Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li za nove izbore?
Da 49 80.33%
Ne 12 19.67%
Glasovatelji: 61. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2016., 20:08   #9941
Quote:
marko-m kaže: Pogledaj post
Jeli nas nasmijavas ili si ozbiljna

Tomica konkretan,bolje reci da je tomica izgubljen
u vrijemenu i prostoru i da ide doma dok mu je vrijeme.

Zbog njega postoji milanovic i vrdoljak itd.....
Nije on uopće toliko izgubljen, meni je ova izjava posve očekivana. Cijelo vrijeme i govorim da neće biti izbora.

Počinje Bujica, govorit će kome on smeta.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Old 08.06.2016., 20:11   #9942
Quote:
mirjam kaže: Pogledaj post
Pa tehnicki, sam je zatrazio razrjesenje, ovo je ono sto je trazio.
Da. I to ukazuje na ono što sam sad spomenuo.

Nakon što se daš u neki takav posao, i vjeruješ u doprinos kojega stvaraš, to se zaista ne želi napustiti olako.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 08.06.2016., 20:11   #9943
Ivan Lovrinović podržao Karamarkov prijedlog (i oštro po Petrovu i Oreškoviću):
"Mislim da bi uistinu najbolje rješenje za trenutnu političku krizu bio odlazak Oreškovića, Karamarka i Petrova. Voda se među njima zamutila, komunikacija nikakva pa nije logično očekivati da bi bilo kakav novi početak među njima bio moguć. (...)HDZ ga je doveo a HDZ ga sada i ruši. U novom preslagivanju HDZ bi trebao ponuditi premijera koji gradi, pokreće, a ne trgovca. Orešković je bez izbornog legitimiteta i pomalo je smiješno njegovo ponašanje i izjave da bez obzira na sve on želi nastaviti kako bi spasio Hrvatsku(...) Sada kada je jasno da Karamarko odlazi, Petrov nema argumenta da ostane. Pored toga pokazao se nekompetentan i neodlučan. Samo moraliziranje bez učinaka pokazalo se nedovoljnim jer Vlada mora djelovati a ne filozofirati.
Upravo je Božo Petrov najodgovorniji zašto je došlo do ove krize. Nakon što je Mos tnakon izbora uspio Milanovića i Karamarka izbaciti iz trke za premijera, na što su oni pristali, on je zbog straha, neiskustva i nedovoljnog znanja rekao da ne želi i ne može biti premijer. Zbog toga se pojavio Orešković i svi drugi problemi nakon toga. Pored toga, izdao je ekonomski program Mosta na temelju kojeg smo dobili toliko mandata u Saboru. Odlazak njih trojice otvorit će prostor za novo resetiranje vlade, ali se ovaj put ne smije pogriješiti u izboru čelnih ljudi.
Ako nakon odlaska Karamarka Petrov bude inzistirao na obrani Oreškovića i svom ostanku u vladi, to će značiti da on ima neke druge instrukcije, ciljeve i namjere, te da je njegova spremnost da se žrtvuje za državne i nacionalne interese bila neiskrena. Ako HDZ ne smije biti talac Karamarka, tada ni Most ne smije biti talac Petrova.
I ZATO, SVA TROJICA !"

https://www.facebook.com/Prof.IvanLo...632767032298:0
boske94 is online now  
Old 08.06.2016., 20:13   #9944
Quote:
boske94 kaže: Pogledaj post
Ako ovo prođe, mislim da se HDZ izvuko iz ovog odlično- imaju svog premijera, skinuli Petrova, Karamarko izvan Vlade. Karamarko neće biti totalni ponižen jer će se povući i ostali, osiguro je premijera HDZu i ostaje predsjednik stranke.
Ipak, realizacija ovog je na dugom štapu, pa bi reko da su šanse za izbore i ovog scenarija 50:50.
Sve oke s tobom? Kakav HDZov premjer?

Kao tomica kaže zajebo sam al ajde sad i vi dole samnom, a umjesto "strucnog" premjera nađem ja jednog našg HDZovca

Frajer ne drži nikakve karte a cijeli stol to zna. Grda situacija...
kvasteriks is offline  
Old 08.06.2016., 20:13   #9945
Lovrinović
Gray is offline  
Old 08.06.2016., 20:13   #9946
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Nije to trošak izbora, nego je rečeno da bi nas izbori toliko koštali u smislu nekih EU projekata koji bi propali zbog pada Vlade i novih izbora. Bar sam ja tako shvatila.
Znaci taj i taj projekt toliko i toliko milijuna eura Itd...
Znaci specifikaciju tih projekata i plan povlačenja sredstva?
Jer ovako su mogli bubnuti i 5 milijardi sta je to samo 2 milijarde?

