Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2009., 16:47   #1
Battlefield Bad Company 2 [*]





dakle nastavak PS3 i XBOX naslova Battlfield Bad Company. Odlucili su svoju PC zajednicu pocastit sa nastavkom. Igra obecava. Izlazak je najavljen za 1 kvartal 2010, no najavljen je open multiplayer beta test u 12 mjesecu.
Release date:
NA March 2, 2010
EU March 5, 2010

Interesantno je da se sve na mapi moze unistiti. Kuce se mogu sravnit sa zemljom, zakloni, sve, sto dodaje posebnu car igri buduci da se teren konstantno mjenja, a time i taktika.

oficijalni sajt
wiki

VIDEO:
trailer 1
trailer 2
producent o multiplayeru 1
producent o multiplayeru 2
multi gameplay

jos par slika







__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 18:48   #2
Thumbs up Battlefield: Bad Company 2


mislim da je ovo vrlo vazno za spomenut:
On October 19, 2009, game developer DICE posted a Twitter announcement stating the game will have dedicated server support. This was in response to Infinity Ward's announcement on October 17 that Call of Duty: Modern Warfare 2 would not support dedicated servers.
lijep potez od DICE-a

Release date: March 5, 2010

in game HD:
http://www.youtube.com/watch?v=ndhiV1lHxAY

http://www.youtube.com/watch?v=5pWbt2WyVbg

http://www.youtube.com/watch?v=x8F8Qi2CJPw

http://www.youtube.com/watch?v=Ddu1J_FPvZs

mišljenja?
__________________
0nc3 y0u g0 360 y0u n3v3r g0 b4ck!
eXploiter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 19:02   #3
Bice to odlicna igra pravi suparnik mw2 na kompu pogotovo zbog dedicated servera i zbog unistive okoline malo je mutavo gledati kako se igra na konzoli jer nema misa ali sve u svemu jedva cekam
Rizlamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 14:43   #4
Hey all,


We wanted to update you, and slow the flood of tweets, on questions surrounding the BFBC2 PC Beta being cancelled. I'll get right to it and say "the BFBC2 PC Beta is not cancelled". Now this all started due to changes made to an earlier blog that removed the PC Beta from the details and the reason for this was the plan changed. With the huge success of the PS3 Beta we decided to drastically increase the PC Beta's capacity to insure as many people as possible could participate. Unfortunately this meant we had to delay the Beta to very early next year giving us more planning time to make it happen and implement more optimizations.


vise ovdje

dakle, s malo srece pc beta krece u prvom mjesecu
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 13:12   #5
http://www.youtube.com/watch?v=ChjS3P811N0

zakon

ni jedan kamper vise nece biti siguran. fora je sto tog helikoptercica mozes srusit sa obicnim metcima
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 16:06   #6
jedva cekam...jebeno izgleda...
Šmokljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 12:16   #7
novi filmic
Battlefield Bad Company 2 Panama Canal Map Revealed!
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 12:57   #8
novi video

ubacili su novi gameplay mod zvan squad deathmatch. svaki squad od po 4 igraca igra za sebe
fora
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 13:12   #9
E taj squad deathmatch je najebenija stvar koju je netko stavio u fps. od same pomisli na 4-5-6 ekipa koje se bore same za sebe na ogromnoj mapi mi se ledi krv u zilama a sto se tice mw2 propao je "big time" Jedva da mogu docekati betu.
Rizlamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 14:07   #10
Battlefield Bad Company 2 BETA key

DObio sam tu igru prije 2 dana i nikako da dobijem BETA key
Znali neko gdje da potrazim za njega ili ako neko ima da mi da account samo da probam kakva je igra
basho3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 15:43   #11
de odakle si dobio igru!!!!!!!!!!!
Rizlamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 15:50   #12
Pa betu, betu si možeš skinuti al ti treba key
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 17:10   #13
vidim da nemas key a dje se more on nabaviti jel se on kupi il sta?
Rizlamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 16:39   #14
Quote:
rizla19 kaže: Pogledaj post
vidim da nemas key a dje se more on nabaviti jel se on kupi il sta?
jedno vrijeme su ih dijelili, al ta vremena su davno prosla....ugl sad se jos mogu nabavit po twitteru i face-u, bar mislim da se jos mogu nabavit
igor091 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 19:10   #15
jebiga izgleda da cu morati cekati da izađe..
Rizlamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 22:33   #16
ja upravo narucih prvi dio battlefield bad companyia i tamo se moze sve sravnati sa zemljom,ne?
__________________
''Life is an experiment.''
Floosh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 14:07   #17
Evo i na HCL-u Battlefield Bad Company 2 BETA Test:
http://www.hcl.hr/najave-battlefield...st-171-22.html

Opisana je beta, što očekuju od igre itd. Zvuči predobro, ja nisam nabavio još beta key
Snyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 14:17   #18
Ako neko igra BETU moze me dodat za frenda nick je isti ko i ovaj, sam veliko pocetno slovo ( Igor091 )
igor091 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 00:38   #19
moze kakav cd key za beta verziju.. sada sam instalirao.. i sve fantasticno.. taman se nalozio da cu igrat kad cd key.. a nije dosao s instalacijom..
gigi_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 19:28   #20
Neki igru hvale na sva zvona, neki pak ne. Ja spadam u one sta ih igra nije dojmila, i sta vise citam to kako je igra "uber cool", vise mi se ne svidja. Mozda jer je beta u pitanju, pa dosta toga jos nije iznaceno, ali ne patim od grafike u tim igrama. Osim sta nisam primjetio nekog timskog playa (moza jer je beta, pa ne igra ekipa koju znam), mape su mi velike, sto se meni ne dopada toliko, oruzja mi nisu balisticki dobro napravljena, lag (pogodim igraca i tek nakon ~1 sek mi pokaze da san ga pogodija), sniper ko da je obucen u metalnu zastitnu odjecu iz srednjeg vijeka, nema leana, pronea... U svakom slucaju, po mom ukusu nepovoljan omjer ulozeno (novac) i dobiveno (igra).
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:49.