Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2013., 16:42   #61
bok,pošto sam nov u ovome zanima me gdje bih mogao kupiti jeftino dvodijelno ronilačko odijelo (tj. koje marke) unaprijed zahvaljujem
DivingFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 16:45   #62
bok,zanima me gdje bih mogao kupiti jeftino dvodijelno odije tj.koje marke
unaprijed zahvaljujem
DivingFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 15:45   #63
U Zd imaš Dive in u Zg imaš subcraft ako ćeš po mjeri uzimat što ti je moja topla preporuka, a ako nećeš imaš ovih komercijalnih po dučanima nautičke opreme di oćeš. Nisi napisa kakvo ti odijelo triba za ribolov ili scuba ronjenje?
zdhedonist is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 21:59   #64
mozda malo glupo pitanje ali me ovo fuul zanima. dali ima za kupit negdje u hr dihalica sa kojom mozete ronit i disat. cuo sam da to postoji, 3min da mozete pod vodom disat s njom. postoji li to?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 10:40   #65
Molila bih vas za preporuku maske i disalice za amatersko ronjenje, ali da ipak nije neko najjeftnije smeće!
Uopće se ne kužim u to pa ne znam na što obratiti pažnju, ne znam koje marke su dobre, materijali, karakteristike pa bi mi konkretni prijedlozi modela bili najbolja pomoć! Oprema bi bila poklon pa ju dotični gospodin ne može unaprijed probati, sad ne znam da li postoji mogućnost zamjena u dućanima.
Zahvaljujem
Mikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 19:19   #66
Zna li netko gdje mogu kupiti Technisub Luna masku, ne mogu nigdje na internetu naći , hvala
Mojra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 08:41   #67
Peraje za plivanje problem

Neznam dal sam dobro pogodio gdje postaviti ovo pitanje, ako nije molim ga premjestite.
Dakle imam jedan problem sa perajma koje sam kupio u pevcu za 69 kn, ovakve -> http://www.pevec.hr/wp-content/uploa...64-600x600.jpg
Kad plivam sa njima nekako mi teško to sad, nekad davno sa dok sam bio star 15-16 god posudio peraje sa kojima mi se kolko me sjećanje služi bilo lako plivati nisu mi pružale takav otpor, ili su te peraje bile kraće, ali mislim da nisu bile kraće ni šire puno, al je bio manji broj pa su i manje peraje dok mi ove 42-43 nekako jesu.
Sad sam si razmišljao da ih možda skratim ili probušim rupe, ili da ih na pola posredini prerežem, jednostavno neznam, ili imate neku preporuku koje bi bile peraje za plivanje da se lako s njima barata, i neki savjet ili link kako plivati sa perajama.
Hvala
baco-syx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 23:14   #68
gdje kupiti neopren, u zg ili na internetu? Isplati se kupovati u ovo doba godine?
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 12:36   #69
Upravo je počeo sajam nautike, pa možda da prošećeš tamo, uvijek ima nekih popusta...
Tihi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 14:06   #70
ima li netko iskustva s kupovinom ronilačke opreme preko ebaya?
htio bih kupiti ovaj sat ali sam malo skeptičan jer mi izgleda prejeftino pa me strah da nije kakva kopija ili nešto slično
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 15:43   #71
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
ima li netko iskustva s kupovinom ronilačke opreme preko ebaya?
htio bih kupiti ovaj sat ali sam malo skeptičan jer mi izgleda prejeftino pa me strah da nije kakva kopija ili nešto slično
Nemam sa opremmom, ali imam generalno s ebayom jer svasta kupujem na ebay-u.

Izgleda mi Ok prodavac, super ocjene (i puno ih je, 15k+). Plati preko paypala i siguran si. Samo pazi, moze biti da moras porez platiti jer je USA.

Google mi izbaci da taj sat dode oko 200€... pa ne kuzim zasto ti je ovo jeftino
__________________
Never underestimate the power of human stupidity.
Pile4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2018., 22:27   #72
Jel roni netko ovdje ?
__________________
Ako vam nekim slučajem nisam odgovorio na post, to ne znači da ste upravu, već da mi se ne troši vrijeme na vaše gluposti ... ;)

Ja nabavio novi aparat ... Proinstal Dupli Pulsni Co2 aparat za varenje MIG TIG MMA 200A i baš mi dobro dođe .. :)
strasilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2019., 22:47   #73
Ova tema bas i nije nesto aktivna.. od par pitanja nitko nije odgovorio gdje u ZG kupiti opremu za ronjenje? Ima netko za preporučiti školu za ronjenje u ZG?

Kako se kupuje maska sam pročitao (čisto lice, da prijanja..), pa ako jos netko ima savjet i preporuku..
kupio bih si full kvalitetnu masku za ljetno ronjenje, išao ili ne na tečaj ronjenja, ali bih htio da je kvalitetna i da traje. Staklo na maskama..da li se lako grebe, sta paziti u tom dijelu?

Vodim da se i kopče odvojeno kupuju..to nisam jos vidio
spooky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2020., 13:36   #74
Quote:
spooky kaže: Pogledaj post
Ova tema bas i nije nesto aktivna.. od par pitanja nitko nije odgovorio gdje u ZG kupiti opremu za ronjenje? Ima netko za preporučiti školu za ronjenje u ZG?

Kako se kupuje maska sam pročitao (čisto lice, da prijanja..), pa ako jos netko ima savjet i preporuku..
kupio bih si full kvalitetnu masku za ljetno ronjenje, išao ili ne na tečaj ronjenja, ali bih htio da je kvalitetna i da traje. Staklo na maskama..da li se lako grebe, sta paziti u tom dijelu?

Vodim da se i kopče odvojeno kupuju..to nisam jos vidio
Ako si nisi rješio tečaj ronjenja imaš DPS klub, imaju sada neke probne zarone ako se ne varam. Ja vi se ako budeš trebao kontakt.

Pozdrav,
__________________
Das Leben ist zu kurz, um schlechten Wein zu trinken

Život je prekratak da bi pio loše vino
marioxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2020., 13:50   #75
Quote:
marioxp kaže: Pogledaj post
Ako si nisi rješio tečaj ronjenja imaš DPS klub, imaju sada neke probne zarone ako se ne varam. Ja vi se ako budeš trebao kontakt.

Pozdrav,
hvala, nešto su se prioriteti promijenili pa sumnjam da ću stići ove godine..ipak volio bih na sajmu nautike 'ubost' neku masku, dihalicu..možda peraje.. a ne znam po kojim parametrima da to kupujem. Valjda će mi tamo dati savjet, a ja se javim kad budem znao da ću moći odvojiti vrijeme za tečaj.
spooky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2020., 08:53   #76
Quote:
spooky kaže: Pogledaj post
hvala, nešto su se prioriteti promijenili pa sumnjam da ću stići ove godine..ipak volio bih na sajmu nautike 'ubost' neku masku, dihalicu..možda peraje.. a ne znam po kojim parametrima da to kupujem. Valjda će mi tamo dati savjet, a ja se javim kad budem znao da ću moći odvojiti vrijeme za tečaj.
Sajam nautike sam nažalost preskočio tako da od opreme i dalje nemam ništa. Obzirom sam amater htio bih uzeti neki entry level maske i dihalice, a opet da je kvalitetno i da će trajati - može li mi netko dati savjet gdje kupiti, odnosno smatra li da maske u decathlonu (a ima ih i po par stotina kuna) te dihalice (koje?) iz te trgovine mogu biti dobra kupovina.. ili imate preporuku za neku drugu.

hvala

ps. nadam se da ćemo svi na more ove godine, ali to je druga tema
spooky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:55.