Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2010., 02:31   #41
Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
Znamo se dvije godine. Prvih godinu dana smo bili samo "frendovi", a onda se u priču uplela i fizička privlačnost. Rekao mi je da me više ne gleda kao frendicu i da želi biti samnom. Kako sam se u prošlosti opekla s vezama, htjela sam da u taj odnos ulazimo polako i da se s vremenom naš odnos pretvara u nešto više. On se složio sa svim, govorio da me voli i sl. uglavnom, non stop smo bili skupa, predstavio me roditeljima, svim prijateljima, planirao zajednički život...

No, nedavno sam saznala da je cijelo vrijeme furao paralelku s curom koja je, kao, bila zaljubljena u njega i opsjedala ga, a zapravo je ispalo suprotno- on je nju bario, trčao za njom, čak je i sponzorirao na neki način, a ona njega iskorištavala. Kad sam to saznala, pukla sam, ne želim ga više vidjeti!

Sad me sram pred svim ljudima koje zajednički znamo, ispala sam totalna jadnica. Što je najgore, on još zove i ponaša se kao da je sve ok, laže mi i mulja i hoće pomirenje za koje ne želim ni čuti!

Ne kužim, kako je moguće da se netko oko nekoga toliko trudi kao što se on trudio oko mene u te dvije godine (ljudi, ne biste vjerovali koliko smo mi vremena proveli skupa!), a ustvari ne osjeća ništa niti želi išta ozbiljno samnom. Je li to moguće?

Jesam ja tolika glupača ili što?!
stara nisi glupaca niti malo svima se to dogodilo bar jedan put jer je svit pun retaja koji nas ne zasluzuju...ako te jos zove to je prevrhunski...imas i ti sansu ponizit njega,ja san bila u slicnoj situaciji kad san saznala da moj bivsi prasi svoju susidu i to san saznala od svih samo ne od njega..nisan mu tila rec nego....zvala san ga kod sebe,sve 5 ono poceli se mazit vamo tamo,i totalno odjedanput san stala i rekla mu da nerazumin koji kurac ja uopce radin s budalon koja nije dobra ni u cemu sta radi(lik je totalno blenia u mene,ka tele u sarena vrata) i onda san mu naravno rekla da san saznala sta je napravia i da san samo isla provjerit jel tolko jadan da nakon svega toga dode meni glumit,da ga nebi ni pljunila posli toga,da mi se gadi,savjetovala san mu da ode na glumacku akademiju iako sumnjan da bi ikog tako bezvridnog uopce mogli primit,vratila mu par njegovih stvari od kojih san jednu skršila prid njin i rekla mu da pozdravi drugu malu dok je jos jebe jer je samo pitanje vrimena kad ce i ona shvatit da je ret.
poanta-ubi ga ričima.moš i fizički posli toga,nije bed.sa takvima tako i triba.a ako vec stvarno stvarno nezelis osvetu reci mu da se goni u ***** **** ****** koja ga je tako pokvarenog i napravila.to je to,posli toga bi triba skuzit poantu??!
mezzanine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 02:34   #42
Quote:
Nex kaže: Pogledaj post
Mislim da si samo ti tako shvatio ovu pricu. Mozda projiciras nesto?
Nex ne trolaj
Samo čitam šta je ženska napisala. Recimo naslov teme: lik je nju "ponizio". Koja ti riječ prije padne na pamet, ego ili ljubav? Zapravo možeš li igdje u njenim postovima vidjet i trunku ljubavi? Ja samo vidim salve mržnje i žuči. A iz stvari koje je iznijela jasno je da se tip trudio, a njoj je to savršeno odgovaralo - bili su stalno skupa. S druge strane, šta je dobivao zauzvrat - pa ništa, čekaj i masturbiraj. I nakon svega još i neprikrivenu mržnju. Zar bi ga trebalo osuđivat šta je promijenio žensku?
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.

Zadnje uređivanje Frogger : 26.03.2010. at 02:41.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 03:18   #43
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Trudio nizašta? A kako ti to molim te znaš?
Pa iz njenih postova.
Možeš li u njenim postovima nać išta da je ona njemu pružala osim šta je tolerirala njegovu pažnju? I to non stop dvije godine?

