Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2017., 21:34   #1101
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
I bio bi solo godinama isto ko i autorica.
Bolje biti solo nego u vezi iz kompromisa!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 21:34   #1102
Bolje biti solo nego s konjem.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 21:36   #1103
Autorica teme je nadrobila hrpetnu uvjeta tako da niti jedan muškarac nemože ih sve zadovoljiti pošto nepostoji savršen muškarac. Ali u isto vrijeme uopće nije razmišljala što ona ima zauzvrat ponuditi takvom muškarcu, osim pizdu koju ima svaka druga žena ?

Evo npr. da ja zadovoljavam sve te njene uvjete, ja jednostavno ne znam zašto bi ja baš nju odabrao pored preostalih milijardu žena na Zemlji koju bi mogao imat ?
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 21:42   #1104
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Bolje biti solo nego s konjem.
Ako 95% muškaraca smatraš konjima, bit će ti malo teže upariti se.

Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
osim pizdu koju ima svaka druga žena ?
Hm. Ako pizdu ima samo svaka druga žena, kaj onda ima ona druga polovica žena koje nemaju pizdu?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 21:47   #1105
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Puno je vise obrnutih primjera.
Je zbilja je cudno uspjeti ako su ti starci situirani, sa lovom i vezama i ako ti niceg nije falilo u životu , pol toga je u tom slučaju već odrađeno za tebe.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 21:50   #1106
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Pa neće baš biti da ih je 95% neupotrebljivo.
Istina je negdje između, naravno.
No poanta je - ne valjaju svi.

Quote:
I bio bi solo godinama isto ko i autorica.
Strašno

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Bolje biti solo nego s konjem.


Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Ako 95% muškaraca smatraš konjima, bit će ti malo teže upariti se.
I što onda?
Jebote pričate kao da je to nekakvo prokletstvo. Dobro se uparit je lijepi bonus; loše se uparit je pakao, a bit solo je ono između.

Zašto neki ljudi ne mogu i ne znaju bit sami? Kao da će umrijet
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:02   #1107
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
Čitam vas i pišem već dugo,ali za ovu temu otvaram novi profil.
Umorna sam već. Želim ga naći,a njega nema.
Svjesna sam svog izgleda i zašto mi stalno prilaze muškarci, ali nikako da bude jedan kompletno normalan. Uskoro ću 25. i to me polako počinje brinuti. Razočarana sam, imam 2 dulje veze iza sebe i nekoliko kraćih. Jedan je bio pravi, onaj kakvog želim i sanjam- ali ostavio me radi druge koja mu je očito pokazivala da ga više cijeni. Tu žalim, neopisivo, što mu nisam davala do znanja da mi je stalo do njega i njegovih kvaliteta.

Moj zamišljeni princ je:

Ambiciozan,pametan,inteligentan, izgrađena ličnost sa čvrstim stavovima i ciljevima u životu, ima svoje ja, samopoudan i cijeni sebe, ali ne bolesno umišljen. Situiran ili se nastoji situirati, nije na teret svojima. Pazi na sebe- uvijek uredan i mirišljav,sportaš. Kulturan, živi uredno- bez kojekakvih ovisnosti, emocionalih repova iz starih veza,nepreboljenih ljubavi itd. Ne živi za Dinamo i ne priča kako je skoro dobio na kladionici.

Prema meni i u vezi posebno bitno:

Voli me i to mi govori

VJERAN do groba- u to spada i da mi ne daje povoda da sumnjam u njegovu vjernost

Ne bježi pred problemima- što u životu,što u vezi.. Čak volim ljude koji su dosta prošli i vidi se na njima da su zbog toga samo mudriji i smireniji kad dođu takve situacije

Ne izbjegava razgovore niti se ponaša kao klinac. Odnosno želi me razumjeti, želi me slušati, pamti sitnice koje mu kažem i stalo mu je da radimo zajedno na našem odnosu. Sa druge strane muško je pa kada kažem glupost ili nešto u čemu nam se pogledi razlikuju- reći će mi to, a ne se samo složiti sa svime i govoriti koliko imamo zajedničkog. ISKREN, ne mulja.

