Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 22:59   #21
Glupe ti odjebala, oni pametniji tebe , tak mi se cini

Poslano sa mog Vivax Point X551 koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 22.11.2017., 22:59   #22
Kako to često biva, ti pod pametnim savjetom podrazumijevas rečenice koje gode tvojoj taštini.
Lord Byron is offline  
Old 22.11.2017., 23:02   #23
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
hoces


Poslano sa mog Vivax Point X551 koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 22.11.2017., 23:06   #24
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
A kaj s time da si hladna. To ti ovak više ljudi spočitnulo?
Ma ja mislim da bi joj samo trebalo pokloniti dobre debele vunene čarape. I sama veli da joj nitko nije nikad poklonio. Sad je prilika nekom slobodnom momku da osvoji njeno nježno srdašce

Quote:
Daenys kaže: Pogledaj post
Pamet i inteligencija su dva razlicita pojma. Ja sam ovdje trazila savjet a ne pametovanje ljudi koji nemaju zivot pa vise vjecito na forumu i pljuju ljude koji treaze pomoc? Ono sa mackama je bilo retoricko pitanje, toliko .ne pravite se da znate ista o testovima inteligencije jer garantiram da formalni niste rjesavali nego internetske verzije. Ako nitko nema pametan savjet pametnije bi bilo da sutite nego lijecite frustracihe na meni jer sam nova.
A jesi kad čula za socijalnu inteligenciju?
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 22.11.2017., 23:09   #25
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
A kaj s time da si hladna. To ti ovak više ljudi spočitnulo?
Da...imala sam lose djetinjstvo i prerano odrasla i izgubila osjecaje..roditelji ne nisu mazili..ja nemam pojma sta je ljubav...kako ju orepoznati?

Trol nisam.samo Trazim savjete a ne poruge od frustriranih ljudi



* ove nebuloze cu ignorirati jer se ne mislim spustat na njihov nivo neandertalski
Daenys is offline  
Received Infraction
Old 22.11.2017., 23:13   #26
Quote:
Daenys kaže: Pogledaj post
Da pocnem...bila sam sa vise deckiju ali to nije bilo to...vecinom sam prekidala...zar je u meni problem? Ocu li biti crazy cat lady? Ne svida mi se kad puse...prezirem decke niske inteligencije jer neznaju ni o cem pricat osim o autiMa traktorima i seksu. Nikad nisam dobil poklon od decka.nijedan nije bio uzmene.govore mi da sam hldna..neznam sto je ljubav.zelim decka koji ce biti i prijatdlj.uzmene.dijEliti slicne intereste. Gdje to naci? DOstA mi je vec seljobera koje nije briga za mene.
Nemožeš nać ove pametnije jer su oni odjebali tebe. A takvima koji vole aute, traktore i žene, odgovaraju iMteliGentne žeme koje su dobile 90% na IQ testisima. I opet su društveno korisniji pa makar i na polju ili autoservisu nego polemiziranje o smrti smail-age čengića u pozi mislioca.
Rift is offline  
Old 22.11.2017., 23:14   #27
Quote:
Rift kaže: Pogledaj post
Nemožeš nać ove pametnije jer su oni odjebali tebe. A takvima koji vole aute, traktore i žene, odgovaraju iMteliGentne žeme koje su dobile 90% na IQ testisima. I opet su društveno korisniji pa makar i na polju ili autoservisu nego polemiziranje o smrti smail-age čengića u pozi mislioca.
iq testisima...jebo te konj
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 22.11.2017., 23:19   #28
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
vidis da je problem u tebi
Eto, problem uspješno riješen.
anđeo tame is offline  
Old 22.11.2017., 23:19   #29
Jaja
Quote:
Rift kaže: Pogledaj post
Nemožeš nać ove pametnije jer su oni odjebali tebe. A takvima koji vole aute, traktore i žene, odgovaraju iMteliGentne žeme koje su dobile 90% na IQ testisima. I opet su društveno korisniji pa makar i na polju ili autoservisu nego polemiziranje o smrti smail-age čengića u pozi mislioca.
ja nisam nigdje napomenula da su me odjebali. Probaj citat s razumijevanjem ako si u stanju. I ooet pojma nemas o iq testovima


jako bezobrazno samo pokazujete svoju kulturu bolje receno nekulturu
Daenys is offline  
Old 22.11.2017., 23:21   #30
Jbg vidiš da nisi nikome simpatična na forumu kad se uzdižeš iznad svih.
Kakva si tek uživo? I mislim da ne ostavljaš ti dečke, nego oni tebe.
Ti si tip osobe koji se odmah raspali ako mu se ne ide 'niz dlaku' a takve nitko ne voli
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Old 22.11.2017., 23:21   #31
Quote:
Daenys kaže: Pogledaj post
Da...imala sam lose djetinjstvo i prerano odrasla i izgubila osjecaje..roditelji ne nisu mazili..ja nemam pojma sta je ljubav...kako ju orepoznati?

