Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2017., 02:19   #41
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
De lupi enter tu i tamo.

Znači ti svaku curu koju prvi put vidiš, a da ti je fizički privlačna želiš odmah jebat?
Definitivno imas pravo, inace serem ljudima kada to ne rade

Ne, ali jasno mi je kako ljudi razmišljaju, ali definitivno svaku curu koju znam iz vidjenja, znaci upoznali smo se vani u istom društvu, na nekom putovanju, druženju kod nekoga, a pozovem je van, jasno je kao dan da mi se očito svidjela fizički a i karakterno, to malo sto sam je upoznao.

Očito da zelim nesto vise, sada jel u krevet ili možda za potencijalnu vezu, sigurno ne zelim frendicu, mislim da je to jasno i svakoj zenskoj osobi, Zasto te nepoznati lik zove na kavu i inicira kontakt, sigurno ne zeli pricati o Agrokoru, možda ce ta tema doci poslije na red, nije zato prisao

Druga stvar je kada se ti s nekim dopisujes, ako ste upoznali on line, pa prica krene u prijateljskom tonu, pa se nakon nekog vremena poželite upoznati, ili kada kazes nekome koga znas 100 godina mogli bi na kavu, ali nekoga koga sam upoznao nedavno, i zovem na kavu, namjere su očite valjda svima, jos su jasnije kada netko pridje nepoznatoj osobi i započne takav razgovor
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 02:38   #42
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali ti i ja smo totalno različite osobe i imamo totalno različite stavove.
Ma da, a ja mislila da pričam sama sa sobom .

Quote:
I mislim da nimalo ne shvaćaš o čemu ja pričam.
It goes both ways honey .

Quote:
Imaš skroz pesimističan stav, a meni se to ne sviđa.
Boli me kurac?


Quote:
Zapravo, iz svega što si napisala imam osjećaj da imaš neke komplekse od muškaraca. Vjerojatno te neki jako povrijedio ili iskoristio.
Aha, naravno da je feler u meni.
Moram ja bit nečim jako obilježena ukoliko ne smatram da su muškarci bezazleni .

Quote:
Što je grozno.
Nije.
Nauči te društvo da se kloniš haustora po noći, da ne ideš sama nikud po mraku, da u noćnom tramvaju budeš što bliže vozaču, da ne trčiš po nasipu kad nema ljudi, ak već ideš sama da nosiš hlače, obavezno suzavac u torbi, ključ je najbolje držat u ruci, a ak te netko zgrabi gađaj grkljan.

To su onak osnove.
Koje počneš čitat u časopisima za teen cure.

Jer problem je u curama, ne onima koji će iskoristit to što je ona sama po noći negdje .

Quote:
Jako puno generaliziraš.
Nisu svi muški isti, kao što nisu niti sve žene.
Ma da?

Nisam primjetila baš.

Quote:
Zapravo, krenula si i vrijeđati.
Ma di?
Jer sam rekla da me kurca ne kužiš?

Quote:
A ne da mi se tak razgovarati.
Možda sam pametniji od tebe, tko zna.
Ostat će misterija .

Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Definitivno imas pravo, inace serem ljudima kada to ne rade

Ne, ali jasno mi je kako ljudi razmišljaju, ali definitivno svaku curu koju znam iz vidjenja, znaci upoznali smo se vani u istom društvu, na nekom putovanju, druženju kod nekoga, a pozovem je van, jasno je kao dan da mi se očito svidjela fizički a i karakterno, to malo sto sam je upoznao.

Očito da zelim nesto vise, sada jel u krevet ili možda za potencijalnu vezu, sigurno ne zelim frendicu, mislim da je to jasno i svakoj zenskoj osobi, Zasto te nepoznati lik zove na kavu i inicira kontakt, sigurno ne zeli pricati o Agrokoru, možda ce ta tema doci poslije na red, nije zato prisao

Druga stvar je kada se ti s nekim dopisujes, ako ste upoznali on line, pa prica krene u prijateljskom tonu, pa se nakon nekog vremena poželite upoznati, ili kada kazes nekome koga znas 100 godina mogli bi na kavu, ali nekoga koga sam upoznao nedavno, i zovem na kavu, namjere su očite valjda svima, jos su jasnije kada netko pridje nepoznatoj osobi i započne takav razgovor
Vidiš da njima očito nisu jasne tvoje namjere ili možda i jesu, ali ne žele isto.

Kad bi mene netko na random pozvao na kavu, a da se ne može svrstat u kolega kategoriju (pa hoće o faksu/poslu/štaveć) ak mi lik nije napet odbijam kavu.

Davno sam rekla da ionak ne vjerujem u muško ženska prijateljstva baš zbog ovog gore što pišeš. Jedna strana želi jedno, druga drugo i onda na kraju nitko ne dobije što je htio i svi završe razočarani.

(disklejmer, ne pričam o svima ikad)
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 02:53   #43
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post











Vidiš da njima očito nisu jasne tvoje namjere ili možda i jesu, ali ne žele isto.

Kad bi mene netko na random pozvao na kavu, a da se ne može svrstat u kolega kategoriju (pa hoće o faksu/poslu/štaveć) ak mi lik nije napet odbijam kavu.

Davno sam rekla da ionak ne vjerujem u muško ženska prijateljstva baš zbog ovog gore što pišeš. Jedna strana želi jedno, druga drugo i onda na kraju nitko ne dobije što je htio i svi završe razočarani.

(disklejmer, ne pričam o svima ikad)
Jasne su svima, samo se ljudi vole praviti grbavi, misle da je kulturnije ispasti naivan i kao praviti se da ne znas sto se događa nego reci, gle, imam dečka, nisi mi privlačan , Sorry , nista od toga.

I to je sasvim ok , nije ti napet, dobila si poziv, odbila i covjek može dalje, a ne one fore, a joj ne mogu sada, zauzeta sam, a realno ne zeli tu kavu da dobije sve vrijeme svijeta slobodno.. Ako je covjek normalam bude rekao dobro, svi znaju na cemu su i nema problema

Meni smeta kada ljudi nisu iskreni pa ne znaju reci ne, kao da je opcija, ne goni se u kurac stoko jedna, ili je druga opcija, nemam vremena, budemo kasnije, kao da ne postoji pristojno ne koje je jasno i ne dvosmisleno
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 03:08   #44
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Meni smeta kada ljudi nisu iskreni pa ne znaju reci ne, kao da je opcija, ne goni se u kurac stoko jedna, ili je druga opcija, nemam vremena, budemo kasnije, kao da ne postoji pristojno ne koje je jasno i ne dvosmisleno
Uzmi u obzir da neke žene fakat nekad nemaju vremena. Makar se slažem s tobom da je to vrlo često izlika. Ili bar onda kad ti se ne javi kad ustvari IMA vremena.

Mislim da iza toga stoji da ćeš manje povrijedit (u nedostatku boljeg izraza) nekog ako mu kažeš da nemaš vremena nego ako mu direkt kažeš da nemaš vremena ZA NJEGA.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 03:19   #45
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Uzmi u obzir da neke žene fakat nekad nemaju vremena. Makar se slažem s tobom da je to vrlo često izlika. Ili bar onda kad ti se ne javi kad ustvari IMA vremena.

Mislim da iza toga stoji da ćeš manje povrijedit (u nedostatku boljeg izraza) nekog ako mu kažeš da nemaš vremena nego ako mu direkt kažeš da nemaš vremena ZA NJEGA.
Jasno je meni da su ljudi danas zauzeti, posao ili faks, hobiji, prijatelji, trebas vremena da budes sam sa sobom, ali poucen iskustvima, budemo se culi kasnije je bio odjeb

Ali ja uvijek kazem, da vodis državu budes nasao makar 5 min za nekoga do koga ti je stalo, da imas cijeli dan slobodan neces naci 5 min da se javis nekome tko nije nesto.