Kod budućih ciljeva želi obitelj i djecu,a nije toliko biti opsjednut poslom da mu to nije do 35. u planu ili se odjednom sjeti da se mora još "iživljavati".

Bit će tu kad sam u nekom svom sranju,PMS-u i neće me izbjegavati i reći da sad nema vremena i da se javim kad se smirim- odnosno nije mi podrška.

Nije ljubomoran i ne provjerava s kim sam i da li je bilo dečki kad odem van s curama

Nije previše predvidiv i zna me iznenaditi nekom sitnicom, porukom ili slično

Kad je samnom može se pretvoriti u veliku bebu i biti samo moj micek, u društvu gospodin

Slobodan u svojoj seksualnosti i dominantan u krevetu- da se ja mogu sam opustiti,a on mi naređuje što i kako

Eto, zaljubila sam se dok sam ovo pisala

Polako, ali sigurno gubim nadu da ću ga naći. Iako je dosta toga što sam napisala stvar zdravog razuma, to se čini kao jako rijetka pojava.
Cure, suosjećate li samnom?

Molim u startu da forumaši puste nama ženama idealiziranje, potporu i razgovor. Suzdržite se dokazivanja ili ispitivanja kakva sam ja kad to želim.
Dobar opis.
Meni je kod muskog bitno da ima karaktera i da nije iskvaren.
Izgled vise manje mi nije bitan, jer previse privlacan momak nikad nece bit vjeran.
Paige the cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:05   #1108
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Bolje biti solo nego s konjem.
A sa svinjom?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:09   #1109
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Ako 95% muškaraca smatraš konjima, bit će ti malo teže upariti se.
A brižan.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:11   #1110
Quote:
Paige the cool kaže: Pogledaj post
Dobar opis.
Meni je kod muskog bitno da ima karaktera i da nije iskvaren.
Izgled vise manje mi nije bitan, jer previse privlacan momak nikad nece bit vjeran.
ljesovske mudrosti

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:20   #1111
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Evo npr. da ja zadovoljavam sve te njene uvjete, ja jednostavno ne znam zašto bi ja baš nju odabrao pored preostalih milijardu žena na Zemlji koju bi mogao imat ?
Možeš imati i više od milijardu čak i da ne udovoljavaš ijedan uvjet. Jednostavno, Kineza i Indijaca ima preko dvije milijarde, neka je polovica žena (a više ih je), a lagano je kupiti nevjestu.
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:21   #1112
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Autorica teme je nadrobila hrpetnu uvjeta tako da niti jedan muškarac nemože ih sve zadovoljiti pošto nepostoji savršen muškarac. Ali u isto vrijeme uopće nije razmišljala što ona ima zauzvrat ponuditi takvom muškarcu, osim pizdu koju ima svaka druga žena ?

Evo npr. da ja zadovoljavam sve te njene uvjete, ja jednostavno ne znam zašto bi ja baš nju odabrao pored preostalih milijardu žena na Zemlji koju bi mogao imat ?
pustite curu na miru. još je neodrasla. Ima samo 25 godina. Ljudi se razvijaju i do iza 35. Iz posta se vidi da je još nezrela. Pustite je na miru da sazrije.

Jednia greška koju ona sada može napraviti je da se uda za tog "savršenog" ali kao što vidimo priroda se sama pobrinula da se to ne desi jer je "savršeni" niti ne primjećuje
prasac-nelson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:21   #1113
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ljesovske mudrosti

~via tapatalk
Ne znam dali su mudrosti, ali je istinito.
Paige the cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:23   #1114
Quote:
Paige the cool kaže: Pogledaj post
Ne znam dali su mudrosti, ali je istinito.
Slažem se. Važno je kakva je osoba iznutra.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:30   #1115
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Slažem se. Važno je kakva je osoba iznutra.
Kaj ne? Sto ce mi muskarac da je i veoma naocit, lijep, ako je karakterno los.
Paige the cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:33   #1116
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Zašto neki ljudi ne mogu i ne znaju bit sami? Kao da će umrijet
Odakle ti to da ne znam biti sam? Naravno da znam, jer imam bogato iskustvo.

Ali.......

U dvoje je ljepše zar ne,
i tad je veselije sve,
jer kome se nasmiješit
i probleme riješit onda kad si sam

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
A brižan.
I love you, a ti mene njet.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:36   #1117
Quote:
Paige the cool kaže: Pogledaj post
Kaj ne? Sto ce mi muskarac da je i veoma naocit, lijep, ako je karakterno los.
Htio ti je reći da ti besprijekoran karakter ništa neće značiti, ako ti se pikica ne vlaži na njega. A za vlaženje takve vrste je izgled veoma bitan.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:37   #1118
Quote:
Paige the cool kaže: Pogledaj post
Kaj ne? Sto ce mi muskarac da je i veoma naocit, lijep, ako je karakterno los.
Je, ali ista stvar je i sa ženama. Niš ne znači savršen izgled ako nema niš u glavi.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:49   #1119
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Je, ali ista stvar je i sa ženama. Niš ne znači savršen izgled ako nema niš u glavi.
Tu sam slaba. Ne znam sto momci misle.
Paige the cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:49   #1120
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Odakle ti to da ne znam biti sam? Naravno da znam, jer imam bogato iskustvo.

Ali.......

U dvoje je ljepše zar ne,
i tad je veselije sve,
jer kome se nasmiješit
i probleme riješit onda kad si sam
Not quite.

Dakako da može bit jako lijepo, ali samo s vrlo posebnom osobom. No ja sam stekao dojam da većina tu na forumu ne želi čekat tu posebnu osobu već kuka jer su buhu sami kao da ih netko drži u koncentracijskom logoru.

Isto kao što može bit lijepo može bit i pakleno ako izabereš krivu osobu. I sve nijanse spektra između ove 2 krajnost.

Kad usporediš sve to sa kvalitetnim soliranjem, jasno je da je vrlo velika šansa da si pogoršaš, mala šansa da ti bude zanemarivo bolje, i astronomski mala šansa da bude nešto ekstra. No složit ću se da "match made in heaven" kalibar uparivanja nema ravnog, ikad, igdje. No to su za mene bajke.

Statistička šansa da ćeš upoznat i zainteresirat savršenu osobu, i to baš kad je single (a ne pati od nekakvog prekida) je... a ono, recimo da je suludo nadat se tome.

Na manje od savršenog ne pristajem jer mi to ne diže kvalitetu života, i kakav je onda zaključak? No to sve skupa ne objašnjava zašto je očito toliki bauk bit single. Mogu shvatit da vječno upareni čeznu za navikom ili jednostavno ne znaju bolje, ali bar ti (tvrdiš) imaš iskustva s tim. Kako nisi naučio uživat u slobodi? Ja sam isto nekad pizdio da sam buhu solo, ali s vremenom shvatiš da je to bilo samo nametnuto. Ne samo to, nego ne znaš više bit s nekim i jednostavno ti se neda. To je kao da netko pita hrvate bi li se vratili u Jugu. Nema šanse! Možda je bilo bolje (neki će reć), ali hvala lijepo, mislim da ćemo se složit da volimo bit mi. Ne treba mene nitko vodit, usmjeravat, trpat u koševe ni držat za ruku. Ako se osjetim nedovoljno ugnjetavano, posvađat ću se s nekim u firmi

I ne može mi nitko objasnit da u fazi nakon što zaljubljenost prođe, stvar nije samo jedan ogroman kompromis, navika i možda nekakav zajednički cilj, ali to nije vrijedno moje slobode.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger