Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2011., 21:13   #21
Quote:
điđe tortova kaže: Pogledaj post
gledala sam i stvarno je prestrašno, šopaju te živine hormonima i antibioticima, dobro da nam je zdravlje ikako
sva srića iman problema s pamćenjem pa brzo zaboravin šta san gledala, inače se ne bi okusila ničega osim čiste vode a i njen sadržaj je upitan danas
Ma kakvi, nemaš problem, nego su te nakljukali sa nečim da zaboraviš
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 21:26   #22
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Ma kakvi, nemaš problem, nego su te nakljukali sa nečim da zaboraviš

ovo je uzrok
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 23:14   #23
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
Ti si posve u krivu. Da su mrkve gigantike gnojene ureom imale bi tek po pišalini a ne bezukusju.
Kakoj vražjoj pišalini, nije to urea ova šta pišaš nego urea umjetno gnojivo..ako solidno gnojiš dobiš velike biljke., ako pak gadno pregnojiš onda vjerojatno "spališ" biljku..ja sam ove godine pognoji neš loze i rasla je ko mutava ali samo u prvoj godini vegetacije a dalje se neću trovat..al nije problem samo u toj urei, nego vjerojatno je zemlja već potrošena od dugogodišnjeg plodoreda a zemlja nije oplemenjena nekim organskim gnojivom tj. nije bačeno đubre gore..tako da ta urea nema kaj povuć u biljku nego je velika i bezukusna.
dildo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 12:29   #24
Quote:
dildo kaže: Pogledaj post
Kakoj vražjoj pišalini, nije to urea ova šta pišaš nego urea umjetno gnojivo..ako solidno gnojiš dobiš velike biljke., ako pak gadno pregnojiš onda vjerojatno "spališ" biljku..ja sam ove godine pognoji neš loze i rasla je ko mutava ali samo u prvoj godini vegetacije a dalje se neću trovat..al nije problem samo u toj urei, nego vjerojatno je zemlja već potrošena od dugogodišnjeg plodoreda a zemlja nije oplemenjena nekim organskim gnojivom tj. nije bačeno đubre gore..tako da ta urea nema kaj povuć u biljku nego je velika i bezukusna.
Od kako je Woehler sintetizirao mokraćevinu ona je ostala (a bila, bome, i prije) to što je: mokraćevina ilitiga ukuhak pišaline, za gadljive poznat pod nazivom urea ili karbamid. Najžešći su mi oni što peru zube pastama sa karbamidom. Mašala, mogu ih i ispirati pišalinom pa da sve ostane u familiji.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 18:43   #25
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
Mašala, mogu ih i ispirati pišalinom pa da sve ostane u familiji.
kakve veze ima Alah (masala(h)) sa pranjem zuba

malo se udaljujem od teme ali procitao sam prije nekoliko kako je navodno jedan Japanac uspio stvoriti genetske lubenice koje bi bile cetvrtastog oblika tako da bi se mogle slagati da ne bude praznog prostora izmedju njih..ideja je hvale vrijedna ali ne znam ..nekako mi je ljepsa okrugla
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 21:01   #26
Ne radi se to genetski nego ih stavljaju u kalupe dok rastu. Toga ima po Kini i Aziji općenito koliko oš...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 22:07   #27
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
ali procitao sam prije nekoliko kako je navodno jedan Japanac uspio stvoriti

nekako mi je ljepsa okrugla
ja se sjećam te vijesti od prije čerdesetak godina..jel to isto novo u ovom eonu , ne znam...



nego, ja mislila da se radi o zelenjavi...
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 22:45   #28
Jebeš ti takvu lubenicu kad za vrijeme kopanja krumpira naiđeš na jedan velik ko pola glave xD
blacky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 23:01   #29
Quote:
dildo kaže: Pogledaj post
Naime kupio sam mrkve u jednom trgovačkom centru neki dan i bile su pakirane ogromne, oblik ko dva kurca rocca shifredija, ko dildo ogromni..
Naravno mrkve nisu imale nikakvog okusa ni mirisa iz čega pretpostavljam da su naši vrli seljaci, gledajući kvantitetu a ne kvalitetu, jel da bi bolju kilažu prodali otkupljivačima, a samim time zaradili više para, to sve pognojili s hrpom uree.
Naravno budući da je pretpostavljam zemlja već dobrano iscrpljena a ne gnoji se prirodnim gnojem to liči na šta liči, na otrov, a ne prehrambenu namirnicu visoke kvalitete.

Sad il su seljaci nepismeni pa neznaju dozirati umjetnjak ili to svjesno rade.

Također sam primjetio da jabuke iz nutra znaju biti trule..to vam je dragi moji pregnojavanje NPK gnojem pa se kalcij ne može iskoristit..
Uglavnom cijela naša poljoprivreda je zakurac, a mi kao krajnji potrošači ako nemamo svoj vrt možemo jest ovakva smeća šta nam proizvedu naši vrli seljaci, koji znaju samo iskoristit poticaje a ne znaju ništa proizvest..
Netko je napisao da kupuješ na placu i 85% je u pravu (uvijek te neko bude zafrknuo ali tamo kupuješ direktno od proizvođača, samo pronjuškaj koji su )......
Nadalje to što se okusa tiće ti baš i nije vezano za okus, u pitanju je sorta! Vjeruj proizvodim bilje ( ne hranu, to ima kum...) i ako stavljaš previše gnojiva ili bacaš novce ( a ako prodaješ lihvarima poput centara to nije opcija) ili sjebeš biljku.......

Što se jabuka tiće, neznam za ovu tvoju teoriju ali možda su i u hladnjači bile neko vrijeme! Inaće talijani (najjakiji u proizvodnji jabuka) imaju tehnologiju čuvanja jabuka skoro dvije jebene godine pa si vi mislite.....
__________________
Čovjek uči dok je živ.....
del23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger