Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2017., 18:37   #221
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Jebozovan.
Ahahaha. Istina.
Ivythequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 18:59   #222
Bar sam vam u nečem pomogla. Našle ste pravi izraz!
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 19:43   #223
Quote:
Looty kaže: Pogledaj post
Gledam onaj mozaik gdje se Aras oblizuje, meni ne da je sexy nego mi je odbojan, ne bih mu pusu ni pod razno dala kad vidim one dvije tri dlačice iznad usne, općenito usne-zubi, nešto mi je tu kod njega odbojno
I meni tako. Usne-usta su meni najveci problem. Bas mi odbojno.

A da se maknem od fizickog izgleda, meni on djeluje kao tipicni zenskaros (ovo je moj dojam i nisam doticnog istrazivala). Ona vrsta koja dobacuje na ulici i kupi cure nekom jeftinom pricom po kafanama. I kad glumi ljubavne scene dosta isareti, bas onako jeftini trikovi (ima toga i kod Cate, ali u znatno manjoj mjeri, napredovao je od AFK u tom pogledu). A ti jeftini trikovi i sto moze nabaciti pseci pogled ne pale kod mene.

Meni to samo ostavlja dojam neiskusnog cucuka i nesigurnog u sebe. I to mi je off.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 20:11   #224
Ti si ih bogme svu trojicu izanalizirala...
Ja nisam, a Ćato mi je baš bio šećer u AFK, onako nemušt, nikakav glumac al sav se trudio...dijete, šta ti je...neki se us... kad moraju prvi put cmoknut curu da ih nitko ne gleda, a oni tako zeleni moraju pred kamerama (mani sad Borongajku, pusti). I ne mislim da se ustručavaju jer ih je sram nego kako će to ispasti.

No dobro, povlačim se, ovo je ipak ABI tema...isprika curke.
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 21:50   #225
@Scorpi, piši +1 u tefter "jebozovan".

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 23:11   #226
Sjetila sam se da smo davne 2014. na Turske serije i svijet oko njih imali anketu o turskim glumcima. Evo moje rang liste - dio prvi i dio drugi. Čitam to i mislim se, sad bih revidirala štošta!

Pitanje zašto je Aras nekim curama na top ljestvici među favoritima se ne da objasniti. Sto ljudi, to ćudi. Nekome se nešto sviđa. Kod mene je bitna vibra, faktor x, karizma, ono nešto.. Izgled je manje bitan, najbitniji je fluid. Može li netko na mene prenijeti izvjesnu iskru? Nemam određeni šablon muškarca koji mi se sviđa, mada uvijek tendiram ka tipovima a la Mr. Darcy, ako znate na što mislim. Ili da su pozitivno pomaknuti. Netko tko mi na izgled i nije nešto, razgovorom mi može postati lijep i hot! Isto važi u obrnutom smjeru. Nakon što Aras i ja odemo na klopu i u neki opušteni izlazak moći ću procijeniti je li ili Hahaha..

Po energiji su mi najsličniji Aras i Serhi. Mada je Serhi blizanac (ko i ja), pa bi to bila dobra zeza, drugarski i tako (ko moj bestić koji je blizanac). Ali on mi def. ima ono nešto, pored toga što izvrsno glumi. Aras je djevica, u svom krugu prijatelja nemam nijenu djevicu i nikad nisam ni imala. Vjerojatno nismo kliknuli, nemam pojma. Oko mene same vage i ovnovi.






@Lenkacim, kusura bakma, malo sam uzurpirala temu i otišla u off.
Možda ti se Serhi ne dopada, ti ga zanemari. nogica:

***

EDIT: Sjetila sam se članka iz The Guardiana u kojem sociologinja Ketrin Hakim definira erotski kapital kao kombinaciju "ljepote, društvenih vještina, smisla za odijevanje, fizičke spremnosti, živosti, seksualne privlačnosti i seksualne kompetencije". A napravila je posebne kategorije koje potanko objašnjava u svojoj knjizi.

1. Ljepota
2. Seksualna privlačnost
3. Socijalna privlačnost
4. Žovijalnost (živost) i energija
5. Prezentacija
6. Seksualnost


Valjda netko tko nas privlači u većini ovih kategorija ostvaruje dobar skor.
Aras, erotski kapitalista.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 26.05.2017. at 23:26.
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 23:46   #227
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Sjetila sam se da smo davne 2014. na Turske serije i svijet oko njih imali anketu o turskim glumcima. Evo moje rang liste - dio prvi i dio drugi. Čitam to i mislim se, sad bih revidirala štošta!

Pitanje zašto je Aras nekim curama na top ljestvici među favoritima se ne da objasniti. Sto ljudi, to ćudi. Nekome se nešto sviđa. Kod mene je bitna vibra, faktor x, karizma, ono nešto.. Izgled je manje bitan, najbitniji je fluid. Može li netko na mene prenijeti izvjesnu iskru? Nemam određeni šablon muškarca koji mi se sviđa, mada uvijek tendiram ka tipovima a la Mr. Darcy, ako znate na što mislim. Ili da su pozitivno pomaknuti. Netko tko mi na izgled i nije nešto, razgovorom mi može postati lijep i hot! Isto važi u obrnutom smjeru. Nakon što Aras i ja odemo na klopu i u neki opušteni izlazak moći ću procijeniti je li ili Hahaha..

Po energiji su mi najsličniji Aras i Serhi. Mada je Serhi blizanac (ko i ja), pa bi to bila dobra zeza, drugarski i tako (ko moj bestić koji je blizanac). Ali on mi def. ima ono nešto, pored toga što izvrsno glumi. Aras je djevica, u svom krugu prijatelja nemam nijenu djevicu i nikad nisam ni imala. Vjerojatno nismo kliknuli, nemam pojma. Oko mene same vage i ovnovi.

http://www.instyle.com.tr/Content/images/fotogaleri/boyut1/serhat-teoman-instyleda-90590-3032017174645.jpg[/IMG]

http://www.ikincibolge.net/images/haberler/yakisikli-oyuncu-serhat-teoman-anne-dizisi-nin-kadrosuna-katildi.jpg[/IMG]

@Lenkacim, kusura bakma, malo sam uzurpirala temu i otišla u off.
Možda ti se Serhi ne dopada, ti ga zanemari.

***

EDIT: Sjetila sam se članka iz The Guardiana u kojem sociologinja Ketrin Hakim definira erotski kapital kao kombinaciju "ljepote, društvenih vještina, smisla za odijevanje, fizičke spremnosti, živosti, seksualne privlačnosti i seksualne kompetencije". A napravila je posebne kategorije koje potanko objašnjava u svojoj knjizi.

1. Ljepota
2. Seksualna privlačnost
3. Socijalna privlačnost
4. Žovijalnost (živost) i energija
5. Prezentacija
6. Seksualnost


Valjda netko tko nas privlači u većini ovih kategorija ostvaruje dobar skor.
Aras, erotski kapitalista.
Ovaj Serhan je i meni bio hot kad sam ga prvi put vidjela al onda je naušnica koju spazih u njegovom uhu sj..... sve ove kategorije...

Dosta vas ima "popis" dok ja nemam. Kod mene je samo jedan, kad stigne drugi, izbacuje prvog, briše ga i to je to...sasvim ok obzirom na moju obuzetost turskim dizijima...rijetke su koje gledam tj ne prebacujem se s jedne na drugu, teška sam za početi, evo sad se spremam Kayip gledati pa nikako.
Zapela s Poyrazom (prevelik crnjak mi postao u nekom trenutku, a meni tada nije bilo do crnjaka), zapela s Pjesmom nedavno (gluparije snimaju, nisu više ni duhoviti), bila zapela s MC, mučila se pa nešto na preskokce odgledala ( Serinemodne gluposti, storyline užas jedan, Ćato jadan, jadničak, naplakao se više neg u Icerde ali trudio se do kraja), Gunesi Beklerken isto na preskokce (što se mene tiče, dizi za osnovnoškolce).
U stvari, jedino Ezela i AFK sam onako baš pošteno obradila, čak sam i Icerde bojkotirala na neki način, neke ep nisam gledala s prevodom. Eh, da, Seref Meselesi sam odgledala al to ne računam, tih 20-ak boluma.
I naravno, kad tako gledaš, ne možeš složit popis jel...
Trebalo bi pročitati to štivo, zanima me razlika između točke 2. i 6. Gledam očima promatrača...seksualna privlačnost pa seksualnost...hmmm...
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 00:04   #228
ja se nikako nisam mogla ukrcati na taj Serhat vagon nekakav mi je sav ko lisica, ima serefsiz facu

a ni na Kenana, sitne skiljece oci, tanke noge, butki i dupeta nigdje.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 00:20   #229
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
ja se nikako nisam mogla ukrcati na taj Serhat vagon nekakav mi je sav ko lisica, ima serefsiz facu

a ni na Kenana, sitne skiljece oci, tanke noge, butki i dupeta nigdje.
I on ima taj neki problem sa zubima...sitni zubi, možda ti zato djeluje kao lisica.
Usne i zubi su mi baš nekako ono što uz oči i ruke prvo vidim i procijenim na muškarcu (uz visinu, gu.., butke, kosu, pleća, kožu...hahah)...ali ako mi kod muškarca nisu apetitlih usne/zubi...yok, nema te jebozovnosti da me ubiješ!
Može bit čista inteligencija, šarm, svašta nešto ali što to meni znači kad je riječ o turskoj dizi...gdje ću ja to spoznati da je netko inteligentan, šarmantan? Iz turskih medija? :rolf:

Vidiš, a Bebe mi je bio uffff i objašnjavala sam si to kao što si vi sad objašnjavate ABI-ja...sve to je meni Bebe imao/nemao, a opet mi bio ufff. A nit volim crne, dlakave, štrkljavih nogu, škiljećih očiju.
Sad mi je bljak i ne mogu se načudit sama sebi...šta mi bi...
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 01:02   #230
Looty, i ja revidiram stalno. Švaleram se. Haha.. Tko bi gori, sad je doli ili totalno nogiran. Jedini glumac u kojeg sam bila zacopana i imala 100 postera u sobi je bio Tom Cruise kad je izašao Top Gun, a ja tada u OŠ. Ajme meni.. Sad mi je bezze sam tak. Nakon Toma sam odustala od fanovanja. Neka poznata ličnost mi se može zamjeriti nečim, izjavom, ponašanjem, pa da mi postane odbojna. Ko dileja Murat, recimo. Nema povratka.

Serhija volim jer je super glumac, ima za mene faktor x i voli životinje. Ne znam jesu li u životu njegove mace Ege i Efe koje je pokupio s ulice? Dok nije bio u vezi stalno se s njima naslikavao, a s Bugrom visio 24/7 u Cake House i kod Dinč hodže u teretani. Sad je u prvom planu pudlica njegove cure. Potisnula mačke skroz. Yazik.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 10:40   #231
I kod mene Serhi visoko kotira. U sustini kod mene je nedodirljiv na prvom mjestu EA, onda ide Aras koji je konkurenciju pomeo, pa od ostatka je Serhi ubjedljivo najbolji. Ibro se tu jedno vrijeme na misice bio ugurao, ali nije se dugo zadrzao

Od preostalih turskih "ljepotana", svi i nekako, ali onaj Burak... Tacno sam alergicna na njega!
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 10:43   #232
Mislim da odgovor ide na adresu Looty i šejtanke budući da im nije jaaaaaasnoooooooo zašto volimo Arasa. Iskoristit ću jednu konstantnu zgodu koja se ponavljala na svakom izlasku s mojom nekadašnjom prijom. Uđemo nas dve neđe, bilo đe, lokal, disko, terasa, nebitno. Ona osmotri, ja osmotrim šta ima.

Ona naravno izabere najlepšeg momka da se grebe oko njega pola noći. On je naravno mnogo lep, zna prija odlično izabrati. Al meni nešto na njemu ne odgovara. Deluje prepotentan (većinu vremena šuti a kad priča komentira ružno ljude oko sebe)/plitak (oko njega je hrpetina dopičnjaka)/bahat (naterava konobara da ga opslužuje u gužvi)/površan (obukao se skupo, a i dalje je ljakse).

I dok se ona neuspešno grebe oko macana kojeg je odabrala po kriterijumu izgleda, ja kapitaliziram njenu zaluđenost macanom. Macan naime ima nekog prijana. Nazovimo ga (Ne)Prilika. Ne mnogo zgodan, ali mnogo simpatičan. Priča mnogo. Govori o sebi. Ispada da on ima neki fakultet. Da se uz posao bavi nekim blesavim hobijem. I na njemu je sve odeveno skupo, ali to se vidi tek kad sam se približila. Ne izruguje se iz ljudi. Smešne su mu ove mlade cure u dopičnjacima, simpatične, razume njihovu mladost i promašen pogled na svet. Mnogo je komičan. Zna plesati. Ljudi nemaju obvezu da njega pozdravljaju i uslužuju ga, on pozdravlja ljude. Na kraju on pita broj. Radi čega nebitno. Fluidan je. Ako se ne javi radi dejta, javit će se da idemo van ponovo. Možda. Ako i ne, bar smo se zabavili.

Meanwhile, šta se dogodilo s prijom i macanom? Ništa. Macan je ništa nije pitao o njoj. Ona nije imala priliku da se predstavi. Stajala je pored njega ko Kip Slobode celu noć i dosađivala se. Na kraju Macan je između dopičnjaka izabrao najkraći. I otišao ko zna gde.

Macan će next weekend jopet biti tamo. I sve će se iznova ponavljati. Moja prija će i dalje vegetirati pored njega u nadi da će se čok keksi macan najzgodniji u kafiću obratiti njoj.

(Ne)Prilika neće biti tamo. Eno ga hekla u sobi dok ja postam po forum.hr

Što vam hoću reći, neke žene vole Macane, neke žene vole (Ne)Prilike. U mojoj sobi da je sad Brad Pitt i čeka me na krevetu na izvolte, ne bi ga ni štapom takla. Zamolila bih Ne(Priliku) da ga špartlom ostruže sa plahte.

Toliko o različitim pristupima žena muškarcima. O tome zašto je Aras tako super više u nekom sledećem postu tokom dana. Čitamo se.

@ Mina Znam zašto ti se sviđa Serhat. Zato što je sličan tebi. Nije bitno što je lep. Serhat ima jednu vanjštinu za ljude, mnogo zgodan i zabavan. I drugi karakter malo mračniji kojeg nitko ne pozna niti se on trudi prikazati. Ima tu dvojnu narav kao i ti. Talentiran je da može biti sve što hoće, a ono što stvarno jest malo tko će ikad upoznati. Po tome je i meni zanimljiv. #blizanačkaćud
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 11:52   #233
Ah Lenkacim.. tako ti ide. Nego, bak. Liz liz..



__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 12:43   #234
Finding out anything, tipa Arasov broj telefona, hahahahahahhaa.

A sad, zašto ga volimo:

1. Zato što nije normalan hahahhaha (veliki zafrkant i veliki meraklija)



2. Zato što se zna zafrkavati na vlastiti račun i nije tašt



3. Ali je svejedno frajerčina prava





4. Zato što u njemu ima nešto mazohističko



5. i mračno kao kontrast njegovoj velikoj veselosti...



6. ...a s tim u svezi i način na koji ljubuje. A da ne govorim da je tehnički nabolji ičerdista jezika, jedač obraza i lip sucker na turkiš dizi i film platnu






7. I za kraj, i ne manje važno, ima perfektnu pistu za polijetanje hahahahahhahaha




Što se tiče njegove fizike, najljepše su mi na njemu njegove oči vanske mačke kao i u mene galiba hahahahha, te njegove bradavice.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 13:41   #235
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post
Mislim da odgovor ide na adresu Looty i šejtanke budući da im nije jaaaaaasnoooooooo zašto volimo Arasa. Iskoristit ću jednu konstantnu zgodu koja se ponavljala na svakom izlasku s mojom nekadašnjom prijom. Uđemo nas dve neđe, bilo đe, lokal, disko, terasa, nebitno. Ona osmotri, ja osmotrim šta ima.

Ona naravno izabere najlepšeg momka da se grebe oko njega pola noći. On je naravno mnogo lep, zna prija odlično izabrati. Al meni nešto na njemu ne odgovara. Deluje prepotentan (većinu vremena šuti a kad priča komentira ružno ljude oko sebe)/plitak (oko njega je hrpetina dopičnjaka)/bahat (naterava konobara da ga opslužuje u gužvi)/površan (obukao se skupo, a i dalje je ljakse).

I dok se ona neuspešno grebe oko macana kojeg je odabrala po kriterijumu izgleda, ja kapitaliziram njenu zaluđenost macanom. Macan naime ima nekog prijana. Nazovimo ga (Ne)Prilika. Ne mnogo zgodan, ali mnogo simpatičan. Priča mnogo. Govori o sebi. Ispada da on ima neki fakultet. Da se uz posao bavi nekim blesavim hobijem. I na njemu je sve odeveno skupo, ali to se vidi tek kad sam se približila. Ne izruguje se iz ljudi. Smešne su mu ove mlade cure u dopičnjacima, simpatične, razume njihovu mladost i promašen pogled na svet. Mnogo je komičan. Zna plesati. Ljudi nemaju obvezu da njega pozdravljaju i uslužuju ga, on pozdravlja ljude. Na kraju on pita broj. Radi čega nebitno. Fluidan je. Ako se ne javi radi dejta, javit će se da idemo van ponovo. Možda. Ako i ne, bar smo se zabavili.

Meanwhile, šta se dogodilo s prijom i macanom? Ništa. Macan je ništa nije pitao o njoj. Ona nije imala priliku da se predstavi. Stajala je pored njega ko Kip Slobode celu noć i dosađivala se. Na kraju Macan je između dopičnjaka izabrao najkraći. I otišao ko zna gde.

Macan će next weekend jopet biti tamo. I sve će se iznova ponavljati. Moja prija će i dalje vegetirati pored njega u nadi da će se čok keksi macan najzgodniji u kafiću obratiti njoj.

(Ne)Prilika neće biti tamo. Eno ga hekla u sobi dok ja postam po forum.hr

Što vam hoću reći, neke žene vole Macane, neke žene vole (Ne)Prilike. U mojoj sobi da je sad Brad Pitt i čeka me na krevetu na izvolte, ne bi ga ni štapom takla. Zamolila bih Ne(Priliku) da ga špartlom ostruže sa plahte.

Toliko o različitim pristupima žena muškarcima. O tome zašto je Aras tako super više u nekom sledećem postu tokom dana. Čitamo se.

@ Mina Znam zašto ti se sviđa Serhat. Zato što je sličan tebi. Nije bitno što je lep. Serhat ima jednu vanjštinu za ljude, mnogo zgodan i zabavan. I drugi karakter malo mračniji kojeg nitko ne pozna niti se on trudi prikazati. Ima tu dvojnu narav kao i ti. Talentiran je da može biti sve što hoće, a ono što stvarno jest malo tko će ikad upoznati. Po tome je i meni zanimljiv. #blizanačkaćud
A dobro si ti ovog što hekla upecala, svaka čast. I ja bih radije takvog nego ovog što su dopičnjaci oko njega...
Ma jasno je to meni, nemam ni ja Brada Pitta, doduše ovaj moj ne hekla ali radi druge korisne stvari, nego meni nije bilo jasno zato što ste ABI-ja nabacivale lopatama, te da je ovakav, te onakav, pa mi nije bilo po tom pitanju jasno, em je kao dosadan, em mu ženska nikakva i još lažira vezu, em da cuga, pa rekoh, a šta je onda wow...nema veze s izgledom, ja sam se samo dohvatila usput fizičkih karakteristika koje mi kod njega nisu ufff...
Al da mi je simpatičan, jest, jako. Ja bih ga prigrlila i utješila ako treba.

Evo, živi dokaz ti je da ovaj meni bio uffff....aj užasa...


A Ćato? Pa Ćato je priča za sebe, voljela sam Emira, a kako ga je donio Ćato, volim i Ćatu. Što se ostalog tiče, djetešce u pelenama je on za mene al se volim zezati jer vizualno mi je sad on uffff...al ne bi ja safatavala ko šejtanka...samo se izdaleka divim...i ne marim za ono što bi mi u RL bilo odbojno...to si bar mogu ovdje priuštiti...

Edit: joj, tek sad vidjeh ovaj post s detaljnim elaboratom. ok, kužim iz općenite iskustvene, ženske perspektive (iako ne kužim iz svoje osjetilne što se tiče onih točaka 2. i 6. s Minina popisa iz literature...hahaha)...hoću reći...opet...ljepota je u očima promatrača...
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 15:31   #236

https://twitter.com/martoslawa/statu...69453334786048
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 19:20   #237
http://www.kizlarsoruyor.com/ask-ili...durumdan-nasil

Na turskoj stranici za devojačka pitanja i odgovore na raznorazne probleme, pojavilo se jučer i sledeće pitanje, koje prevodim gotovo u celini:
"Do jučer nisam znala za Arasa Bulut Iynemlija, ali nakon što sam ga videla u Icerdeu, zaljubila sam se u njega. Stalno ga sanjam. Pogotovo da ga upoznajem i kako mi govori da voli obične devojke, a ne nekakve manekenke (op.a. ova je debeljuca garant ). Znam da ga nikad neću u životu sresti, a i da ga sretnem ne bih mogla pogledati ga u oči. Želim se rešiti ove stiuacije i molim vas pomozite mi prijatelji. Ne želim živeti sa iluzijom o nekome tko mi ne pripada i ovako patiti. Želim ga izbaciti iz svojih misli.".



Ima netko ovde tko bi pomogao i odgovorio ovoj paćenici?
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 19:26   #238
Lenka, jel se ti sprdaš s nama? Haha.. Ovo ko da si dijabetičarku dovela da se liječi u slastičarni uz all you can eat švedski stol sa kolačima i sladoledom!

Maj nejm iz X end ajm en edikt.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 20:17   #239
Hahahahahaaaa
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 20:19   #240
Mina dzanim, htedoh joj odgovorit: De bona nauci neki nas jezik i dodji nama na forum.hr, sto da se lecis?

Setih se Marije Serifovic i njene pesme Ja volim svoj greh
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.