Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2017., 01:10   #41
A uglavnom se svede na "not giving a fuck" faktor
Kad usporedim sebe sa 17 kad sam bio hodajuća frustracija, danas sa 20 godina me već lagano nije ni briga za toliko stvari. Ako ovako nastavim za 3 godine - čudo
Ne kažem da sam uspješan, ali barem sam se oslobodio inhibicija

Pogledaj realno što gubiš prilaskom i neprilaskom. Nisam baš tip za djeljenje savjeta po tom pitanju, no ako si u društveno prihvatljivoj situaciji da priđeš - učini to. Neki bi rekli da prilaziš stalno i svugdje, no nekako imam osjećaj da mi Hrvati nismo baš toliko otvorena kultura, ali možda sam u krivu
Ja sam si dugo razbijao glavu kako da uletim jednoj kolegici. Prošlo je prilično grozno jer sam bio i pijan (nije bilo akademsko okruženje) ali svejedno bez srama prođem danas kraj nje na faksu kad me ignorira. Moraš se malo i sramotiti, jebiga

No ipak bih dao savjet da ne kakiš tamo gdje jedeš. U prijevodu, na poslu ili grupi na faksu ili nešto treće gdje si okružen s ljudima koje ćeš potencijalno viđat duži period vremena... pazi šta radiš, samo to
A u međuvremenu, u pauzama od svog tog prilaženja , uči, radi, piši, crtaj štagod - budi zadovoljan sa sobom. Ne ovisi ti sreća o drugima.
LeteciPrsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 10:21   #42
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Da previše razbijam glavu oko nebitnih stvari?
Da drugi nisu trepnuli ni razmišljali duze od pol sata o onome šta si ti napuhao maltene u temelje emocionalne traume. Normalno je da nas opterećuju te stvari i ljudski je ponekad brinuti o tome, ali ne treba se u tolkoj mjeri zabrinjavati. Bolji početak je razmislit što od neke potencijalne djevojke, kakva bi ona recimo trebala biti? Čime se bavi, šta ju zanima, kakva je? Opisi taj neki 'tip' idealni.
[QUOTE=LeteciPrsut;62286213
No ipak bih dao savjet da ne kakiš tamo gdje jedeš. U prijevodu, na poslu ili grupi na faksu ili nešto treće gdje si okružen s ljudima koje ćeš potencijalno viđat duži period vremena... pazi šta radiš, samo to
A u međuvremenu, u pauzama od svog tog prilaženja , uči, radi, piši, crtaj štagod - budi zadovoljan sa sobom. Ne ovisi ti sreća o drugima.[/QUOTE]
Potpisujem. Za neke usputne pokušaje gdje nisi 100% siguran ni u vlastitu vlastitu zainteresiranost ne valja kakit gdje jedes.
Ali da, konstruktivni hobiji su definitivno važan faktor u životu, meni osobno se digne kosa na glavi kad čujem da netko kaže da mu je hobi čitanje, ili još gore gledanje filmova/serija.
bubula is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 11:55   #43
Quote:
bubula kaže: Pogledaj post
Da drugi nisu trepnuli ni razmišljali duze od pol sata o onome šta si ti napuhao maltene u temelje emocionalne traume. Normalno je da nas opterećuju te stvari i ljudski je ponekad brinuti o tome, ali ne treba se u tolkoj mjeri zabrinjavati. Bolji početak je razmislit što od neke potencijalne djevojke, kakva bi ona recimo trebala biti? Čime se bavi, šta ju zanima, kakva je? Opisi taj neki 'tip' idealni.

Potpisujem. Za neke usputne pokušaje gdje nisi 100% siguran ni u vlastitu vlastitu zainteresiranost ne valja kakit gdje jedes.
Ali da, konstruktivni hobiji su definitivno važan faktor u životu, meni osobno se digne kosa na glavi kad čujem da netko kaže da mu je hobi čitanje, ili još gore gledanje filmova/serija.
A što fali tome? Pregenerično, ili?
Ja bih oboje naveo pod svoje glavne hobije. Uz učenje stranih jezika.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 12:09   #44
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
A što fali tome? Pregenerično, ili?
Ja bih oboje naveo pod svoje glavne hobije. Uz učenje stranih jezika.
Zato što je to pasivna zabava za ubijanje viška vremena. Ne zahtjeva od osobe nikakav angažman, pa ja to ne smatram nekim konstruktivnim i zanimljivim hobijem. Odnosno po meni to nije uopće to, to može biti nešto što voliš, u čemu uživaš i što te opušta, ali ne puno više od toga. To mi je u rangu toga da kažeš da su ti pjenušave kupke i slušanje radija hobiji. Nemoj krivo shvatiti, obožavam ja i knjige i filmove i serije, samo ako provedem vikend u kauču i pogledam 3 sezone serije smatram da sam to vrijeme provela vegetirajući i opuštajući se a ne baveći se hobijem
__________________
add a dab of lavender to your milk, leave town with an orange, and pretend you're laughing at it
bubula is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 12:48   #45
Quote:
bubula kaže: Pogledaj post
Zato što je to pasivna zabava za ubijanje viška vremena. Ne zahtjeva od osobe nikakav angažman, pa ja to ne smatram nekim konstruktivnim i zanimljivim hobijem. Odnosno po meni to nije uopće to, to može biti nešto što voliš, u čemu uživaš i što te opušta, ali ne puno više od toga. To mi je u rangu toga da kažeš da su ti pjenušave kupke i slušanje radija hobiji. Nemoj krivo shvatiti, obožavam ja i knjige i filmove i serije, samo ako provedem vikend u kauču i pogledam 3 sezone serije smatram da sam to vrijeme provela vegetirajući i opuštajući se a ne baveći se hobijem

A što je onda hobi ako ne upravo ovo što si napisala? Pomislila sam na trenutak da čitav život živim u zabludi, ali rječničke definicije su ipak potvrdile da nisam bila u krivu.

Manje bitno, ali razveselilo me; otkrila sam također da je hobby vrsta manje ptice grabljivice.
__________________
I’m a trainwreck of a human being, but I’d make a good cat.
Sloppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 12:57   #46
Quote:
Sloppy kaže: Pogledaj post
A što je onda hobi ako ne upravo ovo što si napisala? Pomislila sam na trenutak da čitav život živim u zabludi, ali rječničke definicije su ipak potvrdile da nisam bila u krivu.

Manje bitno, ali razveselilo me; otkrila sam također da je hobby vrsta manje ptice grabljivice.
Meh, nisam mislila raspravljati o definiciji hobija, nije mi cilj mijenjati definiciju, samo kažem što je meni prvi instinkt kad netko kaže da su mu to jedini hobiji, meni to osobno daje dojam vrlo pasivne osobe koja nema interesa razvijati neku vještinu, aktivno se nečime baviti, uložiti trud u nešto i stvoriti si zabavu već voli pasivno konzumiranje sadržaja. A ako ti je to jedini "hobij" i način na koji provodiš slobodno vrijeme, meni je to minus, to je bio point.

Idem guglat pticu hobby kad smo kod pasivnih hobija ja hranim i gledam ptice u dvorištu, došla mi je jučer i danas šojka
__________________
add a dab of lavender to your milk, leave town with an orange, and pretend you're laughing at it
bubula is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 13:31   #47
bubula, upoznaj covjeka svog zivota: https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...1&postcount=11

...i zivjeli su sretno do kraja zivota.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 13:57   #48
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
bubula, upoznaj covjeka svog zivota: https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...1&postcount=11

...i zivjeli su sretno do kraja zivota.
Kasni 5 godina taj post, sad sam tu gdje jesam i s kim sam
Ali da, to je moj point bio , nisam ni skužila tu temu mogla bi svoje filozofiranje i offtopičarenje prebaciti tamo tenks

Da ne budem baš skroz offtopic, u kontekstu ovog možda neki konstruktivan savjet.

