Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2017., 01:31   #61
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Old but gold.

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Napokon. Sad se topic može zaključati.

Čemu filozofija?
Nek upozna nove ljude/žene, bit će mu lakše.
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 09:01   #62
Koliko vidim po fotki autor je u Osijeku a to je valjda jedan od gradova gdje je najlakše upoznavati ljude vani. Sad naravno nećeš iči u Q i tražiti ženu svog života ali ima mjesta gdje je malo starija ekipa i gdje je normalno zgurati se na nečiji stol i usput početi neku komunikaciju. U moje vrijeme je za to bio super OBP, ne znam kako je sada no vjerujem da je i dalje dobar.
Ali naravno trebati će wingmana, za sam izvesti nešto trebao bi ipak biti malo zgodniji

Online iskustva s legicama su mi opet totalna suprotnost RL, samo neka petljanja i prenemaganja. Nije tada bilo Tinderolikih appki no sada vjerojatno može biti samo još gore.

Forumska iskustva s njima opet čudna. Ali neka proba, možda mu neka barem budu zabavna kao što su meni bila. Jedna mala je nedavno imala zgodan sladunjav oglas, neka joj se javi.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 09:17   #63
Jooooj da OBP , pa i u Tufni može upoznat ekipu, ustalom ima solidnih kafica na Tvrđi
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 09:45   #64
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Điz, jebote, ovdje svi očito sami Bred Pitovi.
Čovjek uopće nije ružan nego je prosjek.

Ima ugodan osmjeh i djeluje kao vedra osoba.

Je da je slika dosta loša, al mene više drka činjenica da izgleda kao da mu onaj odraz sunca izlazi iz glave nego što on izgleda kak izgleda.
I ne sviđa mi se duksa.
To bi se dalo popravit, zar ne?

Ipak, kad god vidim da netko piše da "nema kriterija" odmah mi se upali crvena lampica.

Neda mi se dužit.
Autore, ne izgledaš tako loše kak misliš.
Daj da te pofotka netko tko će bolje uhvatit kadar.
I nek bude više od jedne slike na profilu.
Da, najveci problem te fotke je taj glupi odbljesak sunca. Inace autor izgleda ok, jedino ja nemam nista protiv dukse
Quote:
RubyAngel kaže: Pogledaj post
Prva najveca greska koju si napravio je ta da si se dosao jadati na forumu koji ima 70% psihopata i mentalno nestabilnih ljudi (Odakle sam izvukao taj zakljucak? Imas negdje temu u kojoj ljudi prepricavaju dejtove sa forumasima, malo procitaj to i sve ce ti biti jasno)

Po temi o losim dejtovima si zakljucio da su svi forumski dejtovi losi?
Znaci ako odes na temu - moje zlocesto dijete - zakljucit ces da je 70% djece zlocesto? Ili je mozda stvar u tome da na toj temi pisu ljudi s takvim iskustvima, tj problemima, a da one koji nemaju takvo dijete ta tema bas i ne zanima previse?

Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Ja bih ti spalila te veste i trenerke na brojeve i slova. Bolje si kupi neku košulju i džemper u nekoj neutralnoj boji.
Isuse dragi boze. Kosulja i dzemper? Ne
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 11:25   #65
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Điz, jebote, ovdje svi očito sami Bred Pitovi.
ne, nego bolji od njega!

za autora teme:- ...

kad zaboraviš sve te dejt stranice i posvetiš se normalnom prilaženju curama, ženama... onda nećeš imati potrebe otvarati ovakve teme.

ak ti nije jasno - mali blic:
na tim stranicama ima gomila picopatnika koji svojom patetikom dižu ego svakoj tamo registriranoj ženi. nakon velikog broja poruka ima (prividno) ogroman materijal za biranje. uz to se večina njih umisli da su nekakve božice za kojima svi muškarci sline.
nakon toga kriteriji se drastično dižu pa traže apolone velikih financijskih mogućnosti al da su pri tom i poetske duše, zabavni, koji razumiju sve pizdarije uzrokovane PMS-om ili lošom dnevnom vibrom...

naravno postoje tamo i razumne žene al nakon svih tih muških upada postanu iznimno oprezne s izborom kome uopće uzvratiti poruku.

što se kriterija tiće - naravno da postoji neki osnovni - moj je dugo vremena bio (za prići i započeti konverzaciju) 90-60-90.
čak sam dva desetljeća bio u braku gdje se taj kriterij pomakao na 94 64 94.

vjerovao ili ne al uz dobre sise ide i dobra duša. - savjet za kriterij
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 12:49   #66
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Razumijem te. Godine.
Znam da razumijes, mladicu
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 14:11   #67
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Da, najveci problem te fotke je taj glupi odbljesak sunca. Inace autor izgleda ok, jedino ja nemam nista protiv dukse


Po temi o losim dejtovima si zakljucio da su svi forumski dejtovi losi?
Znaci ako odes na temu - moje zlocesto dijete - zakljucit ces da je 70% djece zlocesto? Ili je mozda stvar u tome da na toj temi pisu ljudi s takvim iskustvima, tj problemima, a da one koji nemaju takvo dijete ta tema bas i ne zanima previse?



