Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2016., 20:59   #1
This time next year

Kako se vidite? Gdje? Kakvi ste? Što radite, što volite, što ste odjebali?

Tema je zamišljena kao "E, to si želim" samo ne što se tiče popisa osobina partnera nego vas samih, vašeg života, osobnosti, želja. Da vas božićni duh odvede u iduću godinu umjesto u prošlost, što biste voljeli zateći? A što nikako ne biste?

Ne morate nabrajati, možete opisati i jedan obični dan 23.12.2017. kako izgleda otkad ustanete pa dok ne legnete. S kim ga provodite, kako ga provodite, u čemu je drukčiji od ovog.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 21:10   #2
Ja se vidim sa pravim prijateljem!
Zaynee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 21:23   #3
Da bude ovako kako je sad, ne bi bilo loše. Ako se još netko drag useli u moj život dotad, još bolje. I nadam se da ću idući Božić dočekati s novim parketima. I da ću proputovati još malo. Možda počet učiti španjolski
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 21:25   #4
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Kako se vidite? Gdje?
Na normalnom poslu. Molim te Bože.

Iskreno, ovo ostalo (tematski vezano uz podforum) me baš i ne zanima previše (ponekad se pitam radi čega visim baš ovdje, navika )...
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 21:30   #5
Ove godine stvari su se poslozile na svoje mjesto i voljela bi da mi se i iduca godina nastavi ovim tempom. Stekla sam nove prijatelje, putovala, ostvarila se na akademskom planu, sudjelovala u humanitarnim akcijama, procitala gomilu dobrih knjiga, proslavila prvu godinu zaruka... zadovoljna sam sobom i svojim zivotom, slobodno to mogu reci. Ako mi pod bor kapne vijest o bebi iduce godine, eto to bi bio lijep poklon.
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 21:34   #6
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Kako se vidite? Gdje? Kakvi ste? Što radite, što volite, što ste odjebali?

Tema je zamišljena kao "E, to si želim" samo ne što se tiče popisa osobina partnera nego vas samih, vašeg života, osobnosti, želja. Da vas božićni duh odvede u iduću godinu umjesto u prošlost, što biste voljeli zateći? A što nikako ne biste?

Ne morate nabrajati, možete opisati i jedan obični dan 23.12.2017. kako izgleda otkad ustanete pa dok ne legnete. S kim ga provodite, kako ga provodite, u čemu je drukčiji od ovog.

uuuu.... teška tema.
svašta se može desiti u godinu dana....ali bazično moj najveći problem je da pojma nemam, osim što želim neke promjene, neko lutanje do neke nepoznate mete...as usual...
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 21:35   #7
Quote:
Doll Fetish kaže: Pogledaj post
Ove godine stvari su se poslozile na svoje mjesto i voljela bi da mi se i iduca godina nastavi ovim tempom. Stekla sam nove prijatelje, putovala, ostvarila se na akademskom planu, sudjelovala u humanitarnim akcijama, procitala gomilu dobrih knjiga, proslavila prvu godinu zaruka... zadovoljna sam sobom i svojim zivotom, slobodno to mogu reci. Ako mi pod bor kapne vijest o bebi iduce godine, eto to bi bio lijep poklon.
Awwww...ovo je lijepo za pročitat
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 21:37   #8
Isto gdje sam i sad, samo se nadam boljem društvu

Edit: Egoist, što ćeš.
Jar-jar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 21:39   #9
Quote:
Doll Fetish kaže: Pogledaj post
Ove godine stvari su se poslozile na svoje mjesto i voljela bi da mi se i iduca godina nastavi ovim tempom. Stekla sam nove prijatelje, putovala, ostvarila se na akademskom planu, sudjelovala u humanitarnim akcijama, procitala gomilu dobrih knjiga, proslavila prvu godinu zaruka... zadovoljna sam sobom i svojim zivotom, slobodno to mogu reci. Ako mi pod bor kapne vijest o bebi iduce godine, eto to bi bio lijep poklon.

ovo je baš lijepo.

potiče me da kažem; iduće godine u ovo vrijeme imat ću u sebi osjećaj posloženosti gdje god bila i što god radila. i imat ću postavljene bar petogodišnje ciljeve.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 21:49   #10
Na životnom polju želim perspektivniju situaciju(prvenstveno kvalitetniji posao na kojem bih nešto ekšli i radio, naravno, bolje plaćen ).