I čitanje i gledanje filmova serija mogu biti konstruktivni i od pomoći s upoznavanjem i prilaskom curama, iskoristi to u svoju korist. Vjerujem da ako su ti to hobiji i ono što preferiraš u slobodno vrijeme da imaš tu isto neke kriterije što konzumiraš - ne upališ tv i gledaš bilo koju seriju na rtl2 koja ide redom od 4 popodne do 11 navečer i ne čitaš prospekte na wc-u kao primarno štivo.

S tom pretpostavkom na umu - ako to već ne radiš, uzmi vrste serija, filmova, knjiga koje voliš i za početak potraži online (može i strane) bilo forume bilo fejsbuk grupe koje se bave tom tematikom i upusti se u razgovore o tome sa ženskim spolom. Plus je raspravljati o temama od zajedničkog interesa, tamo ne možeš fulat, a možeš si bildat samopouzdanje u razgovoru i pristupu suprotnom spolu. Ako pričate o temama koje oboje volite i koje vas zanimaju, ne možeš biti dosadan i veća je šansa da ćeš iskazat svoju simpatičnost duhovitost zanimljivost

Ako si taj korak već prošao, potraži te teme uživo s prijateljicama i kolegicama i bildaj si samopouzdanje u razgovoru oko toga. Nećeš se osjećati da nekog zamaraš ili da će nešto krivo shvatiti i naučit ćeš se opustiti. Jer na kraju krajeva nije ta komunikacija drastično različita od prijatelja(prijateljice) i potencijalne cure, bar ne na početku, a početak je to što te muči. Bitno je uspostaviti komunikaciju oko zajedničkih tema i interesa i stvoriti neki temelj. Držim fige!
__________________
add a dab of lavender to your milk, leave town with an orange, and pretend you're laughing at it
bubula is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 15:46   #49
Quote:
bubula kaže: Pogledaj post
Zato što je to pasivna zabava za ubijanje viška vremena. Ne zahtjeva od osobe nikakav angažman, pa ja to ne smatram nekim konstruktivnim i zanimljivim hobijem. Odnosno po meni to nije uopće to, to može biti nešto što voliš, u čemu uživaš i što te opušta, ali ne puno više od toga. To mi je u rangu toga da kažeš da su ti pjenušave kupke i slušanje radija hobiji. Nemoj krivo shvatiti, obožavam ja i knjige i filmove i serije, samo ako provedem vikend u kauču i pogledam 3 sezone serije smatram da sam to vrijeme provela vegetirajući i opuštajući se a ne baveći se hobijem
Zapravo se i meni pod hobi u početku podrazumijevalo nešto aktivno, ali sam s vremenom viđao sve više i više ljudi koji kao hobije navode čitanje i gledanje filmova, pa ne znam. S tim da me dosta ovih "aktivnih hobija" uopće i ne privlači. Imao bih veći osjećaj da sam izgubio vrijeme da cijeli vikend provedem pokušavajući napraviti posudu od gline ili sastaviti maketu aviona nego da gledam filmove ili čitam knjige.
Quote:
bubula kaže: Pogledaj post
Kasni 5 godina taj post, sad sam tu gdje jesam i s kim sam
Ali da, to je moj point bio , nisam ni skužila tu temu mogla bi svoje filozofiranje i offtopičarenje prebaciti tamo tenks

Da ne budem baš skroz offtopic, u kontekstu ovog možda neki konstruktivan savjet.

I čitanje i gledanje filmova serija mogu biti konstruktivni i od pomoći s upoznavanjem i prilaskom curama, iskoristi to u svoju korist. Vjerujem da ako su ti to hobiji i ono što preferiraš u slobodno vrijeme da imaš tu isto neke kriterije što konzumiraš - ne upališ tv i gledaš bilo koju seriju na rtl2 koja ide redom od 4 popodne do 11 navečer i ne čitaš prospekte na wc-u kao primarno štivo.

S tom pretpostavkom na umu - ako to već ne radiš, uzmi vrste serija, filmova, knjiga koje voliš i za početak potraži online (može i strane) bilo forume bilo fejsbuk grupe koje se bave tom tematikom i upusti se u razgovore o tome sa ženskim spolom. Plus je raspravljati o temama od zajedničkog interesa, tamo ne možeš fulat, a možeš si bildat samopouzdanje u razgovoru i pristupu suprotnom spolu. Ako pričate o temama koje oboje volite i koje vas zanimaju, ne možeš biti dosadan i veća je šansa da ćeš iskazat svoju simpatičnost duhovitost zanimljivost

Ako si taj korak već prošao, potraži te teme uživo s prijateljicama i kolegicama i bildaj si samopouzdanje u razgovoru oko toga. Nećeš se osjećati da nekog zamaraš ili da će nešto krivo shvatiti i naučit ćeš se opustiti. Jer na kraju krajeva nije ta komunikacija drastično različita od prijatelja(prijateljice) i potencijalne cure, bar ne na početku, a početak je to što te muči. Bitno je uspostaviti komunikaciju oko zajedničkih tema i interesa i stvoriti neki temelj. Držim fige!
Nije mi baš nešto to razgovaranje po forumima i grupama na fejsu, dapače nemam tu neki prevelik osjećaj razlike između ženskih i muških, + što je različito jer ne komuniciramo uživo, + što u slučaju foruma postoji i taj faktor anonimnosti.

Komentiranje/lajkanje/postanje linkova curama koje imam na fejsu je već malo drugačija stvar, ali opet...Netko će reći da opet overthinkam, pušem na hladno, razbijam glavu glupostima, ali tu imam osjećaj da bi mogla pomisliti nešto u stilu "aha, lajka mi pjesmu/stavlja na svoj zid pjesmu od istog benda čiju sam ja pjesmu stavila, vjerojatno pokušava pokazati da volimo isto i želi me zbariti na jeftin način." Tako da se nekad zapitam i je li baš dobro da joj lajkam nešto premda bih to lajkao jer doista volim to što je objavila. Pogotovo ako je neka s kojom se manje dobro znam, onda imam osjećaj da bi reakcija na neki moj komentar ili možda preporuku slične pjesme/filma bila u stilu "što se sad ovaj odjednom javlja!?"
Koliko god nekima glupo izgledalo, jedan moj prijatelj je svojedobno umislio da ga kolegica iz razreda stalka i da je zainteresirana za njega jer je na fejsu lajkala par istih stranica kao i on i neke njegove objave te je na svom zidu objavila neke pjesme bendova koje on sluša. Poslije pitam tu kolegicu zna li što o tome, ona mi kaže da lik umišlja i govori gluposti.
Taj isti prijatelj mi je inače kao jedan od potencijalnih razloga zbog kojih sam čudan/creepy/neprivlačan naveo i to što sam muško, a uopće me ni na koji ne zanima ni nogomet ni bilokakvi drugi sportovi.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 16:01   #50
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Komentiranje/lajkanje/postanje linkova curama koje imam na fejsu je već malo drugačija stvar, ali opet...Netko će reći da opet overthinkam, pušem na hladno, razbijam glavu glupostima, ali tu imam osjećaj da bi mogla pomisliti nešto u stilu "aha, lajka mi pjesmu/stavlja na svoj zid pjesmu od istog benda čiju sam ja pjesmu stavila, vjerojatno pokušava pokazati da volimo isto i želi me zbariti na jeftin način." Tako da se nekad zapitam i je li baš dobro da joj lajkam nešto premda bih to lajkao jer doista volim to što je objavila. Pogotovo ako je neka s kojom se manje dobro znam, onda imam osjećaj da bi reakcija na neki moj komentar ili možda preporuku slične pjesme/filma bila u stilu "što se sad ovaj odjednom javlja!?"
Koliko god nekima glupo izgledalo, jedan moj prijatelj je svojedobno umislio da ga kolegica iz razreda stalka i da je zainteresirana za njega jer je na fejsu lajkala par istih stranica kao i on i neke njegove objave te je na svom zidu objavila neke pjesme bendova koje on sluša. Poslije pitam tu kolegicu zna li što o tome, ona mi kaže da lik umišlja i govori gluposti.
Taj isti prijatelj mi je inače kao jedan od potencijalnih razloga zbog kojih sam čudan/creepy/neprivlačan naveo i to što sam muško, a uopće me ni na koji ne zanima ni nogomet ni bilokakvi drugi sportovi.
I cura koju ja znam trenutno s 26 misli da je DJ s radija zaljubljen u nju jer iščitava poruke iz stvari koje on pušta na radiju Jebiga.

Ukratko, lajkaj stvari koje ti se sviđaju, objavljuj stvari koje ti se sviđaju. Najčešće to funkcionira obrnuto - ako ti nekog zapaziš i zainteresiraš se, veća je šansa da ćeš te sitnice gledat i tumačit kao namjerne i sudbonosne, odnosno, ako nisi zainteresiran za nekoga nećeš ih niti primjetiti niti smatrati takvima.

Ergo - ako se nekoj sviđaš postoji šansa da to što navodiš protumači kao plus, a ako nije zainteresirana neće ni primjetiti. U svakom slučaju ne vidim ni u jednom ishodu neki tragični problem.

Što se sporta tiče to može i ne mora biti problem. Nekome tko voli sport i bavi se njima prati ga i smatra to velikim dijelom svog života to je svakako minus, ali ako to ne voliš nećeš ionako tražiti takvu curu šta ne?

Druga stvar je fizička aktivnost kao takva koja bi u nekom obliku i mjeri trebala biti sastavni dio svačijeg života, a stvar je u tome da apsolutno nikakvo bavljenje fizičkom aktivnosti vrlo često ostavi vidljivog traga i psihički, a prvenstveno fizički na osobi, a kad se to desi to je definitivno minus.
__________________
add a dab of lavender to your milk, leave town with an orange, and pretend you're laughing at it
bubula is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 16:07   #51
Ovaj moj prijatelj doduše nije baš bio oduševljen idejom da se možda sviđa toj kolegici.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 16:16   #52
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Ovaj moj prijatelj doduše nije baš bio oduševljen idejom da se možda sviđa toj kolegici.
Taj prijatelj je tvoj duhovni vođa?
U redu je, vjerojatno je on u pravu kad zna tebe i situacije
Ako nije riječ o nekom tko je tad(sad) bio hormonima napucan pubertetlija, mislio za sebe da je mrvicu bolji i zanimljiviji nego što ekšli je, nekad bi to uspio prodat na kratko, ali najčešće mlatio praznu slamu i dizao si ego spuštajući drugim ljudima vjerojatno je u pravu i jednostavno si creepy, cure to nanjuše i piši kući propalo
__________________
add a dab of lavender to your milk, leave town with an orange, and pretend you're laughing at it
bubula is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 16:49   #53
vidi, prvo pitanje kolko godina imas ?
drugo pitanje sta te koci sa nekim se zajebavas, moras da opustis da svatis jednu jednostavnu stvar, zivot je igra koja se igra, samo pitanje kako zelis da je igras ... zene kao zene vole da im se privuce paznja, naravno ne negativnom stranom da ih ispolivas necim sl nego sa necim pozitivnim... da cu ti banalan primjer kad sam dosao u hotel raditi, na dorucku ti radi ajde kazemo 80% zena ... prvih 3 dana smo se gledali preko nisana posle kad sam poceo sa njima se zajebavam i one kad su pocele samnom optuzen sam da sam najveci kurvar u hotelu zasto ? jel niko nije hteo sa tim curama/zenama ni da malo poprica ... opet kao ja meni igra samo da je neki cirkus jel ne mogu podnesem sterilnost ... pokusaj tako pocni da se zezas sa ljudima bilo musko ili zensko... moras dobijes paznju tamo neke xy snajke... i to ti je pola posla... jel ja kad se barim sa nekom prva recenica koju kazem je sledeca