Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2018., 11:09   #2101
Mislim da sam prepoznao razlog zašto nekima ovi novi SW filmovi ne odgovaraju.
Jednostavno ljudi , odrasli ste, pomirite se sa time.
Naravno da su prvi SW filmovi većini bili zakon, jer su tad bili djeca , a ovo su ipak filmovi za djecu, a ne za srednjovječne ljude.
Teško da je prije 40-ak godina tko od vas imao pitanja tko je ta Yoda, odakle sad on, kako sad DW, može biti tata Lukeu, ili kako je sad ova ovome sestra.
Mislim ima tu nekih razloga , zašto nije fora da je Disney uzeo franšizu SW, ali najveći problem je to što odrasle osobe traže logiku u dječjim filmovima.
bashsamyeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2018., 11:40   #2102
Tako je! Koji će vrag deci logika? Od tog sam boli glava.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2018., 19:47   #2103
tko nije u stanju iznova i iznova otkrivati dijete u sebi* bolje neka fino odleprša u troskoku s ovog topica, a i šire

*gledati ovakve filmove
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2018., 21:29   #2104
Quote:
bashsamyeo kaže: Pogledaj post
Mislim da sam prepoznao razlog zašto nekima ovi novi SW filmovi ne odgovaraju.
Jednostavno ljudi , odrasli ste, pomirite se sa time.
Ti filmovi jesu bili za mlađu publiku, ali su istovremeno bili dobri filmovi koji su se mogli svidjeti svima. Prikveli i sikveli, ne baš.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2018., 15:36   #2105
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Ti filmovi jesu bili za mlađu publiku, ali su istovremeno bili dobri filmovi koji su se mogli svidjeti svima. Prikveli i sikveli, ne baš.
OT i jest takva, jednostavni filmovi za mlađu publiku.

Prednastavci su ipak malo zahtjevniji, svojim temama o odrastanju i ljudskim manama i nisu baš za najmlađe.

Nastavci su kopija originala, samo umjesto kvalitetne zabave ukomponorane u ozbiljnije teme nude lošiju zabavu uklopljenu u nedorađene teme oko kojih se složila fabula.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.