Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2011., 17:49   #1
Slatke brige.. ili ne?

Alo mužjaci...
da vas čujem.
hipotetski..
imaš vezu od par godina..cura je pametna, odgovara ti ovako skoro po svemu.privlačna i zgodna.ima uglavnom sve ono što tražiš od cure.
diplomirala, uskoro će i posao..starci joj super..stvarno cura za poželjeti.
eeee ali fali..fali strasti i privlačnosti s tvoje strane.nemaš uopće gušt s njom ić u krevet.

pojavi se druga, mala koja ti zavrti tlo pod nogama..izgleda..ma jebote,bolje da ne počnem pisati.i to ne subjektivno,nego stvarno izgleda pree!
zapalila se za tebe, gleda te da bi te rastrgala.
nju opet ne poznaješ dovoljno dobro, to malo što znaš..simpa je, vrijedna,studira i radi..dosta opičena na svoj način, koji se tebi sviđa.
s neke životne strane, mala je mlađa od tebe, faks joj ni blizu kraju, čak planira ispisati..dakle budućnost nesigurna.
ali fkt ima strasti, privlačnosti...u jebote,ima!

a ti si tip koji ne može na 2 stolice...voliš svoju curu, iako vidiš da fali jedan bitan segment u toj vezi, pitaš se kako će tek biti u braku,za 5-10 godina?
hoćeš i ti biti jedan od onih što s posla u birtiju, bježe od sebe i žene?
ova druga mala nije neka rospija, imala je jednu dužu vezu, ne vara u vezi(to je ono što si čuo od drugih a ne od nje) i ta mala bi rado s tobom u vezu..

eee moji mužjaci, što učiniti?
baš me zanimaju dva gledišta..od onih koji nisu imali to iskustvo, takvi mogu objektivno reći što i kako..i zanimaju me oni koji su imali to, kako je prošlo???

e da, nije za mene..ja sam papak, nemam curu i igram xbox
decimation is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 18:05   #2
Quote:
decimation kaže: Pogledaj post
Alo mužjaci...
da vas čujem.
hipotetski..
imaš vezu od par godina..cura je pametna, odgovara ti ovako skoro po svemu.privlačna i zgodna.ima uglavnom sve ono što tražiš od cure.
diplomirala, uskoro će i posao..starci joj super..stvarno cura za poželjeti.
eeee ali fali..fali strasti i privlačnosti s tvoje strane.nemaš uopće gušt s njom ić u krevet.

pojavi se druga, mala koja ti zavrti tlo pod nogama..izgleda..ma jebote,bolje da ne počnem pisati.i to ne subjektivno,nego stvarno izgleda pree!
zapalila se za tebe, gleda te da bi te rastrgala.
nju opet ne poznaješ dovoljno dobro, to malo što znaš..simpa je, vrijedna,studira i radi..dosta opičena na svoj način, koji se tebi sviđa.
s neke životne strane, mala je mlađa od tebe, faks joj ni blizu kraju, čak planira ispisati..dakle budućnost nesigurna.
ali fkt ima strasti, privlačnosti...u jebote,ima!

a ti si tip koji ne može na 2 stolice...voliš svoju curu, iako vidiš da fali jedan bitan segment u toj vezi, pitaš se kako će tek biti u braku,za 5-10 godina?
hoćeš i ti biti jedan od onih što s posla u birtiju, bježe od sebe i žene?
ova druga mala nije neka rospija, imala je jednu dužu vezu, ne vara u vezi(to je ono što si čuo od drugih a ne od nje) i ta mala bi rado s tobom u vezu..

eee moji mužjaci, što učiniti?
baš me zanimaju dva gledišta..od onih koji nisu imali to iskustvo, takvi mogu objektivno reći što i kako..i zanimaju me oni koji su imali to, kako je prošlo???

e da, nije za mene..ja sam papak, nemam curu i igram xbox
nikad ne ostavljas onog kog volis zbog nekog ko ti se svida
chole is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 18:27   #3
ako sada nema strasti, kako kažeš, kako će biti za 10-15 godina.. možda je voliš iz navike, možda se ljubav potrošila...

