Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2017., 06:42   #21
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Meni je IPL učinkovit na pazusima i bikiniju. Na nogama mu je učinak nikakav.
Šta baš nikakav efekt? A dlake nisu svijetle? Jer meni je na bikiniju npr trebalo puuuuno više da se vidi efekt nego drugdje. Već sam mislila da neće ništa biti i odustala od bikinija i onda su dlake počele otpadati.
Lillith is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 07:55   #22
Koja smiješna riječ, dlačice.

Dlačice.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 23:47   #23
Nisu svjetle dlacice tako da sumnjam na ispravnost lampi u tom salonu.
Moze pomoc vezano za onaj broj bljeskova kod lumee? Koju ti imas?


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:30   #24
Quote:
mali miš kaže: Pogledaj post
Nisu svjetle dlacice tako da sumnjam na ispravnost lampi u tom salonu.
Moze pomoc vezano za onaj broj bljeskova kod lumee? Koju ti imas?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja imam sc2001, to je prastaro već. Ona je imala 100 000 bljeskova, danas imaju više. Kupila sam ju pred jedno 3-4 godine.
Lillith is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 13:10   #25
Quote:
Lillith kaže: Pogledaj post
Šta baš nikakav efekt? A dlake nisu svijetle? Jer meni je na bikiniju npr trebalo puuuuno više da se vidi efekt nego drugdje. Već sam mislila da neće ništa biti i odustala od bikinija i onda su dlake počele otpadati.
Nisu. Idealan sam tip za IPL- svijetla koža, crne dlake. Pa nije baš nikakav efekt na nogama, prorijedile su se tamo za oko 20% ali imam dojam da bolje djeluje na područjima gdje su dlake gušće.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 18:35   #26
Moram si malo iskalkulirati dal mi se vise isplati kupit taj kucni ipl i onda sama to radi ili da idem u salon. Rekla mi je zenska prosle godine kad sam isla na secernu pastu da je cijena ipl-a kod njih ista kao i za pastu. Nisam mogla vjerovat! A kad vec moram izvojit vrijeme za ipl, lakse mi je lec na stol i pustit da to netko drugi odradi


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 23:45   #27
Quote:
mali miš kaže: Pogledaj post
Moram si malo iskalkulirati dal mi se vise isplati kupit taj kucni ipl i onda sama to radi ili da idem u salon. Rekla mi je zenska prosle godine kad sam isla na secernu pastu da je cijena ipl-a kod njih ista kao i za pastu. Nisam mogla vjerovat! A kad vec moram izvojit vrijeme za ipl, lakse mi je lec na stol i pustit da to netko drugi odradi


Sent from my iPhone using Tapatalk
Moja je masno napracivala, ali to je bilo 2009. Prestala sam ići kad sam ostala trudna, nakon par godina kad sam opet trebala ipl sam izračunala da mi se definitivno više isplati kupiti lumeu. Tretman lica sam plaćala 500 kn. Lumeu sam platila 2400 kn.
Lillith is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 20:12   #28
Quote:
Lillith kaže: Pogledaj post
Ajme meni je Lumea zakon. Čudo. Proizvod stoljeca. Prije 8-9 godina sam išla u kozmetički na tretmane ipl-om, prestala kad sam ostala trudna. Koju godinu nakon sam kupila lumeu i učinak je isti. Ja bih ti sad slikala svoju "prijateljicu" koju 2 mj nisam depilirala, majke mi. 2 dlake.
Postoje 2 mogućnosti zašto ti ipl nije imao efekta. Ili je salon imao stare lampe, jer i one se troše ili imaš jako svijetle dlake. Ipl je svjetlo, crna boja upija svjetlost i zato što je dlaka tamnija to je jači efekt. Ako su ti dlake svijetle, ulaganje u lumeu je bacanje novca.
Sorry što ovako samo upadam i quotam post , samo me zanima nešto. Već sam više puta pročitala da ipl ne djeluje na svijetlim i tankim dlačicama, i da su idealne crne i jake/oštre. A što je s onim crnim/tamnim ali tankim, koje su oslabile višegodišnjim čupanjem (šećernom pastom npr)? Jel na njih djeluje, makar su slabije i tanke, ali su tamne?
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 00:52   #29
Meni je tamne tanke dlacice na potkoljenicama skroz rijesilo. Ne sjecam se kad sam zadnji put uopce vidjela koju
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:45   #30
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
Meni je tamne tanke dlacice na potkoljenicama skroz rijesilo. Ne sjecam se kad sam zadnji put uopce vidjela koju
Ponavljas li i dalje tretmane jednom mjesecno ili si prestala s koristenjem uredjaja kad su se dlake povukle?
-Animal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 19:46   #31
Paltila sam 12 tretmana cijelo tijelo, jos 2012.

Nakon zavrsetka tretmana sam kupila Lumeu i njom prizim kad jos tu i tamo nesto proviri. Jedva nekih 5-10% u odnosu na prvobitno stanje tj tu i tamo koja dlaka. I to samo u intimnoj zoni. Pazuha, potkoljenice ne raste odavno vise nista.

Potkoljenice sam cupala voskom od 15 godine i to su bile te tanke tamne dlake. Meni je pomoglo.

Ako ces na tretmane: ucini si uslugu i kreni u jesen. Do iduceg ljeta si vec rijesila sve.
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 01:10   #32
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
Meni je tamne tanke dlacice na potkoljenicama skroz rijesilo. Ne sjecam se kad sam zadnji put uopce vidjela koju
Hvala na odgovoru Onda mozda ima sanse i za mene
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 01:41   #33
Quote:
mala fatalna 16 kaže: Pogledaj post
Pozdrav drage moje,
Ne mogu si pomoći s dlačicama. Ako čupam urastaju, ako brijem rane  piling, pjena, losion, ništa ne pomaže  žudim da obućem suknju :/ ima netko sličnih iskustva?
http://imgur.com/a/Bhalt
http://imgur.com/a/gcZMc
Moje noge su jos gore nego tvoje, sve metode isprobala nista ne pomaze, em imam cvrst i taman korijen koji se vidi nakon brijanja ziletom, em dlacice stalno urastaju, osipi... ja o suknji samo mogu mastati... Jedino sto mi preostaje je kupiti ipl, ali ono sto me zanima ako netko zna, da li pomaze pri uklanjanju ovih mrlja?

Click image for larger version

Name:	18985198_10208888390744182_816081924_n.jpg
Views:	266
Size:	9.9 KB
ID:	18575
Minnimmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 15:53   #34
Imam i ja sličan problem, ne tako intenzivno, ali moja koža nikad nije glatka. Uvijek te crvene pikice.
Uvijek se divim ženama koje imaju prekrasnu glatku kožu, a ja koju god metodu koristila, uvijek ista stvar .

Lumiu ne mogu koristiti jer imam puno madeža.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 17:53   #35
ako dolazite na vikend u beograd, dodjite i na laser. ja idem kod ovih 12 godina, jako sam zadovoljna. svi kojima sam govorila da dodju su bili skepticni, zasto je tako jeftino, pa takva je politika, da prosecan covek moze sebi da priusti tretman, nema skupih reklama ni rasipanja novca, samo rad. i posteni su, na primer brkove nikad nisu hteli da mi rade, rekli su da nece biti efikasno. ja sam prvo radila noge i prepone, posle dva puta sam videla da nema efekta na butinama, pa sam prestala. radila sam samo ispod kolena. tu nemam vise dlaka, prepone su mi ciste, pre dve godine sam pocela da radim pazuhe.
ja sam se uzasno iznervirala kad sam cula d aje moja drugarica u zagrebu uzela kredit da bi se resila dlacica sa brade. jedan tretman 700 kuna! kod ovih mojih brada kosta 11 eura. ne znam da li sme da se ostavlja link?! ko je zainteresovan, posaljite mi pm. il ako sme link, recite mi, pa cu ostaviti svima.
moj zivot se toliko promenio otkako nemam dlake, zivim ko muskarac ono, ajmo na bazen, ajmo, ajmo svuda.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 18:18   #36
Quote:
darling kaže: Pogledaj post
moj zivot se toliko promenio otkako nemam dlake, zivim ko muskarac ono, ajmo na bazen, ajmo, ajmo svuda.
Kako je ovo strašna rečenica; strašna misao.
Sori, darling ne mislim da si išta loše napisala, ili da si ti kriva, i zapravo razumijem što hoćeš reći i pragmatičnost te izjave, ali savršeno si ocrtala u kojoj smo banani. Nije to sad neka strašna tragedija, brijat noge, "morat" brijat noge, jebeš dlake, ali "živim kao pripadnig društvene grupe, što mi daje mogućnost raditi što god želim sa svojim tijelom" meni je baš jeziva misao.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 18:33   #37
Quote:
darling kaže: Pogledaj post
moj zivot se toliko promenio otkako nemam dlake, zivim ko muskarac ono, ajmo na bazen, ajmo, ajmo svuda.

Da, slobodna i neopterecena svojim tijelom. Kao djete zapravo.

Sto se tice butina dva puta ti je malo da vidis ucinak. Kazu da je potrebno 6-8 tretmana i ako i nakon njih nema pomaka, onda ne treba blicati dalje.
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 19:49   #38
znas sta, toliko su mi bili dobri rezultati s preponama i potkolenicama, da sam posle dva puta videla da nema smisla blicati butine dalje, ne da ce im naskoditi, nego mi je bilo zao da bacam novac. tu su mi dlake paperjaste, s vremena na vreme predjem ziletom preko njih nehajno pod tusem, i to je to.
sad idem jednom godisnje na odrzavanja, al ove godine, na primer, nisam ni to, nije mi se dalo.

jedna moja drugarica kojoj su dlake urastale i kojoj su noge bile pune cireva i bubuljica posle prvog tretmana se preporodila, noge su joj zacelile, ocistile se, ona izgubila komplekse. nista bolje za taj novac nije mogla da uradi za sebe.


ovo za jezivost moje izjave da zivim ko muskarac nisam razumela.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 19:50   #39
Quote:
darling kaže: Pogledaj post
ovo za jezivost moje izjave da zivim ko muskarac nisam razumela.
Sve je u redu. Nije ništa tebi osobno upućeno.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 19:53   #40
ni ne mora licno, zanimljivo mi je tvoje reagovanje, iako ga nisam razumela

ja sam u fazonu da dosta stvari u zivotu pravdam muskarcima: ne sminkam se, jer se ne sminkaju ni muskarci, ne nosim pete, ne nose ih muskarci, ne farbam se, ne farbaju se ni muskarci, i tako dalje. ne da sam videla od pametnijih, nego uzimam od vladajucih.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:50.