Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2012., 16:08   #41
sjebana situacija, valjda joj je falilo sve to sta nisi bio skoro nikad doma, nije imala s kim pricat to je neki razlog ali jebiga nije isprika za prevaru...
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 16:13   #42
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
sjebana situacija, valjda joj je falilo sve to sta nisi bio skoro nikad doma, nije imala s kim pricat to je neki razlog ali jebiga nije isprika za prevaru...
Potpisujem,
bila je sama a sigurno je htijela nekakvo drustvo...
A mislim da je napisao da je i on nju varao
__________________
Moje srce pripada samo jednoj osobi - meni :D !
PerfectBitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 17:23   #43
Quote:
PerfectBitch kaže: Pogledaj post
Potpisujem,
bila je sama a sigurno je htijela nekakvo drustvo...
A mislim da je napisao da je i on nju varao
Nisam je varao od kada smo u braku,a ovo da je trebala društvo jer nisam bio doma to se događalo prije 10 godina,a zadnjih 10 godina sam doma i više nego ona
kajreć is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 17:29   #44
Meni se cini da ona nije u potpunosti presla preko tvojeg ponasanja prije braka. Zasto je ta zena ostajal s tobom, iako joj je ocito smetalo tvoje bancenje s drugim zenama, zasto si joj ti to sve skupa govorio, i na kraju, zasto se se odlucili na brak - god only knows

Tebe nije bilo, pretpostavljam da niti njeno povjerenje u tebe nije bas najcvrsce.
Zapravo, nije mi skroz jasno sto se desava, osim da je ona u vezi s nekim vec dva mjeseca, da je u toj vezi bilo i sexa i izjavljivanja ljubavi. No, kad si ju suocio sa time ona ti je odgovorila da sve to skupa nije bilo nista, nego joj je falilo paznje, blablabla.
Jel sam to dobro polovila?
I glavni issue je sto sada sa tvojim narusenim povjerenjem?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 17:30   #45
Quote:
PerfectBitch kaže: Pogledaj post
A tko ti je poslao poruku Znate li gdje vam e zena?
Anonimna poruka neki dušebrižnik koji ih je vjerojavatno negdje vidio
kajreć is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 17:33   #46
Quote:
kajreć kaže: Pogledaj post
Nisam je varao od kada smo u braku,a ovo da je trebala društvo jer nisam bio doma to se događalo prije 10 godina,a zadnjih 10 godina sam doma i više nego ona
A, ok.
Onda sam jedan dio krivo shvatila. Ja sam stekla dojam da si ti i dalje u tom ritmu.
Pa evo pokusaj konstruktivnog pitanja: da li ti mislis da je moguce da je njoj nedostajalo paznje i drustva? Gledajuci iskljucivo na svoj vlastiti odnos prema njoj, sada, u ovom trenutku, odnosno, zadnjih dva mjeseca?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 17:37   #47
Quote:
kajreć kaže: Pogledaj post
Anonimna poruka neki dušebrižnik koji ih je vjerojavatno negdje vidio
jesi pokusao nazvati taj Anonimni broj?
A neznam sto da ti kazem osim sto morate dobro sjesti i zagrijati stolice,vidjeti sto ona hoce i dali je s tim likom raskrstila odnose..
Na tebi je oces li joj oprostiti,naravno povjerenje treba vratiti...
Opet, na njoj je oce li ona to opet napraviti...
Trebate mngo razgovarati i zakljuciti na cemu su vasi odnosi. dali mozete dalje i dali zelite dalje...
__________________
Moje srce pripada samo jednoj osobi - meni :D !
PerfectBitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 18:00   #48
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Meni se cini da ona nije u potpunosti presla preko tvojeg ponasanja prije braka. Zasto je ta zena ostajal s tobom, iako joj je ocito smetalo tvoje bancenje s drugim zenama, zasto si joj ti to sve skupa govorio, i na kraju, zasto se se odlucili na brak - god only knows

Tebe nije bilo, pretpostavljam da niti njeno povjerenje u tebe nije bas najcvrsce.
