Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 10:33   #41
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
u stvari da, tesko je
situacija je prilicno cista i jasna, za bilo koga kome se iq ne natjece s brojem cipela
ljudi se upoznali, tipkali, nasli na kavi i - to je to
dalje ako netko od njih ne zeli nastaviti, kaze se bok i gotova prica
mozda je do mene, ali ja stvarno ne vidim kaj je ovdje upitno ili problematicno
Konstruktivan komentar ne znaci da se slazes s napisanim ili da podrzavas autora. Ali isto tako ne znaci iznosenje komentara u posprdom ili omalozavajucem stilu.
Skitaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:34   #42
znam kaj znaci pojam konstruktivan komentar, hvala mama
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:06   #43
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
Ajde recimo da lik nije trol, izuzev 1-2 odgovora, naletio je na ne bas friendly komentare/odgovore.
Zar je tesko dati konstruktivan komentar (kao sto je npr Nyxter dao)?
Pa dobio je konstruktivne komentare.
Osim otvorenog razgovora s njom il pokusaja jos jedne kave, ne znam se tu vise moze predlozit.
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:58   #44
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Pa dobio je konstruktivne komentare.
Osim otvorenog razgovora s njom il pokusaja jos jedne kave, ne znam se tu vise moze predlozit.
Slazem se da je to najkonstruktivnije sto moze da uradi, pretpostavljam da on ima problem da ona nije bas pokazala neko interesovanje za sledeci susret, inace bi je odavno pozvao na drugu kafu i ne bi imao potrebe da je spijunira, nego bi pusti da se veza polako razvije.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 15:40   #45
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
Ajde recimo da lik nije trol, izuzev 1-2 odgovora, naletio je na ne bas friendly komentare/odgovore.
Zar je tesko dati konstruktivan komentar (kao sto je npr Nyxter dao)?
U kojem odjeljku firumskih pravila je propisana obveza konstruktivnosti odgovora? Čime se ta konstruktivnost mjeri, tko je i od koga ovlašten za mjerenje?

Ja, evo, smatram iznimno konstruktivnim svoj savjet autoru da se jednostavno zbroji.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 15:45   #46
Ja mislim da bi on trebao otvoriti jos 2-3 profila i sa svakog je zasprehati i pozvati na kavu.
Pa da vidimo jel kurva ili nije kurva
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 16:03   #47
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
U kojem odjeljku firumskih pravila je propisana obveza konstruktivnosti odgovora? Čime se ta konstruktivnost mjeri, tko je i od koga ovlašten za mjerenje?

Ja, evo, smatram iznimno konstruktivnim svoj savjet autoru da se jednostavno zbroji.
Nisam citala forumska pravila, niti jedno. Mea culpa.
Jednako tako ne pripadam mjeriteljskoj ustanovi.
Mozda bi asertivnost bila bolja rijec. Da, ne obavezuje nas nista da budemo asertivni, niti itko od ikoga treba imati ocekivanja.
Skitaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 19:28   #48
kakvo je pitanje autor postavio takve je odgovore i dobio...pa nismo u dječjem vrtiću...ili jesmo
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 19:58   #49
Koliko sam shvatio, nekoliko ste puta pitala autora jel bilo što više, koliko su se puta vidjeli, itd... Ni na jedno pitanje nije odgovorio. Tak da je tu nešto čudno
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 20:08   #50
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
Koliko sam shvatio, nekoliko ste puta pitala autora jel bilo što više, koliko su se puta vidjeli, itd... Ni na jedno pitanje nije odgovorio. Tak da je tu nešto čudno
Nije ništa čudno nego je i njemu očito bilo glupo potvrditi da je ipak bila samo ta jedna kava u pitanju.
Zapravo čudno je ipak nešto - kako odrastao čovjek ne zna da ako nakon prvog dejta brzo ne uslijedi drugi prvi očito nije dobro prošao?
Da sad ne govorimo o tome da bi to trebao znati već na prvom, nije da se to ne osjeti.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 20:17   #51
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Zapravo čudno je ipak nešto - kako odrastao čovjek ne zna da ako nakon prvog dejta brzo ne uslijedi drugi prvi očito nije dobro prošao?
Da sad ne govorimo o tome da bi to trebao znati već na prvom, nije da se to ne osjeti.
Jako puno njih to ne zna i ne osjeti.
Dobro, nekad zene daju dvostruke signale jer im godi paznja iako im frajer i nije bas dovoljno hot.
Al onda ti taj dvostruki signal treba biti signal.

