Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2017., 22:24   #21
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
A evo i psihologa Pro Plus serija nešto - za hitno rješavanje naprednog očaja.
Slušaj kravetino, samo želim pričat s čovjekom, nikakav psiholog ja nisam.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:26   #22
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Slušaj kravetino, samo želim pričat s čovjekom, nikakav psiholog ja nisam.
Malo si nervozan?

Na površinu isplivao mulj?

Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:28   #23
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Malo si nervozan?

Na površinu isplivao mulj?

Nisam uopće, mislio sam si već kakva si krava, a sada si mi se i obratila, pa reko što ne bi rekao i na glas
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:30   #24
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Nisam uopće, mislio sam si već kakva si krava, a sada si mi se i obratila, pa reko što ne bi rekao i na glas
Tebi je spominjanje krave familijarno. Bit će da te krava rodila.

Tj. pravilnije - otelila.

Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:34   #25
Quote:
Teleios kaže: Pogledaj post
zelim da mi cure s foruma malo pomognu ako mogu.vec dugi niz godina se osjecam uzasno usamljeno i slomljeno.nemogu uspostavit vezu i frustracija je ogromna,jednostavno nejde..kao da je neki zid oko mene.imam vec dosta godina i gubim i posljednju nadu da cu ikad nekog imati,osjetit ljubav,poljubac,zagrljaj,sexa se vise ni ne sjecam...nicega.razmisljam zadnjih dana intenzivno o preuranjenom odlasku. dali vi zene mrzite nas osjecajnije muskarce i bi li pomogle nekom ako znate da mu toplom rijeci mozete spasiti zivot?
Vidi, imas pogresan pristup svom problemu. Tebi neka druga osoba (devojka ili neko na forumu) ne moze resiti tvoj problem. Moras da razumes da se stvari resavaju jedna po jedna i da niko sa strane ne moze da ti pomogne dok si ti iznutra potpuno rasturen. Prvo i najvaznije je da prestanes da pretis da bi dobio paznju ("Razmisljam da odem pre vremena"), drugo je da imas volju da sredis svoj zivot, a ne da trazis od drugih da ti ga srede. Ako hoces da razgovaras sa ljudima, forum je dobra prilika, ali to nece da ti resi problem, samo ce za par momenata da ti ublazi usamljenost. Pronadji snagu u sebi i pogledaj svoj zivot sta ti je najhitnije. Da li imas posao? Ako nemas, to ti je sledeci cilj. Da li si zavisnik od necega (droga, alikohol, nesto trece), ako jesi potrebna ti je strucna pomoc. Da li imas prijatelje ili bar poznanike? Upisi kurs nekog jezika, odmah ces da steknes poznanike sa kojima mozes pricati o kursu. Za sve to ti je potrebna snaga, koju samo ti mozes da mobilises u sebi. Ja sam ti napisala ozbiljan savet, iako nisam bas sigurna da si ti ozbiljan sa ovime sto si napisao, a ti vidi od cega ces da pocnes, ako zaista imas problem. Bez TVOG prvog koraka se nista nece promeniti. Mi svi mozemo pisati danima ovde, ali ako ti samo zelis da sebe zalis ili da te drugi zale, onda ides pogresnim putem, koji ne resava tvoj problem. Dakle, promisli o tome sta ti je najvise potrebno da bi sredio svoj zivot. Devojka dolazi na samom kraju, kada sredis sebe.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:35   #26
Quote:
Teleios kaže: Pogledaj post
zelim da mi cure s foruma malo pomognu ako mogu.vec dugi niz godina se osjecam uzasno usamljeno i slomljeno.nemogu uspostavit vezu i frustracija je ogromna,jednostavno nejde..kao da je neki zid oko mene.imam vec dosta godina i gubim i posljednju nadu da cu ikad nekog imati,osjetit ljubav,poljubac,zagrljaj,sexa se vise ni ne sjecam...nicega.razmisljam zadnjih dana intenzivno o preuranjenom odlasku. dali vi zene mrzite nas osjecajnije muskarce i bi li pomogle nekom ako znate da mu toplom rijeci mozete spasiti zivot?
Osjećaš se onako kako bi se neki trebali osjećati. Čovjek ne niječe problem. Ne prebacuje uopće krivnju na ikoga.

Neprilagođen si. I nemojte mu govorit što da radi. Ne želi ništa raditi. Želi da su stvari drukčije. Ali nisu. Topla riječ kako je mudra dama reka apsolutno ništa ne mijenja, riječi su ništa. Stogane preporučam ni stručnu ni ikakvu tuđu pomoć. Probaj s antidepresivom, pitaj doktoricu opće prakse da ti da, pij dok ti se kemija u glavi ne popravi,pij zauvijek ako zatreba.

Dolaze blagdani, nemojte da se čovjek ubije, vidite da već traži brisanje nicka i teme, a vi i dalje drvljem i kamenjem, nije ni čudo da se želi ubiti.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:40   #27
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Slušaj kravetino, samo želim pričat s čovjekom, nikakav psiholog ja nisam.
Bok Astore. Tebe nisam vidjela godinama..

Autor je napisao da zeli da mu cure pomognu.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:43   #28
Quote:
Teleios kaže: Pogledaj post
zelim da mi cure s foruma malo pomognu ako mogu.vec dugi niz godina se osjecam uzasno usamljeno i slomljeno.nemogu uspostavit vezu i frustracija je ogromna,jednostavno nejde..kao da je neki zid oko mene.imam vec dosta godina i gubim i posljednju nadu da cu ikad nekog imati,osjetit ljubav,poljubac,zagrljaj,sexa se vise ni ne sjecam...nicega.razmisljam zadnjih dana intenzivno o preuranjenom odlasku. dali vi zene mrzite nas osjecajnije muskarce i bi li pomogle nekom ako znate da mu toplom rijeci mozete spasiti zivot?
Jako jednostavno, upališ "BMK mode" i miran si. Takav ti je horoskop.
linch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 23:31   #29
Usamljen si iz istoga razloga kao i 99% muskaraca u tvojoj poziciji - ne pokusavas nista sa zenama
Da, tako je jednostavan odgovor na tvoje pitanje
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 23:33   #30
Čovjek je tražio lock. Baš morate lešinariti?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 23:39   #31
Quote:
Teleios kaže: Pogledaj post
zelim da mi cure s foruma malo pomognu ako mogu.vec dugi niz godina se osjecam uzasno usamljeno i slomljeno.nemogu uspostavit vezu i frustracija je ogromna,jednostavno nejde..kao da je neki zid oko mene.imam vec dosta godina i gubim i posljednju nadu da cu ikad nekog imati,osjetit ljubav,poljubac,zagrljaj,sexa se vise ni ne sjecam...nicega.razmisljam zadnjih dana intenzivno o preuranjenom odlasku. dali vi zene mrzite nas osjecajnije muskarce i bi li pomogle nekom ako znate da mu toplom rijeci mozete spasiti zivot?
cure nisu navikle na osjecajne likove...navikle na macho sranja, likove kojima svejedno, oko kojih se nemoras trudit, ti kad si normalan, hoces normalan odnos ispadnes debil i naporan, i gusis ju, navodno..prosao sam to..

uvijek ti najebes, moras sam pazit s kim se upustas u nes, i te osjecaje svoje krij, dok se ne uvjeris da je to to, ak cura misli da te moze imat na pladnju, bude joj svejedno, ic ce sarat okolo, zna da ces ti bit tu, kak je men rekla jedna, u stilu budi osjecajan ,podigni me mal, kujetina hladnokrvna,.,,ž

zenskama su osjecaji muski sam da im dizu moral, zauzvrat dobijes k...c

Moras to krit, bit skuliran, bar u pocetku, glumi da ti skoro svejedno, u stilu da nevidi da se uznemiravas ak ti ne odgovori tokom dana, pomislit ce vid ovog jadnika ceka moje poruke, e sad cu mal prckat u mozak, jer mogu...


Samo pametno, ..nemoj ponavljat greske kao ja, budi pametniji, i ja sam emotivac, dajem paznje i sve, nikad nisam dobio ni lijepu rijec..


imat osjecaje neke na ovom svijetu je grijeh...sretno
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 23:44   #32
Quote:
MaloJa kaže: Pogledaj post
Evo ja cu ti odgovoriti. Ja volim toplie, brizne i osjecajne muskarce. I nije istina da je to rezervirano samo za zenski rod.
A sad ti meni reci zasto nemozes naci curu, uspostaviti vezu i biti sretan? Jesi li svjestan svog problema?

bas..volis, al ti lakse bit s nekim mrtvacem tak?

jer se nemoras truditi, super jednostavno, normalan lik ,trazi paznju da mu napises falis mi, volim te, i pitas kak je..
lakse je bit hladnokrvac, s nekim se posexat, na feisu nabacit u vezi s ovim, onim.
i to su danasnje veze..

zato i pucaju svaki dan, razvodi, nikad ih toliko nije bilo...

jednu stranu uvijek je briga...ona koja se osjeca superiornije u vezi
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 23:58   #33
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
bas..volis, al ti lakse bit s nekim mrtvacem tak?

jer se nemoras truditi, super jednostavno, normalan lik ,trazi paznju da mu napises falis mi, volim te, i pitas kak je..
lakse je bit hladnokrvac, s nekim se posexat, na feisu nabacit u vezi s ovim, onim.
i to su danasnje veze..

zato i pucaju svaki dan, razvodi, nikad ih toliko nije bilo...

jednu stranu uvijek je briga...ona koja se osjeca superiornije u vezi
Mene ovo uzasni plasi. Kad mi cura svakodnevno pocne govorit "falis mi, volim te...itd", dam petama vjetra.

Strasi me ideja da neka druga osoba definira ili sebe ili svoj ego ili svoje misljenje kroz nasu vezu/bliskost/whatever. Brrrrr....
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:01   #34
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Mene ovo uzasni plasi. Kad mi cura svakodnevno pocne govorit "falis mi, volim te...itd", dam petama vjetra.