Quote:
Kako ja vidim priču, lik je pristao da njihov odnos ide polako. Sam je pristao.
E vidiš, pristao je da ide polako - jer mu nije bilo samo do pičke, koju možeš nać bilo gdje bez puno truda.
Quote:
Mogao ju je odmah odjebat jer neće njega nitko zavlačit/zajebavat. Ali nije.
A ovo bi bilo klasično okrivljavanje žrtve. Čak si i sama povukla jednakost između "ići polako" i zavlačit/zajebavat, što znači da ti je jasno da je ona njega zavlačila i zajebavala. I onda kažeš, tako mu i treba, sam je na to pristao. Sram te bilo.
Quote:
I očito mu je bilo toliko stalo do nje, da je morao imati još jednu pičku sa strane. I sad nju za to treba krivit. Stvarno, šta je čovjeku napravila. Toliko ga je uništila rekavši mu iskreno što i kako želi, da je siroti okolo upadao u pičke.
Za ovo vidi gore argument - ona mu nije bila samo pička kako je ti klasificiraš, nego mu je bilo stalo do nje. S druge strane, zar sam rekao da ga je uništila? Nije mu dala pa je čovjek shvatio i potražio ono šta mu treba tamo di toga ima. A to da mu je iskreno rekla šta i kako želi, također imaš gore - rekla je da želi polako, a zapravo je želila zavlačit i zajebavat. I onda još bjesni na njega što đubre nije htio držat celibat dok mu se ona ne smiluje.
Quote:
I ako je očito da je ona najebala u priči, kao što ovdje jest, onda je logično da se neće nju napadat. Što drugo ti očekuješ od ovog podforuma nego da je se tješi?
Pa ne znam, ja pokušavam bit konstruktivniji. Mislim, koliko je konstruktivno tješit osobu koja nekog zavlači i zajebava i onda se ljuti kad ga izgubi?
Konstruktivnijim smatram da toj osobi ukažem na njen pogrešan stav, možda ga nije svjesna pa joj pomogne. A i za druge čitatelje, neko možda prepozna štogod poučno. Toga sigurno nema u bezpogovornom tješenju.
Quote:
Ako te to jako pogađa, onda nemoj čitati teme i bespotrebno se uzrujavati.
Hvala.
A gdje si vidjela da se uzrujavam?
Uostalom, kako si rekla, ovo je forum. Služi da ljudi pišu ono što misle o zadanoj temi. Onog dana kad se to svede na jednoumlje, forumi nam više neće trebat.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 03:37   #44
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
E vidiš, pristao je da ide polako - jer mu nije bilo samo do pičke, koju možeš nać bilo gdje bez puno truda.
Ali si je svejedno našao pičke. Kod druge.

Quote:
A ovo bi bilo klasično okrivljavanje žrtve. Čak si i sama povukla jednakost između "ići polako" i zavlačit/zajebavat, što znači da ti je jasno da je ona njega zavlačila i zajebavala. I onda kažeš, tako mu i treba, sam je na to pristao. Sram te bilo.
Ne, sram tebe bilo.
Iskrivljavaš namjerno, ili ne razumiješ ni sam. To je ono, njemu je bilo stalo, a ona je htjela ići polako, na što on NIKAKO, ali nikako, nije gledao kao na zavlačenje, jer mu je stalo i želi ići polako, ali si je svejedno našao pičku sa strane. :klap:

Quote:
Za ovo vidi gore argument - ona mu nije bila samo pička kako je ti klasificiraš, nego mu je bilo stalo do nje. S druge strane, zar sam rekao da ga je uništila? Nije mu dala pa je čovjek shvatio i potražio ono šta mu treba tamo di toga ima. A to da mu je iskreno rekla šta i kako želi, također imaš gore - rekla je da želi polako, a zapravo je želila zavlačit i zajebavat. I onda još bjesni na njega što đubre nije htio držat celibat dok mu se ona ne smiluje.
To opet ne znaš.
Zašto sam ja njene postove doživjela kao da je između njih ipak nešto bilo?
Po tvome ispada da ga je ona zavlačila 2 godine i cijelo vrijeme odbijala.
Hm. Autorice?
edit: Sad sam ponovno išla čitati postove. Pa naravno da je bilo. Bili su u vezi. Išli na testiranje i seksali se.
Dakle o kakvom dvogodišnjem uzaludnom trudu ti pričaš?

Quote:
Pa ne znam, ja pokušavam bit konstruktivniji. Mislim, koliko je konstruktivno tješit osobu koja nekog zavlači i zajebava i onda se ljuti kad ga izgubi?
Hm, izgubila ga je?
Pa on bi mogao ovako još dugo, njemu je dobro...
Ono što je imala, nije ni izgubila.
Samo je saznala istinu. Jer on nije bio iskren.

Quote:
A gdje si vidjela da se uzrujavam?
Uostalom, kako si rekla, ovo je forum. Služi da ljudi pišu ono što misle o zadanoj temi. Onog dana kad se to svede na jednoumlje, forumi nam više neće trebat.
Pa ono, jako se čudiš nečemu što je svojstveno ovom podforumu i za što služi, pa onda nećemo srat ljudima koji to rade jer to rade i koji misle da je opravdano. To bi se trolanjem nazvalo.

Zadnje uređivanje dainty : 26.03.2010. at 03:51.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 08:02   #45
Likovi koje sjede na par stolica i koji taje to sve su jednostavno bolesnici koji vole imati sve pod kontrolom i jednostavno su ovisni o sexu.
Za mene tako nešto nije normalno, gledaj ako imaš još cura sa strane reci, sve pet, iskrenost je najbitnija, a ovakvo muljanje se kad tad svima obije u glavu.

Ja sam kroz to sve prošla i razumijem kako je autorici teme, znam što znači vjerovati nekome i u jednom trenu kad otkriješ istinu sve pada u vodu, gubiš povjerenje u sve i svakoga, teško je to al nije nepobjedivo.

Danas svi muljaju i varaju, nije to ništa novo, ali eto sve je to životna škola iz koje se može puno naučiti.

I da sve bude bolje sve život to naplati, prije ili kasnije.
__________________
...pokušaš li, možda nećeš uspjeti...ne pokušaš li, sigurno nećeš...
Tara7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 08:12   #46
Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
Znamo se dvije godine. Prvih godinu dana smo bili samo "frendovi", a onda se u priču uplela i fizička privlačnost. Rekao mi je da me više ne gleda kao frendicu i da želi biti samnom. Kako sam se u prošlosti opekla s vezama, htjela sam da u taj odnos ulazimo polako i da se s vremenom naš odnos pretvara u nešto više. On se složio sa svim, govorio da me voli i sl. uglavnom, non stop smo bili skupa, predstavio me roditeljima, svim prijateljima, planirao zajednički život...

No, nedavno sam saznala da je cijelo vrijeme furao paralelku s curom koja je, kao, bila zaljubljena u njega i opsjedala ga, a zapravo je ispalo suprotno- on je nju bario, trčao za njom, čak je i sponzorirao na neki način, a ona njega iskorištavala. Kad sam to saznala, pukla sam, ne želim ga više vidjeti!

Sad me sram pred svim ljudima koje zajednički znamo, ispala sam totalna jadnica. Što je najgore, on još zove i ponaša se kao da je sve ok, laže mi i mulja i hoće pomirenje za koje ne želim ni čuti!

Ne kužim, kako je moguće da se netko oko nekoga toliko trudi kao što se on trudio oko mene u te dvije godine (ljudi, ne biste vjerovali koliko smo mi vremena proveli skupa!), a ustvari ne osjeća ništa niti želi išta ozbiljno samnom. Je li to moguće?

Jesam ja tolika glupača ili što?!
Ma zakaj glupača? Pa ti si njega iskoristila ali nisi se baš usrećila pa traži dalje
jawahell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 10:00   #47
djevojko draga, žao mi je što naletiš na takve kretene, a meni je žao što sam ja onda sam i ne mogu nać curu jer ih je većina il povrijeđena iz prošle veze pa se boje svega il ako si im i super ovako ne žele ništa imat (čak nit polako, iako i ja preferiram polako :/ )
saiyadjin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 12:31   #48
ah svaka priča di osobe nisu iskrene završi tragikomično!
ak lik ne zna prepoznat kvalitetu, ko ga šljivi, idi dalje
evo recimo, 3 godine sam bila u vezi s dečkom kojeg sam obožavala i jučer fino odlučim zaprosti ga (mamo već 30-ak g), a on odbije looooooooool
kreten
idemo dalje, ima negdje neki normalni ziher
ribica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 23:18   #49
Quote:
ribica2 kaže: Pogledaj post
ah svaka priča di osobe nisu iskrene završi tragikomično!
ak lik ne zna prepoznat kvalitetu, ko ga šljivi, idi dalje
evo recimo, 3 godine sam bila u vezi s dečkom kojeg sam obožavala i jučer fino odlučim zaprosti ga (mamo već 30-ak g), a on odbije looooooooool
kreten
idemo dalje, ima negdje neki normalni ziher
koa si ti boginja stara... odbia,pa sta .. idemo dalje .. eheheh
sta ce,svi su kreteni.
mezzanine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 17:42   #50
Quote:
ink kaže: Pogledaj post
gdje nađete takve joj??
ima ih vise ni sto mislimo..nazalost..iznimkama svaka cast
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 20:48   #51
Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
Znamo se dvije godine. Prvih godinu dana smo bili samo "frendovi", a onda se u priču uplela i fizička privlačnost. Rekao mi je da me više ne gleda kao frendicu i da želi biti samnom. Kako sam se u prošlosti opekla s vezama, htjela sam da u taj odnos ulazimo polako i da se s vremenom naš odnos pretvara u nešto više. On se složio sa svim, govorio da me voli i sl. uglavnom, non stop smo bili skupa, predstavio me roditeljima, svim prijateljima, planirao zajednički život...

No, nedavno sam saznala da je cijelo vrijeme furao paralelku s curom koja je, kao, bila zaljubljena u njega i opsjedala ga, a zapravo je ispalo suprotno- on je nju bario, trčao za njom, čak je i sponzorirao na neki način, a ona njega iskorištavala. Kad sam to saznala, pukla sam, ne želim ga više vidjeti!

Sad me sram pred svim ljudima koje zajednički znamo, ispala sam totalna jadnica. Što je najgore, on još zove i ponaša se kao da je sve ok, laže mi i mulja i hoće pomirenje za koje ne želim ni čuti!

Ne kužim, kako je moguće da se netko oko nekoga toliko trudi kao što se on trudio oko mene u te dvije godine (ljudi, ne biste vjerovali koliko smo mi vremena proveli skupa!), a ustvari ne osjeća ništa niti želi išta ozbiljno samnom. Je li to moguće?

Jesam ja tolika glupača ili što?!
Sigurno da nisi glupača,ali malo naivna sigurno jesi.
Ako ste bili kako kažeš samo frendovi,nijeli on neki prikriveni gay.??

Možda samo sebe testira,i to sa dvije !
papalino is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 09:54   #52
Quote:
papalino kaže: Pogledaj post
Sigurno da nisi glupača,ali malo naivna sigurno jesi.
Ako ste bili kako kažeš samo frendovi,nijeli on neki prikriveni gay.??

Možda samo sebe testira,i to sa dvije !




Naivnih nas ima malo više..i ja popušila sličnu šprehu...ne znam jel bi se smijala ili...što , glavu mu otkinula..al šta ćeš, učiš dok si živ i poslje ...se muškarci pitaju zašto smo kučke
__________________
Ja imam jednostavnu filozofiju: Napunite što je prazno. Isprazne što je puno. Posvrbite gdje svrbi.
anabelll is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 22:39   #53
Prekini s njim na prijateljski način i posveti se sebi. Važno je da mu ne pokažeš da te to boli,
jer iako pucaš od bijesa moraš ostati dama jer si žena. To će primjetit neki drugi muškarac koji će te zavoljeti baš zbog toga .