Trol nisam.samo Trazim savjete a ne poruge od frustriranih ljudi



* ove nebuloze cu ignorirati jer se ne mislim spustat na njihov nivo neandertalski
Ti ne tražiš sažaljenje, ti tražiš nekoga tko će te razumjeti.Sad ovo je teška životna situacija i bitno je da prvo sebe izgradiš pa onda tražiš osobu za sebe.Onako na prvu se stječe dojam da nisi zadovoljna sobom, a ako je tako kako će te drugi vidjeti? OT: Predlagala si druženje na Orahovičkom jezeru, javilo se nas 4-5 da bi došli i prešli veliki put do tamo i onda je zapelo.Kad nešto predložiš onda ljudi očekuju da se pokaže odgovornost.Samo kažem!

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Old 22.11.2017., 23:23   #32
I vi ozbiljno odgovarate trolu. Svašta.
gigra is offline  
Old 22.11.2017., 23:26   #33
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
hoces
Mary nemoj biti bezobrazna, znam ja da si opasna ali ovo je udarac ispod pojasa

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Old 22.11.2017., 23:27   #34
Quote:
Daenys kaže: Pogledaj post
Jaja

ja nisam nigdje napomenula da su me odjebali. Probaj citat s razumijevanjem ako si u stanju. I ooet pojma nemas o iq testovima


jako bezobrazno samo pokazujete svoju kulturu bolje receno nekulturu
Kad nađeš dečka daj mu odmah IQ test da riješi. Ako ima malo bodova odjebi ga. Šta će tebi tako pametnoj neki glupan.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Old 22.11.2017., 23:27   #35
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Mary nemoj biti bezobrazna, znam ja da si opasna ali ovo je udarac ispod pojasa

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
Evo ingvar spasava dijevu od nas zlocestih forumasa koji dajemo udarce ispod pojasa.

Tip: zovi ju na kavu

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Old 22.11.2017., 23:28   #36
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Jbg vidiš da nisi nikome simpatična na forumu kad se uzdižeš iznad svih.
Kakva si tek uživo? I mislim da ne ostavljaš ti dečke, nego oni tebe.
Ti si tip osobe koji se odmah raspali ako mu se ne ide 'niz dlaku' a takve nitko ne voli
Tjesi se samo
Daenys is offline  
Old 22.11.2017., 23:30   #37
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Evo ingvar spasava dijevu od nas zlocestih forumasa koji dajemo udarce ispod pojasa.

Tip: zovi ju na kavu

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Pa neka promijeni grad i možemo razgovarat.Vraćam se Zagrebe tebi (trenutno Novom Zagrebu) pa neka dođe u goste da ju upoznamo (hint: Advent samo što nije!)

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Old 22.11.2017., 23:31   #38
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Mary nemoj biti bezobrazna, znam ja da si opasna ali ovo je udarac ispod pojasa

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
suck it up
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 22.11.2017., 23:31   #39
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Evo ingvar spasava dijevu od nas zlocestih forumasa koji dajemo udarce ispod pojasa.

Tip: zovi ju na kavu

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Pa kad sam ja ozbiljna i trazim prijateljski savjet al ovdje se svi znaju pa na nove drvljem i kamenjem. E TO je kultura. I ja nisam trol.


Pisite sta ocete.od vas nikakve koristi kad izvrcete rijeci.
Daenys is offline  
Old 22.11.2017., 23:32   #40
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Pa neka promijeni grad i možemo razgovarat.Vraćam se Zagrebe tebi (trenutno Novom Zagrebu) pa neka dođe u goste da ju upoznamo (hint: Advent samo što nije!)

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
Jel to organiziras adventsko druzenje ili samo za ove testise

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:53.