Koliko sam imao za pročitati i ono sto je bilo spremno za povuci vezano za izgradnju nekih bolnica je stopirano zbog ministra Nakica.

P.s. Zar nitko u ministarstvima i dok imamo tehničku vladu ne moze nastaviti raditi na projektima i povlačenju novaca?
__________________
moje tijelo moj izbor podržavam u svakom slučaju nisam licemjer poput jednih ili drugih koji to podržavaju samo onda kad im to odgovara
Bismarck13 is offline  
Old 08.06.2016., 20:14   #9947
Quote:
mirjam kaže: Pogledaj post
Jooooojjjj samo sam ovo cekala...aha znaci vadimo se na Jakovinu...a ja sam mislila ovo konacno vlada postenih, sposobnih, samo takvih....

Ajme jadnih li i bijednih argumenata....
Nisam rekao da su ovi pošteni (zasad to ne znamo).Ali,ti si kritizirala Tolušića jer je pisao neke gluposti na forumu i hvalio samog sebe (što rade hrpa političara,zvijezda i zvjezdica),a ja smatram da je to ništa u usporedbi sa Jakovinom,Sanaderom i inim političarima.
Tomo1972 is offline  
Old 08.06.2016., 20:16   #9948
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Problem smjene Jokića ukazuje na duboke i dalekosežne probleme oko tretiranja čitavog procesa reforme.
Njega se želi smjenjivati jer se želi gurati odbojne politikantske nazadne šape u proces.

Pitanje smjene Karamarka ukazuje samo na otkantavanje jedne lopine i zagađivača našeg javnog mnijenja, i dio je procesa čišćenja. I zapravo je long overdue.

Tako da, ne bih to nazivao jednako smislenim i točnim. Postoji određena paralela, ali ono na što te dvije smjene ukazuju, i što im je uzrokom, drastično se razlikuje.

-Stipe
Razlika je i u tome što je Jokić sam zatražio razrješenje, a Karamarko se ne da s pozicije ni kad mu pametniji članovi vlastite stranke govore da se povuče za dobro Hrvatske i vlastito dobro.

Nisam ni tvrdila da je paralela potpuna.
Martian7 is offline  
Old 08.06.2016., 20:18   #9949
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Stvarno?????

Gdje vas samo nađu ....


Sto nas nisu prije pola godine plasili da bi novi izbori kostali 300 milijuna kuna, a sad vec fino podebljalo - bas onako adezejski.
AndrejX is offline  
Old 08.06.2016., 20:19   #9950
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
No, bit će krasno kad se upremijeri onaj Fred Kremenko Milošević
Zamisli naslov u novinama Predsjednik Hrvatske Vlade Milošević u posjetu Srbiji
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Old 08.06.2016., 20:19   #9951
Quote:
kvasteriks kaže: Pogledaj post
Sve oke s tobom? Kakav HDZov premjer?

Kao tomica kaže zajebo sam al ajde sad i vi dole samnom, a umjesto "strucnog" premjera nađem ja jednog našg HDZovca