odi za onim što te privlači...
pepe88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 18:39   #4
ti s njom već sad nemoš u krevet, ne pali te.
dakle ti si taj koji vara, ne tribaš otu malu provjeravat, a s ovom kojom si sad ispada da si ti sponzoruša.
dakle, preformuliraj pitanje kako da sebe središ
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 21:15   #5
Quote:
decimation kaže: Pogledaj post
eeee ali fali..fali strasti i privlačnosti s tvoje strane.nemaš uopće gušt s njom ić u krevet.
meni je moj did vako reka ... sinko drž se one na koju će ti se kurac naj duže dizat...
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 21:16   #6
Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
ti s njom već sad nemoš u krevet, ne pali te.
nebud naivan ko argentinski kauboj
u oba slucaja sta mislis da ce se desiti..ova druga.. mislis da ce ona biti interesantna za nekoliko godina..ona je pcela leti sa cvijeta na cvijete..kad na njegovom cvijetu ne bude pelina ode ona dalje..a ostali cvijetovi cekaju..najbolje mi je ovo ..planira napustiti faks.. zivi zbog sela zato ga je i upisala.. kad izbacis seljanku iz sela grad ne dobije puno ali selo puni izgubi

i tak..bilo koju da ozeni..slijedi ovo:
malo ce se poseksati ..prva 3-4 tjedna..onda ce nju poceti boliti glava.. onda obicno zena ustanovi da muske gace smrde ( to joj nije nekad smetalo) i da ne spusta skoljku..onda ona oce gledat tamo neke kretenske programe kojih je puna telka.. raznosaca pice poznajes ko rodjenog brata..onda svadja..ona oce ici svojoj mami (jebala je ona) sto nisi spustio dasku na wc skoljki..onda ona oce ici svom tati (jebo je on) sto si uopce dizao dasku..e onda ide period zbog kojeg se vrijedi zeniti..posvadjate se i ne pricate
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 21:18   #7
Quote:
decimation kaže: Pogledaj post

hoćeš i ti biti jedan od onih što s posla u birtiju, bježe od sebe i žene?
ovo sam previdio pa moram popraviti

nema te od koje neš bižat u birtiju , tako da se ne moraš zamarati s time
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 21:29   #8
Poznata situacija, jedino ti je sigurno da će te ova prva napucati. Ako ne sada onda za godinu, dvije, tri. Samo da znaš. Dakle, kad ona dođe u tu situaciju u kojoj si ti sada ona neće dvojiti, ti si tada već s koferima na ulici.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 21:59   #9
Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
ti s njom već sad nemoš u krevet, ne pali te.
dakle ti si taj koji vara, ne tribaš otu malu provjeravat, a s ovom kojom si sad ispada da si ti sponzoruša.
dakle, preformuliraj pitanje kako da sebe središ
ma nisam ja, frend je.
ali te ni ja ni on ne kužimo

Za ostale@frend je i prije počeo razmišljati o prekidu,d a poštedi i sebe i nju većih sranja, kad počnu živjet skupa i tak to.
strast i privlačnost mu je najbitnija komponenta u vezi a izgubila se.
mala ga ne bi nikad napucala, luda je za njim.
Ova druga je nedefinirana ali strasti ima.
normalno da se može izgubiti kao i kod prve iako malo teže jer ova mala ima sve što on traži na ženi i što ga pali od kad smo skupa derali xbox
znači jako dugo.i teškod a se te neke fundamentalne stvari mogu promijeniti.
lako moguće da važe između stabilne veze bez strasti i strastvene veze bez stabilnosti1
pa ti budi pametan.
ova mala se slučajno pojavila napominjem, i bez nje je razmišljao svašta..ona mu je možda samo otvorila oči.
decimation is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 22:28   #10
Quote:
decimation kaže: Pogledaj post
Alo mužjaci...
da vas čujem.
hipotetski..
imaš vezu od par godina..cura je pametna, odgovara ti ovako skoro po svemu.privlačna i zgodna.ima uglavnom sve ono što tražiš od cure.
diplomirala, uskoro će i posao..starci joj super..stvarno cura za poželjeti.
eeee ali fali..fali strasti i privlačnosti s tvoje strane.nemaš uopće gušt s njom ić u krevet.

pojavi se druga, mala koja ti zavrti tlo pod nogama..izgleda..ma jebote,bolje da ne počnem pisati.i to ne subjektivno,nego stvarno izgleda pree!
zapalila se za tebe, gleda te da bi te rastrgala.
nju opet ne poznaješ dovoljno dobro, to malo što znaš..simpa je, vrijedna,studira i radi..dosta opičena na svoj način, koji se tebi sviđa.
s neke životne strane, mala je mlađa od tebe, faks joj ni blizu kraju, čak planira ispisati..dakle budućnost nesigurna.
ali fkt ima strasti, privlačnosti...u jebote,ima!

a ti si tip koji ne može na 2 stolice...voliš svoju curu, iako vidiš da fali jedan bitan segment u toj vezi, pitaš se kako će tek biti u braku,za 5-10 godina?
hoćeš i ti biti jedan od onih što s posla u birtiju, bježe od sebe i žene?
ova druga mala nije neka rospija, imala je jednu dužu vezu, ne vara u vezi(to je ono što si čuo od drugih a ne od nje) i ta mala bi rado s tobom u vezu..

eee moji mužjaci, što učiniti?
baš me zanimaju dva gledišta..od onih koji nisu imali to iskustvo, takvi mogu objektivno reći što i kako..i zanimaju me oni koji su imali to, kako je prošlo???

e da, nije za mene..ja sam papak, nemam curu i igram xbox
Postati tip koji može na 2 stolice
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 22:40   #11
evo zensko misljenje: ostavi curu..jos ste mladi naci ce si ona vec nekog jebaca..iako te i to zdere priznaj.
ja sam bila u vei gdje mi je bivsi nasao neku koja ga je eto vise palila od mene, ja sam mu bila dugogodisnja, navikao se, nek sigurnost bla bla...
jedino kaj mogu misliti je da ga nisam palila...sevili se jesmo, nisam tip cure koju boli glava..ali nekako sad kad je sve proslo i kad usporedim novog decka (jebiga, to valjda svi usporedjujemo) ovaj pun strasti, svega..a isto smo vec dugo sad skupa....ovaj se muci da ne svrsi prebrzo jer ga palim, a s bivsim sex trjao cijelu vjecnost da mi je doslo da pocnem raspat nokte..ono svrsi viseee osjecaj...
ne znam...posto nije mogao svrsavat dost dugo, pretpostavljam da ga nisam palila...pa recite vi meni.

i da, naravno da je bio papak i da sam saznala da se jebucka s drugom. ono, netko ko ti je bio sve u zivotu u sekundi ti je najveci neprijatelj.
kad je vrijeme prslo i splasnula mrznja...kad pogledam u proslost..rekoh jebote, pa ni na cesti ga ne bi pozdravila. tako se ne ponasa!
da je reko lijepo...ok, popizdila bih...to ti ne gine...ali bar nakon par godina ako bu se susreli bi mogla rec, jebiga nije islo al je bio fer i kulturno te pozdravila i imala ok razmisljanje...
a ja sad o ovom i nakon hrpu godina mislim da nije dostojan ni pogleda ni pozdrava mog....
zavrsite ko ljudi...eto.
ako te sad zenska ne pali, nema strasti....lijepo ostavi i svak svojim putem...strasti mora biti s obje strane....i da, uvijek i za vijeke...
grdarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 01:34   #12
druze uzmi malu napetu..karaj je dugo i mastovito....kani se corava posla .jebes starce faks i ostalo kad ti se kita suši.ako nevalja seks onda bjezi.nosi svoju kitu ponosno sine
gring0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 01:57   #13
Quote:
decimation kaže: Pogledaj post
Alo mužjaci...
da vas čujem.
hipotetski..
imaš vezu od par godina..cura je pametna, odgovara ti ovako skoro po svemu.privlačna i zgodna.ima uglavnom sve ono što tražiš od cure.
diplomirala, uskoro će i posao..starci joj super..stvarno cura za poželjeti.
eeee ali fali..fali strasti i privlačnosti s tvoje strane.nemaš uopće gušt s njom ić u krevet.
nije mi jasno kako se moze navodno voliti a da nema strasti, pa nije ti to sestra ili netko drugi iz obitelji!
S druge strane pises da je privlacna i zgodna a da tebe (odnosno frenda) ne privlaci?
Po meni ti volis kod te zenske vise ono sta drugi vidu u njoj odnosno sigurnost nego stvarno ono sta ti vidis.
Ponasanje koje se inace vise prepisiva i vida kod zenskih!

Ako ti vaznija ta sigurnost ostani s ovoj prvon i dalje slusaj selo i idi po tome sta ce oni reci, zeni se kada ti selo kaze i napravi sa njoj toliko dice koliko ti selo kaze itd.

A pravilno bi trebao prekiniti i pokusati nesto sa drugoj, jer ako to ne uradis uvik ces se peci i u svakoj krizi ili seksu itd. pitati se "kako bi bilo sa drugoj" ako te druga zajebe odnosno ti sam sebe s tim da si prvoj dao nogu a uspostavi se da je ipak bolja od drugi barem ces nauciti mozda za sljedeci put da se mozda izplati ostati u vezi ili ne. Ali to ce biti tvoje iskustvo i tvoj osjecaj tada koji ti opet netko nemoze oduzeti i naravno i tvoja odluka.

Na obe stolice sjest nikako pogotovo ne pokusati ako kazes da nisi tip za to, jer inace ces lako izgubiti obe.

Evo to ka jos jedno zenkso misljenje!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 02:08   #14
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
A pravilno bi trebao prekiniti i pokusati nesto sa drugoj, jer ako to ne uradis uvik ces se peci i u svakoj krizi ili seksu itd. pitati se "kako bi bilo sa drugoj"
Naravno da neće, ne pričaj gluposti.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 02:12   #15
Quote:
KungFuMonkey kaže: Pogledaj post
Naravno da neće, ne pričaj gluposti.
zasto mislis da se nece to pitati?
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 02:19   #16
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
zasto mislis da se nece to pitati?
Pravo je pitanje zašto ti misliš da hoće. Netko te je uvjerio da se svako muško kojem si rekla dobar dan tebe sjeća, sanja i rida kad god vidi zalazak sunca. No realno je ipak da je pička samo pička i da će nakon tjedan/mjesec a kamoli više vremena ostat samo jedna od mnogih koje se povremeno sjeti pri onaniranju, kad mu dođe da malo začini drkicu od uobičajnih maštarija.

Dakle ne, neće se to pitati.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 02:29   #17
Quote:
KungFuMonkey kaže: Pogledaj post
Pravo je pitanje zašto ti misliš da hoće. Netko te je uvjerio da se svako muško kojem si rekla dobar dan tebe sjeća, sanja i rida kad god vidi zalazak sunca. No realno je ipak da je pička samo pička i da će nakon tjedan/mjesec a kamoli više vremena ostat samo jedna od mnogih koje se povremeno sjeti pri onaniranju, kad mu dođe da malo začini drkicu od uobičajnih maštarija.

Dakle ne, neće se to pitati.
Pa da sam ja u toj situcaiji i da ocigledno ne potpuno zadovoljna odnosno da netko budi u meni takve strasti i privlacnost ja bi se to valjda uvik pitala!
Mislim ipak ne govorimo ovdje o jednom dobrom danu nego ipak o necemu sta druga zenska ima, sta njega dovodi do razmisljana da sa prvoj prekine.

I uvjerena sam da se mene ne sica svaki muskarac komu sam dala ruku ili cak picke, ali se za 2-3 posebna ipak nadam da me se ponekad sjecaju jer bi imali razlog. Ali tko zna s kim i kakva su jos imali od tada iskustva. Nikada ne znas sta si imao dok nisi to izgubio ali nemozes ni ocjeniti koliko dobro ili cak lose je to bilo dok nemas usporedbe.

"Bio si mi najbolji jebac u cilim zivotu" moze veoma malo znaciti ako si joj bio prvi!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 02:32   #18
jedna ženska košta, a kamoli tek dvije... uz to je i kao neka kriza
a ako jednoj i drugoj prodaš priču da ti loše ide posao, onda će obje pobjeći od tebe
ženska ljubav traje dok ti ona ne potroši sve novce, onda traži novog lovatora
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 02:36   #19
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
jedna ženska košta, a kamoli tek dvije... uz to je i kao neka kriza
svaka cast kriza

Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ženska ljubav traje dok ti ona ne potroši sve novce, onda traži novog lovatora
zar su ti takvo losa iskustva i ako jesu zasto ne trazis zenu sa poslom (vidi prijmer gori prvu) koja sama dovoljno zaraduje pa lipo neka ona kupujue svoju robu a ti svoju itd.

Cist racun, duga ljubav!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 02:39   #20
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
Pa da sam ja u toj situcaiji i da ocigledno ne potpuno zadovoljna odnosno da netko budi u meni takve strasti i privlacnost ja bi se to valjda uvik pitala!
Na žalost ti i vjerujem to što si rekla da. Jel moram uopće ponavljat koliko su žene retardirane.

Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
I uvjerena sam da se mene ne sica svaki muskarac komu sam dala ruku ili cak picke, ali se za 2-3 posebna ipak nadam da me se ponekad sjecaju jer bi imali razlog.
Sjećaju se naravno, ali ne oni koji su te tri puta sreli u konzumu i ta tri put si im se nasmiješila. Cura koja se o njega očešala sisom i daje mu zanimljive poglede, ne, neće se je sjećati i pitati se kako bi bilo, nego će takva razmišljanja -ako će ih imati- imati o onoj s kojom sada je.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger