Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2017., 20:11   #7861
Kad smo već na toj temi, jel bi imalo više smisla dodati glicerin ili bademovo ulje u Aveo?
Inače, da nije foruma i svih vas tu, i ja bi muku mučila s tim da si objasnim zašto su mi zanoktice već neko vrijeme užasno suhe, Aveo lubenica je i kod mene izgledni krivac. -.-'
MissCherry is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:56   #7862
Quote:
MissCherry kaže: Pogledaj post
Kad smo već na toj temi, jel bi imalo više smisla dodati glicerin ili bademovo ulje u Aveo?
Inače, da nije foruma i svih vas tu, i ja bi muku mučila s tim da si objasnim zašto su mi zanoktice već neko vrijeme užasno suhe, Aveo lubenica je i kod mene izgledni krivac. -.-'
Ja ću dodati glicerina ines je napisala da je njoj tako dobro, meni su čak i zanoktice ok tj.kao i inače, jedino je problem listanja noktiju
teja88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 22:01   #7863
Quote:
teja88 kaže: Pogledaj post
Probat ću sad staviti glicerina u Aveo kao što je ines.a napisala, ako ni to neće biti dobro onda ću kupiti Afroditu zelenu ili nešto što u međuvremenu netko otkrije, a da je dobro
Meni se ne da te bućkuriše radit. Pokazao se lošim i na moje nokte više neće pa makar unutra dodala niti 24karatnog zlata koje je prela dobra vila iz Nedođije.

Evo već 3 tjedna koristim Afroditin Sensitive plavi i puno je bolja situacija. Kao da su nokti nadošli, nema više onog dubokog izlistavanja.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 22:42   #7864
Quote:
MissCherry kaže: Pogledaj post
Kad smo već na toj temi, jel bi imalo više smisla dodati glicerin ili bademovo ulje u Aveo?

Bojim se da bi maslinovo ulje samo zamastilo, dok glicerin ne masti a sacuva nokat od isusivanja. Jedini problem je sto sam nalila odokativno iz bocice u bocicu pa ne znam tocnu kolicinu.
ines.a is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 14:23   #7865
curke čitam da vam je aveo listao nokte, ja sam oduvijek imala probleme sa listanjem, ali baš oduvijek i stalno, i u zadnjih pola godine-godinu dana nemam više (kuc u drvo), skidam s aveom (ljubičasti) bar dva-tri puta tjedno, ali obavezno uvijek odma operem ruke nakon toga (nekoć to nisam radila). I uvijek stavljam Eveline prije bilo kojeg drugog laka. Nokti mi brže rastu, čvršći su i skoro nimalo se ne listaju.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 19:56   #7866
Ja isto uvijek operem dobro ruke nakon skidanja laka i isto eveline stavljam kao bazu pa mi svejedno nazalost ovaj novi aveo isusuje nokte...

Ljubicasti nisam probala, sad cu prvo probati s glicerinom kao sto je ines napisala, a ako to ne bude dobro, onda cu dalje isprobavati acetone
teja88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 09:53   #7867
Nikad mi se u životu nokti nisu niti listali niti pucali, ali prije jedno 2 mjeseca su baš lako pucali i počeli se pošteno listati, baš sam se bila zabrinula. I taman potrošila zadnji Aveo aceton lubenica i kupila par Afroditinih Calendula, i eto, više ni ne pucaju niti se listaju

Jedina mana ovog Afroditinog je to što ja aceton stvarno brzo trošim, a nije jeftin ko Aveo pa mi je budžet za nokte odjednom jako porasao
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 20:20   #7868
Ja sam jučer uzela Afroditin uljni s mirisom lavande i ne isušuje. Fin mi je.
Jedino, imala sam samo Evelinca pa ne znam kak će skidat boje ili šljokice
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 23:57   #7869
.
Ludjaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 19:52   #7870
Proljeće me inspiriralo za neke plave nijanse (iako je lak više ljetni Dva sloja holo plavušana.





Ovo je lak Born pretty (ebay)
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 12:51   #7871
cici Krasan je holić!

Update za nokte... Evo od rasprave o Aveo Lubenici sam momentalno prestala s korištenjem i prebacila se na Afroditu Sensitive i u početku sam bila zadovoljna. Činilo mi se da je bolje i je, ali evo jučer sam skinula lak i skontam da su mi svi nokti desne ruke izlistani. Ne onako duboko i popreko kako je to bilo s Aveom, nego onako lagano na samim vrhovima. Lijeva ruka s druge strane, sve 5. Znači tamo su svi vrlo reprezentativni i bez naznake oštećenja bilo kakvog. Što to sad pak znači, pojma nemam.

I imam neke noktiće. Dosadna sam si u zadnje vrijeme, ali eto dočekam vikend navečer i onda mi se ne da pod lampom drndati i riskirati da se prevrnem umorna te dobijem onde divne plahtaste uzorke.

A i često me strefi da želim jednobojne nokte u posljednje vrijeme jer imam baš divnih bojica, međutim kada su jednobojni, fali mi nešto gore.





mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 14:21   #7872
cici1810 i mirtochka divno!

moj skromni doprinos održavanju teme na životu
ines.a is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 15:56   #7873
divni
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 18:13   #7874
Stvarno lijepi!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 20:52   #7875
Prekrasni. Ja s pečatima stojim prilično slabo.
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 10:02   #7876
Ines, divni . Ta kombinacija boja me podsjeca na one starinske tanjure, cviblmustra uzorak .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 11:35   #7877
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Ines, divni . Ta kombinacija boja me podsjeca na one starinske tanjure, cviblmustra uzorak .
Mene na ruski gželj. Nisam to u prošlom postu htjela tipkat jer sam kontala da samo ja freak znam što je to.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 12:05   #7878
Za to nisam cula, al predivno je .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 14:18   #7879
hvala cure!

Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Ines, divni . Ta kombinacija boja me podsjeca na one starinske tanjure, cviblmustra uzorak .
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Mene na ruski gželj. Nisam to u prošlom postu htjela tipkat jer sam kontala da samo ja freak znam što je to.
pogodile ste i fulale

da, na pameti mi je bio porculan, ali delftski
ines.a is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 16:59   #7880
Ocigledno je plavo na bijelom bilo in posvuda .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.