Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2017., 22:20   #41
Quote:
Brusina75 kaže: Pogledaj post
Baš tako.



Računaš u stvari jako puno. ..samo se ne zavaravaj da si ljudina, čovjek i pol, velikodušan i na mjestu. Laskaš si malo...smotaš ranjivu ženu, bez ikoga, u nemiloj situaciji, i još joj svjesno "ukradeš" velik dio onoga što bi joj po zakonu pripadalo.
Tko je tu onda sponzor?

Hoćeš odgovoriti koliko bi joj morao dati da nema predbračnog? Daješ li uopće deseti dio toga?


Pošten, stvarno velikodušan, koji istinski nekog voli, ne bi računao doprinesem dvadeset puta više, već bi dao pola svega što je zaradio u braku, pod normalno, bez, kako već rekoh, sponzorske računice (čitaj predbračnog).

Ili kako je već na ovom forumu savjetovano ženi se sa sebi sličnima ili očekuj da ćeš izgubiti.)

Savršeno isto bih rekla i kćerkama Slavice i Bernija.

Cisto me zanima, zasto si iz mog posta koje si navela izuzela predzadnju recenicu:

"Zgrozilo me to sto je ona rekla. U prijevodu, pazlljiv si ako placas racune moje, znaci kupi moju ljubav."
enonenam is offline  
Old 30.01.2017., 22:21   #42
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
dobro koji je vrag tebi?
jel ti znaš kakva je ta žena. ne. prema tome prestani kenjat. a sponza kak ju mužić zove sigurno nije čim je pristala na predbračni. i sam veli da je ok žena koja brine za njegovu djecu, kupujem im poklone itd.
i dok je svijeta i muških ženit će onu na koju se pinpek digne uglavnom. i nek je tak. prihvati to.
Muškarci su blagoslovljeni jer im se kurac digne na mnoge žene, pa oni koji imaju u ženskim očima budu jako tražena roba, pa ti i takvi muškarci još imaju sreće da mogu i birati.
A kad mogu birati zašto biti glup pa izabrati sponzorušu, koja se naravno neće javno etiketirati takvom, ali jako će joj biti bitno da muž posjeduje (makar i potpisala predbračni) jer jako dobro zna da onaj koji jako puno ima također i jako puno troši, a ta razlika u potrošnji njoj jako dobro dođe..
Osim toga ona je za života naučila treptati okicama, pomaziti i popušiti kurac kad treba, naučila je muškarca gladiti i udobrovoljiti kako bi bio fin, umiljat i darežljiv.
Istina je također da ima jako mnogo muškaraca kojima je otac, djed ili tko već zaradio veliko bogatstvo. Oni nemaju osjećaja za novac, razmaženi su, neodgovorni, naučili su sve kupovati novcem i ovisni su o stvarima, takav muškarac je san svake sponzoruše...u braku ili bez, sa djetetom ili bez djece...
Čovjek u životu svašta treba proći da bi nešto pameti ostalo u glavi, autora mi je žao jer pokazuje koliko je glup, koliko je njegov odnos prema novcu nerealan i kako odnos gleda kroz pare, žalosno ali tako je...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 30.01.2017., 22:24   #43
U tri godine braka uspjela ga je izmusti kroz njegov muški ego da
- plaća sve troškove života, baš sve
- pola njenog školovanja
- dugove po kartici
- kupi joj pola stana od svoje love jer ona nije ništa zarađivala... svojom lovom za samo 3 godine braka on njoj pokloni pola stana a da ona osim kuvanja i seksa nije ništa žrtvovala.
mislim da je lukava i da zna kako ga izmusti (pokloni njegovoj djeci i ta proračunata poažljivost)
- opet ga tjera da joj podmiri sve minuse iako je ona svu lovu zadržavala od plaće za sebe
-ona ima svoju plaću i nije se ponudila platiti bar struju, bar mu dati malo love sada kada ima svoju plaću
On sve skoro od početka financira samo zato kaj ima 20 puta veću plaću i kaj mu to godi egu.To ne znači da ga se može cijedit...ali džaba. Ona zacvili i on palća sve ili kupuje joj stan.
Bez uvrede ali ne da ga je lukavo izmanipulirala i iscijedila nego... žena je carica u tome.
Čak mu je uspjela nabiti grižnju savjesti.
Kako bu završilo ? Pa ako želi brak sa njom morati će joj ovaj a i svaki puta podmiriti sve dugove na kartice jer njoj izgleda on tome služi.To rade pažljivi muškarci.
Nepažljivima ne moš manipulirati i izmusti im lovu ma koliko davala vađajne, poklanjala poklone babi i korabi, stalno pričala o ljubaffi,cvilila, glumila žrtvu i glumila brižnost.
Ne bude eli to htio, sada i ubuduće podmirivati troškove i glumiti donatora... braku bude kraj. Šlus. Onda bu tek vidio njeno pravo lice.

On je slabija karika i ona to zna. Paaa bolje mu je da izvadi novčanik i plati kaj treba ako hoće biti u braku sa njom i imati status " nježnog i pažljivog muža "
Ona zna da je slab i želi biti manga muškarčina koja je vrh velikodušnosti pa ženskica to fino iskorištava. Njegov krhki ego i potrebu da je muškarčina koja pomaže i daje .
Za 3-6 mjeseci opet bu gdje je sada. Nama baš svejedno, to je njegova lova i njegova žena.
Imam jednu prigodnu and I ain't sayin she's a golddigger but... žena je pravi, pravi prijatelj u nevolji. Sebi.Oo jeaaa.

https://youtu.be/2Y4wh3QaILQ


Živila ljubafff...iskreno i neuvjetovana ljubav. Bome da. Pozz ekipa.
pozitivax is offline  
Old 30.01.2017., 22:27   #44
Da je ona sponzoruša, ne bi ti toga bio ni svjestan. Platio bi joj taj dug, iskeširao još štogod i to sa smiješkom.

Samo je financijski neodgovorna glupa kokoš.
ex anais is offline  
Old 30.01.2017., 22:29   #45
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Oke...a gdje su tu osjećaji, emocije, ostatak priče?
Osim što si opisao detaljno i analizirao cijelu financijsku pozadinu ovog braka, što tu još ima?
Ima li tu još nečeg, osim vaganja i natezanja oko financija?
Koga boli kurac, koza ga sisa i siše do ibera, ako i ima osjećaja, bolje mu je da ih iz ovih stopa izgubi...
Moment torzije is offline  
Old 30.01.2017., 22:30   #46
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Da je ona sponzoruša, ne bi ti toga bio ni svjestan. Platio bi joj taj dug, iskeširao još štogod i to sa smiješkom.
.

neznaju oni kaj je prava sponzoruša, samo zlouporaba te riječi
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Old 30.01.2017., 22:32   #47
Quote:
enonenam kaže: Pogledaj post
...
Macak, di si ti bio, kad sam se ja udavala?
avelina is offline  
Old 30.01.2017., 22:34   #48
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Da je ona sponzoruša, ne bi ti toga bio ni svjestan. Platio bi joj taj dug, iskeširao još štogod i to sa smiješkom.

Samo je financijski neodgovorna glupa kokoš.
Ne kontam, što sa sponzorušom platiš a novci se nekim čudom vrate na račun pa nemaš osjećaj da trošiš...
Ne bi bio ni svjestan vjerojatno znači, bio bi toliko glup i naivan da ne bi ni primjetio kako se ušuljala, pobrala vrhnje i usput ga stisnula za jaja.. Da mnogima se desi, i to ne u nekom velikom teatru, nego u onom svakodnevnom, dovoljno da te uhvati na dijete i nagovori te da si digneš malo veći kredit za stan, auto, jer ti njen slatki mali medo radiš i to možeš kako da bi oboje bili sretni...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 30.01.2017., 22:34   #49
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Istina je također da ima jako mnogo muškaraca kojima je otac, djed ili tko već zaradio veliko bogatstvo. Oni nemaju osjećaja za novac, razmaženi su, neodgovorni, naučili su sve kupovati novcem i ovisni su o stvarima, takav muškarac je san svake sponzoruše...u braku ili bez, sa djetetom ili bez djece...
..
Vrlo blizu, gotovo u broj, jako mnogo žena, kojima je ostavljen kapital a koje isto tako mogu i počesto nalete na "sponzore", iako se o tomu više šuti i manje zna.

Quote:
enonenam kaže: Pogledaj post
Cisto me zanima, zasto si iz mog posta koje si navela izuzela predzadnju recenicu:

"Zgrozilo me to sto je ona rekla. U prijevodu, pazlljiv si ako placas racune moje, znaci kupi moju ljubav."
Pa skraćujem, ako gdjegod treba tekst. Ne možemo se mi domišljati, čak niti ti ne možeš što ona zna ili misli.

Zašto ti ne želiš odgovoriti koliko bi joj morao dati, da nisi bio u startu "račundžija"? Bar koji je to red veličine?

Dao sam na sitnice i detalje, dva vikenda u Poreču, jednu zlatnu kajlu i pola stana u Gajnicama 80 000 eura, a da nisam "sponzorski" se osigurao, morao bih pljunuti 1 600 000 eurića.

Tko tu gleda interes? Ona je na gubitku, ti si gore. Baš me zanima da ona zarađuje dvadeset puta više, a te se stvari u životu mogu promijeniti, bi li tako hrlio potpisati predbračni.

