Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2008., 02:58   #1
Srpski TV kanali

RTS 1 i RTS 2 - državni
Pink, B92, FOX, Happy (za djecu), Košava, Avala - pokrivenost cijele Srbije

+ kanali za Vojvodinu, Sumadiju,itd. kao i jos 1000 lokalnih

Ja ne znam nijedni zemlju u regionu sa vecim brojem tv stanica nego Srbija.

Pratite li ih i kakve su vam, meni nisu lose....
mala_kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 03:17   #2
Pink mi je okej, imam i pogledam tu i tamo ako je neka dobra serije, Grand show i Lovac na novac samo da se nasmijem,dok RTS 1 (koji isto imam) izbjegavam jer mi nema nekih spešl sadržaja...na RTS-u znam začudo dosta često njihov dnevnik pogledat a ostalo me ne zanima previše...
__________________
eh da...
°!~piXiee~!° is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 03:30   #3
RTS se uzasno mnogo popravio po pitanju stranog programa i trenutno sisa sve srpske tv stanice.....a kad sam jos vidio vidio sto sve najavljuju za jesen.....odusevio sam se.
Od ostalih pogledam s vremena na vrijeme B92, FOX i avalu.....ostalo nije vrijedno pomena
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 07:48   #4
definitivno overiti lokalnu stanicu TV Duga (pokriva rejon Donje Pogačice i atare svih okolnih sela) i njihovog superstara Vidovitog Milana koji navija za Milan.
zvonko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 12:23   #5
^6
Ah milan je stara vijest.....i ne ide ons amo na Dugi.....prije neku noc sam ga uhvatio na Kanalu Zdravlja
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 13:09   #6
Lovac na novac=Nova Lova

Identicno, ali identicno...
mala_kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 21:16   #7
Meni je PINK dobar, al mi je bolji FOX,RTS je po meni smeće
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 20:47   #8
RTS i HRT su cool, dok su RTCG, BHT, SLO i MTV mnogo losiji, sto se tice bivse Jugoslavije.
mala_kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 22:06   #9
Kada na RTS-u vidim ono "Svadba 48 sati" dođe mi muka! kazem vam to je sve smece...
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 02:01   #10
Ja zapravo "24sata svadba" jedino i gledam na RTS-u, baš mi je fora to...

A stari tu i tamo zna pogledati "Selo gori a baba se češlja" (naslov je genijalan ali na žalost serija je sranje)...

I da, mislim da je TV SLO bolji od RTS-a (netko je gore spomenuo da je TV SLO sranje pa zato.. )
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 02:09   #11
Pink,B92,SOS kanal i neke lokalne stanice koje hvatam su ok,RTS je zivo smece i najdosadniji kanal koji sam ikad gledao
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 02:19   #12
Evo istih emisija za dvije drzave

HRVATSKA SRBIJA

Tko zeli biti milijunas = Zelite li da postanete milioner
Mijenjam zenu = Menjam zenu
Uzmi ili ostavi = Uzmi ili ostavi
Jedan protiv 100 = Sam protiv svih
Najslabija karika = Najslabija karika
Nova Lova = Lovac na novac
Vjeruj u ljubav = Sve za ljubav
Zvijezde plesu = Plesom do snova

mozda sam nesto i zaboravila...
mala_kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 11:05   #13
Quote:
mala_kitty kaže: Pogledaj post
Jedan protiv 100 = Sam protiv svih
Na kojem kanalu ide taj "Sam protiv svih" ? Rečeno jest da će Emotion za PINK raditi "1 protiv 100" ali to još uvijek nije krenulo ....

Quote:
mala_kitty kaže: Pogledaj post
Zvijezde plesu = Plesom do snova
Nije ista emisija. HRT radi po BBC-evoj licenci "Strictly Come Dancing", a PINK (kao i OBN u Bosni) rade neku svoju hibridnu verziju koja osim što se pleše u njoj praktički nema nikakvih dodirnih točaka sa HRT-ovoj (Iliti BBC-evoj emisiji)

Ostale emisije koje si nabrojala su licenci show programi uglavnom od Edemola.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 11:58   #14
Pinkova verzija "Plesom do snova" je rađena prema meksičkoj emisiji "Bailando / Cantando por un sueno".
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 14:36   #15
Sam protiv svih (Jedan protiv 100) se prikazivao na nacionalnoj televiziji RTS, sad je umjesto njega kviz VISOKI NAPON.

A u pravu ste za Plesom do snova, nije isto. Mada mi je bolja ova verzija, plesu jedna poznata i jedna nepoznata licnost da ostvare svoj san. A snovi su dirljivi: pomoci sestri za vjestacku oplodnju, operisati gluvonijemo dijete itd. Onaj ko pobijedi ostvari svoij san. Bude jako dirljivo.
mala_kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 16:40   #16
Kviz "Sam protiv svih" koji je išao na RTS-u je rađen po britanskoj licenci "The People Versus". Ako nisi nikad gledala taj show evo jedan link da vidiš kako to izgleda http://www.youtube.com/watch?v=jtlTKi-1buo

Sa druge strane, kviz "1 protiv 100" koji je išao na HRT-u je rađen po Endemol-ovoj licenci "1 vs 100". Evo pogledaj kako taj show izgleda ... http://www.youtube.com/watch?v=IZOGsmXsqwA (na žalost nisam uspio naći HRT-ovu snimku na youtube-u)

Pa kada si pogledala i jedan i drugi link, reci mi, imaju li ti show-ovi ikakve sličnosti, osim sličnog naziva na hrvatskom i srpskom jeziku?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 22:23   #17
SOUND : ja ne kontam sta je sa ovim logom od rts-a? u mene je potpuno drugaciji! nikada nisam vidio ovaj kviz...
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 22:25   #18
i sto nisi uzeo video iz hrv. showa kad si vec srpski...al dobro...
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 23:44   #19
Quote:
Halliwell kaže: Pogledaj post
SOUND : ja ne kontam sta je sa ovim logom od rts-a? u mene je potpuno drugaciji! nikada nisam vidio ovaj kviz...
Ti onda gledaš RTS SAT (satelitska verzija RTS-a), a ne zemaljsku ... RTS SAT je besplatan na satelitu i uglavnom samo njega ubacuju u kabelske sustave zbog autorskih prava, dok prava zemaljska verzija RTS-a (sa plavim logom kao sa snimke) je kodirana, i uglavnom je nema u kabelskim sustavima u HR jer prikazuje strani program za kojeg RTS nema prava da emitira izvan Srbije

RTS SAT (satelitska verzija)


RTS1 (zemaljska verzija) ... isto tako postoji i drugi zemaljski program sa brojkom "2"
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 23:51   #20
Quote:
Halliwell kaže: Pogledaj post
i sto nisi uzeo video iz hrv. showa kad si vec srpski...al dobro...
Zašto ne čitaš pažljivije?

Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
(na žalost nisam uspio naći HRT-ovu snimku na youtube-u)
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:34.