Strasi me ideja da neka druga osoba definira ili sebe ili svoj ego ili svoje misljenje kroz nasu vezu/bliskost/whatever. Brrrrr....
vjerovatno spadas u onu drugu kategoriju,mrtvac...

da... i taki kao ti imaju cure i sve...neke normalne odnose, zavrsis s plitkim curama, koje ti sam mogu dat onu stvar, jer drugo nis nemaju..

ne vrijedjam te sorry ak tak zvuci, al je istina..
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:08   #35
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
vjerovatno spadas u onu drugu kategoriju,mrtvac...

da... i taki kao ti imaju cure i sve...neke normalne odnose, zavrsis s plitkim curama, koje ti sam mogu dat onu stvar, jer drugo nis nemaju..

ne vrijedjam te sorry ak tak zvuci, al je istina..
Upravo suprotno, ne mogu se pozalit na cure.

Biti toliki emotivac da to prelazi sve granice toliko da imanje/ne-imanje druge osobe tebe definira ima skoro isti rezultat kao i bit mrtvac.

Mrtvac ne prolazi osim ako je jedna strana emocionalno nezrela pa se previse veze. (Bitno da ima nekog pa trpi sve i svasta, pa tako i mrtvace)

I da, sebe smatram emotivnom osobom.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:25   #36
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Upravo suprotno, ne mogu se pozalit na cure.

Biti toliki emotivac da to prelazi sve granice toliko da imanje/ne-imanje druge osobe tebe definira ima skoro isti rezultat kao i bit mrtvac.

Mrtvac ne prolazi osim ako je jedna strana emocionalno nezrela pa se previse veze. (Bitno da ima nekog pa trpi sve i svasta, pa tako i mrtvace)

I da, sebe smatram emotivnom osobom.
Cisto sumnjam....
nebitno, svoje sam rekao, ne volim se ponavljat, dokazivat nekome nesto..


druga strana uvijek ispusi, tesko je bit u odnosu nac nekog da su na istoj razini, gotovo nemoguce, uvije je netko ne vise, i taj ispasta,. opet ponavljam superiornost..druga strana to koristi, umjesto da napravi pametan potez, i plemenit, dobrocudan, ono ok osjetim kak me netko voli, trudit cu se i ja vise, ne jer moram jer zelim, cuvat cu to, necu razjebat, vecinom ce netko rec jebe mi se, ko ga jebe sto je osjecajan, sta da mu radim, te osjecaje ce sve druga strana upijat, uzdizat sebe, i bit sve gora prema toj osobi, umjesto kontra, prosao sam sve to nazalost, i tek kad se razjebe sve to, onda ti napise e sorry kajem se, tak mi svaka napisala uvijek, na to kazem sam nea veze i adio, ako sam osjecajan ne znaci da sam glup, . Vise je pamtim, ali oprastam..

neznam ni jednu ok vezu, da je sve obostrano, i da se ne temelji na nekoj povrsnosti...

toliko od mene,pozz
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:42   #37
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Čovjek je tražio lock. Baš morate lešinariti?
Otvaraču teme je ovo jedno pedeseti nick i priča na istu shemu. Novi nickovi i novi savjeti mu dođu tek kao hrana. Kada se najede, traži lock. Do nove potrebe za hranom.
Njemu je hitno potrebna stručna psihološka pomoć jer je zapeo u vrlo negativnom obrascu koji ga čini sve destruktivnijim.
ocajnik543210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:44   #38
Quote:
ocajnik543210 kaže: Pogledaj post
Otvaraču teme je ovo jedno pedeseti nick i priča na istu shemu. Novi nickovi i novi savjeti mu dođu tek kao hrana. Kada se najede, traži lock. Do nove potrebe za hranom.
Njemu je hitno potrebna stručna psihološka pomoć jer je zapeo u vrlo negativnom obrascu koji ga čini sve destruktivnijim.
I tko si ti da mu sudis? Kao ni ja...

Ak mu ovo pomaze, super, bilo sto, svaka utjeha dobro dodje makar i ak je prolazno..
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:45   #39
Quote:
ocajnik543210 kaže: Pogledaj post
Otvaraču teme je ovo jedno pedeseti nick i priča na istu shemu. Novi nickovi i novi savjeti mu dođu tek kao hrana. Kada se najede, traži lock. Do nove potrebe za hranom.
Njemu je hitno potrebna stručna psihološka pomoć jer je zapeo u vrlo negativnom obrascu koji ga čini sve destruktivnijim.


Ne sjecam se kad sam se zadnji put ovoliko nasmijal. A cak ne znam ni razlog zakaj mi je smijesno.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:50   #40
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post


Ne sjecam se kad sam se zadnji put ovoliko nasmijal. A cak ne znam ni razlog zakaj mi je smijesno.
I sebe nazivas emotivcem? Tudja bol te hrani,...

Hm..
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:24.