Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2017., 19:15   #21
jebote al svi ruše cijenu ...a da prodaju onda bi stavili isto 36000 kn (pa golfovi s početka milenija imaju veću cijenu a 3x više km)

čovjek je prvi vlasnik, dakle on je vlasnik ne neki nećak od tetke/četke koji ma punomoć.
i ima malo km, al ovdje na forumu auto sa 180 000je ko nov tek razrađen...
i benzin je dakle nema onih pizdarija koje kolju dzilo po gradu...

nek kupac ponudi 20 000 kn i nek bude spreman sagnut se ako ga vlasnik oće mlatnut letvom jer mu toliko ruši cijenu.

il još bolje nek uzme one drloge iz uvoza, dizele sa "jamčevnih" 140 000km od prvog vlasnika i serrvisiranih u ovlaštenom, nikad karambol ili zapaljene cigare u autu,.,
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 19:17   #22
A ima i onih koji stave realnu. Kad je prošle godine sestrična kupovala jedan Peugeot, uspjeli su naći jednog s 50tkm u dobrom stanju i ljetnim gumama za istu lovu kao što su oni s 200tkm i više. Vlasnik je stavio realnu cijenu da ga se riješi i to je to.

Tako je bilo i s mojim sadašnjim. Bivši vlasnik je uzimao novi i morao se riješit starog, stavio ga za cijenu nekih s više km i riješio ga se u roku.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 19:28   #23
pa to i velim... ovaj prodavatelj ipak bude spustio al ovdje ga stvrstavaju u kategoriju 3. vlasnika i sa 170 000km koji bi moro tražit 19 000kn, a stvarnost je ipak drugačija.
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 20:05   #24
Clio ovako motoriziran i sa ovom kilometražom je super autic. Vrlo zahvalan za održavanje i bez nekakvih mušica. Ne možete ocekivati da bude 2500€.
Korigiraj mu cijenu na 4000€ i kupi. Rijetki su takvi. Ostali slobodno mogu kupiti one iber alles iz uvoza sa "pravih" 70.000 km za 3000€
__________________
Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda ne bu da nas...
mata73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 20:22   #25
Ja sam takvog 4 godine starog sa 36000 km prodao za 5600 eura...
Napravljen bio servis, registriran, najveci paket opreme za Storiju tada...Prvi vlasnik...
Tako da ovaj 8 godina star nek se spusti na zemlju.


Sent from my SM-A500F using Tapatalk
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 21:03   #26
Ovi tu vicu "kupi kupi, to je super prilika", zkj ga oni ne kupe? Taj auto vrijedi max 25000kn (i to sam puno rekao), anemican motor, slaba oprema i stara linija (taj clio storya je kao astra classic, stara tehnologija upakirana u malo novije odjelo). Za te novce nades puno bolje i tehnologijom novije aute.
Drnda17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 22:50   #27
...i zaboravio si reć sa 150 konja min., koža, auto-klima....sve što ide za "premujim klasu švabe iz 1999"...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 22:52   #28
Rade bi za te novce grande punta, clia 3, opel astru, peugeota 207 itd. Nego ovog clia.
Drnda17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 23:53   #29
Ako ti se auto sviđa,
Ako se u njemu ( kada se sjedneš) dobro osječaš
Ako ti je prihvatljivo (i ne patiš) da nije najnoviji model
Ako ti nije bitno mišljenje onih koji voze rasklimane BMW
Ako ti treba na duže vrijeme i da te vozi jeftino

onda kupi taj Clio.
Cijenu spusti ( probaj ) na 3800 da te s reketom pardon porezom izađe 4000€.
Ako ovaj bude tvrd onda mu daj tih 4000€.

OBAVEZNO plati mehaničara ( cca 50€) da ode s tobom i PREGLEDA auto i potvrdi da je "nov".

ZAUZVRAT dobiješ održavan auto kojega se ne moraš sramiti.
Mali je potrošač.
NAJVAŽNIJE:
- auto ti još miriši po novom ( kada ga otvoriš i odmah pomirišiš MORA imati miris novog auta)
- imati češ trošak ( za par godina) samo velikog servisa
- još najmanje 100 tkm priječi češ , vjerovatno, bez i jednog kvara jer auto
nije izvožen i sve ti je tako reći novo
(motor, ovjes, kočnice, lamela, klima..SVE).

- tek češ s godinama shvatiti koliki su pušači oni koji kupuju izraubane aute za 2 soma eura pa u dvije godine u krš ulupaju još dva soma...i stalno voze poluisravno groblje.
Slanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 00:15   #30
Bez ljutnje, ali samo budala za takvu kantu može dati tolike novce. Ipak je to auto mehanički iz 1998 godine
__________________
Joj što volim ovaj režim, svi rade a ja ležim!
igor999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 00:16   #31
Bez ljutnje, ali samo budala za takvu kantu može dati tolike novce. Ipak je to auto mehanički iz 1998 godine
__________________
Joj što volim ovaj režim, svi rade a ja ležim!
igor999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 02:11   #32
Spominjete neke vrlo nebulozne cijene. Čini mi se da vi odavno niste prodavali ili kupovali Clia... Mehanicki uredan i registriran Clio 2 redizajn uredno ide za 10.000kn. Benzinca prodati za više od toga je magija. Dati za neki skoro 5.000 eura je ludost u 2017-oj koliko god on ocuvan bio. Na kraju krajeva, nije to Golf 2.


Quote:
Slanac kaže: Pogledaj post
Ako ti se auto sviđa,
Ako se u njemu ( kada se sjedneš) dobro osječaš
Ako ti je prihvatljivo (i ne patiš) da nije najnoviji model
Ako ti nije bitno mišljenje onih koji voze rasklimane BMW
Ako ti treba na duže vrijeme i da te vozi jeftino

onda kupi taj Clio.
Cijenu spusti ( probaj ) na 3800 da te s reketom pardon porezom izađe 4000€.
Ako ovaj bude tvrd onda mu daj tih 4000€.

OBAVEZNO plati mehaničara ( cca 50€) da ode s tobom i PREGLEDA auto i potvrdi da je "nov".

ZAUZVRAT dobiješ održavan auto kojega se ne moraš sramiti.
Mali je potrošač.
NAJVAŽNIJE:
- auto ti još miriši po novom ( kada ga otvoriš i odmah pomirišiš MORA imati miris novog auta)
- imati češ trošak ( za par godina) samo velikog servisa
- još najmanje 100 tkm priječi češ , vjerovatno, bez i jednog kvara jer auto
nije izvožen i sve ti je tako reći novo
(motor, ovjes, kočnice, lamela, klima..SVE).

- tek češ s godinama shvatiti koliki su pušači oni koji kupuju izraubane aute za 2 soma eura pa u dvije godine u krš ulupaju još dva soma...i stalno voze poluisravno groblje.
Dogodine nemoj preskočiti cjepivo.
Tehnomag is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 10:26   #33
Quote:
Tehnomag kaže: Pogledaj post
Spominjete neke vrlo nebulozne cijene. Čini mi se da vi odavno niste prodavali ili kupovali Clia... Mehanicki uredan i registriran Clio 2 redizajn uredno ide za 10.000kn. Benzinca prodati za više od toga je magija. Dati za neki skoro 5.000 eura je ludost u 2017-oj koliko god on ocuvan bio. Na kraju krajeva, nije to Golf 2.


.
da, nek uzme dizlo za grad. to mu je jeftinije rješenje...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 18:43   #34
Eh hvala ljudi, dosta je to info, ja se slažem da je to previše para ipak. A lik kaže da je već spuštao cijenui da će do jeseni držati tih 36000 kuna.
Rabotnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 20:06   #35
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
da, nek uzme dizlo za grad. to mu je jeftinije rješenje...
Jesi ti frende autističan ili što? Nitko mu nije preporučio dizela.
Quote:
Rabotnik kaže: Pogledaj post
Eh hvala ljudi, dosta je to info, ja se slažem da je to previše para ipak. A lik kaže da je već spuštao cijenui da će do jeseni držati tih 36000 kuna.
Na takve oglase se ne isplati ni javljati. To je APP cijena, zapravo mu se auto i ne prodaje.
Tehnomag is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 20:43   #36
Moja završna na osvrt Tehnomag-a
Imam frenda koji je kupio oktaviju dizel
250tkm, auto iznutra stvarno kao nov iz 2008 za 4 soma €.

jako je zadovoljan, ali ipak je u dvije godine u tu izraubanu kantu uložio 3 soma€. Sada je još zadovoljniji jer mu je auto konačno potpuno ispravan.

I zato nikada neću stavljati godinu proizvodnje ispred prijeđenih KM.( ako se radi o istoj količini novaca).
Slanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 21:27   #37
A kaj velite na fiat pande? Ima ih iz 2011. za relativno ok lovu...
Rabotnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 08:00   #38
Quote:
Rabotnik kaže: Pogledaj post
Eh hvala ljudi, dosta je to info, ja se slažem da je to previše para ipak. A lik kaže da je već spuštao cijenui da će do jeseni držati tih 36000 kuna.
Najbolje je kad netko stavi nebuloznu cijenu na kvadrat. Onda je spusti na razinu nebulozne cijene. Kažeš Munda je preskupo, a on veli da je to već spuštena cijena. Čestitam majci.

Autoru, ti Clio storija su dobri auti jer su stvarno dugo bili na tržištu i sve moguće greške su u hodu sanirane. Tako da se radi i pouzdanim autima. S druge strane, to im je i mana jer Clio 3 iz iste godine je dosta bolji auto. Tako da, ako ti je auto ok veličinom i bitna ti je pouzdanost, ponudi ozbiljno čovjeku neki iznos koji je realan ili pogledaj slične ponude.

Osobno imam Clio 2 koji je služio bez jedne greške, evo ima skoro 300 tkm. Al u tvojoj dvojbi bi ipak gledao Clio 3 i slične aute.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:54.