Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2011., 23:56   #2161
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
nakon puno razmišljanja uzela sam art deco mineral hydra compact foundation i nisam baš oduševljena. istina lijepo prekriva i izgleda ko tek. puder na koži, no meni se čelo zamastilo nakon sat dva, bez ikakve podloge, a s primerom i matirajućom kremo trebalo je 3-4 sata da se sve zamasti i sve mi se uvuklo u pore. i još su mi poiskali neki prištići. ne mora biti povezano s puderom ali iskočili su odmah nakon njega. tako da ništa od ovog pudera za ljeto. bit će dobar za zimu ali baš mi je trebalo nešto lagano matirajuće za ljeto.
Sigurno imaš jako masnu kožu. Baš mi je žao što ti nije dobar.
ja nisam govorila o compactu, već o mineralnom u prahu, taj kompaktni nisam probala.
ja imam normalnu do miješanu, i uprkos tome izbjegavam sve što ima oznaku hidratantnog na sebi, jer mi ljeti uzrokuje sjaj i uvlači se u pore.
No. čuvaj za zimu, mogao bi ti poslužiti.
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 09:14   #2162
Jeli probao netko mineralni od Alverde-a?
I treba mi savjet za neki ljetni puder, da ima veliki izbor nijansi jer mi treba tamniji. Na raspolaganju imam DM, Kozmo i ljekarne....
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 18:29   #2163
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Sigurno imaš jako masnu kožu. Baš mi je žao što ti nije dobar.
ja nisam govorila o compactu, već o mineralnom u prahu, taj kompaktni nisam probala.
ja imam normalnu do miješanu, i uprkos tome izbjegavam sve što ima oznaku hidratantnog na sebi, jer mi ljeti uzrokuje sjaj i uvlači se u pore.
No. čuvaj za zimu, mogao bi ti poslužiti.
ne masti mi se koža tako kad nemam ništa. baš sam htjela taj compaktni jer je u kamenu a trebalo mi je nešto lagano samo da nabacim bez previše muke. a u recenzijama je pisalo da je kao tek. puder na koži. to mi je prevagnulo jer volim što manje proizvoda pa su mi kompaktni i cream to powder puderi idealni.
i od običnih mineralnih mi se jako zamasti koža tako da uopće nisam ni razmišljala od AD mineralnom u prahu.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 15:35   #2164
Cure, kakav vam je Chanel Poudre Cristaline? Da li samo matira ili i posvijetli kožu (vidim da postoji samo u bijeloj boji) i kakav je općenito?

A kako ste zadovoljne s Dior Diorskin Poudre Libre? Ovaj postoji u čak tri nijanse.

Za kakvu su kožu ova dva pudera i rade li išta osim što matiraju?
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 22:49   #2165
Za ovaj bijeli Chanel čekaj Sponzu, ona ga je imala, ali taj puder je bio LE pred jedno 2 godine.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 23:23   #2166
Zapravo sam htjela pitati za Dior Diorskin Forever Compact, a ne za Dior Diorskin Poudre Libre.

I uopće živciraju me nazivi pudera. Svi su slični i uopće ne mogu pronaći neku šemu za pamćenje. Kako ih ne mogu nazvati nekim inspirativnim imenima koje imaju za npr. parfeme? Još bočice i kutijice testera nalikuju jedne drugima. Taman zapamtim gdje se neki puder nalazi, ali ne! Druga parfumerija ima drugi štand, paletu, stalak, whatever. Šiznut ću.
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 00:28   #2167
Quote:
madeira kaže: Pogledaj post
Za ovaj bijeli Chanel čekaj Sponzu, ona ga je imala, ali taj puder je bio LE pred jedno 2 godine.
hm, ne, nisam ja nikad imala taj bijeli

mislim da ga ima just a girl, anything but angel, vichyevka i jos neke forumasice
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 10:31   #2168
Quote:
Astona kaže: Pogledaj post
Zapravo sam htjela pitati za Dior Diorskin Forever Compact, a ne za Dior Diorskin Poudre Libre.

I uopće živciraju me nazivi pudera. Svi su slični i uopće ne mogu pronaći neku šemu za pamćenje. Kako ih ne mogu nazvati nekim inspirativnim imenima koje imaju za npr. parfeme? Još bočice i kutijice testera nalikuju jedne drugima. Taman zapamtim gdje se neki puder nalazi, ali ne! Druga parfumerija ima drugi štand, paletu, stalak, whatever. Šiznut ću.
Imam ti ja Forever, i izvrstan je
Moja koža je masna, imam još ožiljke od akni i tu i tamo koji prištić
Odlično mi prekriva i matira
Izvrstan mi je za zimu jer ljeti uvijek koristim Shiseido zbog zaštite od sunca
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 12:13   #2169
Quote:
Suncokret28 kaže: Pogledaj post
Imam ti ja Forever, i izvrstan je
Moja koža je masna, imam još ožiljke od akni i tu i tamo koji prištić
Odlično mi prekriva i matira
Izvrstan mi je za zimu jer ljeti uvijek koristim Shiseido zbog zaštite od sunca

Kako molim Moguće da sam opet pogriješila s nazivom. Naime, ovaj puder koji sam ja gledala je u kamenu, postoji u samo tri nijanse, vrlo svijetloj, roskastoj i tamnoj, a čini mi se (!) da prekriva slabo, jer kad sam na ruci pokušavala isprobati svijetlu i roskastu nijansu morala sam par puta grabiti i opet nisam uočila nikakvu razliku u bojama, a ni puder se nije baš vidio, tj. naprašena mjesta su izgledala ili netaknuto ili pak naprašeno, ovisno koliko bih uspjela staviti na kožu.

Treba mi nešto da mi smatira kremu s faktorom 50, pa ako ti ovaj koristiš zimi, onda vjerojatno ne pišemo o istom puderu.
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 12:15   #2170
Quote:
Suncokret28 kaže: Pogledaj post
ljeti uvijek koristim Shiseido zbog zaštite od sunca
Ček, ček, a koji to Shiseido štiti od sunca? Puder, tonirana krema, šta?
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 13:22   #2171
Quote:
Astona kaže: Pogledaj post
Kako molim Moguće da sam opet pogriješila s nazivom. Naime, ovaj puder koji sam ja gledala je u kamenu, postoji u samo tri nijanse, vrlo svijetloj, roskastoj i tamnoj, a čini mi se (!) da prekriva slabo, jer kad sam na ruci pokušavala isprobati svijetlu i roskastu nijansu morala sam par puta grabiti i opet nisam uočila nikakvu razliku u bojama, a ni puder se nije baš vidio, tj. naprašena mjesta su izgledala ili netaknuto ili pak naprašeno, ovisno koliko bih uspjela staviti na kožu.

Treba mi nešto da mi smatira kremu s faktorom 50, pa ako ti ovaj koristiš zimi, onda vjerojatno ne pišemo o istom puderu.
Govorim o ovom puderu: http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P194402

A Shiseido u kojem pričam je ovaj: http://www.sephora.com/browse/produc...categoryId=B70
(imam i korektor iz iste linije, jer ljeti ne koristim tekuće pudere)
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 20:16   #2172
Razmišljam o kupnji Pupinog pudera u Bipi ovog petka pa me zanima vaše mišljenje,koji je dobar,ako je netko koristio
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 21:55   #2173
Quote:
Suncokret28 kaže: Pogledaj post
Koliko nijansi, ovo je nešto neviđeno! Nemam pojma jesam li ja gledala taj ili neki drugi, jedino sa sigurnošću mogu reći da su bile samo tri nijanse: 010, 020 i 030, a ovdje ih ima deset, DESET, od kojih mi se pravom za mene čini Linen 021 (golden beige/ for light complexions with yellow undertones). E, sad ću si to isprintati i krenuti u potragu sa šalabahterom. Hvala ti!
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 22:01   #2174
Quote:
Suncokret28 kaže: Pogledaj post
A Shiseido u kojem pričam je ovaj: http://www.sephora.com/browse/produc...categoryId=B70
(imam i korektor iz iste linije, jer ljeti ne koristim tekuće pudere)
SPF 34, resists perspiration, minimizes imperfections, matte finish, lightweight feeling Ovo mora biti moje! Pet nijansi, a valjda će jedna biti prava. Ima li toga kod nas ili moram u djutić?
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 11:06   #2175
Quote:
Astona kaže: Pogledaj post
SPF 34, resists perspiration, minimizes imperfections, matte finish, lightweight feeling Ovo mora biti moje! Pet nijansi, a valjda će jedna biti prava. Ima li toga kod nas ili moram u djutić?
Izvrstan je, ali kod nas imaš dvije nijanse samo, imaš za kupiti u Irisu, Limoniju, Mulleru itd...oko 250kn
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 11:15   #2176
Već dulje vrijeme i kod nas ima za kupiti 5 nijansi
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 13:33   #2177
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Već dulje vrijeme i kod nas ima za kupiti 5 nijansi
Ti mene zezaš? Gdje?
Bila u Mulleru prošli tjedan na trgu i opet mi žena samo dvije nijasne pokazala
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 14:28   #2178
Ma žena te zahebava ili je mutava jer tamo već mjesecima imaju za kupiti jer sam ih čak i ja prčkala prije koji mjesec kod njih
Inače ima ih svugdje gdje je bilo za kupiti i one prve dvije nijanse
Dakle Muller, Iris,...
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 15:16   #2179
Wow.Vidim tu neke price o Chanel puderima i Dior puderima.Koliko kostaju,i kakvi su ?

Bas me zanima jer evo ja koristim essence puderu prahu,vec dvije godine i te dvije godine sam prezadovoljna.Odlicno matira,i prekriva male nepravilnosti.

Cijena je zaista minimalna,25 kuna-dakle nista,ali eto i ja sam se iznenadila da se za 25 kuna moze naci nesto ovako dobro.Probajte


http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...:0&tx=81&ty=62
Helpaj<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 16:03   #2180
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Ma žena te zahebava ili je mutava jer tamo već mjesecima imaju za kupiti jer sam ih čak i ja prčkala prije koji mjesec kod njih
Inače ima ih svugdje gdje je bilo za kupiti i one prve dvije nijanse
Dakle Muller, Iris,...
Hvala ti na info
Vjerojatno je mutava, još jedan dokaz da cure s foruma više znaju o kozmetici od žena iz parfumerija, a i ne rade tamo
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:29.