Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2017., 05:15   #1
Lenormand karte (opis,kombinacije)

Tko je zainteresiran, voli, zna ili zeli raspravljati (naravno, da posjeduje znanje) o pojedinacnim, kombiniranim, grand T., dnevno otvaranje sa Lenormandicama, dobro dosao

Oni koji ne znaju, a zele otvaranje imaju pravo na 1 pitanje.
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 21:36   #2
Quote:
andelicka kaže: Pogledaj post
Tko je zainteresiran, voli, zna ili zeli raspravljati (naravno, da posjeduje znanje) o pojedinacnim, kombiniranim, grand T., dnevno otvaranje sa Lenormandicama, dobro dosao

Oni koji ne znaju, a zele otvaranje imaju pravo na 1 pitanje.
Pozdrav.
Evo, ja ne znam ništa o Lenormand kartama ali imam pitanje.
Zanima me situacija na poslu.Hoću li u idućem periodu imati kakvih problema na poslu? Već duže vrijeme situacija je dosta napeta, užasno puno imam posla i uz to mi se stalno nameće novi posao.

Hvala.
hibiscus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 21:42   #3
Pozdrav i od mene..
Nista nisi navela koje ti podatke trebamo napisati
..?
zribica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 11:35   #4
Samo da napomen da i ovdje vrijede ista pravila kao i na temi o Tarotu
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 12:40   #5
za danas sam izabrala kartu Oblaci

nekakvo moje dublje gledište same karte

- to jesu problemi koji zamagljuju stvarnost u vidu nesporazuma, dekoncentracije, nerazumijevanja, iluzornog ponašanja, halucinacije, paranoje, nekakva nedorečena pitanja

- nešto što se skriva od drugih, ne mora nužno značiti u lošem smislu, nego jednostavno da bih sebe zaštitili od srama ili neugodne situacije

- ovoj karti je potrebno rukovodstvo iz tog razloga što uz samostalno djelovanje ona može da donese odreženi očaj i dezorjentiranost


Ovo je osobna karta i može predstavljati osobu koja ima duplo bojanu kosu ali dosta neprimjetno, s tim da uglavnom to bude osobe sjede kose, mogu biti lažljive, a u velikom slučaju osoba kojoj se ova karta pokaže ne vidi tu osobu u jasnom smilu

Kao savjet trebalo bi tražiti smjernicu za konfuziju koja postoji, a isto tako sakriti neke stvari za koju po procjeni postoji uviđaj da bi moglo biti štetno po osobu
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 12:13   #6
Quote:
andelicka kaže: Pogledaj post
za danas sam izabrala kartu Oblaci

nekakvo moje dublje gledište same karte

- to jesu problemi koji zamagljuju stvarnost u vidu nesporazuma, dekoncentracije, nerazumijevanja, iluzornog ponašanja, halucinacije, paranoje, nekakva nedorečena pitanja

- nešto što se skriva od drugih, ne mora nužno značiti u lošem smislu, nego jednostavno da bih sebe zaštitili od srama ili neugodne situacije

- ovoj karti je potrebno rukovodstvo iz tog razloga što uz samostalno djelovanje ona može da donese odreženi očaj i dezorjentiranost


Ovo je osobna karta i može predstavljati osobu koja ima duplo bojanu kosu ali dosta neprimjetno, s tim da uglavnom to bude osobe sjede kose, mogu biti lažljive, a u velikom slučaju osoba kojoj se ova karta pokaže ne vidi tu osobu u jasnom smilu

Kao savjet trebalo bi tražiti smjernicu za konfuziju koja postoji, a isto tako sakriti neke stvari za koju po procjeni postoji uviđaj da bi moglo biti štetno po osobu
Evo malo da doprinesem temi
Karta Oblaci, spada u skupinu negativnih karata. Predstavlja tugu i svakodnevne brige. Oblaci s astrološke strane opisuju 12. kuću čiji je vladar Neptun.
12. kuća opisuje tugu, izolaciju, ograničenje, patnje, tajne poslove. Opisuje mjesta protjerivanja, zatvore, bolnice, skrivene neprijatelje, prikrivene opasnosti i ilegalne poslove.
Ukratko pokazuje sve ono što krijemo od drugih.

Ukoliko se uzme pojedinačno značenje karte za različita područja...
LJUBAV
Naglašava krizu u odnosu i probleme. Upozorava da treba pričekati sa donošenjem zaključaka. Nije pravi trenutak za ulazak u nove veze. Može opisivati opčinjenost partnerom koja će s vremenom splasnuti i pokazati njegovo pravo lice.

POSAO
Kriza i depresivna atmosfera na poslu. Problemi su privremenog karaktera.

ZDRAVLJE
Depresija, bolovi u stopalima, anemija, nizak krvni tlak, pad imuniteta.

KARAKTER OSOBE
Oblaci opisuju nesigurne osobe, nepouzdane, nemarene.

VRIJEME
Dva dana do nekoliko tijedana.

DNEVNI SAVJET
Nije pravi trenutak za donošenje bilo kakvih odluka. Jasno sagledavanje problema u ovom trenutku nije moguće. Situacije izgledaju nejasno i neizvjesno.
Oblaci se kreću tako da i bolja vremena dolaze i prepreke nestaju

Kada karta Oblaci padne kao osobna karta opisuje tvrdoglavu osobu, koja ignorira realnost i vidi samo ono što želi vidjeti.
__________________
Kad nekome daš cijenu veću od one koju stvarno ima, on te na kraju proda baš za tu razliku.
only-me is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 14:22   #7
Evo da se pridružim. Niti imam karte niti bi ih znala čitati ali , ako postoji mogućnost tog jednog pitanja pitala bih. Kako će ovaj mušakarac s kojim sam u vezi dalje voditi ovaj odnos ili drugačije: kako će se razriješiti naša sadašnja nejasna pozicija?
Hvala.
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 13:26   #8
Sama se neće razješiti, osim ukoliko ga ne pitaš da ti razjasni nejasnu poziciju veze..e ako ga pitaš možda se nešto i promjeni.


Netko je bio već negdje pitao ne mogu se sjetiti gdje..da li netko možda zna što je sa situacijama koje stoje u mjestu, kako bi se to moglo protumačiti? Pritom ne izlazi da se ta situacija neće dogoditi, da je neosnovana etc. nego jednostavno se ne događa, a karte su nagovjestile događaj.
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 13:32   #9
malo o Medvjedu

-- ja ga često zovem dlakavi ljubavnik

-- to su sva praktična znanja kad netko kaže znam kako se to radi to je srž medvjeda

-- vlasništvo, imovina, akumulacija bogastva, bilo šta što je u našem posjedu -- u ljubavi ovo je opsesivna ljubomora u vidu zaštite

-- dominacija, netko tko je glavni, šef, voditelj, prirodni autoritet, snažna ličnost, karizmatik, očinska figura, bivši partner
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 21:32   #10
Andelicka hvala ti. Već sam komentirala i negdje mi je utekao komentar
Htjela sam pitati jesi ti to vidjela iz karata što si mi rekla ili je to čisto ljudski odogovor obzirom da sam ja postavila pitanje u pasivu u smislu kao da bi ja pasivno čekala da se nešto riješi? Nisam mislila pasivno, upravo nešto poduzimam i u biti me zanima hoće li to donijeti željeni ishod? Eto. Lp, hvala ti .
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 10:01   #11
Da se i ja pridruzim
Danas sam izvukla kartu Ljiljani koja simbolizira erotiku i smrt. Simbol intimnosti, vjecnog zivota tj biljku koja pomladuje, najavljuje napredovanje u poslu ,podrška i sreca, vrlina, cistoca duse.
Harmonican odnos sa drugima, uzviseni ideali, razne ceremonije, a moze znacit i aferu zenama.
Seksualni odnosi koji nisu zasnovani na pravoj ljubavi, tj. Kratkotrajne veze i jake strasti.

U dnevnom otvaranju ukazuje na stabilizaciju neke situacije, kontakt sa starijim osobama koji ce vam pomoci na neki nacin, ali i flert, romanse ukoliko imate u vidu neki izlazak.
emocija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 11:09   #12
Sebi i dragome izvukla sam kao dnevnu kartu Ljiljane jucer. izvucem sebi Ljiljane, dobro promjesam spil,i njemu ista karta izasla
A jucer zajedno isli na put i uspjesno zajedno obavili posao zanimljivo.
__________________
Amicus certus in re incerta cernitur
Lorena10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:07.