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 00:32   #52
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Jako puno njih to ne zna i ne osjeti.
Dobro, nekad zene daju dvostruke signale jer im godi paznja iako im frajer i nije bas dovoljno hot.
Al onda ti taj dvostruki signal treba biti signal.

Poslano s mog kauča
Ako se na prvoj kavi/dejtu dogovori iduca kava/dejt to je signal. Sve ostalo je truc truc bla bla, prosla baba s kolacima i ostale stare kineske na tu temu.
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 09:31   #53
to nisam nikad dogovarao tako
najvise zato jer i meni malo treba da se slegnu dojmovi, a zelim i pustiti i drugu stranu da si razmisli i ne stavljati ju pod pritisak
ali ako za sljedeci krenu izmotavanja (sam bog zna zasto??), onda je sve jasno
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 09:32   #54
Hm,cilj je uvijek opravdavao sredstvo,kakvo god ono bilo,rezultat koji odaberemo ostaje
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 10:51   #55
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
to nisam nikad dogovarao tako
najvise zato jer i meni malo treba da se slegnu dojmovi, a zelim i pustiti i drugu stranu da si razmisli i ne stavljati ju pod pritisak
ali ako za sljedeci krenu izmotavanja (sam bog zna zasto??), onda je sve jasno
Slazem se,treba pricekati barem dan da pozoves na drugi dejt..
Da se slegnu dojmovi i tebi i njoj..
Nakraju krajeva da je covjek odmah pita na prvom dejtu vec kada ce biti sljedeci dejt taj ispada nestrpljiv.
A vrlo dobro znamo da bolje prolaze oni decki koji ostave curu da ceka malo i da misli zasto mi se nije jos uvijek javio..
A oni koji odmah sve rade trkackim korakom kod cura bas ne prodju najbolje..

I slazem se sa tobom ako se pocne izmotavati kada je pozoves na dejt onda znaci da se ne zeli naci..
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 11:36   #56
Kakav je to pritisak oko drugog dejta?
Ono na trecem dogovarate datum i dajete kaparu za salu?
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 12:19   #57
ako se nades s nekim na dateu i taj netko se smjeska, prica, izgleda zabavljen i zainteresiran, a poslije dobijes nakon dva dana kosaricu...
kaj mislis kako ce se osoba koja misli da je to ispravan nacin ponasanja ponasati ako ju odmah na prvom pozoves i pokusas ugovoriti drugi date?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 13:56   #58
Gle ima puno ljudi koji se super zabave na dejtu,sve je dobro i prodje super ali ta osoba je vec bila na dejtu sa nekime drugime pa sada ce usporediti vas dva,koji je bolji..
Nazalost tako je to,nitko tebi ne garantira da si ti jedina osoba sa kojim je bila na dejtu.
Vi ne mozete citati misli osobe sa kojom ste na dejtu da budete 100% sigurni da je to to..
Onda se nemojte cuditi ako se ne zeli ta osoba naci i drugi puta sa vama.
A jos gore mi se cini ako je pitas odmah na prvom dejtu hocete li se vidjeti opet i da jedva je cekas vidjeti pa da ti kaze da hocete ali kada jos nezna,javit ce ti...
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:26   #59
Quote:
donto kaže: Pogledaj post

i ja i ona imamo djecu.
Zato ona tema da ženama smetaju djeca iz bivših veza?

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 16:11   #60
Quote:
donto kaže: Pogledaj post
Upoznao sam prije 2 mj jednu curu online. Onda smo se počeli sve više čuti, našli na kavi, a poslije kave još više je krenula komunikacija. Do one razine kad sam se počeo osjećati gotovo sigurno da budemo započeli vezu.

I neki dan idem se logirati na badoo da ugasim profil kad ona gore. brzo sam se odlogirao da ne vidi, napravio laži acc samo da vidim dal je online, i naravno gore je stalno, dakle traži dalje.


Dal samo nestati ili reći joj da znam da mi laže?
prvo je pojebi i reci da je losa u krevetu i da te vise ne zanima
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:10.