Frajer ne drži nikakve karte a cijeli stol to zna. Grda situacija...
Pa nisam ja iznio taj prijedlog, nego HDZ. I vidjet ćeš da će sad pritisak na Petrova bit da pristane na to, a i ako neće Petrov ima tko hoće. Mostovci su većinom konzervativni likovi i nemaju ništa protiv HDZa kao takvog, i njima je dolazak Milanovića jednako neprihvatljiv, a to je alternativa ovome, tako da,..
boske94 is online now  
Old 08.06.2016., 20:20   #9952
Quote:
boske94 kaže: Pogledaj post
Ivan Lovrinović podržao Karamarkov prijedlog (i oštro po Petrovu i Oreškoviću):
"Mislim da bi uistinu najbolje rješenje za trenutnu političku krizu bio odlazak Oreškovića, Karamarka i Petrova. Voda se među njima zamutila, komunikacija nikakva pa nije logično očekivati da bi bilo kakav novi početak među njima bio moguć. (...)HDZ ga je doveo a HDZ ga sada i ruši. U novom preslagivanju HDZ bi trebao ponuditi premijera koji gradi, pokreće, a ne trgovca. Orešković je bez izbornog legitimiteta i pomalo je smiješno njegovo ponašanje i izjave da bez obzira na sve on želi nastaviti kako bi spasio Hrvatsku(...) Sada kada je jasno da Karamarko odlazi, Petrov nema argumenta da ostane. Pored toga pokazao se nekompetentan i neodlučan. Samo moraliziranje bez učinaka pokazalo se nedovoljnim jer Vlada mora djelovati a ne filozofirati.
Upravo je Božo Petrov najodgovorniji zašto je došlo do ove krize. Nakon što je Mos tnakon izbora uspio Milanovića i Karamarka izbaciti iz trke za premijera, na što su oni pristali, on je zbog straha, neiskustva i nedovoljnog znanja rekao da ne želi i ne može biti premijer. Zbog toga se pojavio Orešković i svi drugi problemi nakon toga. Pored toga, izdao je ekonomski program Mosta na temelju kojeg smo dobili toliko mandata u Saboru. Odlazak njih trojice otvorit će prostor za novo resetiranje vlade, ali se ovaj put ne smije pogriješiti u izboru čelnih ljudi.
Ako nakon odlaska Karamarka Petrov bude inzistirao na obrani Oreškovića i svom ostanku u vladi, to će značiti da on ima neke druge instrukcije, ciljeve i namjere, te da je njegova spremnost da se žrtvuje za državne i nacionalne interese bila neiskrena. Ako HDZ ne smije biti talac Karamarka, tada ni Most ne smije biti talac Petrova.
I ZATO, SVA TROJICA !"

https://www.facebook.com/Prof.IvanLo...632767032298:0
Bilo je samo pitanje trenutka kad će Lovrinović okrenuti leđa Petrovu. On je bio glavni kreator MOST-ovog gospodarskog programa od kojeg nije ostalo ni P, jer je Orešković nametnuo svoja rješenja.

U pravu je kad kaže da su mnogi glasali za Most zbog gospodarskog programa (udruga Franak, ja osobno) a od njega niej ništa ostalo, tek nekoliko kozmetičkih uradaka.
Lovrinović je kao kreator MOST-ovog programa svakako trebao biti član vlade a ne se kiseliti u saborskoj klupi.

Napisao sam isto negdje na ovoj temi, prije nego je Lovrinović izašao sa svojim stavom u javnost.
#kocar# is offline  
Old 08.06.2016., 20:21   #9953
Quote:
boske94 kaže: Pogledaj post
Pa nisam ja iznio taj prijedlog, nego HDZ. I vidjet ćeš da će sad pritisak na Petrova bit da pristane na to, a i ako neće Petrov ima tko hoće. Mostovci su većinom konzervativni likovi i nemaju ništa protiv HDZa kao takvog, i njima je dolazak Milanovića jednako neprihvatljiv, a to je alternativa ovome, tako da,..
Karamarko ga je iznjeo i prjedlog je katastrofalan. "Osvjezivanje vrha" To su očajnički potezi nakon što je vidio da ni HDZ ne želi u ambis sa njim. Barem ne ovi inteligentniji...
kvasteriks is offline  
Old 08.06.2016., 20:22   #9954
Pobijedila je "demokracija".

Izbornog pobjednika Tomica, ruši onaj tko izborne kutije vidio nije uz pomoć trećerangiranog Petrova

Najbolje da ukinemo slobodne izbore!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 08.06.2016., 20:23   #9955
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Bilo je samo pitanje trenutka kad će Lovrinović okrenuti leđa Petrovu. On je bio glavni kreator MOST-ovog gospodarskog programa od kojeg nije ostalo ni P, jer je Orešković nametnuo svoja rješenja.

U pravu je kad kaže da su mnogi glasali za Most zbog gospodarskog programa (udruga Franak, ja osobno) a od njega niej ništa ostalo, tek nekoliko kozmetičkih uradaka.
Lovrinović je kao kreator MOST-ovog programa svakako trebao biti član vlade a ne se kiseliti u saborskoj klupi.

Napisao sam isto negdje na ovoj temi, prije nego je Lovrinović izašao sa svojim stavom u javnost.
Orešković je suprotnost Lovrinovića, Orešković je neoliberal.

Petrov je odbacio Lovrinovića i prihvatio Oreškovića
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 08.06.2016., 20:29   #9956
Quote:
boske94 kaže: Pogledaj post
Ivan Lovrinović podržao Karamarkov prijedlog (i oštro po Petrovu i Oreškoviću):
"Mislim da bi uistinu najbolje rješenje za trenutnu političku krizu bio odlazak Oreškovića, Karamarka i Petrova. Voda se među njima zamutila, komunikacija nikakva pa nije logično očekivati da bi bilo kakav novi početak među njima bio moguć. (...)HDZ ga je doveo a HDZ ga sada i ruši. U novom preslagivanju HDZ bi trebao ponuditi premijera koji gradi, pokreće, a ne trgovca. Orešković je bez izbornog legitimiteta i pomalo je smiješno njegovo ponašanje i izjave da bez obzira na sve on želi nastaviti kako bi spasio Hrvatsku(...) Sada kada je jasno da Karamarko odlazi, Petrov nema argumenta da ostane. Pored toga pokazao se nekompetentan i neodlučan. Samo moraliziranje bez učinaka pokazalo se nedovoljnim jer Vlada mora djelovati a ne filozofirati.
Upravo je Božo Petrov najodgovorniji zašto je došlo do ove krize. Nakon što je Mos tnakon izbora uspio Milanovića i Karamarka izbaciti iz trke za premijera, na što su oni pristali, on je zbog straha, neiskustva i nedovoljnog znanja rekao da ne želi i ne može biti premijer. Zbog toga se pojavio Orešković i svi drugi problemi nakon toga. Pored toga, izdao je ekonomski program Mosta na temelju kojeg smo dobili toliko mandata u Saboru. Odlazak njih trojice otvorit će prostor za novo resetiranje vlade, ali se ovaj put ne smije pogriješiti u izboru čelnih ljudi.
Ako nakon odlaska Karamarka Petrov bude inzistirao na obrani Oreškovića i svom ostanku u vladi, to će značiti da on ima neke druge instrukcije, ciljeve i namjere, te da je njegova spremnost da se žrtvuje za državne i nacionalne interese bila neiskrena. Ako HDZ ne smije biti talac Karamarka, tada ni Most ne smije biti talac Petrova.
I ZATO, SVA TROJICA !"

https://www.facebook.com/Prof.IvanLo...632767032298:0
Lovrinović.

Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Bilo je samo pitanje trenutka kad će Lovrinović okrenuti leđa Petrovu. On je bio glavni kreator MOST-ovog gospodarskog programa od kojeg nije ostalo ni P, jer je Orešković nametnuo svoja rješenja.

U pravu je kad kaže da su mnogi glasali za Most zbog gospodarskog programa (udruga Franak, ja osobno) a od njega niej ništa ostalo, tek nekoliko kozmetičkih uradaka.
Lovrinović je kao kreator MOST-ovog programa svakako trebao biti član vlade a ne se kiseliti u saborskoj klupi.

Napisao sam isto negdje na ovoj temi, prije nego je Lovrinović izašao sa svojim stavom u javnost.
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Orešković je suprotnost Lovrinovića, Orešković je neoliberal.

Petrov je odbacio Lovrinovića i prihvatio Oreškovića
Sva sreća da ga je odbacio i njega i njegov "gospodarski" program.
Nije ga ni trebao uzimati u MOST.
Onog trenutka kad je lovrinović ušao u MOST, izgubilo se i ono malo šanse da dobiju moj glas. A nisam usamljeni slučaj.
sagi is offline  
Old 08.06.2016., 20:31   #9957
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Pobijedila je "demokracija".

Izbornog pobjednika Tomica, ruši onaj tko izborne kutije vidio nije uz pomoć trećerangiranog Petrova

Najbolje da ukinemo slobodne izbore!
Treba ukinuti izbore, jer su, kao što smo čuli, vrlo skup sport.
DJTcro is offline  
Old 08.06.2016., 20:32   #9958
Ova tema se približila tehničkom limitu a kako se stvari događaju brzo kako ne bi zatvarali temu u sred kakve kvalitetne rasprave mislimo da je ovo dobro riješenje.

Nova je tu
https://www.forum.hr/showthread.php?p...9#post59001629
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:34.