Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2007., 20:07   #1
Američki auti VS Europska šminka

E ljudi moji sta vi mislite mogu li se Europski auti ( sa muskoga stajalista ) nosti sa americkim zvijerima tipa MUstang GT 500, Dodge Chalanger ili sa novim Chevrletom Chamarom.... po meni nema usporedbe izmedju europskih i americkih auta.... americki gutaci beznina su stvoreni za gust....stvoreni za muske... jel tako?
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 20:25   #2
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
E ljudi moji sta vi mislite mogu li se Europski auti ( sa muskoga stajalista ) nosti sa americkim zvijerima tipa MUstang GT 500, Dodge Chalanger ili sa novim Chevrletom Chamarom.... po meni nema usporedbe izmedju europskih i americkih auta.... americki gutaci beznina su stvoreni za gust....stvoreni za muske... jel tako?
Tako je.
Amerikanci znaju.
Imaju najbolje aute, najbolju hranu, najbolje sportaše, najljepši su (gledao si Bejvoć i Miću Bjukenona), najbolju madr faking vojsku koja kika esove, a tek žene... uuuuuuuu, amerikanke sve do jedne top modeli.
Al ono na čemu im se najviše divim je prosjek inteligencije i znanja.
Bijo ja u amerika i mogu ti reć sve je ko na filmu,... ma još bolje, serem...
Jedva sam se izlječio od depresije i suicidalnih misli kad sam se vratio u jadnu Hrvatsku, među ovaj jadan svijet i naše gabore od žena.

za kraj bi samo htio reći: "Gad bles Amerika end ameriken vej of lajf, end ofkors d prezident buš - d grejtest living men on earth ! "

E još i ovo, volim puno rokija, ramba, terminatora i super mi je koka kola i mekdonalds.
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 21:05   #3
američki auti hehe zar se sve s motor i 4 kotača danas smatra autom. a jel imaju ti volan?
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 21:55   #4
japan pojede i jedne i druge...
__________________
sad ga ima sad ga nema
kaj_buljis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 22:03   #5
u čem? brzinskom jedenju hot dogova?
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 22:15   #6
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
u čem? brzinskom jedenju hot dogova?
da
__________________
sad ga ima sad ga nema
kaj_buljis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 01:03   #7
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
E ljudi moji sta vi mislite mogu li se Europski auti ( sa muskoga stajalista ) nosti sa americkim zvijerima tipa MUstang GT 500, Dodge Chalanger ili sa novim Chevrletom Chamarom.... po meni nema usporedbe izmedju europskih i americkih auta.... americki gutaci beznina su stvoreni za gust....stvoreni za muske... jel tako?
iako su ameri zvijeri od auta ( 30 litara je zvjerski!) ne vidim zašto se neki europljani i pogotovo japanci ne bi mogli nositi s njima po MUŠKOSTI!
za dobro jutro se provozati s evolutionom X, popodnevna šetnja s kakvim glasnim maseratijem i večernji aston martin vantage...
neke europske spravice možda svrstavaš pod šminku iz naslova, no ne vidim specijalni razlog zašto stavljati 7litarski hemi motor u auto ako možeš to puno elegantnije riješiti..

no da bih htio osjetiti auto kaxe moćno trese dok ti samo stišćeš gas u leru, npr u camaru s početka 70ih...jes.
Jules W. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 01:27   #8
Quote:
Schockrae kaže: Pogledaj post
Tako je.
Amerikanci znaju.
Imaju najbolje aute, najbolju hranu, najbolje sportaše, najljepši su (gledao si Bejvoć i Miću Bjukenona), najbolju madr faking vojsku koja kika esove, a tek žene... uuuuuuuu, amerikanke sve do jedne top modeli.
Al ono na čemu im se najviše divim je prosjek inteligencije i znanja.
Bijo ja u amerika i mogu ti reć sve je ko na filmu,... ma još bolje, serem...
Jedva sam se izlječio od depresije i suicidalnih misli kad sam se vratio u jadnu Hrvatsku, među ovaj jadan svijet i naše gabore od žena.

za kraj bi samo htio reći: "Gad bles Amerika end ameriken vej of lajf, end ofkors d prezident buš - d grejtest living men on earth ! "

E još i ovo, volim puno rokija, ramba, terminatora i super mi je koka kola i mekdonalds.
G_Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 15:59   #9
Americki auti su qurac. Ja znam jer sam prije bio fan muscle cara al dok sam malo citao o njima, oni su sranje. Trosi uzasno puno za razliku od europljana koji naprave istu konjazu za 3 put manju potrosnju. Americki auti nemaju stila i elegancije. Koji amerikanac se moze mjeriti s BMW-ima, Mercedesima, Ferarijima, Lamborghinijima, Jaguarima i Aston Martinima po stilu i eleganciji? Nijedan.

Osim toga cisti dokaz je to da Ameriaknci kupuju Europske aute a cijeli svijet ne kupuje americke aute osim amerikanaca. End of story!
Bijeli Zec is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 16:02   #10
Quote:
Schockrae kaže: Pogledaj post
Tako je.
Amerikanci znaju.
Imaju najbolje aute, najbolju hranu, najbolje sportaše, najljepši su (gledao si Bejvoć i Miću Bjukenona), najbolju madr faking vojsku koja kika esove, a tek žene... uuuuuuuu, amerikanke sve do jedne top modeli.
Al ono na čemu im se najviše divim je prosjek inteligencije i znanja.
Bijo ja u amerika i mogu ti reć sve je ko na filmu,... ma još bolje, serem...
Jedva sam se izlječio od depresije i suicidalnih misli kad sam se vratio u jadnu Hrvatsku, među ovaj jadan svijet i naše gabore od žena.

za kraj bi samo htio reći: "Gad bles Amerika end ameriken vej of lajf, end ofkors d prezident buš - d grejtest living men on earth ! "

E još i ovo, volim puno rokija, ramba, terminatora i super mi je koka kola i mekdonalds.
Svaka cast!!! Prva nagrada!!!

Bijeli Zec is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 16:36   #11
Quote:
Schockrae kaže: Pogledaj post
Tako je.
Amerikanci znaju.
Imaju najbolje aute, najbolju hranu, najbolje sportaše, najljepši su (gledao si Bejvoć i Miću Bjukenona), najbolju madr faking vojsku koja kika esove, a tek žene... uuuuuuuu, amerikanke sve do jedne top modeli.
Al ono na čemu im se najviše divim je prosjek inteligencije i znanja.
Bijo ja u amerika i mogu ti reć sve je ko na filmu,... ma još bolje, serem...
Jedva sam se izlječio od depresije i suicidalnih misli kad sam se vratio u jadnu Hrvatsku, među ovaj jadan svijet i naše gabore od žena.

za kraj bi samo htio reći: "Gad bles Amerika end ameriken vej of lajf, end ofkors d prezident buš - d grejtest living men on earth ! "

E još i ovo, volim puno rokija, ramba, terminatora i super mi je koka kola i mekdonalds.
Krešimire, loša ti je ironija.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 16:37   #12
ja bi radje Aston Martina neg bilo kojeg americkog
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 10:28   #13
Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post
Krešimire, loša ti je ironija.
Je, slažem se. Nisam bio nešto posebno nadahnut pa sam samo srao, no poanta je tu. Koji k... uopće naprave Amerikanci, a da ima stila, funkcionalno i razuman je proizvod?
Ništa.
Auti koji imaju 300, 400 konja, loču 30, 40 litara benzina na 100 km i maksimalna brzina 120, 130 km/h (ok, ograničenja radi prometa - za neznalice, nema jurnjava u americi!, ni iz bliza koliko to filmići pokazuju) i bijedna ubrzanja za toliku konjažu. Onda dizajn.Pa ko da su ih crtali crtači stripova za svoje junake, a ne da je rađeno za realan svijet.
Žešče sranje kako god okreneš.
Šta god da rade, mora biti ogromno, veliko močno, blještavo, kričavo, a bez da se itko pita jel to ima smisla ili ne... no, to je Amerika, najmočnija sila svijeta i to moraju pokazati na svemu od autiju koji nerazumno troše (boli amere kurac za to kad im je nafta skoro đabe u odnosu na sav ostali normalan svijet) do pakovanja hrane za jednu osobu (bilo koji primjer) koja je realno dovoljna za dvojicu prosječnih.
Opet sam se zanio... pozdrav i bez ružnih osječaja amerikanoljupci
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 14:59   #14
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
E ljudi moji sta vi mislite mogu li se Europski auti ( sa muskoga stajalista ) nosti sa americkim zvijerima tipa MUstang GT 500, Dodge Chalanger ili sa novim Chevrletom Chamarom.... po meni nema usporedbe izmedju europskih i americkih auta.... americki gutaci beznina su stvoreni za gust....stvoreni za muske... jel tako?
To je sve za pedere. Najbolji auto na svijetu je Golf jedinica TAS.
Dizel, naravno. Glupo pitanje!
personal_mover is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 16:16   #15
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
ja bi radje Aston Martina neg bilo kojeg americkog
najtipičniji primjer brzog gay auta.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 16:40   #16
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
najtipičniji primjer brzog gay auta.
eat dick
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 19:21   #17
Jebo sve što dolazi iz amerike...


