Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2017., 00:15   #1
Iritacija poslije brijanja. Pomoc!!

Ovako, znaci molim za pomoc neku dobru dusu da mi pomogne. Poslije svakog brijanja imam ozbiljnu iritaciju na koži...po bedrima, na stidnim mjestima....ponekad i nogama..
Koza mi je poprilicno osjetljiva i ne znam vise sto uciniti po tom pitanju. Neugodno mi je pred deckom se i skinuti..zelim imat normalnu kozu, a ovo mi samo stvara velike probleme. Isprobala sam razne kreme, baby puder, bla bla i nista...jel postoji neka krema, neke tablete.... bilo sto....?
Ps
Probala sam i brijat obrnuto od rasta dlacica, ali nista
Hvala unaprijed
lalala1311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 07:19   #2
Pokusaj s aloe verom, ona je dobra za smirivanje
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 08:15   #3
Quote:
lalala1311 kaže: Pogledaj post
Ovako, znaci molim za pomoc neku dobru dusu da mi pomogne. Poslije svakog brijanja imam ozbiljnu iritaciju na koži...po bedrima, na stidnim mjestima....ponekad i nogama..
Koza mi je poprilicno osjetljiva i ne znam vise sto uciniti po tom pitanju. Neugodno mi je pred deckom se i skinuti..zelim imat normalnu kozu, a ovo mi samo stvara velike probleme. Isprobala sam razne kreme, baby puder, bla bla i nista...jel postoji neka krema, neke tablete.... bilo sto....?
Ps
Probala sam i brijat obrnuto od rasta dlacica, ali nista
Hvala unaprijed
probaj s [Nature Republic] Aloe vera Moisture Soothing Gel, stvarno je jako dobar, nema alkohola, sadrži 92% aloe vera i vrlo je umirujući, a i cjenovno je pristupačan.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 10:11   #4
Quote:
lalala1311 kaže: Pogledaj post
Ovako, znaci molim za pomoc neku dobru dusu da mi pomogne. Poslije svakog brijanja imam ozbiljnu iritaciju na koži...po bedrima, na stidnim mjestima....ponekad i nogama..
Koza mi je poprilicno osjetljiva i ne znam vise sto uciniti po tom pitanju. Neugodno mi je pred deckom se i skinuti..zelim imat normalnu kozu, a ovo mi samo stvara velike probleme. Isprobala sam razne kreme, baby puder, bla bla i nista...jel postoji neka krema, neke tablete.... bilo sto....?
Ps
Probala sam i brijat obrnuto od rasta dlacica, ali nista
Hvala unaprijed
Probaj se redovito brijati, malo pretrpi ovu fazu iritacije pa kada se koža navikne spontano će prestati i iritacija. Poslije brijanja za umirenje kože: krema, gel i sl. bez alkohola i parfema. Kao što @menni kaže: aloa vera je super
blublues is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 11:06   #5
Ja sam isto tako imala iritacije dok se nisam počela češće brijat Od onda ništa. Nedavno sam krenula na depilaciju (od gležnja do struka- sve) tako da nemam nikakvih prištića/uraslih dlaka i sl. I još uz to nakon svake depilacije se namažem s mlijekom s AHA i super.

Ako ti se ne da brijat stalno odi negdje da ti počupaju dlačurine
__________________
You're a master of karate and friendship for everyone!
ramonche is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 14:07   #6
Koje je to mlijeko s AHA ?
ksenija00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 14:54   #7
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
probaj s [Nature Republic] Aloe vera Moisture Soothing Gel, stvarno je jako dobar, nema alkohola, sadrži 92% aloe vera i vrlo je umirujući, a i cjenovno je pristupačan.
Hvala!!

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
lalala1311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 14:56   #8
Quote:
blublues kaže: Pogledaj post
Probaj se redovito brijati, malo pretrpi ovu fazu iritacije pa kada se koža navikne spontano će prestati i iritacija. Poslije brijanja za umirenje kože: krema, gel i sl. bez alkohola i parfema. Kao što @menni kaže: aloa vera je super
Ta faza iritacije traje tjednima, mjesecima? Mislim....nije da se prije nisam brijala, ali sad puno cesce i evo vec mjesec dana ista briga....
I hvala puno na savjetu!

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
lalala1311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 16:52   #9
E da, i piling i hidratacija su ti jako bitni za sprjecavanje iritacija i uraslih dlaka
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.