Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2009., 21:16   #1
Smile Kako se ljubiti?

E ovako, ja imam 22 godine i iako neizgledam loše (niti sam neki ljepotan) nisam nikad čak ni poljubio žensku, ali svojom voljom. Svake subote izlazim i nije mi nikad palo napamet ni prići curi, najbitnije mi je bilo da se napijem!
E sad, pošto mi je to postalo malo monotono i ustvari, htijeo bi imati curu, ali me muči kako poljubiti neku prvi puta, jer mi je malo bed što se u svojim godinama nikad nisam poljubio!
Bilo bi lakše da mi je 15 godina, pa ajd, onda je i za očekivati da se neznam ljubiti! Pa kako bi izgledao moj prvi poljubac, da li ću odma skužiti kako se to radi, da li će ženska skužiti da mi je to prvi poljubac?
Znam da će mnogima ovo biti smješno, al mene ovo malo muči, pa eto, ako ima tko kakav savjet...
Ozbiljno pitam
runjača is offline  
Old 19.07.2009., 21:28   #2
Uff šta će tek bit kad budeš trebo skinit grudnjak curi...
Virulent87 is offline  
Old 20.07.2009., 00:10   #3
Quote:
Virulent87 kaže: Pogledaj post
Uff šta će tek bit kad budeš trebo skinit grudnjak curi...
Nece biti nista... izgubice svest i srusice se na zemlju

Morao sam da se nasalim, nisam mogao da odolim.

Quote:
aers kaže: Pogledaj post
ona neče skužiti ako se prvi put ljubiš ako joj ne kažeš! samo če misliti da si loš
Lepo receno i 100% tacno
__________________
Mali Smrdljivi Patuljak
Moja IMDB lista filmova

Zadnje uređivanje Jake Harper : 20.07.2009. at 00:19.
Jake Harper is offline  
Old 20.07.2009., 01:31   #4
Kuku nama, treba da usavršimo hiljadu tehnika - ljubljenje, pušenje, lizanje, drkanje i sve ostalo. Ko će to sve popamtiti...
smvra is offline  
Old 20.07.2009., 10:37   #5
mislim da sam negdje već piso na takvu temu, ali evo za tebe ću napisat opet. ovo su mi ženke LJESa potvrdile kao "approved by LJES" način ljubljenja

dakle... kad se budete išli poljubit, polako samo i pusti nju nek sve radi sve što tebi treba je dovoljna brzina reakcije, dakle ako cura ti stisne usne uz tvoje i krene jezikom ti pratiš njene usne (koje će se otvarat, pa će se i tvoja usta otvarat), ona krene lagano jezikom, ti kreneš lagano jezikom, igrate se, kad ona zatvara usta i stišće poljubac ti isto to radiš itd... dakle zaključak: SAMO PRATI CURU I NJENE POKRETE. I odma si posto veliki jebač
il će ti reć da se super ljubiš
__________________
Kako oblikovati potpise
phantom_fuxor is offline  
Old 20.07.2009., 10:46   #6
How to kiss someone for the first time.
How to kiss someone passionately.

Neznam kaj da drugo kažem.
__________________
Život je kučka,a ja sam njen svodnik.
quietboygonewild is offline  
Old 22.07.2009., 13:12   #7
Quote:
Virulent87 kaže: Pogledaj post
Uff šta će tek bit kad budeš trebo skinit grudnjak curi...
Ako nije do 22...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 22.07.2009., 14:32   #8
Samo skupi što više pljuvačke u ustima, i kad se kreneš ljubiti sve to prebaci u njena usta...
To se zove vlažni poljubac!! Tako ćeš je oboriti sa nogu...
Ima da odlijepi, za tobom mislim...





P.S.
nisi ti neee...
M_A_R_K_O is offline  
Old 22.07.2009., 19:42   #9
hahahaha... koja fora, krepavam od smijeha...

Inače, hvala mnogima na odgovorima, savjetima i ohrabrenju, ali znam da je ovo mnogima smiješno, nisu valjda svi dovoljno inteligenti da shvate da možda neki ljudi imaju problem s nečim što su ovi već prošli.
Jebiga, meni je žao što po pitanju suprotnog spola nemam iskustva kao prosječan dečko mojih godina, zato sad imam muke kako započeti stvarati to iskustvo, a uživo s nikim nemogu o tome pričati. Nadam se da zbog toga nisam ništa lošiji od ostalih ljudi, a ako netko misli da jesam, šta ja mogu...

I usput, možda sam glup, al što je to troll?
runjača is offline  
Old 18.08.2009., 19:03   #10
Quote:
M_A_R_K_O kaže: Pogledaj post
Samo skupi što više pljuvačke u ustima, i kad se kreneš ljubiti sve to prebaci u njena usta...
To se zove vlažni poljubac!! Tako ćeš je oboriti sa nogu...
Ima da odlijepi, za tobom mislim...





P.S.
nisi ti neee...
marko kenjaš evo
joannash is offline  
Old 19.08.2009., 15:28   #11
ovakvu sam ja prie nekoliko vremena temu otvorio...ja iam 12...pola njih me nie ozbiljno shvacalo...a ovima koi jesu hvala...mene odjebala zbog toga znam da ne pomaze al jbg toe moe iskustvo
superduper1 is offline  
Old 21.08.2009., 01:12   #12
da..decko preporucam ti da netrebas misliti kako se ljubis ako uhvatis neku picu u subotu.samo kreni bez obzira.ja sam tako prvi puta..bio sam malo pod gasom bio mi je prvi put..uhvatio sam neku zensku i nisam opce razmisljao jao sto cu sada neznam se ljubiti..krenio sam i savladao ...budio samopouzdan!
__________________
Kako oblikovati potpise
ghostrider44 is offline  
Old 21.08.2009., 03:37   #13
Nema veze, za sve ti postoji 1. put..
Nagnes se lagano u desnu stranu i otvori usta nekih 5cm i dalje ces sam skuzit.. nemoze se to opisat.
__________________
What goes around comes around.
Gogo vertigo is offline  
Old 21.08.2009., 21:06   #14
Quote:
Gogo vertigo kaže: Pogledaj post
Nema veze, za sve ti postoji 1. put..
Nagnes se lagano u desnu stranu i otvori usta nekih 5cm i dalje ces sam skuzit.. nemoze se to opisat.
5 cm??
come on..
nadam se da se zajebavaš..
asdfgh is offline  
Old 08.02.2010., 18:08   #15
to je jednostavno talent !
nevanevičicaa is offline  
Old 08.02.2010., 18:20   #16
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
to je jednostavno talent !
Ma jok,za to postoje stručna literatura,razni tečajevi,radionice i tako.
Chansomps is offline  
Old 08.02.2010., 18:23   #17
Quote:
CHANSOMPS kaže: Pogledaj post
Ma jok,za to postoje stručna literatura,razni tečajevi,radionice i tako.


prodavanje magle. dmahujerukom:
nevanevičicaa is offline  
Old 04.04.2010., 20:58   #18
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
to je jednostavno talent !
Slažem se s tobom
__________________
All the things I never said for so very long, look up, they're in my eyes. Everyone has oceans to fly. As long as you have the heart to do it. Is it reckless? Maybe. But what do dreams know of boundaries?
The world has changed me.
biancaneve is offline  
Old 19.07.2009., 21:56   #19
ona neče skužiti ako se prvi put ljubiš ako joj ne kažeš! samo če misliti da si loš
i da bilo bi ti bolje da si ljubio sa 15 nago 22 jer bi možda več i ševio do sada za kužiti nema tu šta pogledaj američku pitu 1 i 2 i sve če ti biti jasno
aers is offline  
Old 19.07.2009., 22:00   #20
Ti se zezaš ???

Ili ??

__________________
la boda
MareR is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger