Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 23:28   #1
Istanbullu gelin / Istanbulska nevjesta

Linkovi za gledanje uživo:
LINK1,LINK2,LINK3,LINK4,LINK5,LINK6



Gleda li itko ovu seriju?
Baš mi fali da imam sa nekim komentirati.
Stigli su do 12. epizode.
Serija ide na StarTV petkom.




Zadnje uređivanje TheWitch : 30.03.2018. at 18:25. Reason: dodala linkove za live
LilieMarlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 16:25   #2
Pogledala sam sve epizode i za sad mi je ok.
Mozda su jedino malo prebrzo skocili sa upoznavanja odmah na brak.

Sljedeca epizoda bude napeta. Nadam se da Sureja nece sam tak preci preko toga da joj je Faruk presutio vezu s Begum.

Ipek mi neopisivo ide na zivce. Faca joj toliko umjetno izgleda da mi je bas fuj
__________________
Nabaci osmijeh i cijeli svijet će se smijati sa tobom
BedOfRoses is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 19:23   #3
Quote:
BedOfRoses kaže: Pogledaj post
Pogledala sam sve epizode i za sad mi je ok.
Mozda su jedino malo prebrzo skocili sa upoznavanja odmah na brak.

Sljedeca epizoda bude napeta. Nadam se da Sureja nece sam tak preci preko toga da joj je Faruk presutio vezu s Begum.

Ipek mi neopisivo ide na zivce. Faca joj toliko umjetno izgleda da mi je bas fuj
ja sam počela gledati kad je bilo 5 objavljenih, i gledam gledam nije mi jasno nikako u 3.epizodi oni već u braku. al kako odmiče serija vidim da je naglasak baš na njihovom bračnom životu zato su sve tako zbrzali, nije bit serije da završe ili ne završe skupa nego šta se događa nakon.
Ipek mi izgleda ko majmunčić onako sva puna filera
Stara predobro glumi, doslovno mimkom lica bez da išta kaže prenese taj svoj karakter.
Zanima me šta će dalje biti sa Bade i Muratom, ja mislim da će se oni ipak spetljati ozbiljnije...
Super mi je i Adem, on i Dilara su mi nekad zanimljiviji od ovih glavnih
LilieMarlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 16:17   #4
Dobra je serija, pratim ju svaki tjedan. 16-ta epizoda je finale 1 sezone. Glumci su super, Ozcan odlično glumi.
crash11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 18:51   #5
Post

Quote:
crash11 kaže: Pogledaj post
Dobra je serija, pratim ju svaki tjedan. 16-ta epizoda je finale 1 sezone. Glumci su super, Ozcan odlično glumi.
Ozcan je dobar,odličan.(meni je puno više davao u njegovoj nedugo odrađenoj seriji KYG)..
da nema njega ja seriju sigurno nebi gledala......
no trebalo bi promjeniti ili izbaciti nekoliko uloga...
prvo bi izbacila Sureyinu tetku...
scenarij dosta površan,pogotovo ako je serija rađena po istinitom događaju.
moje je mišljenje da istiniti događaj s ovime nema veze.
mene kao gledaoca ponajviše zaokupe djelatnici iz kuhinje,a moram priznati
da su zanimljiviji od ponekih glavnijih uloga...
prve dve-tri epizode gledali smo samo izležavanje Sureye i Faruka u krevetu,
a onda kad su promjenili scenariste,priča je donekle krenula drugim tokom....
pojavom Begum i maloga Emira sve se promjenilo na bolje..

uglavnom rejting je dosta dobar,no petkom ionako nema neki izbor,već samo dvije serije.....
pratila sam ovaj petak broj gledaoca..
negdje oko sredine epizode bilo je oko 18 689 gledalaca,
a pred sam kraj ta brojka je pala na 16 283 gledaoca...

nadam se da će se scenarij u drugoj sezoni bar donekle promjeniti,popraviti...

ovo je scena koja me je dotukla,da ne kažem neku ružniju riječ...
znam da je do scenarija,ali potpuno nepotrebna...

.

.



možda se u jesen opet nađemo ovdje !

ps.
jedna moja dugo poznata forumašica ovako je napisala nakon par odgledanih epizoda....
"dobro došli u Meksiko"


__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 12:33   #6
Post

novo lice u seriji. ( Tamer Levent )

poznat nam je iz nedavno završene serije Cezur ve Guzel...

i navodno, Murat Aygen


__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 10:33   #7
Opa znači nastavlja se snimanje https://www.instagram.com/istanbullu_gelin/

Želim im i treću sezonu
crash11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 18:18   #8
Arrow

neslužbeno
...
početak sezone 15.09.2017 ....
meni se ćini da je malo prerano,
ali neki izvori (isto neslužbeno),kažu da će ranije završiti....
navodno zbog vjenčanja stoljeća
ah ti Turski portali...
jedan napiše,a svi ostali Copy paste..


__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 13:35   #9
Lightbulb Bolum 17

petak,22 rujan !





asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 18:43   #10
Evo najave ide 22.9 u petak valjda https://www.balkanje.com/istanbulska...2b55ae6de.html
crash11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:04   #11
Thumbs up


bravo Faruk...
šta je tražila,to je i dobila...

veća


asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 23:48   #12
^ jel to on njoj odvali samar? u kojim uvjetima je to za "bravo" cok merak ediyorum.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 00:02   #13
Umjesto da na koljenima puza do nje i moli za oprost, on jos i samara!
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 00:20   #14
Bravo?? Za coveka koji treba da je juri kao pas i moli ko Boga da mu oprosti, a on je samara jer mu govori da ga mrzi, sto je potpuno razumljivo! Da ne pricam o tome da se hvali nasilje nad zenom

Ne znam da li se radi o trolu, u svakom slucaju odvratna scena.
delena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 10:36   #15
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
^ jel to on njoj odvali samar? u kojim uvjetima je to za "bravo" cok merak ediyorum.
stavila sam smajlića..
to je onako posprdno od mene,za Faruka..
trebala sam staviti navodnike...
šta će muško nego silom..
čovjek ju traži po cijelom svijetu,
a ona mu još u lice kaže "mrzim te" !

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Umjesto da na koljenima puza do nje i moli za oprost, on jos i samara!
ništa ćudno za Turske scenariste,moja Matrix....
http://uploads.im/De137.gif
http://uploads.im/uTqg7.gif
http://uploads.im/Bcz8r.gif
http://uploads.im/iUeLr.gif
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 05:17   #16
Samar je pao jer je ona zapela za njihovo dijete, tj. da on nije patio za njihovim djetetom jer je imao "rezervno" dijete s onom drugom.

To jesu teske i uzasne rijeci, ali normalan zaljubljen muskarac, koji je pri tom njoj priredio sve to sa skrivanjem bivse i djeteta, ne bi sebe stavio u prvi plan i svoju povrijedjenost tim rijecima, vec bi ispred sebe vidio slomljenu zenu koju voli, zenu koju je on svojim postupcima doveo u takvo stanje!
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 10:08   #17
Vidim da su odlično krenuli u S02, dok je Kalp Atiši doživio sunovrat. Pogledala sam prevedenu scenu (iskočila mi na YT) u hotelskoj sobi, seriju ne gledam, ali ovaj Faruk je stvarno genije. Izgleda da nema što nije skrivio, pa umjesto da ženu na koljenima moli za oprost, on kreće iz pozicije kako je ON patio, NJEMU je bilo teško itd., da bi sve to začinio šamarom. Ajme..
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 17:10   #18
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Vidim da su odlično krenuli u S02, dok je Kalp Atiši doživio sunovrat. Pogledala sam prevedenu scenu (iskočila mi na YT) u hotelskoj sobi, seriju ne gledam, ali ovaj Faruk je stvarno genije. Izgleda da nema što nije skrivio, pa umjesto da ženu na koljenima moli za oprost, on kreće iz pozicije kako je ON patio, NJEMU je bilo teško itd., da bi sve to začinio šamarom. Ajme..
i meni sinoc to iskoci pa sam pogledala. prvi put gledam ovu glumicu, mogu samo reci
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 23:44   #19
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
i meni sinoc to iskoci pa sam pogledala. prvi put gledam ovu glumicu, mogu samo reci
Asli Enver sam prvi put vidjela u Suskunlaru i tamo mi se nije dopala, nekako je njonjava bila. Potom sam je gledala u Kis Gunesi (Zimsko sunce/Ponovno rođen) i tamo je razvalila, ali zaista, plus što joj lik bio vrhunski. U ovoj sceni je isto izvrsna, mada i Ozcanu moram priznati da je uvjerljiv.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:52   #20
Ja pratim ovu seriju, naravno prevedenu (brzi su). Glumica Asli je odlicna, ali nije jedina - u seriji ih ima vise dobrih, pa sa uzivanjem gledam. Nadam se da ce druga sezona biti zanimljiva kao prva i da ce malo odmaci radnju od konaka. Tamo je dosadno (mislim meni) i prepuno spletaka. Bilo bi bolje da ostanu njih dvoje sto duze van ostatka porodice. Prag je bio dobra ideja, a Sureyi zelim da se u narednim epizodama vrati svojoj muzici. Zbog toga je i privukla Farukovu paznju. A on bi mogao pokazati malo vise kajanja i samokritike.

Zadnje uređivanje molly swart : 24.09.2017. at 21:08.
molly swart is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.