Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Vrt

Vrt Sobne i vrtne biljke, kantice i lopatice, vaši zeleni ljubimci.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2017., 23:29   #81
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Razočarana sam i ponudom Botaničkog vrta. Cijene visoke, izbor biljaka kao u vrtnim centrima. Prije sedam osam ili više godina moglo se birati. Imali su i nešto sobnog cvijeća i zgodnih sukulenata. Sjećam se da su jedne godine imali u ponudi uzgojenu velebitsku degeniju, inaće zakonom zaštićenu biljčicu.

Mislim da bi nam botačniki vrt mogao ponuditi puno veći izbor, mislim raznolikošću ponude, a ne kvantitetom. Ipak oni imaju biljke koje se ne mogu naći po našim vrtlarijama.

Čak su i cijeli prodajni prostor suzili samo na onaj dio niz stepnice, dolje uz staklenik, dok je prije bio zaposjednut i cijeli gornji plato, kao i ona građevina uz njega.

Sve u svemu, očigledno se pretvaram u staro čangrizalo, jer mi je prije bilo bolje. Govorim o biljčicama, se razme.
Njima prodaja nije primarna djelatnost, više dopunska da si malo poprave stanje u kasici.
Biljke uzgajaju za potrebe PMFa.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 15:32   #82
Znam da im prodaja nije primarna djelatnost, ali su si prije dali više truda oko ponude. Ako nemaju dovoljno kapaciteta u ljudstvu i prostoru, onda bi bilo svrhovitije da nam ponude biljke koje ne možemo naći na placu i po vrtnim centrima (što je sada slučaj), već one koje imaju u svom vrtu, a prilikom redovnog održavanja imaju viškove (prorjeđivanje i slično).
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 09:51   #83
Kad je ove sezone jesenska prodaja u Botaničkom?
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 09:40   #84
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Kad je ove sezone jesenska prodaja u Botaničkom?
jos nista nije objevljeno - inace je uvijek nekako bilo sredinom 9.tog mjeseca.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 11:03   #85
OBJAVA

27.9. od 11-14 sahata


__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 19:43   #86
Kad ide proljetna akcija prodaja sadnica...?
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:15.