Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2009., 20:33   #341
jebeno su dobro odglumili,definitvno najbolja HR serija,a ne ona sranja lude kuće,dolince sunca,vile marije,kurci palci it...

Ovo serija pokazuje surovost mafije i mogu se izraziti "balkanskog" podzemlja,jer ove stvari prate sve drzave u jugoistočnom dijelu Europe...onaj sistem Ljubasa je zapravo najbolji prikaz kako te mafijoze funkcioniraju,pravi psiholoski profil jednog surovog mafijaša...
Svaka čast na seriji,ja sam poskidao sve ,nadam se da ćemo opet nešto takvo snimiti,iako teško je moguće...nešto su pokušali sa onom Urotom ali i to je isto sranje teške kategorije...

Najbolje mi je bilo kad su onog Kuču ljubasovi "pomagači" u kupaoni nasjeckali na komade,i onda dođe onaj Kruška sa krvavom pilom van iz kupaone i pita onu kurvu Karlu koja je bila Ljubasova ljubavnica ,"gazdarica,jel može kavica za majstore"

hehehe,smiješna scena,ali s druge strane zapravo pokazuje realnost mafije i njihove surovosti jer u stvarnosti je jednako...

e i štaks je CARRR ono...isto jedan od dobrih primjera onih "sitnih" krimi-riba

Zadnje uređivanje KampferPanzer : 28.10.2009. at 21:27.
KampferPanzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 13:08   #342
Nikako da počnem gledati od početka, ni prvi put a evo
i ovaj put sam se uključila tek na 7 epizodi, prošli tjedan mi kćer nije stavila snimat
e danas ću sama

oduševila me serija, s obzirom da je hrvatske produkcije

jbt, i naši znaju snimiti nešto dobroga

Grgić je stvarno dobro odglumija, svaka čast, a nisu ni drugi loši
pa čak i Lambaša, nije mi mrska
murtila is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 13:41   #343
Meni je ova serija jedna od boljih domaćih Jedino me smeta što je uvijek gledam na preskoke. Mislim, koji je to termin sub navečer? Da bar preko tjedna ima neki dan repriza.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:57   #344
Quote:
murtila kaže: Pogledaj post
Grgić je stvarno dobro odglumija, svaka čast, a nisu ni drugi loši
pa čak i Lambaša, nije mi mrska
Pa to je zato što u seriji glumi samu sebe
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 16:50   #345
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Pa to je zato što u seriji glumi samu sebe
ma kakvi, ovdje njen odabranik nema preko 6 banki
trendseterica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 19:12   #346
Quote:
trendseterica kaže: Pogledaj post
ma kakvi, ovdje njen odabranik nema preko 6 banki
Fakat joj je premlad. Iako po poslu kojim se bavi joj je odličan par
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 19:24   #347
jeste li znali da se u seriji Dobre namjere govori jednim nepostojecim jezikom? Tako bar kažu na glavnom globalnom sajtu koji se bavi tom vrstom produkcije..... uostalom, evo linka di sam doznao da se u seriji rabi srpsko-hrvatski:

http://www.imdb.com/title/tt1141426/
__________________
Život je prevara, On mora da se slatko smije...
sobba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 14:51   #348
Baš sam gledao to jučer malo,mislim da su to bile reprize,nasmijao sam se na ono kako su u policiji nazvali slučaj one utopljene Tihane,kao "Slučaj nasukana kurva" hahaha
Eurofighter_Cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 14:56   #349
Quote:
Eurofighter_Cro kaže: Pogledaj post
Baš sam gledao to jučer malo,mislim da su to bile reprize,nasmijao sam se na ono kako su u policiji nazvali slučaj one utopljene Tihane,kao "Slučaj nasukana kurva" hahaha
Jesu, reprize su, ne propuštam ni jednu. Sjajna serija, prožeta finim crnim humorom...
mateimatilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 10:56   #350
Ovu zimu sam pratila jer su prestali prikazivati odnosno nisam mogla upratiti kad prikazuju a kad ne
i evo tek nekidan vidila da daju dan za danom preko sedmice......
ali je pri samom kraju
jel ovo sinoć bila zadnja epizoda
serija me totalno razbucala sa gledanjem pa ne gledanjem
tako je bilo i kad su je davali prvi put, jbg
murtila is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 15:34   #351
meni je bila fenomenalna serija. i likovi i karakteri i radbnja mi he bilo malo osvježenja na tv-u. nine bar neka niskobuđetna serija koju prikazuju reda radi
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 18:28   #352
Moje predviđanje o konačnoj sudbini likova

Ljubas i Nina su završili u zatvoru zbog Lukine otmice, Dario i Lada su se oženili i dalje skrbili za klinca kao da je njihov, Kolić je ili ubijen ili uhićen nakon što je prethodno koknuo šeficu, a Slavenu su Vjeran i Boban negdje spremili zasjedu i uzeli mu dijamante. Što se tiče inspektora Pere, za njega ne bih znao reći ništa.
velikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 21:46   #353
Tek sam sada skužio da su opet počeli prikazivati Dobre namjere. Termin mi baš ne odgovara, oko 17.30 ili 17.40 na Drugom.

Ali probat ću uhvatit pokoju epizodu. Meni jedna od naših najboljih serija koja je prošla dosta nezapaženo. Možda je problem u tome što se serija nije nikada do kraja isprofilirala: da li je drama, krimić, sapunica ili nešto četvrto? Ali zanimljiv prikaz sprege kriminalaca, građevinske mafije, korumpiranih i pokvarenih bankara i sličnih likova koji nas okružuju.

Ante Bakula u izvedbi Elvisa Bošnjaka, jedan od najjačih likova na našim malim ekranima

https://hr.wikipedia.org/wiki/Dobre_namjere
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 18:28   #354
bask, ni meni termin ne odgovara ali imam max teve pa gledam unazad.............ali mene zanima ima li gdje za pogledati online................onaj sajt halobinh su ugasili, bio je odlican, sve nase serije i filmovi, i sad toga nema........
Inace ovu seriju sad gledam po treci put i opet me iznova odusevljava. Mogu se usuditi reci najkvalitetnija nasa serija s odlicnom radnjom i dobrom glumom. Serija van hrvatskih mogucnosti snimanja. Od deset ocjena deset.
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 11:42   #355
Quote:
Stegovnica kaže: Pogledaj post
bask, ni meni termin ne odgovara ali imam max teve pa gledam unazad.............ali mene zanima ima li gdje za pogledati online................onaj sajt halobinh su ugasili, bio je odlican, sve nase serije i filmovi, i sad toga nema........
Inace ovu seriju sad gledam po treci put i opet me iznova odusevljava. Mogu se usuditi reci najkvalitetnija nasa serija s odlicnom radnjom i dobrom glumom. Serija van hrvatskih mogucnosti snimanja. Od deset ocjena deset.
Da isto pitanje.. na hrti nema, a baš bi pogledala
blue-bell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 16:21   #356
Je li zna netko zasto se vise ne prikazuje serija?

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 18:13   #357
kako se zove glumac na 41:50 ? nešto mi je poznat ali ne mogu se sjetit imena...

https://www.youtube.com/watch?v=G9YWpnRb69M
Lajoš55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 09:01   #358
Quote:
Lajoš55 kaže: Pogledaj post
kako se zove glumac na 41:50 ? nešto mi je poznat ali ne mogu se sjetit imena...

https://www.youtube.com/watch?v=G9YWpnRb69M
https://hr.wikipedia.org/wiki/Sven_Mad%C5%BEarevi%C4%87
Sven Madžarević
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 09:07   #359
Quote:
Lajoš55 kaže: Pogledaj post
kako se zove glumac na 41:50 ? nešto mi je poznat ali ne mogu se sjetit imena...

https://www.youtube.com/watch?v=G9YWpnRb69M
posudjivao glas u crticu Nicku Praskatonu ima specifican glas
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 10:14   #360
Dražen Šivak ili Sven Madžarević.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:36.