Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2011., 20:52   #1
Question Kukala nam majka hrvatima...

U posljednje vrijeme gdje se god okrenem nasi dragi politicari... Odrijesili kesu,pricaju svasta na svim programima televizije, na radiju u novinama na internetu. Mene zanima hoce li nam bit opet dobro kao sto je nekad bilo? Njima je dobro jer su potrosili na kampanje para i para sa kojima su mogli nahranit svakog covjeka koji kopa po bajama u nasoj predivnoj zemlji... Ko fol turizam nas izvlaci i to citirat cu jednog naseg estradnog umjetnika koji po meni je pogodio izgled nas... "ovce bleje, a gospodari ih strižu, ko da za sve isti nije umro na križu..." Reci te vi meni sta mislite hoce se sta promijenit il lijepo kuci, pisi propalo je.....
__________________
In the deepest wood of woods there is one man...few hours later the wood became desert....
ČoekSaSjekirom is offline  
Old 04.12.2011., 21:00   #2
Lopine s pedigreom, i jedni i drugi i treći...
Kraj svih silnih stranaka, stampeda na saborke i ministarske fotelje iskristalizirala se jedna stranka, stranka običnih ljudi pod nazivom Hrvatska Jebena Stranka, a htio ti to il ne..UČLANJEN SI!
Tarles is offline  
Old 04.12.2011., 21:01   #3
Jelti bilo dobro prije 4-8-16-20 godina i više..
Ako nije teško da će ti u narednih 4 biti..
Osim toga ljudi briju protiv eu, a kaj će mo mi s tolkim dugom, nek budu sretni da nas uopće hoće primit..ko da smo mi švicarska pa žemo pametovat..dugove treba vraćat i nebi se čudio da nam uzmu vodu, šume i ostale resurse..nije ovo juga a naš narod naučio da dugove ne treba vraćat, a kamate se samo gomilaju ?
Uglavnom netko drugi će nam radit tu reda i kresat potrošnju jer mi nismo sposobni..
dildo is offline  
Old 04.12.2011., 21:43   #4
Quote:
ČoekSaSjekirom kaže: Pogledaj post
Reci te vi meni sta mislite hoce se sta promijenit
hoće, novi ministri će doći umjesto starih
sjaši kurta da uzjaši murta

Zadnje uređivanje Krkimir : 04.12.2011. at 21:50.
Krkimir is offline  
Old 04.12.2011., 22:15   #5
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
hoće, novi ministri će doći umjesto starih
sjaši kurta da uzjaši murta
na zalost bast tako

ako zamislite da je dzasmin politicar
a hamush narod onda bi se prica o ratu mogla zamjeniti sa pricom o boljim vremenima i onda ...da..evo video
ima jedna narodna "ne vjeruj politicarima prije izbora a poslije kako hoces"
interesantno je da u njemackoj piratska partija/stranka dobija oko 10% ..kaskaju svabe za nama..kod nas piraat do gusara
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Old 05.12.2011., 02:41   #6
Za tematiku politike molim otići na odgovarajući podforum naziva... Politika.
Deedy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger