Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2011., 15:59   #21
Quote:
robijas-- kaže: Pogledaj post
...je,kako neki kategoriziraju susjede ispada da su svi ovdje misteri/missice/idealni/pametni/krasni/divni ljudi/žrtve dugih jezika a susjedi seljačine/ružni/starkelje/jezičavi/isprazne spodobe, ma dajte molim vas .....ništa nije crno-bijelo....
tebi nije seljacina tip koji stavi van ogroman zvucnik i pocne neki kurac radit, cijeli vrijeme pije gemist i na kraju mu dode mama(zivi s mamom) i pocnu oboje pjevat cajke ili neke tamburase..znaci tebi da tako tvoj susjed radi bi bilo ok jer ni ti nisi savrsen ? pa dobro onda
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 20:33   #22
Imao sam ja takve susjede, ali i mali razglas od 3 kw iz DJ dana, pa onda u nedjelju da malo izravnam račune prikopčam razglas, usmjerim prema susjedima i odvinem najbrutalniji grind core metal, death i black na repeat i u grad na koji sat na cugicu...

Nakon par vikenda su shvatili poantu...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 20:52   #23
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Imao sam ja takve susjede, ali i mali razglas od 3 kw iz DJ dana, pa onda u nedjelju da malo izravnam račune prikopčam razglas, usmjerim prema susjedima i odvinem najbrutalniji grind core metal, death i black na repeat i u grad na koji sat na cugicu...
komso ..jesil to ti

eh..cujte ovo
u tamo nekoj stranjskoj drzavi imao ja neke susjede iz gradiske..bosanske.. i jedna strankinja se zapalila za njega i ja to sriktam da se nadju u disku.. i tako on popio otisao u disko i zbario je..doveo kuci s ekipom..nazvali mene oko 3:00 i rekli dolazi..i tako dodjem ja kad on pijan lezi u njenom krilu..ona u minici a noga joj ko ruka od velikog bleka.. i nesto mu prica na stranjskom..a on je gleda odozdo i kaze "Suzi..jebo te Tito" eh moji susjedi
a u tom stanu u kom sam zivio bile su dvije bake jedna ispod a jedna iznad..preko puta mene slijepci bracni par..a susjedna zgrada koja je gledala na moj prozor neka baka piromanka koja je cijelo vrijeme bila na prozoru i svima govorila kad sam se vracao ili kad je ko bio kod mene
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 21:55   #24
Kompa- možda jesam
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 22:51   #25
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Kompa- možda jesam
vjerojatno nisi...znam citati i pisati kiriljic al ga malo slabije slusam
eh da..ja sam jedan neprosjecan rvat

eh da..jedan drugi slucaj susjeda..on jedno 130kg..ona jedno 110kg..sin jedno 15kg.. i onda se on i ona sexaju..cujes sve...jebo nilske slonove i lakoste..sretnes ga sutra i pitas..kakoj..et ide..i tako to
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 01:31   #26
Kod mene sve nesto nedaj Boze.

Lijevo svemirci, Desno zombiji.
__________________
Recommended by 4 out of 5 people that recommend things. Big Barca and Ferrari FAN.
a-vatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 01:38   #27
Kod mene je dobro,jedino predvecer imam rock party iznad sebe stalno ali nije neki problem jer je mjuza ok
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 08:17   #28
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
eh da..jedan drugi slucaj susjeda..on jedno 130kg..ona jedno 110kg..sin jedno 15kg.. i onda se on i ona sexaju..cujes sve...jebo nilske slonove i lakoste..sretnes ga sutra i pitas..kakoj..et ide..i tako to
ovo men totalno čudno zvuči...kakve veze ima ovi jadni neuhranjeni sinčić dok se oni seksaju
nadan se da su u prizemnici, jer takvima se ne isplati gradit kuću na više katova

ja bi rekla nešto o svojim susjedima, ali neman šta jer s nikim ne pričan
prvi nisu imali razumijevanja za moj studentski stil života, a ovi aktualni se samo svađaju oko pedlja parkinga
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 08:32   #29
Quote:
k-kekec kaže: Pogledaj post
Ajmo muški (može i cure/žene/sponze),
kakvo vam se susjedstvo u smislu cura/žena....jel ima šta što bi rado pozvali k sebi pa malo spika, vino, lagana glazba...???
U zgradi su tri komada koliko sam uspio skužit u ovih nekoliko godina. Dvije udane, treća maloljetna. Malo dalje na kvartu jedna full zgodna plava. Lijepo ih je srest - uljepšaju čovjeku jutro onako zgodne, ali da bi ih zval doma - nowai.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 10:18   #30
najbolje moguće..nit ja volim njih..nit oni mene
lipakaja_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 11:01   #31
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
U zgradi su tri komada koliko sam uspio skužit u ovih nekoliko godina. Dvije udane, treća maloljetna. Malo dalje na kvartu jedna full zgodna plava. Lijepo ih je srest - uljepšaju čovjeku jutro onako zgodne, ali da bi ih zval doma - nowai.
ovako si bar siguran da neće progovoriti

__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 11:54   #32
Možda čak i zavidno, što i ne čudi kad svo pogledi idu mi na kuću
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 13:24   #33
trenutno me niti jedna ne zanima

davno sam prestao mislit na domace
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 14:30   #34
Moj kvart je sto se toga tice san snova Pun kvart milfara i mamica 25-40 Neznas koju bi prije odero,a prek ljeta kad krenu minice i kratke haljinice posebno voli napravit koji krug
LiKK is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 18:47   #35
Quote:
điđe tortova kaže: Pogledaj post
ovo men totalno čudno zvuči...kakve veze ima ovi jadni neuhranjeni sinčić dok se oni seksaju
nadan se da su u prizemnici, jer takvima se ne isplati gradit kuću na više katova
Možda se radi o novorođenčetu?
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 18:50   #36
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Možda se radi o novorođenčetu?
ima smisla obzirom na genetiku
ali jadan mali, u 20 i nekoj će imat flasbackove a neće ni znat zbog čega, i eto..pravac sikijatrija
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 07:58   #37
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
ovako si bar siguran da neće progovoriti
Briga mene progovaraju li one ili ne - samo jednu zovem, a ta nije iz kvarta.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 10:59   #38
Nema ženskih u mojen susjedstvu
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 14:03   #39
Quote:
Xeonai kaže: Pogledaj post
Nema ženskih u mojen susjedstvu
kad živiš u gej zajednici
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 14:17   #40
Quote:
điđe tortova kaže: Pogledaj post
kad živiš u gej zajednici


Uskoro ćeš mi ti bit susjeda na par dana
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger