakon svega sam bila kurva i to mi je rekao. Da dalje ne nabrajam.

Tako da vjerujem da bi to bio najobicniji nasilnik. Dobro da je zavrsilo tako kako je.

Jer njemu je isto bilo nepojmljivo da se ja druzim i razgovaram sa ljudima. Ego mu je bio katastrofa veliki, na kraju ni malo empaticnosti, osjecajnosti.

Jedino sto priznajem, prebrzo smo sve nekako poceli.
Neki muskarci jednostavno ne vole zenske, i napraviti ce sve da im bude lose.
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 14:19   #6223
Smijesno je da prije tog lika i nakon njega nitko mi nije rekao da sam kurva.
Osjecala sam se odvratno, nisam ni imala snage sevraspravljat, jer znam sta sam. Nemam se kome sta objasnjavati.
Samo sam lijepo zahvalila.
Tesko je upoznati osobu sa kojom mozemo lijepo razgovarati, koja je emapticna, i zeli razumjeti. Koja prihvaca da ljudi nisu savrseni.

Zasto tako nakon toga sto smo jednom zavrsili zajedno i oke ako nije islo, mozda mu se vise nisam svidjela. Ali cemu vrijedjanje.
Svatko od nas bi volio od prve upoznati onu pravu osobu, al jbg zivot je sasvim nesto drugo.
Meni taj sex nije toliko bio bitan, tj orgazam, al on se ponio prema meni kao da sak svoj zivot nasla na cesti.
Jbg.
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 08:07   #6224
Samo kratko moje iskustvo..

Veza, 5 godina. U tom razdoblju sveukupno 3 fizička napada na mene (ništa preozbiljno), uvijek bih okrenuo leđa i slično dok je ne prođe histerija. Na kraju bi se rasplakala i tješio bih je kao pravi čovjek i opet je sve bilo za 5.

Pomisliti da netko može slabiji spol udariti pa makar i u samoobrani mi je gnjusno i općeg sam mišljenja da su takve osobe u stvari pičkice s kojima bi svaki iole frend od cure, poznanik, čak i stranac na cesti kad bi ga ulovio i upozorio da nek još jednom to napravi pa da će ostat bez glave postao bi manji od makovog zrna.

Iako mislim da mi ne bi nitko imao pravo prigovoriti da sam je ošamario da se "skulira" u tom napadu histerije(za njeno dobro jer kad poludiš poludiš). Ali nisam

Ako vas netko fizički napada maltretira, pa javite nekom prijatelju, poznaniku, garantiram da ako je imalo stalo toj osobi da će "porazgovarat" malo sa nasilnikom. Sve se u životu može izgladiti nema nikakvih problema.
Orion1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 22:10   #6225
Mislis na to da porazgovara kao sa tim nasilnikom, a da osoba koja je napadnuta ostane sa tim.likom ?
Ili ako neko nekoga maltretira nakon prekida ?

Jer ako je ovo prvo, to mize rezultirati samo jos vecim bjesom, osoba moze biti samo jos vise napadnuta.
Ukoliko je ovo drugo onda oke, netko bi i trebao "porazgovarati" sa nasilnikom.

Vjerujem da bi osobe jedino trebale ici zajedno na neko savjetovanje, jos pogotovo ako su u braku.
Ocito je da do nasilnog ponasanja najvise dolazi nekak nakon poduzeg trajanja veze, i kao da se osobe moraju nauciti ispocetka medjusobno komunicirati.
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 15:29   #6226
Moja iskustva sa zenama s kojima sam bio obicno bi bilo sve na pocetku zabavno,komicnoNikada nebi nista branio ali isto tako sam ocekivao obrnuto bez tih ispada ljubomore mozes slobodno izaci sa muskim drustvom,oblacit kako zelis osim sto bi pohvalio i kada nebi valjalo....uglavnom znakovi bi bili ceste poruke od kada si dosao kuci javi se,kako gdje s kime si bio,pracenje fb od tko ti je lajkao,tko ti je bila bivsa i to u detalje bi se ispitivalo,zasto imas sliku jos od bivse,jeste na fb prijatelji/odkud poznajes tu curu,stavi zajednicku sliku .....Totalno bi bio smiren na sve to pa bi krenulo ide se vanka sexy se oblaci,price kako su je svi gledali,malo malo objavljivanje slika sa doslovce umjetnim osmijehom al bitno da je sexy.Par puta bi ju uhvatio da mi cacka po mob,kada svemu tomu nebi davao toliku paznju cesto pokusavaju biti zrtve od plakanja/problema (koji su rjesivi),bivsi svi kreteni.. al eto moras kao biti njen spasitelj.Samarcinu sam dobio dva puta jer sam samo sutio na njene probleme,nakon cega bi se digao otisao i naravno poslje toga zao mi je,volim te....Uvijek bi se rastajao bez drame,nabijanja i onako sta sada mozemo kavu popiti obojee smo krivi nisam ni ja svetac,prijatejima nebi nista pricao niti blatiio osim u dva prekida gdje me se islo blatiti pred svima,slanje poruka mojim prijateljima a to su bas bile gadljive stvari od izmisljanje za prevare,novcana dugovanja(nikada nisam nikome bio duzan) pa do ulizivanja mojim prijateljima,jednom mi cak novi decko njen prijetio jer eto tko zna sto je pricala a najgora moguca stvar sto mi je napravljena je bila da joj treba pomoc,dali bi mogao doci nakon cega sam(naivac) otisao da bi me na vratima preko diktafona upozorila da ako jos jednom dodem da ce se zvati policiju nakon cega sam se zaledio i naravno pricalo se okolo da nekoga uhodim,nisam ju nakon toga htio niti pozdraviti nakon cega bi njene prijateljice slale poruku da sam jadan,dubre.Manipulacija/psihicko zlostavljanje je puno gore od fizickog nasilja nakon cega sam sebe krivio od da sam los kao osoba pa do ispravljanja necega za sto nisam kriv.Stvarno sam se nagledao svega od varanja,cesto sam bio okruzen zenama,svjedok raznih spletkarenja da se pitas dali je to moguce iskreno sretni bi bio da nista nisam nikada vidio a kamoli cuo.Krivo mi je sto se nasilje ne tretira podjednako i sto muskarci ne prijavljuju zene zbog samara/zlostavljanja pa neka bude jednako a ne da se boje biti papci (medu kojima sam i ja bio dok recimo sada bi odma prijavio bez pardona).Ne generaliziram ovdje niti branim muskarce vec sam samo htio skrenuti i na drugu stranu posto se muskarce optuzuje vecinom za sve mogu si mislit sto je tek razvod braka/podjela svega naci opet neusporedivo sa svime ovim sto sam ja naveo.lijepo poz svima jer sve ovo nije ljubav a kamoli znak da je nekom stvarno stalo da vas a znakovi ljubavi su POSTIVANJE i SLOBODA.
Zima90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 12:46   #6227
Zbog izraženog muškog ega i stigme u društvu da su muškarci ti koji su jaki i koji sebi nešto ne dozvoljavaju, većina nikada ne prijavi psihičko, a još manje fizičko maltretiranje.

Svaka čast na postu. Ako neko ko ima sličan slučaj pročita trebao bi da podstakne na promjene.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 09:55   #6228
A kome i kako prijaviti psihičko maltretiranje? Gdje je uopće granica?



A i da prijavljuješ ovo, ili ono, rasječenu usnicu možeš dokazati, što bi žrtva psihičkog nasilja trebala, otići na policiju i reći"vikao je na mene", "rekao mi je da sam debela i ružna i da ne vrijedim ništa". Rekli bi ti da si nabaviš prave probleme, a ako ti smeta, da se skloniš(što realno je stanje stvari). Ako si svjesna da je to problem koji ne želiš riješiti na taj način, nećeš se ni policiji žaliti. I možda je problem što sam muškog spola, ali nekako mi se čini da verbalno nasilje u većoj mjeri i težim oblicima dolazi iz ženskih usta.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 12:05   #6229
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post

A i da prijavljuješ ovo, ili ono rasječenu usnicu možeš dokazati, što bi žrtva psihičkog nasilja trebala, otići na policiju i reći"vikao je na mene", "rekao mi je da sam debela i ružna i da ne vrijedim ništa". Rekli bi ti da si nabaviš prave probleme, a ako ti smeta, da se skloniš(što realno je stanje stvari).
Ovo boldano. Psihicko maltretiranje jest pravi probem i svatko to izjavi ovako nesto ne zna kako je opasno takvo sto savjetovati.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 15:37   #6230
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Ovo boldano. Psihicko maltretiranje jest pravi probem i svatko to izjavi ovako nesto ne zna kako je opasno takvo sto savjetovati.
Ok, sve 5, ali kome prijaviti? Kako sankcionirati? Tko će te shvatiti ozbiljno?



Ili da okrenemo ploču, uzmi za primjer silovanje(aka sex bez pristanka). Što da muško dođe u policijsku stanicu i prijavi da ga je s njegovih 100kg silovala ženska od 50 Prvo, smijat će mu se. Drugo, bilo bi šta ti trabunjaš, kako? Treće, šta kukaš? A ta ženska je mogla biti usred plodnih dana, drogirat ga, svezat i čekat


Također, koliko god štetno bilo, na policiji nisu stručne osobe i rečenice"ti si neambiciozna nesposobna budala" i cijeli arsenal koji stoji iza toga će protumačit"a što si očekivao u zajedničkom životu". Mislim, najpametnije se, po meni skloniti, ako posljedica ima, potražiti stručnu pomoć.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 21:01   #6231
Evo, ja bih je snimala. Krišom. Ako treba nabavila bih kamere ili mobom. Pa neka stoji koliko god treba. Eh hajde sad me udari ili izmaltretiraj. Neka se smije ko hoće, materijalni dokazi su materijalni dokazi.

Znam par ljudi koji su na ovaj način riješili raznorazne probleme.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 00:08   #6232
Ja ne govorim o fizičkom nasilju, s njim uglavnom nema problema s dokazivanjem. Verbalno je druga stvar, i dolazi s obje strane(doduše, nisam siguran o kojoj razini govorimo).


I teško se zamisliti u toj situaciji, ali mislim da će pomoć tražiti osoba koja će se znati i sama skloniti(a ako se skloniš, obično želiš distancirati se od cijelog tog problema, ne?).
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 00:12   #6233
ne znam kako je to pravno regulirano (može li se i u kojoj mjeri koristiti na sudovima) ali zašto ne bi ženu koja opetovano viče na tebe i vrijeđa te snimio mobitelom. barem zvuk.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 00:14   #6234
Rade bi da me netko istuce,opali samar nego psihicki unisti,samopuzdanje,blati pred svima i nabija krivnju,place....rade bi da me ostavi/prevati nego vaginaono manipulira,izmislja i tebe jebe glupostima zasto joj se ne sexa,ucjenjuje a da ne pricam kada se netko preko tebe osvecuje bivsim to je ono najgore gdje te uzdize u nebesa,stavlja zajed sliku,glumi srecu a sve to da bivsi vidi �������� na prve znakove bez analize samo bjezite cim te pokusava promjeniti
Zima90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 01:04   #6235
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
ne znam kako je to pravno regulirano (može li se i u kojoj mjeri koristiti na sudovima) ali zašto ne bi ženu koja opetovano viče na tebe i vrijeđa te snimio mobitelom. barem zvuk.
Sugovornik mora biti upoznat s time da je sniman, inače je dokaz nevažeći. Ne znam mora li iz snimke biti očito da je upoznat.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 15:39   #6236
Ukoliko služi kao dokaz za neko krivično djelo ili prekršaj tada ne mora biti upoznat. Barem je tako u mojoj zemlji.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 17:48   #6237
nisam bila u nasilnickom odnosu nikad ali znam dva slucaja.

1. moja prijateljica. 10 godina u vezi, od 14-24. godine. on po svemu u ovoj temi navedenom klasicni zlostavljac. malo prijatelja, ubijanje samopouzdanja, bolesna ljubomora, mucenje psihicko da bi zadnjih par godina postalo i fizicko. ona skrivala dosta vjesto, ali saznalo se. njena majka je onda reagovala, poslala je nju psihologu, a njemu zaprijetila. kao i otac isto. prijateljica je bila van sebe, ljuta na majku (jer oni imaju "najvecu ljubav koju Niko ne moze razumjeti"), .. djevojka je na kraju bila blijeda kopija sebe. mrsava, sa aknama, na tabletama za smirenje, antidepresivima. dugo ju je jos ganjao, ali smirilo se. vec dvije godine je u normalnoj vezi sa normalnim deckom, ali nazalost posljedice su tu. njoj fali "uzbudjenja". valjda je u osjetljivim godinama naucila na taj poremeceni model ponasanja.
pokazatelji tj cinjenice u njenom slucaju su bili

- on zatvoren, ali jako samoljubljiv
- skoro nema prijatelja
- okrece je protiv sestre, mame, tate, prijateljica
- konstantno maltretiranje i paranoja da ga vara (da bi se na kraju ispostavilo da on nju vara)
- srozavanje samopouzdanja
- fizicko nasilje ali bilo je obostrano na kraju. znala je i ona njega udariti. naravno to je neusporedivo, jer je ona jednostavno slabija.... ali postala je ocajna....

2. moj sadasnji decko. njegov bivsi brak. on otvoreno prica o tome sta se sve desavalo, veza iz horor filma. ne od pocetka, ali cim su poceli zivjeti zajedno. na zena koja ima problema, napade panike i histeriju. udara ga, dere se na njega. on hoda po jajima, ostaje duze na poslu da nebi Isao kuci jer non stop svadja. zatim on gubi zivce, mrak pred ocima, napad na nju, nasilno ponasanje. razvod. dugo godina im je trebalo da uspostave normalne odnose, iako sam jednom prisustvovala njihovoj svadji preko telefona (u kontaktu su radi djeteta) da se prepadnes. onda iz njega izlazi najgore jer ona tacno zna gdje da ubode. ne opravdavam nasilje niti slucajno, da me neko ne razumije pogresno. naravno da je on TREBAO OTICI kad je vidio s kim ima posla, ali djete je bilo u igri, nije je trebao udariti. naravno da mu je zao radi toga, ali kaze bogu hvala zavrsilo je dobro jer bi je vjerovatno ubio.
kako su zavrsili brak, jos su dobri danas. ali je kontakt na minimumu, jer on cim vidi njeno ime na telefonu odmah postaje nervozan, nevjerovatno.
ali on sam kaze da je ona iz njega izvukla NAJGORE ... najmracnije strane i da takav odnos nikada nije imao ni sa jednom zenom, ni prije nje ni poslije nje niti sa mnom.
iskreno da vam Kazem, mene je brinulo da je on imao takav odnos. bojala sam se da ce mene udariti ili slicno, ali onda sam shvatila da je to bila njegova reakcija na njeno ponasanje. ta zena i dan danas uzima tablete i kod psihologa je. ima dobre i lose dane. u dobrim danima je super, mirna i kad se cuju sve je ok. u losim danima zna da udari sina, da ga pljune..... strasno nesto.
al ne krivim ni nju. imala je problematicnog oca. to je sigurno ostavilo posljedice.

on prema meni nije nasilan, ljubomoran, ne odvaja me od nikoga, nemamo ni blizu svadje kao on i ona, jer sam ja jednostavno drugacija osoba. on sam kaze: sa tobom se moze normalno pricati, bez histerije, bacanje steke cigareta u glavu, torbe o glavu dok on vozi Auto (to je ona sve radila).... mi se svadjamo kao svaki drugi par, pa se pomirimo razgovorom. nema ni trunka ponizavanja, sve je sa postovanjem, cak i kad smo jako ljuti znamo se smiriti....

ono sto zelim reci je da je odnos 1. klasican zlostavljac. covjek koji je sa novom curom isti kao sa mojom prijateljicom. zasto? jer je imao takav model ponasanja kuci, ljubomornog oca koji je majku zatvarao kuci.
znaci on ce UVIJEK biti takav sa svakom zenom jer NE ZNA DRUGACIJE.

moj decko je usao u taj poremeceni odnos jer se zaljubio, jer je mislio "ona ce se promjenit, mi cemo se promjenit, bit ce sve ok". danas sam kaze LJUDI SE NE MJENJAJU. i da mu je trebalo tri godine da to shvati i da krene dalje, da mu je razvod dosao kao spas, iako je Patio sto djete vise ne zivi sa njim, ali isto tako kaze bolje tako nego da gleda njihove bolesne svadje ...

htjela sam jos reci jednu stvar,. koja je vec spomenuta na ovoj temi par puta.
ja mislim da se treba praviti razlika izmedju klasicnog zlostavljaca i osobe koja je isprovocirana da udari.
znam, sad ce te me napasti ali ja npr nikad nebi dosla na ideju da svom partneru pijem krv na mozak, da ga provociram, da se ponasam histericno, da mu namjerno Vadim mast. jednostavno, ako je svadja onda treba da bude svadja, a ne provociranje.
pa kad bi mene neko tako provocirao kao sto neki ljudi znaju (nazalost najcesce su zene te. jer one vise psihicki maltertiraju, muskarci neupitno fizicki) mozda bi i ja nekom opalila samar u afektu.

a budala - psihopat - zlostavljac (iz 1. primjera) ce udariti bez provociranja, povoda itd. naravno da ce ON napraviti to tako da je imao povoda jer se ona navodno "kurva" okolo, jer je "glupa nesposobna" itd. ali prvo ce on ici na to da je okarakterise kao glupu, nesposobnu, kurvu, polako, Korak po Korak i onda nasilje.
Monika25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 20:49   #6238
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ukoliko služi kao dokaz za neko krivično djelo ili prekršaj tada ne mora biti upoznat. Barem je tako u mojoj zemlji.
Ne znam koja je to zemlja, ali znam da je u "Ćaćinom" slučaju bilo upitno je li u prostoru gdje je snimljen bila oznaka da je pod videonadzorom.


I sam sam bio na ročištu gdje je proglašen nevažećim dokaz za koji svjedok nije znao da ga se snima.


Doduše, s obzirom na neke okolnosti, fkt pomislim da ovisi o volji suca, a ne o zakonu(imaš argumenata masu za obje strane).
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 20:53   #6239
Znam za Srbiju da je legitimno dokazana prevara tako što su kamere postavljene u stan i snimano jedno vrijeme. Za BiH znam jedan slučaj koji mi se desio u familiji.

Bez obzira na oznaku, stan je recimo privatan prostor i tvoj lično i ti tu imaš pravo da radiš šta želiš. Naravno da je protuzakonito stavljati kamere na neka javna mjesta i slično samoinicijativno.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 20:58   #6240
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post

Doduše, s obzirom na neke okolnosti, fkt pomislim da ovisi o volji suca, a ne o zakonu(imaš argumenata masu za obje strane).
Ne znam kako to tocno pravno ide ali je takva vrsta snimke priznata kod onog bivseg vukovarskog gradonacelnika Sabe ako se ne varam.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger