Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2017., 19:13   #2701
Ima li netko ovdje da je imao problema sa želucem i da su mu zbog toga akne izbijale?
hatebraces is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 23:25   #2702
Quote:
hatebraces kaže: Pogledaj post
Ima li netko ovdje da je imao problema sa želucem i da su mu zbog toga akne izbijale?
meni se to desilo, mislim i inace imam pristice al zbog HB su mi izbili bas neki veliki...to tada nisam povezala sa želucem, al kasnije kad sam otkrila bakteriju sam skontala da je to od toga
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 00:30   #2703
Meni se za uklanjanje crvenih flekica id akni i prištića super pokazala maska od kurkume, meda i cimeta. Već nakon 15ak dana se vidi poboljšanje. A i lice je čišće, kod ispiranja maske radi se blagi piling.
Samo se ne smije pretjerati da se lice ne crveni previše. Recimo 3-4x tjedno, pa recimo 15ak dana i onda nekolik odana pauza, pa po potrebi opet... da se ne pretjera.
A i maska od neema je također super. 2-3x tjedno, isto kao i maska s kurkumom.
__________________
Svaka vodoravna površina ubrzo postaje prenatrpana.
paulownia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 00:23   #2704
daj recept
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 14:55   #2705
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
meni se to desilo, mislim i inace imam pristice al zbog HB su mi izbili bas neki veliki...to tada nisam povezala sa želucem, al kasnije kad sam otkrila bakteriju sam skontala da je to od toga
E pa ja više ni nemam one klasične pubertetske, ponekad samo, ali imam te duboke koje ostavljaju mrlje i ožiljke i ne možeš ih se riješiti. Najgore je na obrazima, a čitala sam da se to dosta povezuje sa želucem i još mi je kozmetičarka rekla da odem kod doktora i da me pošalje na pretrage jer je već imala takvih slučajeva. Je l' ti pomogla terapija?
hatebraces is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 22:26   #2706
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
daj recept
Evo, na ovoj stranici sam vidjel taj recept, ima ih više, a ja sam odabrala 2., samo bez aloje.
http://atma.hr/zlatna-maska-indije-9...askom-za-lice/



A masku od nima radim tako da malo praha pomiješam s vodom dok ne dobijem srednje gustu smjesu, možda čak da je rjeđa da ne steže previše.
Znala sam nekada dodati med, sok od aloje... ali mi se najbolje pokazao sam s vodom.
Iako u zadnje vrijeme lice reagira, crveni se i treba par dana da prođe, što mi se prije par god. nije dešavalo...
__________________
Svaka vodoravna površina ubrzo postaje prenatrpana.
paulownia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 00:24   #2707
Quote:
hatebraces kaže: Pogledaj post
E pa ja više ni nemam one klasične pubertetske, ponekad samo, ali imam te duboke koje ostavljaju mrlje i ožiljke i ne možeš ih se riješiti. Najgore je na obrazima, a čitala sam da se to dosta povezuje sa želucem i još mi je kozmetičarka rekla da odem kod doktora i da me pošalje na pretrage jer je već imala takvih slučajeva. Je l' ti pomogla terapija?
je je pomoglo mi je i kaj se tice HB i pristića, ful mi je očistilo lice...čitala sam da se HB zna dugo vući i da se ne otkloni odma od prve terapije, al meni eto fala bogu otišlo od prve

Quote:
paulownia kaže: Pogledaj post
Evo, na ovoj stranici sam vidjel taj recept, ima ih više, a ja sam odabrala 2., samo bez aloje.
http://atma.hr/zlatna-maska-indije-9...askom-za-lice/



A masku od nima radim tako da malo praha pomiješam s vodom dok ne dobijem srednje gustu smjesu, možda čak da je rjeđa da ne steže previše.
Znala sam nekada dodati med, sok od aloje... ali mi se najbolje pokazao sam s vodom.
Iako u zadnje vrijeme lice reagira, crveni se i treba par dana da prođe, što mi se prije par god. nije dešavalo...
tnx
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 10:11   #2708
zna li netko mozda sto se smije stavljati na lice na oziljke/crvenilo preostalo od varicela (vodenih kozica)? kraste su uglavnom otpale, ostale su crvene tockice, kao mrljice... smijem li stavljat vitamin c, ili aha/bha ili jos ne?
Coraline Jones is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 20:26   #2709
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
meni se to desilo, mislim i inace imam pristice al zbog HB su mi izbili bas neki veliki...to tada nisam povezala sa želucem, al kasnije kad sam otkrila bakteriju sam skontala da je to od toga
Kako si skužila da imaš problema s želucem? I kakve su vam akne? Meni se u zadnjih par mjeseci pojavljuju samo na 1 dijelu obraza, jagodicama i budu baš prištići koji se teško istiskaju i teško prolaze i ostaju udubljeni ožiljci Dosad sam imala 2,3 takva. I inače mi je lice jako sklono ožiljcima. Jel mogu na to nanositi cicaplast, da se ipak ublaži ožiljak ili nešto treće ali što neće još više začepiti pore? Zlo mi je više od toga.
I jel netko punio te ožiljke hijaluronom?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 20:54   #2710
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Kako si skužila da imaš problema s želucem? I kakve su vam akne? Meni se u zadnjih par mjeseci pojavljuju samo na 1 dijelu obraza, jagodicama i budu baš prištići koji se teško istiskaju i teško prolaze i ostaju udubljeni ožiljci Dosad sam imala 2,3 takva. I inače mi je lice jako sklono ožiljcima. Jel mogu na to nanositi cicaplast, da se ipak ublaži ožiljak ili nešto treće ali što neće još više začepiti pore? Zlo mi je više od toga.
I jel netko punio te ožiljke hijaluronom?
poslala me dermatologica na pretrage urina i stolice, još sam si mislila kaj ce mi to bzvz a kad ono...
tada kad sam to imala bile su onak 2-3 bas velike potkožne
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 20:43   #2711
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Kako si skužila da imaš problema s želucem? I kakve su vam akne? Meni se u zadnjih par mjeseci pojavljuju samo na 1 dijelu obraza, jagodicama i budu baš prištići koji se teško istiskaju i teško prolaze i ostaju udubljeni ožiljci Dosad sam imala 2,3 takva. I inače mi je lice jako sklono ožiljcima. Jel mogu na to nanositi cicaplast, da se ipak ublaži ožiljak ili nešto treće ali što neće još više začepiti pore? Zlo mi je više od toga.
I jel netko punio te ožiljke hijaluronom?
Ja imam duboke koje sazrije nakon otprilike dana i onda se mogu istiskati, ali nakon toga ostaju crvene fleke i ožiljci, samo što ja nemam kao vi dvije, tri nego više, pogotovo na desnom obrazu
Ja sam išla sad vaditi krv i ona je u redu, urin mi je loš, a sljedeće što moram je odnijeti stolicu na analizu, samo što to još ne mogu dok ne dođem kući pa ćemo vidjeti je li i kod mene želudac uzrok..

Što se tiče ožiljaka ja sam do sada išla jedino na mikrodermo i super je, samo što sad nisam dugo bila, ali teta mi je mislim išla na to punjenje i rezultati su joj stvarno dobri, a cijelo lice joj je bilo puno ožiljaka i to dubokih

Što se tiče toga šta da mažeš na ožiljke stvarno ti ne znam reći, znam jedino koliko to izluđuje, ali mislim da prvo trebaš otkriti jesu li ti povezane akne s nekim zdravstvenim problemom, želucem ili ginekološkim ili nešto tako
hatebraces is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 09:57   #2712
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Kako si skužila da imaš problema s želucem? I kakve su vam akne? Meni se u zadnjih par mjeseci pojavljuju samo na 1 dijelu obraza, jagodicama i budu baš prištići koji se teško istiskaju i teško prolaze i ostaju udubljeni ožiljci Dosad sam imala 2,3 takva. I inače mi je lice jako sklono ožiljcima. Jel mogu na to nanositi cicaplast, da se ipak ublaži ožiljak ili nešto treće ali što neće još više začepiti pore? Zlo mi je više od toga.
I jel netko punio te ožiljke hijaluronom?
Moja najveća preporuka ti je da ako sumnjas da ti se akne javljaju zbog problema s organizmom, radi pretrage što prije. Ja to vučem već ne znam koliko i tek sad sam poduzela nešto oko tih pretraga da vidim je l' problem nešto iznutra, a došlo je do toga da nemam 2-3 takve akne nego mrlje po skoro cijelom obrazu
hatebraces is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 21:17   #2713
Quote:
hatebraces kaže: Pogledaj post
Moja najveća preporuka ti je da ako sumnjas da ti se akne javljaju zbog problema s organizmom, radi pretrage što prije. Ja to vučem već ne znam koliko i tek sad sam poduzela nešto oko tih pretraga da vidim je l' problem nešto iznutra, a došlo je do toga da nemam 2-3 takve akne nego mrlje po skoro cijelom obrazu
Hvala, nisam dugo bila na temi. Nedavno sam vadila krv i hormone, urin, sve ok. Što bih još trebala? Ginekološki sve ok isto, nikad nisam imala problema. Zanima me to punjenje ožiljaka, ajd se malo raspitaj kod tete pa javi. Mislim nemam ja sad neke prevelike ožiljke, ali valjda imam loš tonus kože, i sve što istisnem ostane rupica. Moj najveći problem su komedoni i miteseri, prištići rijetko, ali sad me na tom dijelu obraza i oni zezaju
edit: meni mikrodermoabrazija nije pomogla ništa
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 19:07   #2714
Quote:
Old Brown Shoe kaže: Pogledaj post
Meni su leđa bila sva flekava od prištića iako ih nikada nisam imala puno, možda dva u isto vrijeme, ali svaki bi ostavio fleku koja nikako nije prolazila. To mi je potpuno očistio i izblijedio Kojie San sapun s kojičnom kiselinom. Koristila sam otprilike 4 mjeseca i to je bilo dovoljno da mi se cijela leđa očiste, čak su i prištići prestali.
Od 6 mjeseca ne koristim više jer sam potrošila pa su mi se pred mjesec dana ponovno počeli pojavljivati prištići, ali sigurno ću ovu zimu opet kupiti tako da sam do ljeta čista
Može se kupiti na ebayu
ne smije se koristiti preko ljeta?
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 15:00   #2715
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Hvala, nisam dugo bila na temi. Nedavno sam vadila krv i hormone, urin, sve ok. Što bih još trebala? Ginekološki sve ok isto, nikad nisam imala problema. Zanima me to punjenje ožiljaka, ajd se malo raspitaj kod tete pa javi. Mislim nemam ja sad neke prevelike ožiljke, ali valjda imam loš tonus kože, i sve što istisnem ostane rupica. Moj najveći problem su komedoni i miteseri, prištići rijetko, ali sad me na tom dijelu obraza i oni zezaju
edit: meni mikrodermoabrazija nije pomogla ništa
Za punjenje ožiljaka ti ja ne mogu pomoći kao što bi ti od pomoći bilo da pitaš neku kozmetičarku, znači prvo čisto da razgovaraš s njom, pitaš ju šta ona misli koliko bi tebi pomogao taj tretman i je li uopće potreban, šta bi ti bilo najbolje i koliko puta... Ako je neka normalna kozmetičarka pomoći će ti, nije istina da je njima svima u cilju samo pobrati pare, vole vidjeti dobar rezultat. Nisam kozmetičarka pa zato tako govorim, nego stvarno kažem kako je
Ovisno odakle si, nađi neku dobru kozmetičarku i pitaj ju, imaš pravo pitati
hatebraces is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 19:32   #2716
Quote:
hatebraces kaže: Pogledaj post
Za punjenje ožiljaka ti ja ne mogu pomoći kao što bi ti od pomoći bilo da pitaš neku kozmetičarku, znači prvo čisto da razgovaraš s njom, pitaš ju šta ona misli koliko bi tebi pomogao taj tretman i je li uopće potreban, šta bi ti bilo najbolje i koliko puta... Ako je neka normalna kozmetičarka pomoći će ti, nije istina da je njima svima u cilju samo pobrati pare, vole vidjeti dobar rezultat. Nisam kozmetičarka pa zato tako govorim, nego stvarno kažem kako je
Ovisno odakle si, nađi neku dobru kozmetičarku i pitaj ju, imaš pravo pitati
U pravu si, hvala Imam dobru kozmetičarku, ali mislim da se ne kuži baš u takve stvari poput hijalurona i sl.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 07:02   #2717
Je li netko probao vegan white, tretman za izbjeljivanje koze u sensi u grahorovoj? Je li djelotvorno?
evica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 13:39   #2718
pozdrav
zanima me imate li kakve preporuke za rješavanje ožiljaka od akni
da li je moz+žda netko probao bio- oil koji se moze nabaviti u dm-u
lara la is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 22:03   #2719
Zna netko tko u Hrvatskoj radi metodu subcizije ožiljaka (a da nije Poliderma)?

Tretman:
https://www.youtube.com/watch?v=YsuvVS6a8kE
petarsod is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 10:55   #2720
Quote:
petarsod kaže: Pogledaj post
Zna netko tko u Hrvatskoj radi metodu subcizije ožiljaka (a da nije Poliderma)?

Tretman:
https://www.youtube.com/watch?v=YsuvVS6a8kE
I meni treba subcizija ožiljaka ako slučajno doznate tko još radi molim Vas javite na pp.
Hvala
__________________
Too glam to give a damn ;-)
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:48.