Zapravo, nije mi skroz jasno sto se desava, osim da je ona u vezi s nekim vec dva mjeseca, da je u toj vezi bilo i sexa i izjavljivanja ljubavi. No, kad si ju suocio sa time ona ti je odgovorila da sve to skupa nije bilo nista, nego joj je falilo paznje, blablabla.
Jel sam to dobro polovila?
I glavni issue je sto sada sa tvojim narusenim povjerenjem?
U vrijeme prije braka i ona je izlazila s drugima,znači što se opraštanja tiče trebao bi nešto ija oprostiti,i jesam jer je i ona meni iskreno rekla sve.
A zašto sam joj govorio s kim sam bio,pa mislio sam da je tako poštenije,da zna.I napominjem da je to na početku svarno bio samo sex (obostrano),ali eto kasnije smo odlučili vjenčati se jer smo mislili da je to dobra odluka.I vjerujem da je bila jer smo imali 16 godina odličnog braka.I jer je zajednički život doveo do toga da sam je prvo počeo sve više i više poštivati a vrlo brzo sam je i zavolio
kajreć is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 18:06   #49
Quote:
PerfectBitch kaže: Pogledaj post
jesi pokusao nazvati taj Anonimni broj?
A neznam sto da ti kazem osim sto morate dobro sjesti i zagrijati stolice,vidjeti sto ona hoce i dali je s tim likom raskrstila odnose..
Na tebi je oces li joj oprostiti,naravno povjerenje treba vratiti...
Opet, na njoj je oce li ona to opet napraviti...
Trebate mngo razgovarati i zakljuciti na cemu su vasi odnosi. dali mozete dalje i dali zelite dalje...
Sjedimo i grijemo stolice,dapače ona sjedi i sada uz mene i zajedno čitamo(jel to normalno?)
kajreć is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 18:29   #50
Quote:
kajreć kaže: Pogledaj post
Sjedimo i grijemo stolice,dapače ona sjedi i sada uz mene i zajedno čitamo(jel to normalno?)
hehehe,naravno da jest!
moja prijateljica je prevarila decka,i obecala mu je da vise nece i nije...
a ima osoba koja ti obecaje tj.laze cijeli zivot da te nece i nije nikad prevarila...
ona sve decke odjebava uredno bez pardona...i sretna je ovog s kim se je*ala prekrstila sve moguce odnose..a to bi savjetovala i tvojoj zeni
a naravno povjerenje je trebala jako dugo vracati,mozda ga i jos vraca,ko zna
__________________
Moje srce pripada samo jednoj osobi - meni :D !
PerfectBitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 18:33   #51
Quote:
PerfectBitch kaže: Pogledaj post
hehehe,naravno da jest!
moja prijateljica je prevarila decka,i obecala mu je da vise nece i nije...
a ima osoba koja ti obecaje tj.laze cijeli zivot da te nece i nije nikad prevarila...
ona sve decke odjebava uredno bez pardona...i sretna je ovog s kim se je*ala prekrstila sve moguce odnose..a to bi savjetovala i tvojoj zeni
a naravno povjerenje je trebala jako dugo vracati,mozda ga i jos vraca,ko zna
Hvala ti ,i velim ja joj vjerujem,ali mi je malo pretežak ovaj kamen u želucu
kajreć is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 18:40   #52
Quote:
kajreć kaže: Pogledaj post
Hvala ti ,i velim ja joj vjerujem,ali mi je malo pretežak ovaj kamen u želucu
Razumijem te,i nije ti lako,ali kad je sad zena pokraj tebe,neka kaze kako bi se ona osjecala da je obrnuta situacija...
I ako jest! neka na to pomisli svaki put kada joj padne na pamet tako nesto
a dalje samo razgovarajte,i samo razgovarajte, i pamet u glavu i sretno!
__________________
Moje srce pripada samo jednoj osobi - meni :D !
PerfectBitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 18:57   #53
Quote:
kajreć kaže: Pogledaj post
Sjedimo i grijemo stolice,dapače ona sjedi i sada uz mene i zajedno čitamo(jel to normalno?)
Onda ste, po svemu sudeći, odlični kandidati za otvoreni brak
*Baby Kate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 18:57   #54
Quote:
PerfectBitch kaže: Pogledaj post
Razumijem te,i nije ti lako,ali kad je sad zena pokraj tebe,neka kaze kako bi se ona osjecala da je obrnuta situacija...
I ako jest! neka na to pomisli svaki put kada joj padne na pamet tako nesto
a dalje samo razgovarajte,i samo razgovarajte, i pamet u glavu i sretno!
Veli da bi se vjerovatno osjećala gore nego ja,i da ne bi zaboravila,ali bi oprostila(naravno,kaže da je i sama svjesna da takva izjava,u ovakvoj situaciji ide njoj u korist,ali da stvarno tako misli)
I evo dodaje da bi se pitala zašto je do toga došlo.
A sad dodajem ja(vjerujem da je mislila da nedostatak pažnje,ljubavi.....).
A ja te molim da mi kažeš koliko brakova(nakon 16 godina) znaš da muž veli ženi najmanje jednom dnevno:"Volim te ljubica!"I kad leže nakon posla u krevetu i gledaju tv drže se za ruke i maze.Ja ih ne znam puno,ustvari ne znam ni jedan takav par(vjerujem da ih ima,ali ih ja ne znam).
kajreć is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 19:11   #55
Quote:
kajreć kaže: Pogledaj post
A ja te molim da mi kažeš koliko brakova(nakon 16 godina) znaš da muž veli ženi najmanje jednom dnevno:"Volim te ljubica!"I kad leže nakon posla u krevetu i gledaju tv drže se za ruke i maze.Ja ih ne znam puno,ustvari ne znam ni jedan takav par(vjerujem da ih ima,ali ih ja ne znam).
Hoces reci da takvih brakova nema? Ili hoces reci da je vas brak takav? Nisam tocno skuzila koja je tu poanta.
Ako stavljas pod upitnik postojanje takvih brakova, a to cinis kao vrst opravdanja, onda ti je to jalov odgovor.
Naime, ne moze biti izgovor nesto za sto ti ne znas da postoji, pa iz toga izvlacis pretpostavku da ne postoji uopce.
I ne vidim u cemu je problem tako nesto poceti raditi, ako drugoj strani to treba
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 19:22   #56
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Hoces reci da takvih brakova nema? Ili hoces reci da je vas brak takav? Nisam tocno skuzila koja je tu poanta.
Ako stavljas pod upitnik postojanje takvih brakova, a to cinis kao vrst opravdanja, onda ti je to jalov odgovor.
Naime, ne moze biti izgovor nesto za sto ti ne znas da postoji, pa iz toga izvlacis pretpostavku da ne postoji uopce.
I ne vidim u cemu je problem tako nesto poceti raditi, ako drugoj strani to treba
Pitao sam te koliko ti takvih brakova znaš i što ustvari znači pružanje ljubavi,pažnje.Ako nešto kažem,onda to i mislim,i ako si pažljivo pročitala početni post vidiš da sam govorio i što baš nisam trebao,ali htio sam biti iskren.A sad,ako ženi kažem svaki dan da je volim da li trebam ići na detektor laži da se ustanovi da stvarno tako mislim?
kajreć is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 19:46   #57
Quote:
kajreć kaže: Pogledaj post
Pitao sam te koliko ti takvih brakova znaš i što ustvari znači pružanje ljubavi,pažnje.Ako nešto kažem,onda to i mislim,i ako si pažljivo pročitala početni post vidiš da sam govorio i što baš nisam trebao,ali htio sam biti iskren.A sad,ako ženi kažem svaki dan da je volim da li trebam ići na detektor laži da se ustanovi da stvarno tako mislim?
Oprosti, ali pogubio si me.
Ajde po redu:
1. Znam nekoliko takvih brakova gdje partneri svakodnevno jedan drugome gugucu, drze se za ruke, izjavljuju si ljubav, uglavnom cvrkucu. Meni djeluju sretni.
2. Pruzanje ljubavi i paznje se razlikuje od veze do veze, od pojedinca do pojedinca. Meni osobno bi stalno gugutanje i da me dragi non stop zove misicu, ljubicu, ribice, kakice moja islo uzasno na zivce. Al da volem kad mi kaze da me voli, bogme volem
Znaci, modeli pruzanja ljubavi i paznje su individualni, no bitno je da su prisutni.
Koji su vasi modeli, aposolutno nemam pojma, no valjda vas dvoje znate. Ako ne znate, bilo bi preporucljivo da saznate.
3. A sad, da li bi ti trebao ici na dek lazi svaki put kad zeni kazes 'volim te', ne razumijem zasto to mene pitas, odnosno kako misis da bi to bilo tko tu na forumu, ali i u stvarnom zivotu mogao znati, osim tebe samog.
A ako ti zena ne vjeruje kad joj to kazes...eeeee, onda imate problem.
Sa cime?
Sa povjerenjem.
I time se vracamo na pocetak tvoje price.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 19:57   #58
bas tesko je neke ljude mijenjati a i navike njihove, budite u otvorenom braku i gotovo ..i tako ste varali jedno-drugo ..
samo nevidim u tome svemu di je tu ljubav ,volim ju a jebem sa strane jaka ljubav a u pm
jako je puno ljudi ,koji se nikada nemjenjaju sto se tice varanje
adryy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 20:44   #59
Quote:
adryy kaže: Pogledaj post
bas tesko je neke ljude mijenjati a i navike njihove, budite u otvorenom braku i gotovo ..i tako ste varali jedno-drugo ..
samo nevidim u tome svemu di je tu ljubav ,volim ju a jebem sa strane jaka ljubav a u pm
jako je puno ljudi ,koji se nikada nemjenjaju sto se tice varanje
Stvarno mi se više ne da objašnjavati da ja nisam varao,nikad,pa dajte pročitajte post od početka,znam da je velik,ali nemreš komentirat nekaj a da površno pročitaš.Ja sam tu opisao svoj život i trenutačno jebenu situaciju gdje mi se povraća svakih 5 minuta kad se sjetim.I opet velim dajte pročitajte kaj piše
here I am not bad gay.
Ispričavam se kaj nas nije bilo jedno vrijeme _ sestra mi je došla u goste
Evo i otišla

Zadnje uređivanje kajreć : 15.08.2012. at 21:46.
kajreć is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 22:08   #60
kajrec, ja mislim da se prevara moze oprostiti. Cak mislim da takve krizne situacije mogu resetirat vezu, pojacat povezanost, itd.
Medjutim, to oboje morate zeljeti.
Prvo i osnovno, trebali bi skuzit zasto je do prevare doslo. Kuzis me?
I da taj razgovor, ako ikako moguce, odrazgovarate hladne glave, bez optuzivanja, bez svadjanja, bez napadanja.
Lako je reci, prevarila te je i finito, idemo sve razbucat jer je ona napravila pogresku.
Isto tako vjerujem da ima ljudi, da ima brakova koji ne mogu oprostiti prevaru, ne mogu opstati nakon nje.
A to ti najvise ovisi o onome sto ste imali prije.
Ako ste imali u zivotu trenutke istinske povezanosti, ljubavi, razumjevanja, vjerovanja jedno u drugo, ne vidim prepreke da se tome vratite.
Medjutim, ako vam je brak los, i to vec duze vrijeme, ako ne postoje cvrsti temelji koji bi izdrzali taj tsunami koji ti tako jako osjecas, mislim da su vam sanse vrlo male.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.