Ne znam za druge, mene osobno vrjedja kada mi netko kaze cujemo se kasnije a ne javi se nikada, nemam vremena a vidim preko društvenih mreža da radi 100 drugih stvari, sto misli da sam retardiran pa da to necu vidjeti

Ja sam sada skrenuo temu u drugom smjeru, necu vise
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 07:04   #46
Ja mislim da ovisi kome se ulijeće, kako ulijeće i tko ulijeće. Tim redom mislim da je bitno.

Meni su znali reći zašto ne upoznajem osobe u tim okolnostima. Meni osobno ne dođe spontano. Na nasipu trčim i vidim ljude koji trče. Pokušavam se ne srušiti. Kada sam u tramu, pokušavam doći do odredišta. Većinom upali
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 07:12   #47
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Da mi ti uletis, meni bi to bilo creepy.
Reci mi nešto što ne znam
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 08:09   #48
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Cure se većinom boje takvih uleta.
U najmanju ruku djeluju neobično, preotvoreno. Žene vole sigurnost, a takav ulet baš ne ulijeva sigurnost.
Da, budu se nasmijale, kao da je to simpatično, ali vjerojatno neće biti ništa od tog uleta.
Ak je ružan i nekulturan, onda si u pravu.

Sumnjam da ijedna slobodna žena ima protiv uleta seksi i kulturnog muškarca.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 08:10   #49
Uletavanje u javnom prijevozu - da ili ne?

Post je komentar na onog dečka koji je rekao da je to napravio jednom i nikad više

Nikad od tebe jebača.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 10:59   #50
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Puno je bolje, IMO, započet razgovor bez izjava poput ovih gore, a onda na kraju naprosto tražit kontakt ili ak ti je baš bitno da joj prvi put kad ju vidiš izjaviš famozno sviđanje - reci joj to na kraju.
Ovo je odlican savjet, i ja sam mislio ovo napisati. Ako ce se vec ulijetati po danu po ulici, javnom prijevozu i slicnim lokacijama, onda je najbolje proci "ispod radara" da bi se izbjegle refleksne reakcije tipa "imam decka" sto znaci upravo to, poceti neki neobavezni, naizgled spontani razgovor bez bilo kakvoga direktnoga nabacivanja, i na kraju naprosto traziti kontakt ili odmah predloziti da sjednete na kafu npr.
Ni tada ne spominjati bilo kakvo svidjanje, to moze poslije seksa tek
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 11:01   #51
O majke ti mile. Pa kako se stigne uletat u tramvajnima i busevima? Ja kad moram uć u njih jedva čekam da pobjegnem van. Da me neko nekaj pita šupil bi ga slučajno laktom garant.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 11:02   #52
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Pa i nema nekih posebnih detalja, vidio jednu curu, putovali istim busom, rano jutro nema ljudi, svidjela mi se, rekoh sto imam izgubiti, može reci ne, nije kraj svijeta. Odlucim ja jedan dan skupiti muda dodjem do nje, pitam je direkt, općenito mislim da je to u zivotu , ne početi jednu priču pa završiti na 5, kazem Sorry na smetnji, htio bi te nesto pitati, zenska zbunjeni pogled, ok, znam da je ovo cudno i općenito ne radim to, jesi tipa možda danas ili neki drugi dan za kavu ili nesto, zenska gleda, ono neugodna tišina, sekunda duga kao godina, ja onako vidim necu ja tako lako dobiti niti ne, ja onako ok, možes reci tipa da, ne, cisto da dobijem odgovor, zenska kaze možda i suti, ponovo neugodna tišina, ja kazem Sorry na smetnji, vidim da nisi zainteresiran, okrenem se odem. Očito sam ispao cudak kojem je bilo problem reci i ne, Sorry imam dečka, ne bi, ima milijun odgovora na tu varijaciju,
Dvije greske.
Ne moze prva recenica biti pitanje za kafu. Prvo trebas poceti neki razgovor da se upoznate malo, pa onda pitaj za kafu
Drugo, iako si vec tu pogrijesio i zbog toga su sanse za odjeb bile barem jedno 90%, imao si srece i NISI dobio odjeb. "Mozda" nije odjeb, nego poziv za nastavak konverzacije i upoznavanja. Medjutim, ti si i tu zeznuo...
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 11:12   #53
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Ak je ružan i nekulturan, onda si u pravu.

Sumnjam da ijedna slobodna žena ima protiv uleta seksi i kulturnog muškarca.
Normalno.
Svi mi progledamo kroz prste ako nam se netko dopada.
Neke stvari/ponašanje koje bi nam na manje zgodnoj osobi bile odbojne, na zgodnoj neće biti toliki minus ili će čak biti simpatične.
Koje je to zavaravanje
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 11:17   #54
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
O majke ti mile. Pa kako se stigne uletat u tramvajnima i busevima? Ja kad moram uć u njih jedva čekam da pobjegnem van. Da me neko nekaj pita šupil bi ga slučajno laktom garant.
Zapravo prije xyz godina sam dozivio ulet u tramvaju; Vozio sam se doma, citao neku RPG knjigu i uletjela mi sexy geekuša da pita kaj to čitam. Imali kratku avanturicu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 11:24   #55
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zapravo prije xyz godina sam dozivio ulet u tramvaju; Vozio sam se doma, citao neku RPG knjigu i uletjela mi sexy geekuša da pita kaj to čitam. Imali kratku avanturicu.


Znaci u knjizi je kvaka. A ja budala uvijek cital BUG.

Ovaj Punisher stil ti se bas pase. Djeluje obezhrabrujuce na forumase s kriminalnim tedencijama.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 11:25   #56
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Normalno.
Svi mi progledamo kroz prste ako nam se netko dopada.
Neke stvari/ponašanje koje bi nam na manje zgodnoj osobi bile odbojne, na zgodnoj neće biti toliki minus ili će čak biti simpatične.
Koje je to zavaravanje
Zašto zavaravanje?
Što ću dati šansu nekom tko mi nije seksi i dosadan je?
Hoću zanimljivog muškarca u svom krevetu, a za bilo što više će vrijeme pokazati od teorije u obliku provjeravajućih razgovora nema ništa, samo me može proći volja za seksom.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 11:28   #57
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post


Znaci u knjizi je kvaka. A ja budala uvijek cital BUG.
Lakše uletjeti nekome tko cita i pitati sto cita, nego ljudima zabijenim u mobitele. Bug citam i ja. Danas sam na Kindleu ipak, mozda bi se trebao vratiti na šarene knjige.

Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ovaj Punisher stil ti se bas pase. Djeluje obezhrabrujuce na forumase s kriminalnim tedencijama.
Punisher-pool! Danke.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 11:51   #58
Nemam vremena u vecini slucajeva znaci nemam vremena za tebe, ne zelim svoje vrijeme provesti s tobom.
Ako mi je bitna osoba u zivotu onda nakon toga slijedi okvirni dogovor kada bi mogli na kavu.
Za smorove i osobe koje mi ne pasu odgovor nemam vremena je sasvim legitiman kao i da kazem da sam zauzeta i da imam decka.
Drugi problem je sto neki muskarci ne shvacaju da imanje decka nije jedini legitiman razlog za odbijanje kave. Nije potreban ni razlog, i nemanje vremena je NE.
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 11:53   #59
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zapravo prije xyz godina sam dozivio ulet u tramvaju; Vozio sam se doma, citao neku RPG knjigu i uletjela mi sexy geekuša da pita kaj to čitam. Imali kratku avanturicu.
Svašta. Ja nikada u životu nisam mogao čitat u pokretnim objektima! Onda treba dat savjet ekipi da čitaju u tramvajnu nekaj.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 11:57   #60
Za uletavanje u javnom prijevozu moraš biti spreman da te cijeli bus ili tramvaj slušaju. Što će reći da bi bilo poželjno imati malo egzibicionističkih sklonosti.
Ali ipak, nekoliko puta sam zapodjenuo razgovor sa djevojkema u tramvaju, jer mi je bilo dosdno, jednom naprosto onako, "na mah", ili da samoga sebe uvjerim može li se to. Ispalo je da može. Ali sve je ostalo samo na razgovoru u tramvaju.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:49.