sunce ja imam 32 sad cu 33 nemoj ti pricam bajke jel smo veliki za to, mogu i ne zelim... onda dobijes onaj pogled polu teleci, zasto jel mozes ti njoj pricati bajke sve divno ruze cvjetaju bla bla ali kad prodje sve to pocinju govna koje zajedno jedete, sa tom razlikom, sto u tom svom spektaklu trebas da nadjes osobu sa kojom mozes to da radis... u biti isitina je skup poklon koji ne mozes dobiti od jeftinih ljudi... ne znam kolko si me skuzio... al bit je to samo biti orginalan, vjeruj mi kad cujes 100 istu pricu 101 ti se povraca ... tako zenama tako i muskarcima ...
__________________
svi veliki ljudi su bili sanjari ...
S. Freud(1856-1939)
mihajlo021 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 20:28   #54
Quote:
bubula kaže: Pogledaj post
Taj prijatelj je tvoj duhovni vođa?
U redu je, vjerojatno je on u pravu kad zna tebe i situacije
Ako nije riječ o nekom tko je tad(sad) bio hormonima napucan pubertetlija, mislio za sebe da je mrvicu bolji i zanimljiviji nego što ekšli je, nekad bi to uspio prodat na kratko, ali najčešće mlatio praznu slamu i dizao si ego spuštajući drugim ljudima vjerojatno je u pravu i jednostavno si creepy, cure to nanjuše i piši kući propalo
Haha, ma htio sam samo reći da to može upasti u oči i osobama koje nisu zanteresirane za svog "lajkera" pa im izgleda ko stalkanje ili što već.
Doduše, da, rekao bih da si tad doista i jest dizao ego spuštajući drugima, dapače kad smo se upoznali rekao mi je kako on zna "riječima nekoga ubiti u pojam pa da se taj ne može oporaviti od toga tjedan dana".
Doduše, npr. kad mi je prokomentirao ovo nezanimanje za nogomet, to mi nije baš zvučalo kao nešto zlonamjerno, nego više u stilu da ja trebam shvatiti da posjedujem neke osobine zbog kojih bih se drugim ljudima mogao učiniti čudnim.

Quote:
mihajlo021 kaže: Pogledaj post
vidi, prvo pitanje kolko godina imas ?
Vidi, prvo pitanje jesi pročitao uvodni post?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 22:38   #55
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post



Vidi, prvo pitanje jesi pročitao uvodni post?
to je vise bilo retoricko pitanje
__________________
svi veliki ljudi su bili sanjari ...
S. Freud(1856-1939)
mihajlo021 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 22:43   #56
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Haha, ma htio sam samo reći da to može upasti u oči i osobama koje nisu zanteresirane za svog "lajkera" pa im izgleda ko stalkanje ili što već.
Doduše, da, rekao bih da si tad doista i jest dizao ego spuštajući drugima, dapače kad smo se upoznali rekao mi je kako on zna "riječima nekoga ubiti u pojam pa da se taj ne može oporaviti od toga tjedan dana".
Doduše, npr. kad mi je prokomentirao ovo nezanimanje za nogomet, to mi nije baš zvučalo kao nešto zlonamjerno, nego više u stilu da ja trebam shvatiti da posjedujem neke osobine zbog kojih bih se drugim ljudima mogao učiniti čudnim.
S obzirom da sam pogodila manje više o kakvom je tipu osobe riječ, iz iskustva bih rekla da je to što ti uzimaš kao primjer najobičnija izmišljotina. Lajkaj kolko ti srce želi

