Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2017., 08:22   #561
Ayoy, pa mi i trač temu imamo! Mašala.

Lajkao video, evet, ali lajkala i skakavac (za neupućene, jer stalno nosi onu zelenu kabanicu), samo ne znam tko je prije. Kontam ona, pa je to green light i za njega, plus, grupni video, znači bezazleno skroz. Komentari Latinosica "patetica".

Bige zapratila Damlu, a kontam da ju u životu nije uživo vidjela, a kamoli da su neke yaranice! Ova uzvratila follow, štaš, da se ne zamjeri kolegi.

Ovaj (nepotpuni ) popis, jedna pari ko da je Hulya iz Pjesme života! Inače čovjek radi typecast cura, maltene sve iste. Štrkljava i sitna plavuša bez konkretnog zanimanja.

Za Ćatu znamo, on voli Kivu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 06.05.2017., 12:40   #562
Moram se onda podhitno kurtalisat zanimanja!
Lenka123 is offline  
Old 06.05.2017., 15:26   #563
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Ayoy, pa mi i trač temu imamo! Mašala.

Lajkao video, evet, ali lajkala i skakavac (za neupućene, jer stalno nosi onu zelenu kabanicu), samo ne znam tko je prije. Kontam ona, pa je to green light i za njega, plus, grupni video, znači bezazleno skroz. Komentari Latinosica "patetica".

Bige zapratila Damlu, a kontam da ju u životu nije uživo vidjela, a kamoli da su neke yaranice! Ova uzvratila follow, štaš, da se ne zamjeri kolegi.

Ovaj (nepotpuni ) popis, jedna pari ko da je Hulya iz Pjesme života! Inače čovjek radi typecast cura, maltene sve iste. Štrkljava i sitna plavuša bez konkretnog zanimanja.

Za Ćatu znamo, on voli Kivu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Pacenica nego sta.. barem da je suptilnija, pa da ne ispada tolika jadnica.

Ali najjace je sto je Aras u nekom intervjuu rekao kako je Bige uspesna glumica.

Bukvalno su ljudi koji su pravili vine klipove (rip vine) od 6sekundi usoesniji glumci od nje. Like, budimo realni.

Pa znaci i Ćato blondije voli.
Ivythequeen is offline  
Old 06.05.2017., 18:39   #564
Ivy, evo da te haberišem ako nisi znala. Ta vrhunska glumica kćerka je famoznog fudbalera Erhana Onala, a majka joj je bila neka famozna turska manekenka. Danas izgleda plastic fantastic evo vako Mine Baysan hanim



Inače nekad parila na nešto hajba http://celebritypictures.wiki/images...1759907_4.jpeg

Međutim, i ta je mislila da bi nekad nešto mogla glumiti, pa da ne poveruješ, na nekom sajtu postoji njena bogata diziografija od svega 2 naslova (od čega je jedan scenarij wtf ). http://www.diziler.com/kisi/mine-baysan/diziografi

Eger, ćerka je na mater, mašala. Uz jednu iznimku. Mater je mogla biti manekenka, a ova shvaća da ne mere ni to, pa se bacila na drugi talenat koji je naslijedile od matere - glumu, galiba.

Inače, da nastavimo sa sramoćenjem kzlarim Onal na društvenim mrežama. Mine Baysan je također instagramu. Upratila Sevtap Iynemli. Svi su pod kontrolom! Kondor vas gleda!

Inače, Bige ima starijeg polubrata koji ne ima nikakve relacije sa turskim ćaćom. Rođen je u braku s Njemicom i sam je također nogometaš, Patrick Molzl, preuzeo prezime od mame. Bige se žalila da nema s njim nikakav kontakt jer on ne govori turski. To je razlog, galiba.

Na kraju da sumiram, ja mislim da njihova veza ne postoji doslovno. Mislim da se radi o marketinškom triku Artistanbula jer se Bige pola godine nakon početka veze preselila u Bodrum. Razlog - kaže stambolska gužva, materemi, ne lažem. Koliko sam ja upratila, a upratila sam dobro jer nisam normalna hahahahaha, od januara dosad videli su se tri puta - Aras je bio jednom u Bodrumu, a Bige za referendum i vikend nakon toga u Stambolu.

U sve tri prilike pri sva tri intervjua kad su ga pitali kad ženi Bigu jer hodaju već ohohohoho za turske standarde, odgovara pred njom - ne ženim se.
Lenka123 is offline  
Old 06.05.2017., 18:58   #565
Hvala Lenkacim, jesmo li ovdje ili na offu? Taman sam tamo ostavila komentar. Konsolidujmo redove, pa da nastavimo s važnim temama. Npr. prepoznaje li se Bigina anne u ogledalu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 06.05.2017., 19:39   #566
Idemo na ABIjevu temu!!
Lenka123 is offline  
Old 06.05.2017., 20:25   #567
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post
Idemo na ABIjevu temu!!
Ayd
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 24.09.2017., 01:20   #568
Ispričavam se što ovako upadam!
Ali ne znam na koju temu da se javim, pa ako netko može makar u inbox da mi preporuči tursku seriju koju bih mogla pogledati...volim romantične komedije, drame, ljubavne, pa može i trgiljubavne tipa Strasti orijenta. Do sada sam ledala Kiralik Ask, Kuzey Guney, Pitanje časti ( Fatih Harbiye ) Feriha, Ljepotica i Zvjer ( doduše ova me nije oduševila kao ove ranije...ali eto tako nešto...s mlađahnim glumcima, lijepim, zgodnim Ili evo nešto što je vas ostavilo bez daha! Hvala i sorry na smetnji!
svijet27 is offline  
Old 03.10.2017., 10:01   #569
Question

Ispričavam se ako nisam pogodila chat .Gledala sam i gledam hrpu turskih serija i sve mi se pomjesalo. Problem je u tome sto trazim jednu lokaciju sa seta i to vec 2 dana.Bila je u par serija)nije cafe loti vec jedna drvena nazvala bi ju gostiona ima drvenu ogradu i na katu je .Pogled je na sumu i dalje na grad .E sad da me ubijes neznam koja serija ,ali mislim da glavni lik zeli da zaprosi svoju djevojku,cak je i muziku narucio .Pomagajte ! Hvala
vigga is offline  
Old 03.10.2017., 11:01   #570
^ karadayi?
Bhea is offline  
Old 03.10.2017., 12:14   #571
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
^ karadayi?
budem pogledala Karadaye ,to je negdje pred kraj 1.sez- Hvala
vigga is offline  
Old 17.11.2017., 03:11   #572
https://www.instagram.com/p/BbkawyqgexC/

Bhea is offline  
Old 17.11.2017., 03:42   #573
TheWitch is offline  
Old 17.11.2017., 04:15   #574
kraljice gdje ovo nadje?
bebaraw is offline  
Old 17.11.2017., 13:48   #575
lutala malo nocas internetima, morala podelit naraFski.
Bhea is offline  
Old 25.11.2017., 00:56   #576
FHvK fan fiction by Svetlana Vurupaeva (prevedeno s ruskog)

Tko je on tebi? (ep. 24, Sinan i Hazan zaključani u vili)

Ništa ne razumijem. Što on radi?
- Yagize! Vrata su zatvorena! Otvori! Yagize!
Sve je čuo. Okrenuo se. Mislila sam da će njegov pogled biti podrugljiv, budući da se situacija pokazala idiotskom, ali u očima mu je bio čudan izraz. Silno zamišljen, težak. Zatim je pogledao Sinana i lagano se nasmiješio. Iz nekog razloga me taj osmijeh uzbunio. Počela sam još jače udarati po staklu, ali Yagiz nas više nije gledao. Okrenuo se i brzo krenuo prema automobilu. Pogledala sam Sinana.
- Uradi nešto!
- A što da uradim? Da razbijem ovo staklo? - vrištao je, ali ipak je otišao do vrata i pokušao ih otvoriti.
- K vragu! Jača su nego što izgledaju.
Bila sam zbunjena i osjetila sam kako mi navire bijes. Šakama sam stegla tkaninu ove glupave haljine. Pogledala sam kroz prozor u Yagiza. Učinilo mi se da me je i on pogledao. A pogled mu je ponovno bio neobičan. Ne znam koliko sam sekundi stajala tamo - kao zamrznuta. Trgla sam se kad je njegov auto s kojim me dovezao nestao iza stabala. Sada sam gledala u prazno dvorište okruženo jeseni.
- Odlučio sam, vratit ćeš se mom bratu.
Njegov glas mi je odzvanjao u glavi. Izdahnula sam glasno. Kako se usuđuje?! Ljutnja se miješala s bijesom.
- To je tvoj brat! Yagiz!
- Što?
Izraz neshvaćanja na Sinanovom licu me je iz nekog razloga još više razljutio. Mumljajući psovke odjurila sam na kat u potrazi za mojim stvarima i, najvažnije, telefonom. Nisam ih nigdje pronašla. I na to je mislio!
Bijesna, vratih se dolje. Haljina mi se zapetljavala pod nogama, bila sam ljuta, ljuta, ljuta. Potrčala sam do vrata, ali nisam ništa postigla. Nemoć me ljutila. A on je stajao i smješkao se.
- Što?! Nazovi brata! Neka otvori ova vrata!
Lupila sam u njih i zadobila bolnu modricu na ruci.
- U slučaju da si zaboravila, moj telefon je pao u jezero! - reče Sinan podrugljivo.
- O, stvarno?! A tko je kriv?
Riječi su ga pogodile u leđa. Sinan je otišao do stola, sipao je šampanjac u čašu i uzeo veliki gutljaj.
- Hoćeš li?
Htjela sam zarežati, ljuta zbog onoga što se događalo, ali odjednom sam se sjetila kako sam one večeri pila u Yagizovom stanu. Pila sam se po prvi put. I sve zbog Sinana. Pila sam pokušavajući utopiti bol koja je pojela put do mog srca, ostavljajući za sobom neizmjernu prazninu. Okrenula sam se od njega. Zašto ne shvaća kako to boli?
Sofa je bila neudobna. Ne kao Yagizova. Omotala sam se u šal pokušavajući se zagrijati. Bila sam nervozna zbog situacije u kući. Tu je postavljen stol, kamin. Odagnala sam svoje misli, jer sam znala što to sve znači. I nije mi se sviđalo to što je Yagiz uradio.
- Pusti ovu idiotsku kuću! Pokazat ću ti ja kako je to miješati mi se u život! - promrmljala sam.
To je više bio pokušaj da zanemarim Sinana i uvrede koje su se nasadile u mom srcu i postajale jače u njegovom prisustvu.
- On je odlučio.. Samo dođi, Yagize...
Uzela sam žarač i počela gorljivo premetati žar u kaminu. Činilo mi se da ću eksplodirati. Poletjele su narančasto-crvene varnice. Zašto se osjećam kao da me je izdao? Uradio je što je on htio, suprotno onome što sam rekla, nije li me izdao? Osjećam se kao kad ti vrlo bliska osoba podmetne nogu.
Vatra u kaminu se rasplamsala, a moja ruka postala vrela.
Sinan je sve započeo! Svi smo zajedno u tome. Ne možeš to izbjeći, Yagize, i ti si u ovoj raboti.
- Srest ćemo se mi, Yagize!
- Oh, pazi ti to... Tražiš mog brata?
Ogorčeno sam izdahnula.
- O čemu ti pričaš? Čuješ li ti sebe? On je tvoj brat. Brat!
Bacila sam žarač i još jedan snop iskrica je poletio u zrak.
- Što je previše, previše je, Sinane! Zar ne vidiš da nas povrijeđuješ?
- Nas?
Sinan je podigao obrve, klimnuo glavom i sjeo na drugu stranu sofe.
- Mi...
- Tvoje smiješne, neutemeljene optužbe povrijeđuju tvog brata. I ja sam povrijeđena!
- Misliš li da mene ne povrijeđuju? Znaš li kako sam se osjećao kad sam vas vidio zajedno? Kad je on tješio tebe? Kada si ti grlila njega?
Zagrizla sam usnicu. Ponovno je to učinio. Riječima nanosi bol.
- A gdje si ti tada bio? Hm? Gdje?!
Sjetila sam se plavuše iz kluba. Još mi se više smučilo. Jer me optuživao za nezamislive stvari, iznova ranjavao, uništio sve, a očito da nije nimalo požalio.
Sinan se okrenuo. Šake su mi se stegle, zaklopila sam oči pokušavajući zadržati podmukle suze. Htjela sam biti na nekom drugom mjestu. Mirnom. Spokojnom. Leći poput djeteta na mekani kauč, zaštićena od ovoga svijeta - neka on ostane daleko ispod tisuću zlatnih i srebrnih svjetala...
- Ljubav je najgluplja stvar koja se nekome može dogoditi.
Ljubav je najveća bol u nečijem životu, Yagize... Nisam primijetila kad su mi potekle suze unatoč pokušajima da ih zadržim. Mrzila sam sebe. Sinana. Ljubav. Bila sam ljuta na tu samouvjerenost, vjerujući da ne shvaćam Yagiza Egemena.
- Zašto ti nju uopće voliš?
Pogledala sam Sinana.
- Igrao si se s mojim uvjerenjima, mojim integritetom, sa svim mojim osjećajima si se igrao! Voljela sam te, Sinane!
- Nek sam proklet!
Dok je urlikao čuo se zvuk stakla. Nisam ni shvatila što se dogodilo. Jedna sekunda - zurila sam u Sinana koji je stajao ispred mene, a iz ruke mu je kapala krv na krhotine razbijenog stola. Strah i šok su odmah prošli. Odjurila sam do Sinana.
- Pusti...
Pokušao je izvući ruku, ali nisam mu dala. Rana je bila duboka, ali srećom, mala. U njoj nije bilo krhotina.
- Treba ti zavoj.
Požurila sam potražiti komplet za prvu pomoć u ovoj stranoj kući. U glavi su mi odzvanjale riječi liječnika dok je meni zašivao ruku. Takve rane mogu imati vrlo ozbiljne posljedice. Sinan mora u bolnicu. Nisam znala hoću li uspjeti ispravno zaviti ruku. Tresla sam se od uzrujanja, užasa i bijesa. Sve zbog Yagiza, koji se odlučio uplesti u moj život.
Kad sam se vratila s prvom pomoći, koja je bila u kupaonici na katu, Sinan je sjedio na kauču, natežući bocu.
- Što radiš?
- Otupio sam od boli. Hoćeš i ti?
Podigao je šampanjac, ali ja sam odmahnula glavom. Znala sam da alkohol ne bi pomogao.
Kriomice sam ga gledala dok sam mu previjala ruku. Iz njega kao da je nestala agresija, gotovo da je bio stari Sinan.
- Kao da je deja vu. I ti si meni jednom zavezao ruku.
Zastala sam, ljutila sam se na sebe, ali Sinanov izraz lica je odavao zbunjenost i nisam se mogla suzdržati.
- Marama..
Ruke su mi se ukočile. Više se nisam skrivala, pogledala sam ga u oči.
- Crvena.. Povezao si mi ruku u sportskom klubu kad su me napali zbog odjeće.
- Aha.. Da.
Kratko je kimnuo glavom.
Zavezala sam čvor i odmaknula se.
Nije se sjećao.
To me pogodilo. Ali, s druge strane, prošlo je toliko vremena. A tada me nije ni poznavao.
A Yagiz se sjetio da ne znam hodati na štiklama - odjednom mi se pojavila misao. Barem sam došla do tog zaključka nakon što sam mnogo puta vrtila film s onog prokletog prvog susreta.
- Hazan... Oprosti mi.
Sinan je obuhvatio moje prste svojom ranjenom rukom.
- Sve sam uništio.
Nisam mogla skinuti oči s bijelog zavoja kroz kojeg su već izbijale crvene mrlje.
- Ne znam što mi je bilo. Nakon...
Oklijevao je, kao da se bojao govoriti.
- Više nisam htio biti uzrok tvojih suza. Zato sam se pokušao odmaknuti od tebe, ali nije uspjelo. I dok sam se borio sa sobom vidio sam te pored brata. Poludio sam od ljubomore.
- Sinane!
Prsti su mu se lagano stezali. Krv je jače probijala.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 25.11.2017. at 01:24.
Mina is offline  
Old 25.11.2017., 00:58   #577
- Čekaj, Hazan, dopusti da ti kažem. Bio sam ludo ljubomoran. Nisi me željela vidjeti, ali kako si radila s Yagizom provodila si vrijeme s njim. Izluđivalo me je! Kako si se smijala pored njega... Rekao mi je da buncam. Da mi je brat. Ali ste stalno provodili vrijeme skupa, imali ste zajedničke teme, a ja nisam bio u tome..
- Da si odgovorao na pozive...
- Zvučiš kao Yagiz.
Sinan se gorko nasmiješio.
- Nisam slušao kad je rekao da me voliš, čuo sam samo svoju ljubomoru. Žao mi je, Hazan.
- Da si bio tu.. - mrmljala sam.
Nešto se pojavilo u meni, u mojim mislima. Zašto Yagiz nije rekao da ga je Sinan napao?
- Da li bi mi se vratila?
Sinanov glas je bio pun nade.
- Ako bih se mogao iskupio za hotel, da li bi mi se vratila?
Nasmiješila sam se. Naravno, vratila bih mu se. Ne ponašaju li se tako zaljubljeni ljudi? Ali riječi su mi zastale na jeziku.
- Onda ne bi otišla k njemu?
Mislila sam da ću se ponovo naljutiti. Kako me opet može gađati sa svojim bratom?! Ali nešto me spriječilo da se naljutim. I nije dopustilo da kažem "da". Zašto sam se okrenula Yagizu? Nisam navikla da ovisim o nekome, ali to je poput zamagljenja. Uvijek je govorio tako da mu se ne može suprotstaviti. I ja se složim s njim. Yagiz me mogao uvjeriti jednim pogledom. Kako mu je to uspijevalo?
Jedno drvo u kaminu je puklo i ja sam se stresla.
- Trebao si me poznavati, Sinane. Znati moje srce.
Nisam odgovorila na njegovo pitanje. Nisam imala odgovor. Gledajući mu u oči vidjela sam iskreno pokajanje. I njega je boljelo. Uzeo je moju ruku.
- Slušaj, Hazan. Ne može se ovako završiti. Ne možemo biti jedno bez drugoga. Umirem svake minute bez tebe. Osjećam se tako loše. Pobjegnimo. Ti i ja. Daleko od svega. Od problema, od snimanja. Znam da to ne voliš.
Htjela sam ga zaustaviti, ali se činilo da se Sinan boji da neće imati vremena da kaže sve.
- Znam da je Yagiz iz nekog razloga stavio klauzulu u vezi jednostranog prekida. Mogu razgovarati s našim odvjetnikom. Istina, on više sluša moga brata. - u Sinanovom glasu se čula ironija.
Nasmiješila sam se, jer su Yagiza slušali svi. To me je razdraživalo, pogotovo kad mi se obraćao njegovim urednim (pedagoškim) tonom, ali bilo bi teško ne priznati mu tu sposobnost.
- On je jedan od najboljih odvjetnika. Trebala bi ga se sjećati, on nas je izvukao iz zatvora.
- Da. Kojeg je Yagiz poslao na tvoj zahtjev. - kimnula sam glavom.
Sinan je skrenuo pogled. Namrštila sam se, nešto mi je promaklo.
- On ti može reći kako da iazđeš iz ugovora.
- Ne. - provalilo je iz mene.
U Sinanovim očima se pojavila nevjerica.
- Ne sviđa mi se to, - objasnila sam, - ali ne želim iznevjeriti toliko ljudi, sad kad smo skoro gotovi. Posebno jer vam je otac dao samo tjedan dana. Ne želim da imate problema zbog mene.
- Tatu ni ne zanima ovaj projekt. Ukinuo ga je.
- Što? Onda...
Skočila sam na noge pogledavajući moju crvenu haljinu.
- Što to sve znači?!
- To je? Ah...
Sinan se naslonio na sofu i salutirao kao da je u kazalištu.
- Yagiz se nije slagao, rekao je da će završiti projekt bez obzira na sve.
Namrštila sam se. Yagiz je nešto slično spomenuo.
- A poslije toga će ići za Ameriku?
Nisam ni shvatila da sam to rekla naglas. Vidjela sam kako se Sinan ponovno unervozio.
- Zašto si tako zabrinuta, Hazan?
- A tebe nije briga što je tvoj brat iz nekog razloga odlučio otići na drugi kraj svijeta?
- Dosta sad!
Sinan naglo ustade, pogled mu se ponovno pretvorio u bodež.
- Ja se moram brinuti, a ne ti. Ja sam njegov brat! Brat! Ti mu nisi nitko!
- Ali..
- Znaš li uopće što je dugo vremena mislio o tebi?
- O meni?
Nisam vjerovala da je Sinan opet odlučio povrijediti moje srce. Dosta! Ne može to stalno raditi. Stegla sam šake. Osjećala sam bijes, kao da samo taj osjećaj prolazi kroz moje vene.
- Kurva? A tko ga je uvjerio u to? Ti! Ti si ga uvjerio! S kojim pravom sada nešto pričaš?! S kojim?! Mrzim te!
Gušile su me suze. Okrenula sam se. Skrila se kod najbližeg prozora. Kako sam samo htjela izaći iz ove zamke!
Sinan mi prišao. Ušao u moj prostor, kad sam mislila da će otići. Ali nije ništa rekao. I nije se micao.
S druge strane prozora je bio mrak, neprimijetno je stilga noć. Iznenada. I ona je, poput ove kuće, bila stranac.
- Ljubav je najgluplja stvar koja se nekome može dogoditi. - promrmljala sam nakon vječnosti.
Sinan je okrenuo glavu u mom smjeru. Nisam ga gledala, nisam mogla. U duši je bila pustoš. Umor.
- Neći ići?
Sinanov glas je bio tih.
- Kao da si otišla, a ja ostao ovdje. Sjećam te se, ali si bila drugačija. I ne mogu te razumjeti. Ne mogu to sve da shvatim.
Pogled mu je prešao preko haljine.
- Tko si ti stvarno?
Nisam znala što da kažem. Sjetila sam se kako smo Yagiz i ja igrali košarku. Bilo je stvarno. Nisam mogla a da se ne smijem. I kad smo gledali fotografije..
- Tko je on tebi, Hazan?
Pitanje je došlo naprasno.
Zbunila sam se. Sinan nije rekao ime, ali...
- Ne znam…
Ovdje su zvijezde sjale jače. U Istanbulu su praktički nevidljive. Fascinantni crni somot s raspršenim dijamantima. Zabacila sam glavu sanjajući da se izgubim među njima.
Sinan više nije ništa rekao. Tišina se uselila među nas. Shvatila sam da više ne osjećam ljutnju ili gnjev. U meni je bila praznina. Nije bilo ničega.

***

Zvuk otvaranja vrata, unatoč čekanju, izazvao je početak. Pogledala sam Sinana kako sjedi pokraj prozora. Jutarnje svjetlo je njegov obris učinio nejasnim. Nije se micao. Ustala sam i ponovno ga pogledala.
- Idi. - rekao je tiho.
Podigavši rub haljine, krenula sam prema izlazu. Na vratima sam se zaustavila. Osjećala sam žaljenje. Ova noć je sa sobom odnijela dio mene, dio Sinana u kojeg sam bila zaljubljena. Zaboravila sam šal, ali se nisam mogala vratiti.
- Žao mi je. - reče moje srce.
Yagiz je bio u pravu, bio nam je potreban ovaj razgovor. Ali nije sve podređeno volji Yagiza Egemena.
Izlazim van, zaustavljam se. I, vjerojatno, da nisam pogledala krajičkom oka, ne bih ga primijetila. Yagiz je stajao po strani, naslonjen na zid kuće. Kao da je umoran. Sam. Rekao je da njegova duša ne pjeva (da su njegove pjesme utihnule), jer se navikao na usamljenost. Činilo mi se da mu je sada potreban netko, još više nego kad mi je onda plakao na ramenu.
Nisam mu naglas pozvala ime. Čini se da je ipak čuo. Pogledao me je. Sad bih dala sve da znam koje misli su skrivene u tim neobičnim očima.
Tko je on meni?
Pogledala sam u hladno jesensko nebo. Bilo je gotovo poput njegovih očiju. Vjerojatno onih s kojima će se moja duša naći.

KRAJ
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 25.11.2017. at 01:33.
Mina is offline  
Old 25.11.2017., 02:59   #578
Koji optimizam.
Ali imamo jos nekih stotinjak epizoda izmedju sadasnjosti i te Hazanine spoznaje.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 25.11.2017., 23:32   #579
Hadi Fazilet izbjeglice, sta ce se sad gledati? Ja sam na Siyah Beyaz Ask i Cukur.
TheWitch is offline  
Old 25.11.2017., 23:33   #580
Ovo je ošlo u qrc. Gledam Jamu, nisam invested, fala bogu. Znači, opušteno.

Sent with Redmi Note 4 via Tapatalk app.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:25.