Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2017., 13:51   #3161
Koliko se brzo tupe britvice? Mozes usporedit s mach3? Meni njihove znaju po dva mjeseca durat


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 13:58   #3162
Nisam nikad probala mach3, pa ne mogu usporediti ali mogu ih komotno koristiti po 5 puta dok se skroz ne istroše. Više je stvar lubrikanta no same oštrice su poprilično kvalitetne (za tu cijenu). Budem ovu novu sad ispeglala do kraja pa javim koliko su izdržale.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 15:43   #3163
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Koliko se brzo tupe britvice? Mozes usporedit s mach3? Meni njihove znaju po dva mjeseca durat
Sve što nije Mach 3 izdrži 5erokratno brijanje nogu. Nakon toga samo nizbordo. 6. put će još možda izdržati noge, ali na pazusima bolje ne isprobavati. Grebu, nadražuju...

Ali što je, je! Novonačeti Mach 3 zna i cijelo ljeto izdurat. Nema mu premca.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 17:15   #3164
Quote:
Sarah Walker kaže: Pogledaj post
Da li ostavlja uljasti finish na koži kad se ispere?
Malo bude uljasto, ali ja radim piling prije tuširanja pa se više-manje ispere. Inače mi je odličan proizvod. Dobro ste me sjetile da bih ga mogla opet kupiti.
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 18:57   #3165
Za cure koje su trazile kremu sa spf-om , a da nije masna. Ja sam ovo jutros uzela od muza i krema je pun pogodak za ispod make up-a i jos matira. On je to kupio u Americi, ali mozda se moze naci i negdje online za kupit. Skroz je lagana, ima spf 30 i zaista matira, kao neki matirajuci primer. Pun pogodak. Kaze muz da misli da je bila nekih 30$.



Edit: evo to je ova http://shop.coolasuncare.com/mineral...r-matte-finish
__________________
I refuse to sink.

Zadnje uređivanje Hell Blonde : 27.05.2017. at 19:17.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 19:12   #3166
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Cienove britvice sa 5 oštrica. Prvo sam kupila onu LE ljetnu kolekciju prije mjesec-dva i nakupovala zamjenskih glava jer sam mislila da ih neće uskoro biti, onda sam jučer otišla po kavu i PB u kvart te vidila da ih ima u redovnoj ponudi. Drška iz standardne ponude je mnogo duža (rekla bih skoro 3 puta) od ove LE, koja je IDEALNA za putovanja no svejedno ću ju kupiti da imam u kupaoni. Svaka zamjenska glava dolazi sa zaštitnom kutijicom a same britivce izvrsno briju, lubrikant na glavi je dovoljno jak i sklizak da možete koristiti i bez sredstva za brijanje poput pjene i s ovima nemam uraslih dlaka. Također., cijena je povoljna.

LE:



Standardna ponuda:

ovo sam već vidjela ali sam ih bila zaobišla. Baš ću probati.
Kupnja britvica je prilično skup sport,više ne znam ni što da uzmem a da traju malo duže i da se ne porežem. One jeftine dm-ove kao da su se promjenile,prije su mi bile mrvicu bolje.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 23:31   #3167
Eveline Mini max lakovi za nokte. Deblja četkica, odlična pigmentiranost u samo jednom sloju. Cijena 10 kn. Otkako sam ih otkrila, ne kupujem nijednu drugu marku lakova.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 01:00   #3168
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
Eveline Mini max lakovi za nokte. Deblja četkica, odlična pigmentiranost u samo jednom sloju. Cijena 10 kn. Otkako sam ih otkrila, ne kupujem nijednu drugu marku lakova.
Sve njihove linije su mi odlične.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 00:30   #3169
Ziaja linija s kozjim mlijekom - apsolut. Ja mislim da više niti jedan drugi losion za tijelo/kremu za ruke neću kupovati do daljnjeg!
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 00:38   #3170
Nisam isprobala losion, ali ona bijela krema za ruke s kozjim mlijekom je meni jedna od najgorih krema za ruke koje sam ikad probala
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 00:56   #3171
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Nisam isprobala losion, ali ona bijela krema za ruke s kozjim mlijekom je meni jedna od najgorih krema za ruke koje sam ikad probala
Meni je losion top. Najviše mi se sviđa što me ništa ne pecka kada se namažem njime nakon depilacije, što je inače uvijek slučaj s ostalima. Također, konzistencija mi je predivna, kao i činjenica da se proizvod jako, jako brzo upije i ne ostavlja masne tragove.

Inače nemam neka očekivanja kada isprobavam bilo što novo, ali ovo me stvarno ugodno iznenadilo. Najviše nisam očekivala da mi se odjeća neće lijepiti za noge nakon losiona ali ni toga nije bilo!
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 07:27   #3172
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Ziaja linija s kozjim mlijekom - apsolut. Ja mislim da više niti jedan drugi losion za tijelo/kremu za ruke neću kupovati do daljnjeg!
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Nisam isprobala losion, ali ona bijela krema za ruke s kozjim mlijekom je meni jedna od najgorih krema za ruke koje sam ikad probala
Meni je krema s kozijim mlijekom najbolja krema za ruke (takoder i mojima doma) s tim da sam zadnje kupila losion za tijelo jer je veca kolicina, a puno jeftiniji ispade i svi smo zadovoljni jer se ponasa isto kao njihova krema za ruke (brzo se upija, super njega, dobar miris)
teja88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 08:08   #3173
meni nijedna ziajina krema za ruke nije valjala.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 08:10   #3174
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Ziaja linija s kozjim mlijekom - apsolut. Ja mislim da više niti jedan drugi losion za tijelo/kremu za ruke neću kupovati do daljnjeg!
Jesi li probala njihov butter? Natural olive body butter dry and very dry skin. Perverzija kako je dobar!
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 09:15   #3175
kad smo već kod ziaje, kakva je linija sa narančom?

on topic, meni je odlična za hidrataciju Garnierova hydra bomb, ova


https://www.google.hr/search?q=garni...F7ZBgby_Y1_JM:

radi se o noćnoj kremi, ali je ja stavljam ujutro poslije hijaluronskog seruma i prije pudera
lagana je, razbuđuje i osvježava, brzo se upija i puder mi odlično sjeda na nju
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 17:15   #3176
Quote:
papavero kaže: Pogledaj post
Jesi li probala njihov butter? Natural olive body butter dry and very dry skin. Perverzija kako je dobar!
Nisam još; ovo s kozjim mi je, uh ne mogu se odlijepiti! Otišla danas po još!

Također, moram pohvaliti i L'Angelica gel za tuširanje od kokosa - nema dalje i bolje! Želim probati još onaj s magarećim mlijekom, ali teško ću sad pored kokosa.

I oni cvjetni Afrodita gelovi su mi također fantazija, ali ako baš moram birati razumnije i ekonomičnije - L'Angelica je daleko isplativija.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 13:34   #3177
Meni je ziajina krema za ruke, silk proteins i provitamin b5 najbolja od svih milijun probanih, jako brzo mi se upije, jedina mi je pomogla
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 14:30   #3178


Božanstveno!

Pjena za tuširanje, a miris je jagoda-cheesecake :klap:
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 06:39   #3179
Quote:
julee kaže: Pogledaj post
kad smo već kod ziaje, kakva je linija sa narančom?
Probala sam tusiralicu i OK je, ali je piling fenomenalan, odlicno granuliran, ni presitan, ni prekrupan, a miris mljac!
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 08:33   #3180
super,to me baš zanimalo, svakako uzimam piling
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:58.