Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2014., 13:00   #61
Quote:
malikoko kaže: Pogledaj post
I ja razmisljam o dragoj svake sekunde ali sam hvala bogu uspio fokusirati visak neiskoristene energije na dotjerati sebe u formu pa da bar dio vremena ne razmisljam se posvetio poslu i isplatilo i 2 pozicije promijenio...i sada se odupirem da joj se javim jer zadnji susret kada bio jos vidio mrznju u ocima...
Jedino mogu reci sto vise vremena prolazi to mi teze i vise mislim na nju i sto je trebalo biti i kakvi planovi bili....
Tako da prekid me u jednu stranu oslabio a drugu ojacao...samo je problem sto proljece dolazi a u meni nemir i samo misli kakl zajedno...
Tako da nema pomoci i olsksanja s osjecajima a bio se ponadao da ce ova godina biti prekretnica na bolje...;(
Mora ići nabolje, vidiš kako je moglo kad si se potrudio, što govoriš u prvom dijelu posta. Ja isto pokušavam usmjeriti svu energiju na ostale stvari, sad još samo moram smisliti kako riješiti ove dane i trenutke kad me nostalgija uhvati, jer nisi uvijek nagodan ni za izlaske, ni čitanje, ni gledanje filmova.
fferdinand is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 13:01   #62
Quote:
Makija kaže: Pogledaj post
Meni su veze trajale duze nego brak.Znaci nije do mene.On je balavo djete nedoraslo svojim godinama
Što se toliko promijenilo u braku za razliku od veze? Koliko ste dugo bili u vezi prije braka? Jeste li živjeli skupa prije braka? Jeste li živjeli u samostalnom domaćinstvu ili skupa s (nečijim) roditeljima? Tko se u braku više osjećao zakinut? Tko je u braku više prigovarao?
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 14:09   #63
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
Što se toliko promijenilo u braku za razliku od veze? Koliko ste dugo bili u vezi prije braka? Jeste li živjeli skupa prije braka? Jeste li živjeli u samostalnom domaćinstvu ili skupa s (nečijim) roditeljima? Tko se u braku više osjećao zakinut? Tko je u braku više prigovarao?
Nismo se dugo zabavljali.Zivjeli smo skupa 15 dana prije vjencanja kod njegovih roditelja.Meni je to bio pakao i odselili smo se u podstanare koje su moji placali jer on mora izdrzavati svoje.On je svoju platu davao svojima gotovo cijelu a moji su se brinuli za nas placali kiriju i ostalo.Puklo je onog trenutka kada se opet umjesala njegova mama i zeljela da se on vrati.Naravno tu je bio kraj.Otisao je svojima ja svojima.Sada je nadam se sretan
Makija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 14:21   #64
Quote:
Makija kaže: Pogledaj post
Nismo se dugo zabavljali.Zivjeli smo skupa 15 dana prije vjencanja kod njegovih roditelja.Meni je to bio pakao i odselili smo se u podstanare koje su moji placali jer on mora izdrzavati svoje.On je svoju platu davao svojima gotovo cijelu a moji su se brinuli za nas placali kiriju i ostalo.Puklo je onog trenutka kada se opet umjesala njegova mama i zeljela da se on vrati.Naravno tu je bio kraj.Otisao je svojima ja svojima.Sada je nadam se sretan
zasto ste uopce ulazili u ritual braka, sta ste s tim mislili dobit ? i koliko god imate?
Regul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 14:48   #65
U ritual braka smo usli iz istog razloga kao svi sto ulaze.I nismo nimalo mladi.Meni je 38,njemu 32
Makija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 15:21   #66
Quote:
fferdinand kaže: Pogledaj post
Naravno da mi je tad najgore, ja se tu patim dok on tamo uživa (vjerojatno), a gorčina je opet gora od ljutnje, kod mene iz ljutnje opet nešto dobro ispadne, recimo odvrnem glazbu i očistim kuću, kao danas recimo
Gorčina me samo izjeda iznutra i nastojim je se riješiti na sve načine, samo sebi škodim
Pa kako je se pokušavaš riješiti? Meni je do sada jedino palilo okružiti se drugim ljudima (i biti totalno koncentriran na njih). Čak i kad mi postave neka pitanja vezana za njega totalno me boli briga. Ali, ne mogu cijelo vrijeme biti uz druge. A od fizičkih poslova pa do mentalnih mi nema toliko koristi (radim to nešto, ali opet mislim na isto).
Ma ta gorčina ubija, em osjećam bol u prsnom košu, em od te očajne energije bih mogla skakati sa zgrade na zgradu i opet bih se minimalno umirila

Ali ok, jučer je bio dan D, trenutačno nije pa sam si opet sasma solidno
vogralikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 15:24   #67
Quote:
Makija kaže: Pogledaj post
U ritual braka smo usli iz istog razloga kao svi sto ulaze.I nismo nimalo mladi.Meni je 38,njemu 32

auččč Makijo draga….ma sto mu ljutih papričica!!!
zaista ne mogu vjerovati da ljudi u tim godinama tako razmišljaju i igraju se života… nadam se iskreno da nemate djece…


Quote:
Makija kaže: Pogledaj post
Meni su veze trajale duze nego brak. Znaci nije do mene.On je balavo djete nedoraslo svojim godinama
to može biti svojevrsna utjeha,da… svakako lakše nego gledati se u ogledalo i istovremeno pokisnuti pod tisućama kapljica upravo rasprsnutog pinkastog balona. (vrijedi za oboje svakako)

no gledaj to sa svjetlije strane, koliko god je vjerujem ti teško, jer ni jedan prekid nije piece of cake (barem ne za one s imalo srca i vezanim emocijama).

iskoristi reality check za učenje. i drugi put malo više koristi sive stanice prije ubračivanja.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 15:27   #68
Quote:
Makija kaže: Pogledaj post
U ritual braka smo usli iz istog razloga kao svi sto ulaze.I nismo nimalo mladi.Meni je 38,njemu 32
Različiti ljudi ulaze u brak iz različitih pobuda.
Jesi ti sigurna da nisi u brak uletila tako navrat-nanos jer si mislila da ti je "vrijeme" za brak?
On nije neodgovorna osoba ako se brine o svojim roditeljima. Drugo je što tebi to ne paše.

Ili, ako ti ovo ne odgovara, onda ću po onoj shemi: da, on je pihda nedorasla i bolje ti je bez njega.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 15:30   #69
Quote:
Makija kaže: Pogledaj post
Nismo se dugo zabavljali.Zivjeli smo skupa 15 dana prije vjencanja kod njegovih roditelja.Meni je to bio pakao i odselili smo se u podstanare koje su moji placali jer on mora izdrzavati svoje.On je svoju platu davao svojima gotovo cijelu a moji su se brinuli za nas placali kiriju i ostalo.Puklo je onog trenutka kada se opet umjesala njegova mama i zeljela da se on vrati.Naravno tu je bio kraj.Otisao je svojima ja svojima.Sada je nadam se sretan
Napravili ste više kardinalnih grešaka. Danas su ljudi svakakvi i samoživi, velik je rizik stupati i s kim u ozbiljniju vezu. Zato, koliko je god moguće, trebaš bit siguran da imaš posla s ozbiljnom osobom.

Dakle, razuman period hodanja, da upoznaš osobu. Zatim, jedan period zajedničkog života, jer jedno je vidjet nekoga dnevno na nekoliko sati, a sasvim druga stvar živjeti s nekim 24/7. Naravno, obavezno živjeti odvojeno od roditelja.

Tek tad, ako sve prođe u redu, razmišljati o braku. Čak i onda, postoji velika šansa da se zajebeš i da sve propadne.

Nažalost, danas su takva vremena, veze i brakovi su postali kratkoročna i potrošna roba.

Vas dvoje ste napravili školski primjer krivog pristupa braku u današnje doba.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 16:00   #70
Mozda smo oboje u brak usli na vrat na nos.Ali sta je tu je.Meni je bilo stalo.Ne,nebi meni bilo krivo sto pomaze roditeljima dakako to je za pohvalu.Meni je krivo sto je cijelu platu davao njima a od mojih ocekivao da nas hrane.Dovoljno je sto su moji kiriju placali,Ne,nemamo djece pa nemogu za 3 mjseca braka dobiti djete
Uglavnom njegova je majka dosla da me vrijedja on se pokupio i otisao na selo kod nje.Meni je rekao ako zelim da mogu s njim ako ne onda da idem svojim putem.Naravno otisla sam svojim putem
Makija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 16:45   #71
Quote:
Makija kaže: Pogledaj post
Mozda smo oboje u brak usli na vrat na nos.Ali sta je tu je.Meni je bilo stalo.Ne,nebi meni bilo krivo sto pomaze roditeljima dakako to je za pohvalu.Meni je krivo sto je cijelu platu davao njima a od mojih ocekivao da nas hrane.Dovoljno je sto su moji kiriju placali,Ne,nemamo djece pa nemogu za 3 mjseca braka dobiti djete
Uglavnom njegova je majka dosla da me vrijedja on se pokupio i otisao na selo kod nje.Meni je rekao ako zelim da mogu s njim ako ne onda da idem svojim putem.Naravno otisla sam svojim putem
ako zelis dijelit postelju s njim i mamom mu, onda - go for it

