Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2017., 14:12   #3141
Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
Jel bilo jebeno ili superiška?

volume3d is offline  
Old 28.05.2017., 14:13   #3142
Dovedete li "dejtove" kućama ili se sve završi po autima, parkovima i ostalim xxx mestima?
__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Old 28.05.2017., 14:13   #3143
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
Ako je npr normalni dejt kava, piće, večera, kino...? Što je onda nenormalni?

KillsXO is offline  
Old 28.05.2017., 14:15   #3144
Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
Ako je npr normalni dejt kava, piće, večera, kino...? Što je onda nenormalni?
pretpostavljam isto to plus auto, park, dark room itd....

__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Old 28.05.2017., 14:15   #3145
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Dovedete li "dejtove" kućama ili se sve završi po autima, parkovima i ostalim xxx mestima?
Mama ovo je x idemo kod mene gore igrat play station iako nemam ni play station ni TV.

X osobe sa prostorom imaju prednost

KillsXO is offline  
Old 28.05.2017., 14:15   #3146
Quote:
NOD14 kaže: Pogledaj post
Kao što je rekao onaj članak što smo tu linkali - gejše u srednjim godinama nisu depresivne i anksiozne zbog diskriminacije, stigmatizacije ili homofobije, već masovno u mlađim godinama vode život kakav ne vodi nikud.
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
Kao što je rekao onaj članak što smo tu linkali - gejše u srednjim godinama nisu depresivne i anksiozne zbog diskriminacije, stigmatizacije ili homofobije, već masovno u mlađim godinama vode život kakav ne vodi nikud...
Maleficent is offline  
Old 28.05.2017., 14:15   #3147
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Dovedete li "dejtove" kućama ili se sve završi po autima, parkovima i ostalim xxx mestima?
mosa ćaku

exiled is offline  
Old 28.05.2017., 14:16   #3148
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Dovedete li "dejtove" kućama ili se sve završi po autima, parkovima i ostalim xxx mestima?


Da imam di vodio bi ih, ali tek nakon detaljne inspekcije, ovako idem ja kod njih
destruktor is offline  
Old 28.05.2017., 14:19   #3149
Quote:
Maleficent kaže: Pogledaj post
Pocele su i misliti kao jedna osoba :klap: :klap: #mlinaruše



Quote:
destruktor kaže: Pogledaj post
Da imam di vodio bi ih, ali tek nakon detaljne inspekcije, ovako idem ja kod njih
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++



Ne znam kako osobe koje npr imaju prostor i imaju svaku vecer drugog i svakog dovode u stan

KillsXO is offline  
Old 28.05.2017., 14:26   #3150
Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Ne znam kako osobe koje npr imaju prostor i imaju svaku vecer drugog i svakog dovode u stan

Zamisli neka labiluša ti lupa po vratima, visi oko zgrade i slično
destruktor is offline  
Old 28.05.2017., 14:28   #3151
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Dovedete li "dejtove" kućama ili se sve završi po autima, parkovima i ostalim xxx mestima?
Pa kao vani i kao u pocetku ne dovodim njih u stan. A sad. Ako je zgodan, onda kazem brrrrr nije li ti zima?, inace ovo ne radim, ali takva je situacija. Ako je nezgodan, onda kao pa zanimljiv si mi, umoran sam, ajd cujemo se sutra i dan kasnij kazes da ipak nisi spreman za vezu, da je divan i da bi tovbilo to, ali jednostavno ga ne zelis povrijediti jer je on potakao osjecaje prema bivsem blabla. Funkcionise.
__________________
MrFox is offline  
Old 28.05.2017., 14:30   #3152
ček mislite na prvi dejt ili kasnije?
prvi dejt započne i završi se u nekom random kafiću
exiled is offline  
Old 28.05.2017., 14:33   #3153
Quote:
destruktor kaže: Pogledaj post
Zamisli neka labiluša ti lupa po vratima, visi oko zgrade i slično
:greco:

Ja bih ti na vrata u sred noći lupala

KillsXO is offline  
Old 28.05.2017., 14:34   #3154


exiled is offline  
Old 28.05.2017., 14:35   #3155
Quote:
exiled kaže: Pogledaj post
ček mislite na prvi dejt ili kasnije?
prvi dejt započne i završi se u nekom random kafiću


++++

Isto tako. Nikad nakon prvog dejta ništa ne bude. Možda zato i nisam u vezi
destruktor is offline  
Old 28.05.2017., 14:36   #3156
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
ja nisam bio na normalnom dejtu vec godinu dana+ , nakon zadnjeg dejta rekao sam si da to meni ne treba u životu
+++++

moj zadnji đejt ista priča, lik je za sebe tvrdio da je masc early on; što mi je možda i trebalo bit alarming, i tako dog se za cugu u centru grada. šalje mi poruku da je unutra već, ulazim u krcatu birtiju i gledam okolo i naravno da ispada kiša tašni dok mi maše sa svog stola. ništa protiv feminiziranosti, al toliko je xejši nesvjesno samih sebe i tipkaju kao neka skroz druga persona (kakva žele bit valjda). naručilo je neki koktel za koji nikad nisam čuo prije, konobar je pristojno kolutao očima. sve u svemu, veliki krinđ i pričalo je ko navijeno.
TurboFlop is offline  
Old 28.05.2017., 14:38   #3157
Quote:
destruktor kaže: Pogledaj post
++++

Isto tako. Nikad nakon prvog dejta ništa ne bude. Možda zato i nisam u vezi
moguće da nam je to problem

Quote:
TurboFlop kaže: Pogledaj post
+++++

moj zadnji đejt ista priča, lik je za sebe tvrdio da je masc early on; što mi je možda i trebalo bit alarming, i tako dog se za cugu u centru grada. šalje mi poruku da je unutra već, ulazim u krcatu birtiju i gledam okolo i naravno da ispada kiša tašni dok mi maše sa svog stola. ništa protiv feminiziranosti, al toliko je xejši nesvjesno samih sebe i tipkaju kao neka skroz druga persona (kakva žele bit valjda). naručilo je neki koktel za koji nikad nisam čuo prije, konobar je pristojno kolutao očima. sve u svemu, veliki krinđ i pričalo je ko navijeno.

ja sam na zadnjem dejtu bio vani sa likom koje je sve vrijeme pričao o karleuši, nije ti moglo biti gore od mene
exiled is offline  
Old 28.05.2017., 14:38   #3158
Quote:
TurboFlop kaže: Pogledaj post
+++++



moj zadnji đejt ista priča, lik je za sebe tvrdio da je masc early on; što mi je možda i trebalo bit alarming, i tako dog se za cugu u centru grada. šalje mi poruku da je unutra već, ulazim u krcatu birtiju i gledam okolo i naravno da ispada kiša tašni dok mi maše sa svog stola. ništa protiv feminiziranosti, al toliko je xejši nesvjesno samih sebe i tipkaju kao neka skroz druga persona (kakva žele bit valjda). naručilo je neki koktel za koji nikad nisam čuo prije, konobar je pristojno kolutao očima. sve u svemu, veliki krinđ i pričalo je ko navijeno.


Pa zar niste slike razmjenili prije ?
destruktor is offline  
Old 28.05.2017., 14:42   #3159
Quote:
exiled kaže: Pogledaj post
ja sam na zadnjem dejtu bio vani sa likom koje je sve vrijeme pričao o karleuši, nije ti moglo biti gore od mene
onda si pričao da ti je bio dobar skoro po svemu osim po tome što je velika JK fanica

__________________
I think we're like fire and water, I think we're like the wind and sea, you're burning up, I'm cooling down, you're up, I'm down, you're blind, I see...
NOD14 is offline  
Old 28.05.2017., 14:42   #3160
NOD jesi se zabavila sinoc? Jel bilo šta?



Sve forumske lujke i snajke bi dale guzice da su bile pozvane

KillsXO is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:37.