I za nogomet nije bilo zlonamjerno možda, ali je bilo poprilično glupo i neistinito. Tak da nije ni relevantno.
__________________
add a dab of lavender to your milk, leave town with an orange, and pretend you're laughing at it
bubula is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 22:54   #57
Quote:
bubula kaže: Pogledaj post
S obzirom da sam pogodila manje više o kakvom je tipu osobe riječ, iz iskustva bih rekla da je to što ti uzimaš kao primjer najobičnija izmišljotina. Lajkaj kolko ti srce želi

I za nogomet nije bilo zlonamjerno možda, ali je bilo poprilično glupo i neistinito. Tak da nije ni relevantno.
ccc sta uradi covjeku ... sjeba mu koncepciju... bas me zanima sta bi se desilo kad bi vam crko fb
__________________
svi veliki ljudi su bili sanjari ...
S. Freud(1856-1939)
mihajlo021 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 09:06   #58
Quote:
mihajlo021 kaže: Pogledaj post
ccc sta uradi covjeku ... sjeba mu koncepciju... bas me zanima sta bi se desilo kad bi vam crko fb
Vratili bi se na myspace

Šalu na stranu ali takvo vrijeme, tehnologija i društvenih mreža. Možemo gledati na to kako hoćemo ali činjenica je da skoro svi koriste fb i da postoji i na fejsu određena metakomunikacija kojoj se pridaje pažnja i koja se mijenja kroz vrijeme i s obzirom na kontekst.

Isto kao i komunikacija uživo. A pitati se kako ne biti nespretan u tome i ne dati krive signale i slično na fb je jednako legitimno kao i pitati se za te stvari u kontekstu uživo komunikacije. Pogotovo kad se toliki dio nase komunikacije s ljudima u danasnje vrijeme događa preko društvenih mreza, interneta, smartphone aplikacija...
__________________
add a dab of lavender to your milk, leave town with an orange, and pretend you're laughing at it
bubula is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 18:13   #59
Brate zvucis mi kao onaj rejpist sa filozofskog... ajde, ajde opusti se, budi svoj, sve ce nadoci u svoje vrijeme, netko je vec napisao - cure vole kad imas samopouzdanja!
__________________
You said you'd change the world, but DEATH still flies east
The blind lead the blind, so we BOMB FOR PEACE
Antonello is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 00:25   #60
Ko, Janko? Razlika između mene i njega je što on bar pokušava nešto. I da ti pravo kažem, zapravo sam i razmišljao o njemu malo i baš mi je žao čovjeka, a i donekle se mogu i poistovjetiti s njim...Tj. lik mi se čini kao da nema loše namjere, ali ni ne zna baš prilaziti curama, onda postane naporan, pa ljudima oni plakati počnu djelovati creepy, pa bude ljut zbog neuspjeha i piše one stvari tipa "kurvo odbila si me ubit ću te" itd... Mislim, daleko od toga da bih ja ikad počeo lijepiti plakate po gradu i pisati takve stvari, al ono, ako te proglase napasnikom jer pokušavaš zašprehati cure, to me već lagano podsjeća na ovu moju situaciju iz srednje... Još pogotovo uzevši u obzir da smo i slično građeni, pa me tim više strah da bi eventualni uleti s moje strane bili "creepy" .

I da, lako je reći "imaj samopouzdanja"... To "imaj samopuzdanje" i "budi svoj" mi je rečeno jedno 3942387510 puta... Al nije baš da sad mogu reći "ok, sad ću biti samopouzdan" i puf, imam samopouzdanje...Ne znam, to i nije baš nešto što se može svjesno steći, prije bih rekao da dođe samo i da čovjek to jednostavno osjeti...
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:42.