Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2017., 17:57   #5381
Vrlo lako se ubaci funkcionalnost taksimetra unutar aplikacije Uber Driver.
__________________
Tipo primitivo
catus69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 18:04   #5382
Kamere u vozila, pa da vidis koliko bi ih bilo u sustavu pdv-a. 70% vjerojatno. I 3 studenta neka nasumicno pregledavaju snimke i usporedjuju sa stanjem na taksimetru. Pa da vidis


Sent from my iPhone using Tapatalk
nasunis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 18:14   #5383
Quote:
freelife kaže: Pogledaj post
Ja sam protiv toga da imamo dva seta pravila, i zato zagovaram da prođe ovako gore opisani zakonski prijedlog. UBER se nema šta buniti ako se ukinu bespotrebna ograničenja pristupu tržištu - odnosno zahtjevi za KV vozačima i bitnije, ograničeni broj licenci. Jer onda ima uvjete koje njegovi partneri lako mogu zadovoljiti. Ako treba dati 1000kn po licenci, njihovi vozači to mogu platiti, a ako su face, platiti će im oni, svakome zainteresiranom. Trenutnor ade po ovom modelu jer drugačije ne mogu. Ne mogu uzeti licence svojim vozačima, jer ih nema, a ako ih i ima , nisu im vozači KV, pa opet ne mogu. A praksa pokazuje da za ovo ne treba nikakav KV vozač.

Tako da, nek prođu ovakvi prijedlozi, pa ako ni onda ne posluju po tome, ko ih jebe, teraj ih van iz države. U tom slučaju im je omogućeno da rade, al ne žele. Sada im nije omogućeno da rade, pa nemam ništa protiv da ignoriraju propise kojima ih time apsolutno bespotrebno ograničavaju.

Apropo gore navedenih članaka, da li ti stvarno misliš da u 2017oj, u doba GPSa, smartphone, aplikacije koja izmjeri u metar gdje se vozilo kretalo, zabilježi kada, kojom brzinom, kolika je bila gužva itd... Da nam u takvo vrijeme još treba (7) Taksimetar u vozilu ???
Nemamo dva seta pravila. Imamo jedan Zakon, samo što Uber cijelo vrijeme vrti spin o najmu vozila s vozačem koji je reguliran po tom istom zakonu i koji Uber opet krši.

Jedan ustupak je samo jedan korak više za njih. Oni se neće mijenjati. Njima odgovaraju samo pravila kakva oni žele i tu nema priče o prilagodbi, samo o kršenju i ratovanju sa sudstvom i inspekcijama svim sredstvima što su pokazali svugdje po svijetu.

Vezano uz gore navedene članke, javna usluga mora imati javno dostupnu cijenu. Kod Ubera to nije tako i nikad neće biti tako jer je formiranje cijene, a onda i ponude i potražnje način na koji "kontroliraju" vozače i korisnike. Onako narodski sirovo, princip mrkve i batine.
babanghida is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 18:30   #5384
Quote:
freelife kaže: Pogledaj post
Apropo gore navedenih članaka, da li ti stvarno misliš da u 2017oj, u doba GPSa, smartphone, aplikacije koja izmjeri u metar gdje se vozilo kretalo, zabilježi kada, kojom brzinom, kolika je bila gužva itd... Da nam u takvo vrijeme još treba (7) Taksimetar u vozilu ???
Upravo to što si naveo ti je savršeni taksimetar. Te parametre trebaš samo predočiti u znamenke i prikazati na ekranu i računu.

Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post

Zakonsko mjeriteljstvo je regulirano na EUROPSKOJ razini i to svugdje jednako .... prije nego netko počne uobičajeno sranje "toga ima samo kod nas".

Naj lupetati. Zakonsko mjeriteljstvo je regulirano na NACIONALNOJ. EU donosi norme i direktive koje naši usvajaju ( a i ne moraju ) no to je za neku drugu temu

Quote:
Nemamo dva seta pravila. Imamo jedan Zakon, samo što Uber cijelo vrijeme vrti spin o najmu vozila s vozačem koji je reguliran po tom istom zakonu i koji Uber opet krši.
Imamo dva seta pravila. Jedna su za čobane iz srednje bosne koji mogu dobiti licence, a druga su za ljude koji iako udovoljavaju svim zahtjevima ne mogu dobiti licence....

Quote:
čak i kada bi se izlgasao zakon koji bi dozvoljavao ovakav rad uberu, sve i da na neki idiotski način bude u skladu sa ustavom,
Ako itko krši ustav onda su to šahisti sa svojim monopolom na licence. Rugala se sova sjenici....
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 18:42   #5385
Quote:
babanghida kaže: Pogledaj post
Jedan ustupak je samo jedan korak više za njih. Oni se neće mijenjati. Njima odgovaraju samo pravila kakva oni žele i tu nema priče o prilagodbi, samo o kršenju i ratovanju sa sudstvom i inspekcijama svim sredstvima što su pokazali svugdje po svijetu.
Kako znaš da ne bi? Oni djeluju sada na ovaj način jer drugačije ne mogu. Ja vjerujem da bi se predloženom liberalizacijom i oni prilagodili jer bi tada mogli. Sada ne mogu pa moraju raditi na ovaj način ili ne raditi uopće.

Uostalom, kada bi im se takvom liberalizacijom omogućio rad, a oni ga i dalje nastavili ignorirati (iako bi to tada bilo teže jer je predviđeno i preciznije definirati najam vozila sa vozačem kako bi se bez sumnje stavio trenutni način djelovanja van zakona i postrožile kazne , faktički onemogućujući u praksi ovakvo eventualno zaobilaženje zakona koje trenutno imamo), e onda im lupi sve kazne predviđene novim zakonom i tjeraj iz države. Prvi sam za to. No trenutno drugačije ne mogu i zato im ne zamjeram ništa u svim pravnim manverima kojima pokušavaju zaobići trenutno onemogućen pristup tržištu.



Quote:
babanghida kaže: Pogledaj post
Vezano uz gore navedene članke, javna usluga mora imati javno dostupnu cijenu. Kod Ubera to nije tako i nikad neće biti tako jer je formiranje cijene, a onda i ponude i potražnje način na koji "kontroliraju" vozače i korisnike. Onako narodski sirovo, princip mrkve i batine.
šta ti znači javno dostupna cijena? Kog to vraga znači? Jel i cigarete imaju predodređenu cijenu, pa kiosk može ili ih prodavati ili ne (što se dobro vidlo u slučaju TDRa)?

Bitno je da korisnik prije korištenja/naručivanja usluga zna u potpunosti cijenu. Na njemu je onda da je prihvati ili ne.

Na državi bi trebali bit jedino da osigura slobodno tržište i konkurenciju kako bi ti dobio najbolju moguću cijenu u svakom datom trenutku. A država trenutno radi upravo suprotno.

Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
čak i kada bi se izlgasao zakon koji bi dozvoljavao ovakav rad uberu, sve i da na neki idiotski način bude u skladu sa ustavom, ne bi bio u skladu sa barem tri druga zakona i po svakom od njih policija može naplatiti kaznu.




Dobro da si rekao, evo radna skupina odmah kreće tražiti po drugim zakonima, i ne, uopće se ne može odrediti koja zakonska odredba je prevladavajuća.





Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
kak si samo uspio sam sebe uvjeriti u takva kretenska objašnjenja?

da se ukinu licence i dozvole, da ne treba KV za vožnju taksija, I DALJE BI UBER BIO ILEGALAN.
Pa tko je rekao suprotno? Moje je mišljenje (a takav je i stav UBERa ako se ne varam), da bi se u slučaju takvih zakonskih promjena, UBER prilagodio i djelovao sukladno tim novim liberaliziranim propisima. A ako ne bi, onda ko ih jebe, onda ih treba torpedirati iz države. U tom slučaju, ionako će biti dovoljno Eka, Cammea i ostale konkurencije šahistima i sličnima.
freelife is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 18:52   #5386
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Treba. Taksimetar spada u zakonsko mjeriteljstvo. Isto kao da mi kažeš da netrebaš brojilo doma jer možeš izračunat koliko je što potrošilo ili da pumpa može i bez agregata koji MJERI protok jer danas imaš u autu BC po kojem ćeš platit.