Ispričavam se, ako slučajno daješ i više od pola što zaradiš, ali ne djeluje tako iz tvojih upisa.

Kako si se opekao s prvom ženom da si toliko nepovjerljiv?
Brusina75 is offline  
Old 30.01.2017., 22:35   #50
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Da je ona sponzoruša, ne bi ti toga bio ni svjestan. Platio bi joj taj dug, iskeširao još štogod i to sa smiješkom.

Samo je financijski neodgovorna glupa kokoš.
+1
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Old 30.01.2017., 22:37   #51
kupil je stan u većem gradu. to je najčešće vrlo povoljno i na kraju nemreš ni prodat osim ak ne spustiš cijenu i još se time kurči
neš ti sponze.
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Old 30.01.2017., 22:37   #52
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Koga boli kurac, koza ga sisa i siše do ibera, ako i ima osjećaja, bolje mu je da ih iz ovih stopa izgubi...
Brijem da misli kako je ona jedina na svijetu koja još ima pičku među nogama.. Nekome pokloniti stan, ta mora imati pičku koja liježe zlatna jaja... ne bih iz principa, ako nešto kužiš o ljudima znaš da su čimavice dok ne dobiju ono što žele...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 30.01.2017., 22:38   #53
Mene zanima što u tom predbračnom piše što se događa ako autor iz bilo kojega razloga izgubi svoju lovu i ne zarađuje više?
__________________
Uređen potpis
marija.z is offline  
Old 30.01.2017., 22:39   #54
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Brijem da misli kako je ona jedina na svijetu koja još ima pičku među nogama.. Nekome pokloniti stan, ta mora imati pičku koja liježe zlatna jaja... ne bih iz principa, ako nešto kužiš o ljudima znaš da su čimavice dok ne dobiju ono što žele...
Ako čovjek ima para i zelio je kupit taj stan, sto to tocno tebe zulja?
betty boop 1 is offline  
Old 30.01.2017., 22:42   #55
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Ako čovjek ima para i zelio je kupit taj stan, sto to tocno tebe zulja?
Ako poznaš osnove psihologije onda ti ne treba objašnjavati..
Ukoliko ne poznaš, priupitati ću te zašto nije pristojno nekome pokloniti nešto jako skupo kao znak pažnje, ljubavi..?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 30.01.2017., 22:44   #56
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ako poznaš osnove psihologije onda ti ne treba objašnjavati..
Ukoliko ne poznaš, priupitati ću te zašto nije pristojno nekome pokloniti nešto jako skupo kao znak pažnje, ljubavi..?
Ajde ne filozofiraj
Čovjek kupio sebi i zeni stan, nije kupio nekoj curi s ceste
betty boop 1 is offline  
Old 30.01.2017., 22:45   #57
ajd radikal ne sračkaj. ti bar smatraš žene komadom mesa, zaš nebi neka mogla smatrag muškog zlatnom kokom. oprosti, al zadnji si koji po tom pitanju imaš pravo kaj reći
sam kaj u ovom slučaju ovaj lik nije zlatna koka nek škrti čangrizavac.
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Old 30.01.2017., 22:53   #58
ali miris dobre pipice je neodoljiv.
no sam pao sam se ubio, nisu žene niš krive
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Old 30.01.2017., 22:55   #59
Ova bu tema samo privukla sponzore i sponzoruše pa ne znam koliko je bilo pametno tu staviti svoj problem.

Žena je glupa... trebala mu je reći umjesto kaj nije pažljiv mužek pužek.. da je predivan, snažan, mačo, bogat, spasitelj blabla i divan car svemira.Oleee !
Onda se rasplakati oko minusa pa se skinuti u čipkaste gaće ili njegovoj mami kupiti skupu vazu a djeci nove mobače. Ionak je već u minusu i ionak bu opet on sve platio.
On bi želio osjećati se super moćnim frajerom koji sve rješava, vitezom trlalala pa bi sve bi poplaćao i mir. Kao i uvijek.
Al je glupa. Išla mu pokazati da joj je samo sponzor i da je normnalno da on sve kaj treba plaća. Kartice i šopinge, račune i aute, stan i sve. Lude i nepromišljene žene brate mili....

https://youtu.be/y8EEQrZBKoc
pozitivax is offline  
Old 30.01.2017., 22:57   #60
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Žena je glupa... trebala mu je reći umjesto kaj nije pažljiv mužek pužek.. da je predivan, snažan, mačo, bogat, spasitelj blabla i divan car svemira.Oleee !
Onda se rasplakati oko minusa pa se skinuti u čipkaste gaće ili njegovoj mami kupiti skupu vazu a možda mu pokazati i vađajnu.

apruvam sve osim dijela s vazom, to je ipak tu mač
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:47.