mislim da si dobro to odjebala
Regul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 17:14   #72
da, ali nema vraćanja
Kupleraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 21:10   #73
Quote:
vogralikov kaže: Pogledaj post
Pa kako je se pokušavaš riješiti? Meni je do sada jedino palilo okružiti se drugim ljudima (i biti totalno koncentriran na njih). Čak i kad mi postave neka pitanja vezana za njega totalno me boli briga. Ali, ne mogu cijelo vrijeme biti uz druge. A od fizičkih poslova pa do mentalnih mi nema toliko koristi (radim to nešto, ali opet mislim na isto).
Ma ta gorčina ubija, em osjećam bol u prsnom košu, em od te očajne energije bih mogla skakati sa zgrade na zgradu i opet bih se minimalno umirila

Ali ok, jučer je bio dan D, trenutačno nije pa sam si opet sasma solidno
Ista stvar..al eto mora ostat nesto i za same misli...tako je..al ta gorčina, bol u prsima, nevjerotno..iz kože bih iskočila..recimo ja sam cijeli dan bila u nekom điranju i druženju al džaba...eto me opet same s mislima i osjećam da ću puknit...raspali mjuzu i čagaj..šta te briga...i piši vamo..meni pomaže jer bar ne cvilim na svaku.

https://www.youtube.com/watch?v=gFUFOEyzUq8
evo nesto za nasmijat se..

Zadnje uređivanje anec : 01.03.2014. at 21:24.
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 21:18   #74
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
Napravili ste više kardinalnih grešaka. Danas su ljudi svakakvi i samoživi, velik je rizik stupati i s kim u ozbiljniju vezu. Zato, koliko je god moguće, trebaš bit siguran da imaš posla s ozbiljnom osobom.

Dakle, razuman period hodanja, da upoznaš osobu. Zatim, jedan period zajedničkog života, jer jedno je vidjet nekoga dnevno na nekoliko sati, a sasvim druga stvar živjeti s nekim 24/7. Naravno, obavezno živjeti odvojeno od roditelja.

Tek tad, ako sve prođe u redu, razmišljati o braku. Čak i onda, postoji velika šansa da se zajebeš i da sve propadne.

Nažalost, danas su takva vremena, veze i brakovi su postali kratkoročna i potrošna roba.

Vas dvoje ste napravili školski primjer krivog pristupa braku u današnje doba.

Slažem se sa svim no nema svatko isti stav oko zajedničkog života prije braka a i to čim su roditelji u priči može biti samo gore. Vidila previse takvih slucajeva i niti jedan nije happy end.
No danas ljudi prelako ulaze u brak a još lakše izlaze iz njega.
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 22:18   #75
Quote:
anec kaže: Pogledaj post
Slažem se sa svim no nema svatko isti stav oko zajedničkog života prije braka a i to čim su roditelji u priči može biti samo gore. Vidila previse takvih slucajeva i niti jedan nije happy end.
No danas ljudi prelako ulaze u brak a još lakše izlaze iz njega.
Da vidim po mom muzu.Kao veza odi mi dodji mi
Makija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 23:44   #76
Quote:
vogralikov kaže: Pogledaj post
Pa kako je se pokušavaš riješiti? Meni je do sada jedino palilo okružiti se drugim ljudima (i biti totalno koncentriran na njih). Čak i kad mi postave neka pitanja vezana za njega totalno me boli briga. Ali, ne mogu cijelo vrijeme biti uz druge. A od fizičkih poslova pa do mentalnih mi nema toliko koristi (radim to nešto, ali opet mislim na isto).
Ma ta gorčina ubija, em osjećam bol u prsnom košu, em od te očajne energije bih mogla skakati sa zgrade na zgradu i opet bih se minimalno umirila

Ali ok, jučer je bio dan D, trenutačno nije pa sam si opet sasma solidno
Evo rekla sam današnji način, bila sam i vani s društvom pa mi je fino i zaboravila sam se malo. U početku je biti okružena drugima bilo JEDINO što je palilo, nije mi se nikako dalo biti sama sa sobom, za kompjuterom i sl.
Onda dođe malo bolji period pa si mislim, zar ću dopustiti tom kretenu da zauzima moje misli toliko? Pa onda dođe dan kao jučer danas je već malo bolje, za sutra ne znam
Nema tu nekog pravila ni trajnog rješenja, jer da ga ima, ne bi se jadala ovdje s vama, riješila bih to za čas
fferdinand is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 09:07   #77
Quote:
lijepa-bez-duše kaže: Pogledaj post
Prvih dana naslušala sam se Adele.. sad sam na Oliveru Dragojeviću.. Nekako sam Pink preskočila ali budem i do nje došla..
A čekam da konačno dođem do Željka Bebeka i pjesme: Dabog da te voda odnijela.. hehehe
Evo jučer se smrada gotovo nisam niti sjetila jer sam od samog jutra bila u strci i obavezama pa sve do kasno navečer..

Uglavnom imam svojih uspona i padova.. ali već sada se osjećam puno bolje (u odnosu na prve dane koji su bili blagi očaj).. što ti kažeš stižu lijepi dani..
Eto napokon neka pozitiva i od mene..

Ah, Adele Pink je super je je energična i ljuta, okrene to na humor

Evo, da sam ja u "puče mi srce" situaciji, slušala bih ovako nešto što je veselije , a opet postprekidno

"So much to do, so young.
Don't be afraid of alone, you'll get it done on your own."



Baš mi je drago zbog pozitivnijeg stava

Možda ti pomogne da pišeš dnevnik. Nešto tako.
Ili si uzmeš bilježnicu i upišeš dane od ponedjeljka do nedjelje i za svaki na kraju dana nacrtaš sunce ako si se osjećala okej/bolje/super ili oblake za obrnuto. Znam da su prijedlozi pomalo djetinjasti, ali šta, bar se ne prepuštaš melankoliji nego radiš na tome da se osjećaš bolje.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 10:50   #78
Quote:
anec kaže: Pogledaj post
Ista stvar..al eto mora ostat nesto i za same misli...tako je..al ta gorčina, bol u prsima, nevjerotno..iz kože bih iskočila..recimo ja sam cijeli dan bila u nekom điranju i druženju al džaba...eto me opet same s mislima i osjećam da ću puknit...raspali mjuzu i čagaj..šta te briga...i piši vamo..meni pomaže jer bar ne cvilim na svaku.

https://www.youtube.com/watch?v=gFUFOEyzUq8
evo nesto za nasmijat se..
totalno te razumijem. Mislim da bi manje bolilo da me netko tuče nego da se svako jutro budim s tom boli. Da me netko pitao prije 2 mjeseca jel moguće osjetit toliku bol, rekla bi mu da nema šanse, da su to izmišljotine. Nevjerojatno
dora705 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 11:53   #79
JA sam neko vrijeme vrtjela njegove rijeci u glavi i sadasnje stanje..i onda neznam bi li se pukla smijat ili plakat...pa sam rekla...radje cu se smijat.. jer suze nije zasluzio.

Svatko je izabrao svoj put..ja idem sigurno i polako...

Autorice kreni dalje ima muskih
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 13:17   #80
Quote:
dora705 kaže: Pogledaj post
totalno te razumijem. Mislim da bi manje bolilo da me netko tuče nego da se svako jutro budim s tom boli. Da me netko pitao prije 2 mjeseca jel moguće osjetit toliku bol, rekla bi mu da nema šanse, da su to izmišljotine. Nevjerojatno
Ja sam puno toga, i previše, prošla u životu al izgleda da me ova bol najviše stukla (šta mi je užasno priznati). No to su opet drugačije situacije i drugačije ljubavi bile pa drugačije i bole. Čudila sam se frendicama kad su patile za bivšima i bilo mi je za izludit s njima jer nisam imala dojam da može tako bit al evo došao i moj red i totalno ih razumin.
Da mi je znati jel bar on išta osjeća, jel me se sjeti...išta. Kako me je slomio, strašno.
anec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.