Na US-ovskom sam skroman. Relativno. Nadam se da ću za godinu dana imati konkretan cilj što SADA(tadašnje sada) želim. I da bolje znam što očekujem od partnera za eventualnu vezu(ne smatram da je realno do tada biti u kvalitetnoj vezi, makar ne da sam svjestan da je kvalitetna, jer brijem da bi se radilo o prvim mjesecima veze). Zašto je to napredak? Previše je varijabli sada za koje još ne znam da moram paziti na njih Otvorene su mi sve opcije, praktički od chatanja do veze(uključujući druženje, prijateljstva, usputne seksove i ostalo).
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 21:52   #11
...we'll be millionaires

Ne volim ovakve teme jer imam osjećaj da samo olakšavaju "nekom gore" posao koji se sastoji od sjebavanja svega ikad u mom životu. Ak tak mora bit, ne moram mu ja još olakšat nudeći mu popis . No ajd, Božić je, blagdani, ovo ono, možda preskoči moj post .

Nekad davno davno sam voljela planirat, a sad sam to svela na sanjarenje. Toga se ne mogu odreć jer je dio mene poput disanja. Kad živiš di živiš i kako živiš - barem ti mašta preostaje.

Shodno tome sve što vidim za sebe u idućoj godini su osjećaji koji se još nisu formirali u zasebne osobe, događaje ili situacije. Vidim siluete i prolaznost, vidim rutinu i sve njene čari.
Vidim neku malo drugačiju sebe. Dovoljno sarkastičnu da to i dalje budem ja, ali lišenu negative.
Vidim i ljude oko sebe i sretni su. Sve siluete se smješe. Neke meni, neke međusobno. Neke od njih vjerojatno još nisam ni upoznala, a neka sad poznata nedostaju, ali ne fali.

Ne brojim više kockice, ne provjeravam više određen broj puta, ne brišem sama vlastite suze.
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"

Zadnje uređivanje horadic_cube : 23.12.2016. at 22:30.
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 22:19   #12
Joj nadam se ovdje gdje sam i sad. Sam da mi je mama dobro i da bu tu blizu mene jer fakat je hladno ,a garant bu i slijedeće zime u ovo vrijeme. No ja sam skroman čovjek i ne tražim puno pa se nadam da bu mi se ta novogodišnja želja ostvarila.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 22:24   #13
This time next year, I sincerely hope that I will be gone for good.
__________________
Hoping for a nuclear holocaust since 1991.
Iceman1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 22:36   #14
prosirit firmu i preselit se u sunny beach napokon i kupit novi motor, meni dost
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 22:45   #15
Quote:
Iceman1991 kaže: Pogledaj post
This time next year, I sincerely hope that I will be gone for good.
Kam bi štel ići? Van zemlje?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 22:58   #16
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kam bi štel ići? Van zemlje?
Down under?
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 23:01   #17
Sadašnji posao, ples, sport, švalerisanje.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 23:02   #18
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Down under?
Iskreno se nadam. Šteta bi bilo da sa ove teme moramo na psihologiju.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 23:25   #19
Bit će sličan dan. Svi su zimski dani u Zagrebu isti. Sivo je, svejedno je, nema one bolne kristalne vedrine koja te dole sreže ispod rebara. Utopiš se u sivilu i nije loše. Uistinu. Bit će, dakle, jako hladan dan, krepat će grijanje kao i danas i kad dođem u stan, upalit ću laptop i stisnuti neku krivu ikonicu i neće biti neta, ničeg, sve će se sjebati što se ima sjebati. Radit ću još uvijek isti posao koji će me već po navici živcirati i čekat ću narednu godinu jer tad možda... možda. I neće mi biti do Božića kao ni prošle godine i opsovat ću nešto već kad zazvoni zvono, garant onaj susjed kojem uvijek sve smeta. Ali neće biti susjed. I zagrlit će me i reći da je išao samo po kruh i kako to da sam već došla. Reći će tako neku običnu stvar. I bit će takav, običan. I imat ćemo jedan običan Božić. S običnim ručkom. I običnim kolačem. I onda ćemo upaliti lampice na našem običnom boru. Bit će to jedan običan dan. Ni prvi ni zadnji. Kao dan kad smo se sreli, neka obična srijeda ili četvrtak, nešto tako, u nekom običnom dućanu.

A htjela sam napisati da ću naredne godine nabaviti onaj bicikl koji nisam ove i da ću konačno napisati knjigu. Ne znam. Bezveze. Da ću raditi posao koji volim i da ću osjećati sveprožimajući mir. Ali znamo se ja i ja dugo već. Bit ću ista kakva sam i sad, s nešto više ciljeva i planova i možda naučim meditirati. Tko zna. To sam sve htjela napisati. Ali zvuči kao popis za dućan.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 23:31   #20
kraj ove godine je bio poprilično darežljiv prema meni pa sam si povećao apetite za iduću ...
zapravo sve što si želim mi je zabavna igrarija:
-nastojati ću "napuniti" fond znanja programiranja
-što više putovati zahvaljujući poslu
-posjetiti koreju i kinu za svoj gušt

naravno, to su želje i ciljevi ... sa polovičnim rezultatom bi bio zadovoljan.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:28.