Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2015., 13:09   #1501
Opet čušpajz.
Svega su nadrobili,svašta načeli,ostaje mi samo da se divim obleki,manirima,interijerima i eksterijerima.
Ah da,i čekanje na pojavu Maggie Smith.
Da nje nema,preskočila bih sigurno ovu novu sezonu.
Sve drugo je,njah.
Mary i dalje ko da je progutala dasku peticu i dvaest kila voska; da ne progovara pomislila bi da je "pobjegla" iz muzeja madam Tussauds.

I te sluge...
Nikako u stvari ne mogu prožvakat način na koji su se u ondašnje doba sluge divile i uvažavale te svoje gospodare,kao da im je jedini cilj u životu bio samo to služenje i ništa više.Ni osobnog života,ni kuće ,ničega...samo služenje,kuhanje,oblačenje....boring.
Ja, kakve sam sreće,sigurno sam u nekom prijašnjem životu bila sluga na takvom dvorcu.

Uglavnom,ajd,gledat ću i dalje iz gore navedenih razloga.
__________________
.
She said is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 00:18   #1502
iz jucerasnje epizode vrijedi izdvojiti jedan citat
Quote:
Sarah kaže:
But surely, most of the country must support him, or he wouldn't be Prime Minister.
Melron is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 18:32   #1503
Meni je ova zadnja sezona bila odlična. Nisam komentirala jer sam ju pogledala tek u ovih zadnjih tjedan dana. I žao mi je što je završilo.
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 19:42   #1504
Odgledao i ja specijal preksinoć. Je, lijep, polagan kraj. Al nekako mi se čini da su namjerno završili seriju ovako zbog potencijalnih TV filmova / specijala šta su se spominjali. Imam osjećaj da to još nije gotovo (serija da, ali specijali ne).
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 22:42   #1505
Propustila sam večerašnju, zadnju epizodu sezone.
Zna li netko gdje je mogu pogledati?
Adamićka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 11:04   #1506
Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
To je zato što su kod nas mnogi ljudi provincijski impresionirani bi-bi-sijem (BBC).

Vjerujem da mnogi naši "novinari" i "TV-komentatori" seriju koja dolazi s BBC-a, a nisu ju uopće pogledali, unaprijed stvore sliku o "izvrsnoj seriji", pa ju tako najavljuju u medijima:

"Na program nam stiže izvrsna i nagrađivana britanska serija..."

Nemaju pojma što je tu točno "izvrsno", osim što je s BBC-a i što likovi, za razliku od turskih sapunica, govore engleski s british akcentom. Ali nas ipak unaprijed žele "stručno obavijestiti" da je sve to izvrsno..
mda... to je doista jedina razlika.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 16:29   #1507
Jasno da nije. Pa nemre Branson ostat solo jedini


Sent from beyond the hills
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 22:14   #1508
Ja sam cijelo vrijeme bila uvjerena da će se na kraju on i Marry spanđat
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 14:14   #1509
Nisam imala vremena za kritički osvrt nakon odgledanog(),pa ajde da na brzinu nešto ...

Dakle,scenaristi su mislili da narod pase kostimografiju,interijere i fine manire,i naravno,po samoj činjenici da to sve dolazi iz engleske,kolijevke svega ikad mora bit i gledljivo...
O kako wrong!!

Nismo ni mi vesla sisali.


Putem su zaboravili na najnajnajvažniju stvar; scenarij.
Veze s vezom,glupo,nesuvislo, totalno nelogično.

Kruna svega je gerijatrijska ljubav Rade Rusa i lady Violet.Ne samo da su to uopće načeli,nego su to protegli kroz tri-četiri epizode kao jako bitan segment.
Mislim, stvarno,kome je to bilo napeto?
Rade jest da je ostario,ali u kombinaciji s lady Violet ipak više djeluje ko njezin najstariji sin.
I da,ne bi mu bilo loše da zatraži i rusko državljanstvo..nema filma /serije u kojoj nije bio Rus.

I na kraju,sve je super,svi su dobri,svi se volidu...pa su čak i jedinog konstantnog negativca Barowa podobrili.
Negledljivo!!!

Bates i Ana,dakle ta trakavica ko je ubio onog batlera je totalni fail,šta se mene tiče bolje im je da se u slijedećoj sezoni ( ako je uopće ima ) ispostavi da je batlera ubila Daisy.Mislim,šta je ono ljudi moji ?

O fatalnoj Mary da i ne govorim.

Uglavnom,sapunjavo do bola,bez kraja i početka,bez početka i kraja itd.
Žali bože vremena potrošenog na gledanje.

Nadam se samo da niti jedan fazan nije platio životom zbog snimanja ove serije.To bi tek bila prava i uzaludna žrtva,lako ćemo za mene.
__________________
.
She said is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 14:57   #1510
U posljednjih mjesec dana sam pogledala svih 6 sezona i sad mi je baš žao što sam toliko žurila

Ali najdraži će mi ostati Thomas, Rose, Sybill, malena Marigold i naravno Violet
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 19:24   #1511
pošto nisam baš redovito pratila zanima me u kakvom su odnosu bili o'brienova i barrow? jel se tak preziva?oni su stalno nešto mutili. i kaj se desilo s njom, zbog čega je više nema.
__________________
put your hands down my pants and I'll bet you'll feel nuts
mala bez morala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 19:43   #1512
Quote:
mala bez morala kaže: Pogledaj post
pošto nisam baš redovito pratila zanima me u kakvom su odnosu bili o'brienova i barrow? jel se tak preziva?oni su stalno nešto mutili. i kaj se desilo s njom, zbog čega je više nema.
U nikakvom odnosu, prijateljski. Spletkaroši.

O'Brien je dala otkaz kod Crawleyevih i pod okriljem noći otišla kod nove poslodavke koja ju je pak zaposlila kod sebe u Indiji kao privatnu sluškinju.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 10:51   #1513
Za sada pogledao prve dvije sezone, moram priznati da sam oduševljen, jako mi se sviđa serija, nisam to očekivao.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 18:57   #1514
Quote:
She said kaže: Pogledaj post
Nisam imala vremena za kritički osvrt nakon odgledanog(),pa ajde da na brzinu nešto ...

Dakle,scenaristi su mislili da narod pase kostimografiju,interijere i fine manire,i naravno,po samoj činjenici da to sve dolazi iz engleske,kolijevke svega ikad mora bit i gledljivo...
O kako wrong!!

Nismo ni mi vesla sisali.


Putem su zaboravili na najnajnajvažniju stvar; scenarij.
Veze s vezom,glupo,nesuvislo, totalno nelogično.

Kruna svega je gerijatrijska ljubav Rade Rusa i lady Violet.Ne samo da su to uopće načeli,nego su to protegli kroz tri-četiri epizode kao jako bitan segment.
Mislim, stvarno,kome je to bilo napeto?
Rade jest da je ostario,ali u kombinaciji s lady Violet ipak više djeluje ko njezin najstariji sin.
I da,ne bi mu bilo loše da zatraži i rusko državljanstvo..nema filma /serije u kojoj nije bio Rus.

I na kraju,sve je super,svi su dobri,svi se volidu...pa su čak i jedinog konstantnog negativca Barowa podobrili.
Negledljivo!!!

Bates i Ana,dakle ta trakavica ko je ubio onog batlera je totalni fail,šta se mene tiče bolje im je da se u slijedećoj sezoni ( ako je uopće ima ) ispostavi da je batlera ubila Daisy.Mislim,šta je ono ljudi moji ?

O fatalnoj Mary da i ne govorim.

Uglavnom,sapunjavo do bola,bez kraja i početka,bez početka i kraja itd.
Žali bože vremena potrošenog na gledanje.

Nadam se samo da niti jedan fazan nije platio životom zbog snimanja ove serije.To bi tek bila prava i uzaludna žrtva,lako ćemo za mene.
Ovo je odista fini niz rečenica..
Moji komplimenti Rekla Je..

No, zar ne mislite da je gotovo prirodni zakon u svim serijama, prvih deset epizoda je najbolje, potom slijedi blijedi pad...Zar to nije slučaj i sa plemstvom čiji slučaj promatramo?
E-Nalijeskovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2018., 21:23   #1515
Potvrđen film !

https://variety.com/2018/film/global...ng-1202872674/
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2020., 18:46   #1516
Serija koju sam počeo gledati ali sam to neredovito radio i negdje u 4. sezoni prestao.
Sada odlučio sve pogledati a kako sam više kući ( nažalost ) odgledao 1. sezonu i sve mi izgleda još bolje nego na prvo gledanje.
Serija koja je vrlo pitka za gledati i gdje se nakon pogledane epizode osjećaš dobro.
Svih 6. sezona nalaze se na Prime Videu .
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2020., 18:19   #1517
Što se tiče filma jel netko gledao ili još nije izašao ?
__________________
Kill ¨em All Udruženo protiv džihadista
Filabustijer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2020., 20:02   #1518
Quote:
Filabustijer kaže: Pogledaj post
Što se tiče filma jel netko gledao ili još nije izašao ?
Film je izašao 2019. godine ali ga nisam još pogledao ( na disku je ) jer čekam da prvo odgledam cijelu seriju....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2020., 20:52   #1519
Quote:
ULICA ULICE kaže: Pogledaj post
Serija koja je vrlo pitka za gledati i gdje se nakon pogledane epizode osjećaš dobro.
Zaista vrlo opuštajuća serija.

I ja ponovo gledam. Već sam na šestoj sezoni.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2020., 21:07   #1520
Quote:
Amie kaže: Pogledaj post
Zaista vrlo opuštajuća serija.

I ja ponovo gledam. Već sam na šestoj sezoni.
Mislim da nam svima u ovom trenutku treba neka serija kao Downton Abbey....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.