Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2018., 22:54   #2201
pa to je prime time, najbitniji dio dana a tu su najgledaniji zahvaljujući Turcima
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 01:19   #2202
Turke neće izbaciti dok su toliko gledani, ali ja se nadam bar nekakvom poboljšanju programa. Osobno bih volio da to naprave nekim sportom
Donald Mallard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 10:59   #2203
Vec bi mogli napraviti i neke izmjene u vizualnom identitetu.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 11:48   #2204
Možda nam ubace i Grand
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 12:57   #2205
Quote:
djtino kaže: Pogledaj post
Možda nam ubace i Grand
Onaj tko je gledao novogodišnji program mogao je vidit da su već bacili Grand!
Strašno!
mrta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 19:37   #2206
Quote:
mrta kaže: Pogledaj post
Onaj tko je gledao novogodišnji program mogao je vidit da su već bacili Grand!
Strašno!
Bilo kako bilo, barem su se potrudili nasnimati sati i sati showa, za razliku od RTL-a koji je samo pustio već milijun puta prožvakane filmove, čak je i HRT imao vlastitu produkciju. Ovdje je barem bilo glazbe na koju raja otkida. Ja baš i ne, ali znam da sam u manjini. Dok smo bili čekali Novu, u pozadini je cijelo vrijeme bila Nova TV.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 21:28   #2207
Mada nisam bio za doček pred tv-om, gledajući tv raspored Nova je čak imala i najbolji program
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 21:50   #2208
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
Bilo kako bilo, barem su se potrudili nasnimati sati i sati showa, za razliku od RTL-a koji je samo pustio već milijun puta prožvakane filmove, čak je i HRT imao vlastitu produkciju. Ovdje je barem bilo glazbe na koju raja otkida. Ja baš i ne, ali znam da sam u manjini. Dok smo bili čekali Novu, u pozadini je cijelo vrijeme bila Nova TV.
Samo kazem da su ugostili ili udomacili Zvezde Granda!
mrta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 22:43   #2209
A bio je samo Keba koliko sam vidio od grandovaca a njega je Seve dovukla sigurno i ugurala. Ali kada moze hanka paldum i halid biti i u lijepom nasom na htv zasto na novoj za novu ne bi bio netko iz srbije
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 19:06   #2210
Zna li se ista za onaj natjecaj za sapunice je li itko kontaktiran? Jesu li odabrali?
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 22:24   #2211
ma ovu novu moran kritizirat cijeli dan reprize i turskeserije, jedini sport kick box ,užasno
johnny londo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 16:30   #2212
IN MAGAZIN u 2018. donosi brojne novosti, a jedna od njih je i nova rubrika Kuhanje je IN. Sanja Doležal u kuhinji IN magazina Nove TV, najgledanije lifestyle emisije, od 22.siječnja priprema razna jela i slastice.

Sanja će savjetovati, kuhati, otkriti svoje kulinarske trikove, ali i imati interakciju s gledateljima.

''Drago mi je da sam postala dio najgledanije televizije u Hrvatskoj i vesele, mozaične emisije IN magazin. Veselim se s gledateljima podijeliti svoje dugogodišnje iskustvo u kuhinji. Kuhanje me opušta i veseli, zaista mislim da je obiteljski stol mjesto gdje se obitelj na najljepši način druži i uz domaću hranu stvara najljepše uspomene. Tako ću i ja u novoj rubrici Kuhanje je IN, podijeliti svoje uspomene iz djetinjstva, okuse i mirise uz koje i danas uživa moja obitelj i prijatelji", rekla je Sanja.


http://www.index.hr/black/clanak/san...v/1020439.aspx
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 18:13   #2213
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
IN MAGAZIN u 2018. donosi brojne novosti, a jedna od njih je i nova rubrika Kuhanje je IN. Sanja Doležal u kuhinji IN magazina Nove TV, najgledanije lifestyle emisije, od 22.siječnja priprema razna jela i slastice.

Sanja će savjetovati, kuhati, otkriti svoje kulinarske trikove, ali i imati interakciju s gledateljima.

''Drago mi je da sam postala dio najgledanije televizije u Hrvatskoj i vesele, mozaične emisije IN magazin. Veselim se s gledateljima podijeliti svoje dugogodišnje iskustvo u kuhinji. Kuhanje me opušta i veseli, zaista mislim da je obiteljski stol mjesto gdje se obitelj na najljepši način druži i uz domaću hranu stvara najljepše uspomene. Tako ću i ja u novoj rubrici Kuhanje je IN, podijeliti svoje uspomene iz djetinjstva, okuse i mirise uz koje i danas uživa moja obitelj i prijatelji", rekla je Sanja.


http://www.index.hr/black/clanak/san...v/1020439.aspx
Jel ovo znači da više neće biti kuhinje sa Podravkom
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 19:59   #2214
opet se moraju pobrinuti za Sanjicu opet para ponestalo
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 12:44   #2215
nisam znal da je Mislav Bago gay!! ti mater!
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 19:33   #2216
Quote:
Arial kaže: Pogledaj post
Zna li se ista za onaj natjecaj za sapunice je li itko kontaktiran? Jesu li odabrali?
"Među prijavljenim radovima koji su zadovoljili uvjete u skladu s pravilima natječaja, kao najbolji odabran je koncept radnog naslova „Slatka Dragica“."

Slatka Dragica

https://novatv.dnevnik.hr/clanak/zan...---503959.html
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 23:57   #2217
Quote:
BrightSun kaže: Pogledaj post
"Među prijavljenim radovima koji su zadovoljili uvjete u skladu s pravilima natječaja, kao najbolji odabran je koncept radnog naslova „Slatka Dragica“."

Slatka Dragica

https://novatv.dnevnik.hr/clanak/zan...---503959.html
Ndajmo se da će ostati kao samo radni naslov jer mogu zamisliti marketing oko telenovele "Slatka Dragica", neka nas netko spasi od mogućeg užasa
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 00:22   #2218
Isuse koji užas vjerojatno opet neki provincijalni trash. A ja bas mislio kad vec traze ovako da ce uzeti nesto svjeze i napraviti neki korak naprijed jer znam iz prve ruke da su prijavljivane neke super ideje
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 01:14   #2219
Natjecaj za scenarij bio? Sta se slao sceanrij jedne epizode i sinopsis serije ili kako?
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 10:23   #2220
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Natjecaj za scenarij bio? Sta se slao sceanrij jedne epizode i sinopsis serije ili kako?
Ovako piše u pravilima natječaja
Prijava treba sadržavati:
- sinopsis – koncept projekta (između 1000 i 2000 riječi)
- karakterizaciju likova (između 2000 i 5000 riječi)
- scenarij prve (pilot) epizode (između 7000 i 10000 riječi)
- kratku biografiju autora
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:36.