Zakonsko mjeriteljstvo je regulirano na EUROPSKOJ razini i to svugdje jednako .... prije nego netko počne uobičajeno sranje "toga ima samo kod nas".
Naveo si stvari koje nisu baš direktno usporedive, ali ja ne bih imao ništa protiv kada bi postojao neki pametni brojač potrošnje struje, koji bi imao ugrađen brojač potrošnje, a pritom imao i wi-fi vezom slanje podataka na server, pa bi recimo ja mogao vidjeti kada trošim više a kada manje struje, a HEP odmah dobivao podatke o mojoj potrošnji i slao račune po stvarnoj potrošnji svaki mjesec, a ne po procjeni.

Po čemu je taksimetar bolji od aplikacije danas kad GPS mjeri precizno na razini centimetra maltene, ne znam. Pogotovo od taksimetra u hrvatskoj, kojih većina ima ili je imala tu posebnu bonus tipkicu za dodat nešto kuna na račun dok stranka ne gleda ili je barem bila nabrijana da malo brže mjeri kilometražu nego što je stvarnost... I, za razliku od aplikacije, ne vodi bilješku o ruti kojom je voženo, pa da se kasnije može provjeriti je li stvarno od Črnomerca do HNK 25 kilometara ili se Bahrudin malo zaigrao sa 'bonus' tipkicom.

Eto, tebi je to bolje. Ja te neću ni pokušavat razuvjeriti. Svako ima svoj gušt..
freelife is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 19:01   #5387
Quote:
Pero_Kanister kaže: Pogledaj post
Imamo dva seta pravila. Jedna su za čobane iz srednje bosne koji mogu dobiti licence, a druga su za ljude koji iako udovoljavaju svim zahtjevima ne mogu dobiti licence....
kojim to zahtjevima udovoljava uber?
daj molim te, prosvijetli i mene.

osim izdavanja računa i registrirane firme (neki od njih) koja se ne smije baviti javnim prijevozom (a ipak to radi), koji drugi zakonski uvjet zadovoljavaju uberovi vozači.
Quote:
Ako itko krši ustav onda su to šahisti sa svojim monopolom na licence. Rugala se sova sjenici....
šahisti sami sebi izdaju dozvole?

I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 19:12   #5388
Quote:
freelife kaže: Pogledaj post
Kako znaš da ne bi? Oni djeluju sada na ovaj način jer drugačije ne mogu. Ja vjerujem da bi se predloženom liberalizacijom i oni prilagodili jer bi tada mogli. Sada ne mogu pa moraju raditi na ovaj način ili ne raditi uopće.

Uostalom, kada bi im se takvom liberalizacijom omogućio rad, a oni ga i dalje nastavili ignorirati (iako bi to tada bilo teže jer je predviđeno i preciznije definirati najam vozila sa vozačem kako bi se bez sumnje stavio trenutni način djelovanja van zakona i postrožile kazne , faktički onemogućujući u praksi ovakvo eventualno zaobilaženje zakona koje trenutno imamo), e onda im lupi sve kazne predviđene novim zakonom i tjeraj iz države. Prvi sam za to. No trenutno drugačije ne mogu i zato im ne zamjeram ništa u svim pravnim manverima kojima pokušavaju zaobići trenutno onemogućen pristup tržištu.

šta ti znači javno dostupna cijena? Kog to vraga znači? Jel i cigarete imaju predodređenu cijenu, pa kiosk može ili ih prodavati ili ne (što se dobro vidlo u slučaju TDRa)?

Bitno je da korisnik prije korištenja/naručivanja usluga zna u potpunosti cijenu. Na njemu je onda da je prihvati ili ne.

Na državi bi trebali bit jedino da osigura slobodno tržište i konkurenciju kako bi ti dobio najbolju moguću cijenu u svakom datom trenutku. A država trenutno radi upravo suprotno.
Ma nije problem Ubera Hrvatska ni njeno zakonodavstvo Jer ako Uber praktički u cijelom svijetu ima slične pravne probleme, onda mi se čini da su problem oni, a ne cijeli svijet. I te priče kako je njihova usluga toliko inovativna da je dosadašnji zakoni ne obuhvaćaju... Pa nije baš da voze putnike raketom na Mars, ne rade ništa novo, a aplikaciju danas ima i taksi služba u gradu s 50.000 stanovnika.

