Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2015., 08:59   #81
Boravit cemo u Okrugu Gornjem, vidjela preporuku za restoran Leonardo, a posto budemo isli i dalje od Ciova, moze neka preporuka u koji restoran "nikako" da se ne ide...to bi me vise obradovalo cuti.

Ne planiram svaki dan odlaziti u restoran, budem i sama nesto pripravila u apartmanu hotela, e tu me zanima koja trgovina ima u blizini i da li se isplati otici i dalje u kupnju namirnica...

Jucer kod nas u trgovini vidjela neke zgodne sitnice s rokom trajanja do rujna, i kupih, muz se smije...meni bas i nije smijesno. Zadnji boravak u Hr (Istra) odlazak u trgovinu i neke cudno paprene cijene

I sto bi mene obzirom da zivim u inozemstvu jako, jako obradovalo, jer su frizerke iz Hr daleko bolje, koja preporuka, moze i iz Splita, u ovom slucaju cijena nije bitna
Kim Sanders is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 15:04   #82
Treba mi smještaj od 3. ili 4. 8. na tjedan dana. Okrug Gornji ili Donji. Četiri osobe, dvoje odraslih i dvoje djece. Cijena po mogućnosti ispod 50€, ako netko posjeduje takav apartman i zna nekoga neka napiše, hvala unaprijed!
agav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 11:46   #83
Uf, u udarnom terminu tesko, barem koliko sam ja gledala po Okrugu Gornjem.

Ja idem na preporuku od poznanika, bili prosle godine, gospodja ima dvije kuce s apartmanima, ali za ispod 50 eur-a tek od 25.08.



http://www.ciovo.at/
Kim Sanders is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 14:28   #84
Quote:
Kim Sanders kaže: Pogledaj post
Uf, u udarnom terminu tesko, barem koliko sam ja gledala po Okrugu Gornjem.

Ja idem na preporuku od poznanika, bili prosle godine, gospodja ima dvije kuce s apartmanima, ali za ispod 50 eur-a tek od 25.08.



http://www.ciovo.at/
Da, malo kasnim s rezervacijom ali odluka je donešena tek sada...
Hvala!
agav is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 12:21   #85
Pozdrav!
Kako od Čiova doći do Drvenika?
Anagard53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 12:29   #86
Quote:
Anagard53 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Kako od Čiova doći do Drvenika?
Odgovoreno na drugoj temi.
Ako mislis na otoke V. i M. Drvenik a ne mjesto Drvenik u makarskoj rivijeri.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 14:10   #87
Pozdrav.
Od 24.7. do 31.7. planiram sa djevojkom ljetovati na otoku Čiovu.
Da li netko iznajmljuje jeftino (do max 40 eura) sobe/studio ap. u tom periodu u Okrugu Gornjem? ili zna nekog

Unaprijed hvala!
vasili_zajcev is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 11:48   #88
Pozdrav, mi smo na Čiovu zadnji tjedan u lipnju. Kakvo se vrijeme predviđa? idemo s bebom, ima li pješčanih plaža?
Alergen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 18:26   #89
https://youtu.be/vHIfoEx0oWA
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.