Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2017., 11:58   #161
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post

I nemoj mi Mehicu iz serije, njegov lik mi je skroz ok. Želim da mu dovedu neku hanimefendi prikladniju njegovom karakteru. Ova plačkljivica mi samo kvari i sliku o Denizu.
eto mu taman ona menadžer (zaboravila sam ime) ili šta je već u njegovom umetničkom centru, stalno ga gleda, biće tu nešto sigurno

Iskreno ja ne mogu još da odlučim da li Serenaya loše glumi ili je prosto lik Duru takav da ona nema šta mnogo da izvuče iz njega i pokaže, jer imala je i neku solidnu scenu.
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 12:00   #162
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
I nemoj mi Mehicu iz serije, njegov lik mi je skroz ok. Želim da mu dovedu neku hanimefendi prikladniju njegovom karakteru. Ova plačkljivica mi samo kvari i sliku o Denizu.
Nisam se baš spretno izrazila, Deniz i Duru kao par su mi 0 i kao takvi mogu komotno nestati, meni je mučenje i da Mehicu gledam uz Seru, a i Deniza koji je zaglavio s tom bezveznjačom (a iz nekog meni nepoznatnog razloga misli da je osvojio džekpot). Ja ti čok volim Mehicu. Najbolje bi bilo da njih lijepo rastave, a on radi ono što najbolje zna, a što smo vidjeli u prošloj epizodi u Centru za umjetnost. Duru i Džan su dobitna kombinacija. Ona će mislit da je Gospodarica svemira, pretalentirana, prelijepa, prezgodna, prepametna, sve naj, on će joj svojim parama, ujtecajem i smicalicama omogućiti da živi u balončiću od sapunice, a ujedno biti presretan što je predment njegove opsesije pored njega i psihički stabilan. Mogu komotno u USA, da oslobode prostor drugim likovima.

@Milky, dala sam Seri šansu evo sve do posljednje epke, ali sad vidim da tu spasa nema. Cura je, barem meni, glumačka nula. Nikakve emocije mi ne prenosi, u njoj samo vidim manekenku koja je pukim slučajem dospjela u dizije i na film (yazik). S tim da mi netko ne mora biti glumačka gromada da bih ga gotivila, yok. Može biti i prilično loš, ali ako ima dar da prenese emociju i vibru, ok. Progledam kroz prste nedostatak tehnike. Ipak o dizijima pričamo.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 27.05.2017. at 12:19.
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 12:20   #163
Usudila bi se reći da ni Can , a ni Duru u kombinaciji ne mogu ispasti dobro. On je kompulzivno opsesivan manipulator, pshihopat, a ona egocentrična, infantilna, konfuzna osoba.

Kad se to spoji i nedao Bog poćnu zajedno živjeti , tu sreće nema. Tragedija zagarantirana.

Sadik i Ozge???????????? Zanimljivi, ali isto sa dijagnozom.

Inaće, serija neobićna za turske dizije, nešto novo, nešto na što nas nisu naviknuli. Izlazi iz šablone. Zanimljiva!
zugica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 13:11   #164
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Nisam se baš spretno izrazila, Deniz i Duru kao par su mi 0 i kao takvi mogu komotno nestati, meni je mučenje i da Mehicu gledam uz Seru, a i Deniza koji je zaglavio s tom bezveznjačom (a iz nekog meni nepoznatnog razloga misli da je osvojio džekpot). Ja ti čok volim Mehicu. Najbolje bi bilo da njih lijepo rastave, a on radi ono što najbolje zna, a što smo vidjeli u prošloj epizodi u Centru za umjetnost. Duru i Džan su dobitna kombinacija. Ona će mislit da je Gospodarica svemira, pretalentirana, prelijepa, prezgodna, prepametna, sve naj, on će joj svojim parama, ujtecajem i smicalicama omogućiti da živi u balončiću od sapunice, a ujedno biti presretan što je predment njegove opsesije pored njega i psihički stabilan. Mogu komotno u USA, da oslobode prostor drugim likovima.

@Milky, dala sam Seri šansu evo sve do posljednje epke, ali sad vidim da tu spasa nema. Cura je, barem meni, glumačka nula. Nikakve emocije mi ne prenosi, u njoj samo vidim manekenku koja je pukim slučajem dospjela u dizije i na film (yazik). S tim da mi netko ne mora biti glumačka gromada da bih ga gotivila, yok. Može biti i prilično loš, ali ako ima dar da prenese emociju i vibru, ok. Progledam kroz prste nedostatak tehnike. Ipak o dizijima pričamo.
Potpis na sve.
Odvalila na ovo "sve naj" o Duru.
Dopizdit će ona ovakva i psihopatu Canu brzo.

I ovo za Serenay se slažem. Kužim da ima ljudi kojima je ona super glumica ali ovo do sada što sam vidjela od nje...meni ko kuhana noga.

A Meho...meni dosta da tamo lupa po klaviru i nabaci osmijeh onako kako samo on zna.
Što ne osporava činjenicu da je dobar glumac.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 10:50   #165
Quote:
zugica kaže: Pogledaj post
Usudila bi se reći da ni Can , a ni Duru u kombinaciji ne mogu ispasti dobro. On je kompulzivno opsesivan manipulator, pshihopat, a ona egocentrična, infantilna, konfuzna osoba.

Kad se to spoji i nedao Bog poćnu zajedno živjeti , tu sreće nema. Tragedija zagarantirana.
Tako izgleda na prvu
Promatram Duru i njezinu borbu same sa sobom.Nije ni svjesna koliko joj je Can ušao u podsvijest.Džaba se opire,gotova je.Znam da bi željela da je drugačije,ali ona želi izazove zapravo,Deniz je premlak za njezine potrebe!Ali ,ako se upusti sa Canom(a hoće sigurno)kako će to bezbolno objasniti Denizu(već vrijeme polako curi kroz prste),već se zapliće u laži kao pile u kučine.Laž zapravo ne volim,samim tim ne odobravam ovu igru Duru.Za istinu treba hrabrost..ima li je ona?


Quote:
zugica kaže: Pogledaj post

Inaće, serija neobićna za turske dizije, nešto novo, nešto na što nas nisu naviknuli. Izlazi iz šablone. Zanimljiva!
Upravo to..kakva serija,uzviknula sam u jednom trenutku
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 12:47   #166
Cao svima,
Citam vas vec duze vreme i konacno odlucih da se pridruzim diskusijama.Serija je skroz ok, nesto novo format,kamera, scene itd. Svidja mi se sto za razliku od drugih serija ne moram premotavat nijednu scenu sve je to lepo uklopljeno i ne odugovlaci se.
Sto se tice likova svaki je kompleksan i nema onih klasicnih dobri&losi... Sto se tice glumaca i glumica Serenay mi je u ovoj seriji mnogo slaba i neuverljiva .. pozdrav svima )


Sent from my iPhone using Tapatalk
amalia77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 19:19   #167
evo najave za epizode 10. i 11. dakle ostavili su 12 zasebno kao kraj sezone, nove epizode 9.6., 12.ep možda 16.
Fi 10-11
biće svega, Džan i Duru negde sami, Sadikova žena?, a on sedi na centru terena Bešiktaša poljubac?? i ovaj udarac na kraju
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 22:27   #168
Oho, bome veselo. Jedva čekam. :klap:

Sadik u Vodafone areni
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 14:30   #169
Vodafone arena tura po stadionu za sve fanove ko je želeo da obiđe, evo ne mora, dovoljno je da pogleda epizodu
I Sadik je malo
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 20:52   #170
Prema ovim informacijama je prvih 9 epizoda FI do sada ostvarilo 50 milijuna pregleda. Procjenjuje se da u Turskoj ima 48 milijuna internetskih korisnika, a od toga je 8 milijuna jedinstvenih korisnika gledalo FI.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 20:55   #171
Milky, što ne mora? Meni žao što nisam obišla onaj stari Inonu stadion dok sam imala prigodu.
Ovaj novi lijepo izgleda, vrijedilo bi to i uživo viditi. Sa Sadikom ili bez.
Šta on meditira tamo?
I jesam li ovo dobro shvatila da Songul Oden dolazi u ulogu njegove bivše žene?
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 21:48   #172
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Milky, što ne mora? Meni žao što nisam obišla onaj stari Inonu stadion dok sam imala prigodu.
Ovaj novi lijepo izgleda, vrijedilo bi to i uživo viditi. Sa Sadikom ili bez.
Šta on meditira tamo?
I jesam li ovo dobro shvatila da Songul Oden dolazi u ulogu njegove bivše žene?
naravno ko želi može ne samo da meditira nego ne sme da se gazi u cipelama po travi

Pročitala sam da ona dolazi, dakle eto vidimo i koju će ulogu imati.
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 22:02   #173
Majkemi, nisam ju uopće prepoznala u fragiju. Pa žena se izobličila.

Bešiktaš JK je sveti klub. Naravno da se ne smije gaziti po travi.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 23:36   #174
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Prema ovim informacijama je prvih 9 epizoda FI do sada ostvarilo 50 milijuna pregleda. Procjenjuje se da u Turskoj ima 48 milijuna internetskih a, a od toga je 8 milijuna jedinstvenih a gledalo FI.
Evo i Ranini objavio sličan tekst, hvale Puhu TV, jedino ne razumem zašto ne može da se gleda Fi osim u Turskoj? sve ostale serije rade normalno, onda bi imali još bolje brojke
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 21:26   #175
Ay Yapim je danas objavio nekoliko slika iz 10.epizode kao i kratki sadržaj

Quote:
As the time narrows, the game becomes harder and Can makes a risky move, which will be able to backtrack to reveal the feelings of Duru. Özge will have to pay a hefty price, even if she comes a step closer to the truth, on the way she will walk without considering the end.
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 18:26   #176
10 epka!!!
Pojavila se žena Sadika Turana
Can joj savjetuje da se rastane..ona veli..o čemu vi pričate?
Dogovor je između mog oca i muža...ja sam mjenica od krvi i mesa.Kod nas nema rastave.Mjenica samo može da se pokida
Ubi se žena!!!
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 19:02   #177
Meni se cini da je Duru shvatila da ima osecaje prema Canu... al se toga boji. Super mi je bila scena sa Sadikom i ozge. Ozge super glumi bas me je iznenadila. Serenay sto se tice toga mi
Je dosta slabija. Nadam se da je Sadik ziv...


Sent from my iPhone using Tapatalk
amalia77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 20:16   #178
Fantastična deseta epka, najbolja do sada, napeta od početka do kraja.
Epka puna rastajanja, Can je rekao Eti da se neće više viđati, potjerao je i Kayu, otpustio ga je. Bilge je potjerala oca iz kuće kad je shvatila kako otac mlati njenog autističnog brata.
Sadik potjerao Ozge iz hotela, otpratio je poljupcem.

Na početku smo vidjeli i Cana iz mlađih dana, bogme u sadašnjosti bolje izgleda nego ranije. Bio je terapeut Sadikovoj ženi koja se pištoljem ubila u Canovoj ordinaciji. Sadik prikrio stvarni uzrok smrti žene, prikazano je kako je umrla od srčanog udara. Što ti je lova i moć....

Saznali smo kako je i Eti nešto ili nekog izgubila i tu prazninu pokušala ispuniti Canom.

Denizu je sumnjiv Canov upaljač nađen na setu jer je Can prethodno rekao kako je sve riješio telefonom pa pokušava saznati što se dogodilo. Nije ni on naivan.

Ceren je gošća kod Duru i Deniza, Deniz pozvao i Cana, ovaj odmah iskoristio priliku i poseksao se s Ceren u podrumu kuće. Naišla Duru, tražila je gdje su pa ih uhvatila na djelu . Kasnije je sanjala sebe na Cereninom mjestu.