Znaš što je cjenik? To je dovoljno. Naravno da korisnik ne zna cijenu. I naravno da se cijenom kod Ubera manipulira, kako sam Uber, tako i vozači koji na umjetan način "varaju" i stvaraju potražnju.

Na državi je da osigura pravni okvir i da ga primjenjuje. Na državi nije da osigura najnižu moguću cijenu, nego kvalitetnu i održivu uslugu koja će brinuti o puno aspekata koji su bitni za društvo u cjelini.
babanghida is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 19:13   #5389
Quote:
freelife kaže: Pogledaj post
Kako znaš da ne bi? Oni djeluju sada na ovaj način jer drugačije ne mogu.
logika kretena.
danas sam sreo jednog takvog.

došla mlada kretenuša (tek položila) kod familije pa kak nema mjesta, sparkirala auto na pješačku stazu, mame s kolicima silaze na cestu da bi prošle.
Quote:
Uostalom, kada bi im se takvom liberalizacijom omogućio rad,
nikakva liberalizacija ne može omogućiti rad uberu.
čitaš?
NIKAKVA.

dok god postoje zakoni koji propisuju radno vrijeme u zaposlenje za ljude koji rade u javnom prijevozu, SVIM OBLICIMA javnog prijevoza, do tada je legalan rad ubera pnemoguć.
Quote:
a oni ga i dalje nastavili ignorirati (iako bi to tada bilo teže jer je predviđeno i preciznije definirati najam vozila sa vozačem kako bi se bez sumnje stavio trenutni način djelovanja van zakona i postrožile kazne , faktički onemogućujući u praksi ovakvo eventualno zaobilaženje zakona koje trenutno imamo), e onda im lupi sve kazne predviđene novim zakonom i tjeraj iz države. Prvi sam za to. No trenutno drugačije ne mogu i zato im ne zamjeram ništa u svim pravnim manverima kojima pokušavaju zaobići trenutno onemogućen pristup tržištu.
ignoriraju oni zakone od prvog dana.
od prvog dana su u uberu potpuno svjesni da rade protiv zakona i da će ih sud ugasiti.
Quote:
Na državi bi trebali bit jedino da osigura slobodno tržište i konkurenciju kako bi ti dobio najbolju moguću cijenu u svakom datom trenutku. A država trenutno radi upravo suprotno.
država baš ovim ukidanjem ubera osigurava slobodno tržište i konkurentnost.
Quote:
Dobro da si rekao, evo radna skupina odmah kreće tražiti po drugim zakonima, i ne, uopće se ne može odrediti koja zakonska odredba je prevladavajuća.
čemu se sramotiš?
zakon o javnom prijevozu koji bi omogućio rad uberu mora biti u skladu sa ustavom.
a u skladu sa ustavom ne može biti sve dok tebi omogućuje rad u uberu a drugi zakon meni takav rad zabranjuje.
Quote:
Pa tko je rekao suprotno? Moje je mišljenje (a takav je i stav UBERa ako se ne varam), da bi se u slučaju takvih zakonskih promjena, UBER prilagodio i djelovao sukladno tim novim liberaliziranim propisima. A ako ne bi, onda ko ih jebe, onda ih treba torpedirati iz države. U tom slučaju, ionako će biti dovoljno Eka, Cammea i ostale konkurencije šahistima i sličnima.
za još koju godinu i nakon još 200-tinjak ponavljanja, možda ti probije dihtung pa ti drek dođe u bulju, s tim ćeš sigurno bolje razmišljati.

NIKAKVE zakonske promjene se ne mogu dogoditi po kojima bi rad ubera postao legalan. NIKAKVE.

JEDINI način da uber postane legalan je da taksi prijevoz više ne bude javni prijevoz. ali tada bi SVI mogli prevažati putnike, i to mislim doslovno SVI.
nikakve aplikacije, dozvole, cjenici, kriteriji, auti sa klimom....nikakva ograničenja.
a to će se dogoditi odmah nakon tvog probijanja dihtunga, kad počneš normalno razmišljati. eventualno dan kasnije.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 26.05.2017., 19:23   #5390
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ajde!!! Ma kako si mi samo pametan - majka je sigurno ponosna na tebe.

Reci mi blebetalo - jer znaš sam pronaći zakone koji govore o preuzimanju propisa EU u području zakonskog mjeriteljstva?

Da ti pomognem ograničenom kakav već jesi - zadnja rečenica članaka 2 Zakona o mjeriteljstvu, NN 74/14.

Čisto da ti bude jasno (iako sumnjam da tebi IŠTA može bit jasno) što je nadređeno čemu.

Misliš na ovo?

(2) Odredbama ovoga Zakona ne umanjuje se učinak prenesenih propisa Europske unije.

Još jednom, naj lupetati. A sad još jednom pročitaj moj post na koji si se referirao. Ali polako, možeš si i slovkat.

Kad to apsolviraš možemo prijeći na dio kako propis EU dolazi uopće u HR i kako stupa na snagu. Do tada nemamo baš o čemu razgovarati


Quote:
kojim to zahtjevima udovoljava uber?
daj molim te, prosvijetli i mene.
Gdje sam spominjao uber?

Quote:
šahisti sami sebi izdaju dozvole?
Sa svojim poglavicom na čelu, da.
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 20:25   #5391
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
NIKAKVE zakonske promjene se ne mogu dogoditi po kojima bi rad ubera postao legalan. NIKAKVE.
Dame i gospodo, zatvorite internet, izjava stoljeća

Forum.hr je izrodio svog prvog doktora prava.

A najjače je još kako sam sebe pobije na kraju svog posta. Autogol u maniri Sergia Ramosa

Wondere, da te nema, trebalo bi te izmisliti...
freelife is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 21:32   #5392
Quote:
Pero_Kanister kaže: Pogledaj post
Gdje sam spominjao uber?
spominjao si one koji ne mogu dobiti licence (krivo, jer licencu može dobiti bilo koja firma koja zadovoljva uvjete za nju).

a kak je uber jedina firma koja licence nema i nije ih ni zatražila.....
Quote:
Sa svojim poglavicom na čelu, da.
da, da
svi predsjednici država europske unije i ministri prometa su u dosluhu da bi štitili takisiste u svojim državama
Quote:
freelife kaže: Pogledaj post
Forum.hr je izrodio svog prvog doktora prava.
ne treba biti niti pravnik da se pročita i shvati što je napisano u zakonu.
zato je zakon javan i dostupan svima a ti se nijednom nisi ni potrudio nego i dalje metiljaš gluposti.
Quote:
A najjače je još kako sam sebe pobije na kraju svog posta. Autogol u maniri Sergia Ramosa
to ti je dano kao primjer kvake 22, nemoguće situacije koja se nikad neće dogoditi.

jer samo idiot može misliti i tražiti da se promijeni ustav i 5 zakona po kojem bi 3 000 ljudi ostalo bez posla zato da bi njih par stotina moglo zarađivati dodatno, uz svoju normalnu plaću.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 23:04   #5393
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
ne treba biti niti pravnik da se pročita i shvati što je napisano u zakonu.
Ne samo da treba zatvoriti internet, molim lepo da se i ukine cijela odvjetnička profesija nema potrebe za njima, sve je jasno iz zakona kome nije, nek se obrati našem Wonderu. :rofl javit će vam čim završi vožnju

A onda kad ih ukinemo, mogu odmah u prekvalifikaciju za KV vozače i vozit taxi. Istina bog, morat će se potruditi, nije to baš sam tako, nije to tamo neki pravni faks, tu treba i učiti... onak, bar pola dana :klap:

E al stvarno mi je predobar ovaj topic svaki put kad se Wonder uključi
freelife is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 23:27   #5394
Ajde dosta prepucavanja
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 09:38   #5395
Quote:
freelife kaže: Pogledaj post
Ne samo da treba zatvoriti internet, molim lepo da se i ukine cijela odvjetnička profesija nema potrebe za njima, sve je jasno iz zakona kome nije, nek se obrati našem Wonderu. :rofl javit će vam čim završi vožnju

A onda kad ih ukinemo, mogu odmah u prekvalifikaciju za KV vozače i vozit taxi. Istina bog, morat će se potruditi, nije to baš sam tako, nije to tamo neki pravni faks, tu treba i učiti... onak, bar pola dana :klap:

E al stvarno mi je predobar ovaj topic svaki put kad se Wonder uključi
ti i uber ste si uzeli za pravo tumačiti zakone ali drugi to ne smiju?
ne bi bilo problema da ste zakone pročitali ali ovakvo neznanje i ignorancija graniči sa debilizmom.

da lepi, sve što sam pisao stoji.
NIKAKVA komisijia ne može promijeniti 4 zakona i ustav.
pogotovo ne može komisija ministarstva prometa mijenjati zakone o radu koji su u tuđoj nadležnosti.
a dok se i ti zakoni ne promijene, ne može postojati način po kojem bi uber legalno radio.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 13:53   #5396
evo članka o zaplijenjenom vozilu link
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 14:43   #5397
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
evo članka o zaplijenjenom vozilu link
Daklem stvarno im je dugo trebalo.
Old Iggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 23:20   #5398
Quote:
Rješenje problema se vidi u izmjenama Zakona o cestovnom prometu kojima bi se mijenjala sadašnja zakonska regulativa po pitanju pružanja taksi usluge. Kako doznajemo, u Ministarstvu prometa pri kraju je izrada prijedloga novog Zakona, a u radnoj skupini su predstavnici taksi službi, lokalne samouprave i strukovnih udruženja. Prijedlog izmjene Zakona uskoro bi trebao biti završen, nakon čega će biti upućen u javnu raspravu, a njegovo donošenje očekuje se na jesen. Prema dostupnim informacijama, izmjenama Zakona omogućila bi se potpuna liberalizacija tržišta. Odnosno, propisali bi se uvjeti jednaki za sve i tko ih ispuni, mogao bi obavljati ovaj posao. Nadalje, moguće je ukidanje ograničenja broja dozvola, što bi, tvrde nam sugovornici, bio pravi put prema liberalizaciji tržišta. Hrvatska je, prema tvrdnjama naših sugovornika, zemlja s najmanjim brojem taksi vozača na broj stanovnika. Prema njihovim riječima, ukidanjem ograničenja broja dozvola u sljedećih godinu i pol zaposlilo bi se oko 5000 novih taksista te bi se omogućila dostupnost taksi usluge svim građanima.
Kao što sam i bio rekao

:klap: :klap:
freelife is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 11:15   #5399
Nisam bas temeljito čitao pa ako je vec razjasnjeno molim da me ispricate, u suprotnom...

Spominje se deregulacija u smislu broja dozvola...jel treba situaciju dovesti do apsurda i onda se ceskati po glavi?!
Svaka profesija, tržište te profesije ima svoje specificnosti tako da tko imalo razmisli uvidjeti će da bi takovo što dovelo situacije koja bi se vrlo brzo pokazala kao jako loša.
Jako velika manjina su gradovi koji nemaju reguliran broj dozvola, ne govorim samo o nasoj maloj lijepoj.

Uber simpatizeri, spas postoji, samo probajte osloboditi svoje umove...niste "Svecki putnici" zato što imate puno pečata u putovnici, što se prije osvjestite manje ce boljeti.

Zadnje uređivanje ne...znalica! : 29.05.2017. at 11:31.
ne...znalica! is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 17:30   #5400
Quote:
Old Iggy kaže: Pogledaj post
Daklem stvarno im je dugo trebalo.
od petka nadalje cameo bilježi znatan porast prometa.
Quote:
freelife kaže: Pogledaj post
Kao što sam i bio rekao
piše da je MOGUĆE.

sve i da se ukinu dozvole, i dalje ostaje zakonska osnova da sva taksi vozila moraju ispunjavati iste (propisane) uvjete a vozači će moći raditi isključivo kao glavni posao a ne da im javni prijevoz bude dodatna zarada kao što je to sada.

dakle, ni blizu onome što uber želi.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.