Muškarci nisu komplicirani, samo ih treba prestati analizirati i shvatiti da ono što govore i rade - čine zato što tako doslovno misle i osjećaju.
Godzilla2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 00:31   #54
Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
Znamo se dvije godine. Prvih godinu dana smo bili samo "frendovi", a onda se u priču uplela i fizička privlačnost. Rekao mi je da me više ne gleda kao frendicu i da želi biti samnom. Kako sam se u prošlosti opekla s vezama, htjela sam da u taj odnos ulazimo polako i da se s vremenom naš odnos pretvara u nešto više. On se složio sa svim, govorio da me voli i sl. uglavnom, non stop smo bili skupa, predstavio me roditeljima, svim prijateljima, planirao zajednički život...

No, nedavno sam saznala da je cijelo vrijeme furao paralelku s curom koja je, kao, bila zaljubljena u njega i opsjedala ga, a zapravo je ispalo suprotno- on je nju bario, trčao za njom, čak je i sponzorirao na neki način, a ona njega iskorištavala. Kad sam to saznala, pukla sam, ne želim ga više vidjeti!

Sad me sram pred svim ljudima koje zajednički znamo, ispala sam totalna jadnica. Što je najgore, on još zove i ponaša se kao da je sve ok, laže mi i mulja i hoće pomirenje za koje ne želim ni čuti!

Ne kužim, kako je moguće da se netko oko nekoga toliko trudi kao što se on trudio oko mene u te dvije godine (ljudi, ne biste vjerovali koliko smo mi vremena proveli skupa!), a ustvari ne osjeća ništa niti želi išta ozbiljno samnom. Je li to moguće?

Jesam ja tolika glupača ili što?!
Mene sam zanima kak je naso vremena?

Jer kazes - non stop smo bili skupa. Oukej.
No kako je uspio ako ste non stop bili skupa imat vremena jos imat jednu sa strane cijelo to vrijeme?
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 00:42   #55
Kako da se ponašaš?
Znaš da kažu kako je ignore najveća pljuska. Ti ga ignoriraj, precrtaj. Nemoj tulit, nemoj mu odgovarat na poruke, javljat se na pozive. Dati do znanja da te ponizio i povrijedio. Možeš mu eventualno poslat da te uopće ne interesira što ti ima za reći i da je gotovo.
Budi hladnokrvna, u društvu se ponašaj ko da se ništa nije dogodilo i kad te netko pita za njega samo pitaj: Tko?

Nemoj sad balavit, sažalijevat se i sl. Neka ispadne kao da te to uopće ne dira, ako pomisli da patiš jer ti je stalo, samo ćeš mu dizat
ego, a to ti baš i nije cilj vjerujem.

edit:
Dora, kak je uspio?
Sve se može kad se hoće. Postoje i oni koji brlate više od dvije istovremeno.
Kak oni tek nađu vremena
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 11:04   #56
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Mene sam zanima kak je naso vremena?

Jer kazes - non stop smo bili skupa. Oukej.
No kako je uspio ako ste non stop bili skupa imat vremena jos imat jednu sa strane cijelo to vrijeme?
Ne znam, to su sad puka nagađanja. Moja pretpostavka je da je uzimao slobodne dane na poslu i onda odlazio k njoj. Tako da se samnom zapravo nije nalazio "nakon posla", već "nakon švaleraja"

Nisam ga pitala, prekrižila sam ga skroz i od kad sam saznala, nisam ga ni vidjela. Zove me još ponekad, ali se ne javljam ni na jedan broj (doznah da je imao čak 3 broja mobitela, a kao zbog mene je prešao na drugu mrežu)

Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
Sad sam se učlanila na facebook i otišla potražiti tu curu. I, naravno, uopće nije mala, kržljava i nikakva kako ju je opisao- baš naprotiv! Cura je neka sportašica, ima prilično provokativnu sliku u profilu, ali, pobogu, uz to je još i dijete!
Ovo moram povući- fotoshop pregolema čuda radi. Al i dalje je dijete.

Nakon svega mi je drago što mi nije prenio nikakvu boleštinu.

Nek mu je sa srećom!

Hvala još jednom svima na temi!
Visibaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 12:16   #57
Ovog češ teško preboljeti!Al samo zato jer ima para!heheheh
Vidim da te jako boli to što te prevario, ne sa jednom "sponzorušicom" nego ih ima i više a tko kaže da baš to nisi i Ti!Sama sebe uvjeravaš da ti je bolje i da život ide dalje i da si upravo baš sada udahnula život punim plućima ...jedan dio tebe pati, dio koji se zove povrjeđen ego.Nije da si ti ludo zaljubljena u njega, nego te boli to što on svoju pažnju poklanja drugima.Imaš sreće zapravo što ti je ta malecka sponzorušica otvorila oči jer te taj tvoj playboj radi glupačom večom nego što jesi.Budi zahvalna Bogu što postoje mladje i sladje djevojke i uči od njih jer očigledno i nisi baš bistra i sposobna!Uostalom...ko je rekao da sponzorušica voli grublji sado-mazo sex.Ako ti paše takav hladan grub odnos, uvijek se možeš javiti na mobitel al nikad nečeš dobiti ono što želiš a to je čista iskrena ljubav!Fulala si adresu!
monika_wxw is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 21:13   #58
Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
Znamo se dvije godine. Prvih godinu dana smo bili samo "frendovi", a onda se u priču uplela i fizička privlačnost. Rekao mi je da me više ne gleda kao frendicu i da želi biti samnom. Kako sam se u prošlosti opekla s vezama, htjela sam da u taj odnos ulazimo polako i da se s vremenom naš odnos pretvara u nešto više. On se složio sa svim, govorio da me voli i sl. uglavnom, non stop smo bili skupa, predstavio me roditeljima, svim prijateljima, planirao zajednički život...

No, nedavno sam saznala da je cijelo vrijeme furao paralelku s curom koja je, kao, bila zaljubljena u njega i opsjedala ga, a zapravo je ispalo suprotno- on je nju bario, trčao za njom, čak je i sponzorirao na neki način, a ona njega iskorištavala. Kad sam to saznala, pukla sam, ne želim ga više vidjeti!

Sad me sram pred svim ljudima koje zajednički znamo, ispala sam totalna jadnica. Što je najgore, on još zove i ponaša se kao da je sve ok, laže mi i mulja i hoće pomirenje za koje ne želim ni čuti!

Ne kužim, kako je moguće da se netko oko nekoga toliko trudi kao što se on trudio oko mene u te dvije godine (ljudi, ne biste vjerovali koliko smo mi vremena proveli skupa!), a ustvari ne osjeća ništa niti želi išta ozbiljno samnom. Je li to moguće?

Jesam ja tolika glupača ili što?!
Posjeti psihologa. Očito imaš nekih problema po pitanju veze.

Citiram ;

Quote:
Kako sam se u prošlosti opekla s vezama, htjela sam da u taj odnos ulazimo polako i da se s vremenom naš odnos pretvara u nešto više.
Pametno srce is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 08:30   #59
Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
Jesam ja tolika glupača ili što?!
Svi imamo razdoblja u kojima smo glupi. Trik je ta razdoblja skratiti na najmanja moguća.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 01:37   #60
Quote:
monika_wxw kaže: Pogledaj post
Budi zahvalna Bogu što postoje mladje i sladje djevojke i uči od njih jer očigledno i nisi baš bistra i sposobna!Uostalom...ko je rekao da sponzorušica voli grublji sado-mazo sex.Ako ti paše takav hladan grub odnos, uvijek se možeš javiti na mobitel al nikad nečeš dobiti ono što želiš a to je čista iskrena ljubav!Fulala si adresu!
pretpostavljam da ti imas čistu iskrenu ljubav pa je vrijedjas jer si ispunjena njome lol...

Quote:
Pametno srce kaže: Pogledaj post
Posjeti psihologa. Očito imaš nekih problema po pitanju veze.
Psiholog je pravi da joj pomogne

Zadnje uređivanje Luca1978 : 19.05.2010. at 01:55.
Luca1978 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.