Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2017., 22:58   #21
Quote:
ivoo20 kaže: Pogledaj post
Na Novoj TV će se prikazivati krajem godine.
Jel trebaju nekom prve dvije sezone?
Jel imaš još? Hvala "in advance".
Roktron is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 22:09   #22
Quote:
ivoo20 kaže: Pogledaj post
Na Novoj TV će se prikazivati krajem godine.
Jel trebaju nekom prve dvije sezone?
Da li imate jos te dvije sezone?
KrilloX is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 18:24   #23
Pozdrav,
zna li možda neki fan digimona objasniti točno sve vremenske radnje emisije u stvarnom svijetu?

Dakle po našem vremenu, u kolovozu 1999. su se "odabrana djeca" upoznala u ljetnom kampu kada su završili u digitalnom svijetu...
iz epizoda se dalo izvući da su svi oni prije 4 godine vidjeli Greymona kako se bori sa zelenom pticom.....dakle to je bilo 1995.
Kari je tada imala dvije godine, znači da je rođena 1993. A ostali? Tko je uopće najstariji od izabrane djece?
Pred krajem druge sezone (koja je u stvarnom svijetu bila tri godine nakon prve sezone) saznaje se da je bilo božićno vrijeme, dakle 12.mj. 2002.
Također u zadnjoj epizodi su glavni likovi prikazani kako izgledaju 25 godina nakon cijele sezone - dakle to bi bila 2027. ili 2028. (s obzirom da ne znam da li su pobijedili zlog MaloMyotismon-a prije ili poslije nove godine 2003.)

Da li se bavio uopće netko detaljnom analizom vremena i ljudskih likova?
__________________
qwett
qwett is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 00:57   #24
Vezano za zadnji post, naletio sam na ovu fotkicu na netu

__________________
qwett
qwett is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2018., 01:58   #25
Ovo mi je baš ozbiljna serija nekako. Puno teža od pokemona koji su lagana zabava. Ovdje je bilo i mitologije i svega necega.


Nije mi nikad ostalo jasno sta se dogodilo s prvom odabranom djecom kako su to prestali biti a novi preuzeli.

Sjecam se kako sam navijao da Tajči i Sora budu skupa a čini mi se da su bili Sora i Jamato?
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2018., 17:01   #26
Quote:
Arial kaže: Pogledaj post
Ovo mi je baš ozbiljna serija nekako. Puno teža od pokemona koji su lagana zabava. Ovdje je bilo i mitologije i svega necega.


Nije mi nikad ostalo jasno sta se dogodilo s prvom odabranom djecom kako su to prestali biti a novi preuzeli.

Sjecam se kako sam navijao da Tajči i Sora budu skupa a čini mi se da su bili Sora i Jamato?
Spasili su digitalni svijet i vratili se u stvarni.

Ima sad 6 filmova koji su izasli u zadnjih godinu-dvije s tom postavom ponovno.
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2018., 22:51   #27
Quote:
Arial kaže: Pogledaj post
Nije mi nikad ostalo jasno sta se dogodilo s prvom odabranom djecom kako su to prestali biti a novi preuzeli.

Mnogo je pitanja ostalo neodgovoreno...

Prva odabrana djeca su bili skupina od petero djece (3 dječaka i 2 djevojčice) pozvana u Digitalni svijet prije Taichijeve grupe.
Prema Gennai-ju, oni su bili prvi koji su porazili "veliko zlo" koje je došlo iz vatrozida. Oni su se sa njihovim Digimon partnerima borili protiv četiri Vladara tame, te žrtvovali jednoga od njih, Megadramona, kojega su iskoristili kao napad koji je porazio četiri vladara tame. Nakon nekog vremena, četiri njihovih Digimon partnera su se preobrazili u "četiri svete zvijeri" te su postali čuvari četiri kompasnih točaka Digitalnog svijeta, sa čime su zadržali sklad i ravnotežu Digitalnog svijeta. Što je bilo sa djecom ne zna se, pretpostavljam da su se vratili u stvarni svijet...No prije nego što je Taichijeva grupa došla u Digitalni svijet, Vladari tame su zatočili četiri svete zvijeri. Nakon što je Taichijeva grupa porazila konačno Vladare tame i dalje su ostali zapečaćeni sve dok nisu predali svoje grbove da ih oslobode te u cijenu izgubili mogućnost preobražaja na Ultimativni i Mega level svojih Digimon partnera.

Dvoje od prve izabrane djece su Maki i Daigo koji su predstavljeni u Digimon Adventure Tri., a za ostalo troje se još ne zna, iako su prikazani jedino u siluetama i na par sekundi u Tri..

Nema potrebe tradicionalno uspoređivati s pokemonima, to su dva potpuno drugačija svijeta koja nemaju veze jedni s drugim.
__________________
qwett
qwett is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2018., 19:42   #28
Ekskluzivno-Prva službena slika iz V-jump magazina koja otkriva novi izgled glavnih junaka u idućem projektu koji će započeti iduće godine, radnja će se odvijati 5 godina nakon DA Tri., dakle 2010. ili 2011.

https://images.withthewill.net/adven...ber19_2018.jpg
__________________
qwett
qwett is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2021., 01:11   #29
Najbolji anime onda kad sam bio dijete.. uvijek mi bili drazi od Pokemona.

Digimoni su imali ozbiljniju pricu, zanimljive likove i teme, kao i reference na mitologije, folklor, literaturu, itd. Gledao tko treću sezone? Ta mi je bila bas upečatljiva.
KakaoPakao is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.