Isuse dragi boze. Kosulja i dzemper? Ne
Isuse i Kriste dragi Bože sveti

Mislila sam na nešto tipa ovo https://i.pinimg.com/736x/2a/d6/4e/2...shion-news.jpg
Naravno može i pojedinačno.
Daj još malo fejspalmaj.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 15:04   #68
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Jucer sam bas lijepo komunicirala s jednim zgodnim Leejem. Leejom?
Matchali se, ja sam prva poslala simpaticno-duhovitu poruku. Odgovorio mi je odmah s nekim slicicama. Pa ja nastavila u tom tonu. Nakon sto sam mu poslala 3 goluba s maslinovim grancicama, Lee se napokon odvazio na komunikaciju rijecima. Krasne rijeci su to bile! Wanna fuck? Pristojno sam se zahvalila I odbila I vise se nije javio
A bas je krasne, plave okice imao
Ja sam imala jednog Leea s plavim okicama. Da to nije bio moj Lee.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 15:14   #69
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Ja sam imala jednog Leea s plavim okicama. Da to nije bio moj Lee.
Nemam pojma



Ne znam smanjit sliku na talpataku
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 16:03   #70
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Jooooj da OBP , pa i u Tufni može upoznat ekipu, ustalom ima solidnih kafica na Tvrđi
Jel nije za tufnu prestar već?
Ali da, nebitno je gdje ide dok negdje ide. Ima i tih nekih događanja gdje se uvijek može upoznati nekog novog. Sad je wineOs, večeri kulture i vina i općenito sve manifestacije gdje je ključ u alkoholu
Upoznao sam super curku na fišijadi u nekom od onih sela prema K. Vinogradima. Nije joj fiš ništa valjao ali bila je baš draga pa smo svejedno cugu dogovorili. A toga ima cijelu jesen posvuda.
Jesam li spomenuo festival čvaraka?

A on navalio na internet kao da je u njemu spas. On je samo jeftino rješenje za one pogođene krizom, škrtice i introverte
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 19:48   #71
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Isuse i Kriste dragi Bože sveti

Mislila sam na nešto tipa ovo https://i.pinimg.com/736x/2a/d6/4e/2...shion-news.jpg
Naravno može i pojedinačno.
Daj još malo fejspalmaj.
Evo

I opet mi je ta tvoja verzija dzempera i kosulje ruzna. Eto, ja cu uvijek prije se okrenut za tipom u trenirci nego u dzemperu. Hvala bogu, ima nas razlicitih, svakom svoje
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 19:49   #72
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Da, najveci problem te fotke je taj glupi odbljesak sunca. Inace autor izgleda ok, jedino ja nemam nista protiv dukse
:
Fan sam duksi, ali ova mi je ružna.
Da me se nebi strpalo u "džemper i košuljica" kategoriju .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 00:43   #73
Quote:
gji perpetum kaže: Pogledaj post
obično se upozna nekog kada se najmanje očekuje.
djeluješ preopterećeno potragom.
To je čudno, ja sam se recimo znao svidit curama koje su bile na izborima za miss dok bi me neke ispod prosjeka otkantale. Bitno je što ta cura ili žena traži mada valjda mora biti neka fizička privlačnost, možda da ide s nekim prijateljskim stavom pa cura kad ga bolje upozna klikne za nešto više.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 00:58   #74
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
kad zaboraviš sve te dejt stranice i posvetiš se normalnom prilaženju curama, ženama... onda nećeš imati potrebe otvarati ovakve teme.
Ko da si napisao instrukcije za motorolu 6510,
a lik vrti nekog pentiuma iz sredine 90tih

Složi mu pseudo-kod (C++, perl, ...) koji će razumjeti
Hunny B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 01:03   #75
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
To je čudno, ja sam se recimo znao svidit curama koje su bile na izborima za miss dok bi me neke ispod prosjeka otkantale. Bitno je što ta cura ili žena traži mada valjda mora biti neka fizička privlačnost, možda da ide s nekim prijateljskim stavom pa cura kad ga bolje upozna klikne za nešto više.
Miss poljoprivrede?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 01:06   #76
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Miss poljoprivrede?
Miss zagorski bregi '05
Hunny B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 01:16   #77
Pa ak su i te koje navodite bile su ljepotice, upoznao sam ih puno al malo ih je imalo dušu, a čini se i vama duša pomalo fali čim se sprdate s nekim koga ne poznajete. Eto autoru teme to ti je otprilike profil današnje žene ove dvije gore i da te zabrinem ili utješim danas naći dobru i normalnu ženu je kao da tražiš iglu u plastu sijena, dakle šanse su ko dobitak na lotu.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 01:30   #78
Jebiga, nije ni nama ženama lako kad većina muškaraca online jedva čeka da napiše neki mizogini isprdak i onda se čudi ko pura dreku jer se nismo sjatile na to govno.

Po meni je u današnjem svijetu "ovakvih" i "onakvih" ljudi najteže biti čovjek.
I takvih je najmanje.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 01:32   #79
Ali naci dobrog i normalnog muskarca je pis of kejk :klap:
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 01:46   #80
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Jebiga, nije ni nama ženama lako kad većina muškaraca online jedva čeka da napiše neki mizogini isprdak i onda se čudi ko pura dreku jer se nismo sjatile na to govno.

Po meni je u današnjem svijetu "ovakvih" i "onakvih" ljudi najteže biti čovjek.
I takvih je najmanje.
Naprimjer kakav isprdak, jel normalan pozdrav isprdak? Najbolje su mi ove princeze kaj traže da ih se zainteresira u prvom kontaktu, pa valjda je to proces koji traje malo duže od prvog kontakta. Slažem se da ni muški nisu puno bolji i rade štetu bildanjem ega ženama, a u biti time samo hoće doći do seksa i tak zajebu te žene i one normalne muške kojima je do ozbiljnijih stvari
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:19.