Saznali smo kako je Deniz iz vrlo bogate obitelji, odatle, kuća, auto i novac.
Iznenađujuće, ali saznajemo i kako je Ozgin otac također bio iznimno bogat čovjek, no ona se odrekla nasljedstva jer je bio gnjida (s najmanje dvije obitelji )

Kaya u prijelaznom roku na stadionu Bešiktaša došao Sadiku.
Sadik meditira na centru i kasnije javlja predsjedniku kluba kako je obavio ritual i nada se ponovnoj tituli sljedeće godine. Zanimljivo.

Problemi u umjetničkom centru, Can iskoristi priliku kad je Duru odlazila Denizovim autom i uvali joj se kao suvozač, vožnja skoro završi nesrećom, a umalo i poljupcem između to dvoje. Spriječila ih dojava na Canov mobilni o provali u sef.


Strašan je završni dio epke, siroti kompjutoraš Furkan želi pomoći Ozge, otkrije kako je Ozge na Sadikovom kompu ostavila direktni prijenos, Sadik razgovara s Kayom koji mu otkrije mjesto gdje Can čuva dosjee. Furkan uđe u taj stan unatoč Ozginom protivljenju i upozoravanju, otvori sef, nađe dosje, hard disk i neku fotografiju, sve fotografira i šalje Ozge s kojom je na video pozivu. Ona ga očajnički pokušava nagovoriti da izađe, no Furkan se ne da. Ozge ispadne telefon s mosta na cestu, a u stan gdje se nalazi Furkan netko pokušava ući. Siroti Furkan pokušava pobjeći preko balkona....kad stigne Ozge već je sve gotovo, jadnička zatvaraju u mrtvačku vreću. Uvjerena sam kako nije sam pao nego ga je netko gurnuo, sad - Sadik ili Can?

Odlična epka, ali i prilično zastrašujuća.

..............................

Sviđa mi se par rečenica iz epke:


Možeš zaboraviti ljude, događaje, mjesta i vrijeme. Možeš zaboraviti čovjeka i ono što ti je učinio, ali nikad ne možeš zaboraviti kako si se osjećao/osjećala zbog tog čovjeka.

Ne izbacuješ ljude iz svog života tada kada pogriješe, nego onda kada izgubiš nadu u njih.

Ako ne dozvoliš, nitko ti ne može ući u život. Kao s vampirima, dok ih vlasnik kuće ne pozove - ne mogu prijeći prag.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 20:23   #179
10. odlična!
Prvo početak super, ponovo idu brzo sa radnjom i odmah otkrivaju tajne. Plus to što ju je Džan video sigurno je uticalo na njega da bude ovakav.
Žao mi je Eti i što ju je oterao, ali vidimo da i ona ima neku priču ili tragediju, pa se zato i vezala za Džana.

Svideo mi se način na koji se Džan igra sa Duru, totalno joj je pomutio razum, a ona naivna i glupa.
Scena u kolima a i nije izgledala stvarno, kao da su malo koristili neke animacije (ili se možda meni tako učinilo), imaju oni i mnogo bolje scene jurenja kolima po Istanbulu.

Bilge je dobila veću minutažu, konačno da ocu kaže sve što treba i plus ga je oterala. "Hari Poterovska faca"

Ozge se ne zaustavlja, a konačno joj je i došlo glave, žao mi Furkana, nije to zaslužio
Išle, advokatica, (Cahide iz CvG), da li su njih dve bivše? ono je bio poljubac usta, ili bar na pola Videli smo i kako su se upoznale, Ozge dete bogatog oca i odbila je nasledstvo, majka joj je umrla, i eto gde je sada.
Naravno da ne zaboravim Sadik&Ozge poljubac ali je bio više kao oproštaj, odmah nakon toga ju je izbacio iz hotela.

Bilo je dosta odličnih rečenica koje se mogu izvući, eto još jedan plus za ovu seriju.

holaquetal Džana vidimo u taxiju, kao da je tek stigao tamo, jer on je bio u kolima sa Duru kada je video telefon, možda ga je gurnuo onaj Sadikov potrčko...
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 20:46   #180
Nisam još gledala pa molim odgovor: zašto Sadik izbacuje Ozge?
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:25.