Stvar prva:

Neznaju ameri ništa dobro napravit, a zašto? Jer su nevjerojatno glupa nacija (više o tome zašto su takvi)
Koliko amera radi kod europskih proizvođača automobila (osim Chrisa Banglea koji je totalno upropastio dizajn BMW-a)? Europskih inženjera u americi ima puno više. Pratio sa neko vrijeme polemiku na nekom auto forumu o tome koji je auto jači corveta Z06 ili M5-ica. Pa nema se tu šta polemizirati, to su sasvim neke druge kategorije, goli motor amera protiv najsuvremenije tehnologile nijemaca - pa to se ne može uspoređivat. Kad bi BMW htio napravit jeftin i jak auto koji si može priuštit svatko s malo više para, a u americi su to ljudi iz srednje klase po ekonomskoj moći, ne bi radio triput skuplji auto.


Stvar druga:

Europski automobili su stvar prestiža, dizajnirani poput umjetničkih djela ali i koštaju. Onaj koji sumnja u europske automobile nek se zapita zašto imućni ameri s ukusom voze europske automobile, a europljani ne žele ni baciti pogled na američko smeće. Da istina je, ameri imaju tehnologiju za ić u svemir ali nemogu napravit lincoln kojemu odbojnici ne otpadaju sami od sebe nakon nekoliko godina, ne mogu jer im se ne isplati, a novac je jedina bitna stvar u americi, protiv isplativosti se neide
__________________

No quotes. No blog link. No bunny. Nothing. Disappointed?



ole_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 19:48   #18
Quote:
ole_man kaže: Pogledaj post
a novac je jedina bitna stvar u americi, protiv isplativosti se neide
Misliš da je ovo ograničeno samo na Ameriku? Dobro došao u stvarni svijet, gdje vlada kapitalizam.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 10:27   #19
Quote:
Jules W. kaže: Pogledaj post
iako su ameri zvijeri od auta ( 30 litara je zvjerski!) ne vidim zašto se neki europljani i pogotovo japanci ne bi mogli nositi s njima po MUŠKOSTI!
za dobro jutro se provozati s evolutionom X, popodnevna šetnja s kakvim glasnim maseratijem i večernji aston martin vantage...
neke europske spravice možda svrstavaš pod šminku iz naslova, no ne vidim specijalni razlog zašto stavljati 7litarski hemi motor u auto ako možeš to puno elegantnije riješiti..

no da bih htio osjetiti auto kaxe moćno trese dok ti samo stišćeš gas u leru, npr u camaru s početka 70ih...jes.
Imam 1979' Camaro u garaži i vjeruj mi da kad dodaš gas neusporediv feeling , a vozio sam i bio vožen u mnogim europskim i kosookim pilama (bilo ferrarija, lambo, NSX-ica itd. itd.) -amer je amer - i koliko god bio zastario ili tehnološki iza ostatka svijeta (makar sve više je sve bolji- referiram na novog Camara , Mustanga i Challengera) - kad osjetiš tih V8 pod haubom - adrenalin pere ko blesav. Vozio sam i par europskih V8-ica ali nije to to
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 10:29   #20
Quote:
Schockrae kaže: Pogledaj post
Je, slažem se. Nisam bio nešto posebno nadahnut pa sam samo srao, no poanta je tu. Koji k... uopće naprave Amerikanci, a da ima stila, funkcionalno i razuman je proizvod?
Ništa.
Auti koji imaju 300, 400 konja, loču 30, 40 litara benzina na 100 km i maksimalna brzina 120, 130 km/h (ok, ograničenja radi prometa - za neznalice, nema jurnjava u americi!, ni iz bliza koliko to filmići pokazuju) i bijedna ubrzanja za toliku konjažu. Onda dizajn.Pa ko da su ih crtali crtači stripova za svoje junake, a ne da je rađeno za realan svijet.
Žešče sranje kako god okreneš.
Šta god da rade, mora biti ogromno, veliko močno, blještavo, kričavo, a bez da se itko pita jel to ima smisla ili ne... no, to je Amerika, najmočnija sila svijeta i to moraju pokazati na svemu od autiju koji nerazumno troše (boli amere kurac za to kad im je nafta skoro đabe u odnosu na sav ostali normalan svijet) do pakovanja hrane za jednu osobu (bilo koji primjer) koja je realno dovoljna za dvojicu prosječnih.
Opet sam se zanio... pozdrav i bez ružnih osječaja amerikanoljupci
Sereš bez argumenata- jedina činjenica je da pravi musclei bez modifikacija na getribi ne idu preko 200 km/h uglavnom , ali stari moj- tih tričavih 300-400 ks te doslovce lijepi za sic- nemoj sraćkat bezveze- i BTW - novi Mustang je jedan od najprodavanijih auta u SAD-u
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger