Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2003., 11:44   #21
Quote:
Originally posted by lebowski
Još će ispasti da ne postoji našminkana žena u centru Zagreba... Jebote, ovdje više laži nego na ljesu....
Kako ne postoji
Ja sam ponekad nasminkana zena u centru Zagreba, Münchena, mojepripizdine
Ja sam ponekad nenasminkana zena u centru Zagreba, Münchena, mojepripizdine
Ja sam nedefinirana
I imam celulit ( ali ga ne pokazujem i ne priznajem )
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 11:51   #22
ja na poslu malu ili nista od zbuke ali se zato volim sminkati kad se ide van, a kaj cu kad mi kava bitnja od sminke

DA na placu sam naj komad jer imam najljepsi cekar. a ne zgog sminke
 
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 11:53   #23
Quote:
Originally posted by stella s dva L
ja na poslu malu volim sminkati ...
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 11:58   #24
I ja bi malu šminkala, al je mjesecima nis' vid'la. Tko zna jel još jebozovna
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 11:59   #25
Ja se isto ustajem pola sata ranije nego shto bih trebala da se u miru sredim za posao.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 12:14   #26
Quote:
Originally posted by magic
Ja se isto ustajem pola sata ranije nego shto bih trebala da se u miru sredim za posao.
Kao sto bi Winona1 same here
Doduse, ne ustajem se da se nasminkam ( godine staza rade svoje pa sam gotova u 2 minute) nego da na miru doruckujem, da na miru sjednem na WC, da na miru procitam par strana...
Sto se sminkanja tice, za posao se sminkam( tu i tamo preskocim i onda mi je super navecer sto se mogu samo umiti bez da skidam sminku), za vecernje izlaske isto, za setnju po gradu ne zato sto sam tada u sportskoj varijanti na koju mi sminka izgleda smijesno.
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 12:15   #27
I ja ne troshim vec oooodaaaaavno pola sata na shminkanje, pa i za najzahtjevnije izlaske
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 12:29   #28
pa ja se bas ne mogu sjetiti da me itko ikad cudno gledao na spici. a moze se reci da se u odnosu na ove sminkerice oblacim u najmanju ruku skromno. necu reci jeftino, ali ono...traperice, neka vestica, jaknica, minimalni make up, neki sitni detalj tipa torbica ili nakit. ne znam, ne mogu definirati svoj stil.

ja bih rekla da je situacija obrnuta. nije da se rugam drugima, ali kad god vidim cure u velikim martensicama dok vani na zagrebackom asfaltu przi 33 stupnja (jucer vidjela!), dodje mi ih zao, stvarno. nije da cure nemaju love za nes drugo, nego bas do te mjere robovati stilu mislim da je malo...bolesno. ja lagano u slapama, piri vjetar sa svih strana i cisto me zaboli ona stvar jesam li na spici ili na jarunu, glavno da mi noge ne kuhaju ko u ekspres loncu.
a da ne pricam o onim zenama koje se setaju sa tonom tekueg pudera na licu, mislim da je to sada katastrofa.
pa onda jos mini suknje usred zime, goli trbusi dok vani brije ledeni vjetar i takve stvari...svasta sam vidjela. ja lijepo u debeloj vesti, zaogrnuta salom, s kapom na glavi, zadovoljno se smjeskam. ma sto bih se ja pred takvima osjecala glupo? haha, ma hajde...
 
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 12:32   #29
Ja samo što na posao ne dođem u trenirci...no ajde..desilo mi se par puta...bile su to svečane prilike glancanja podova i pentranja po ne znam čemu sve ne.. ...Šminku vidim samo pred večernji izlazak znači jednom-dva puta tjedno. Imam i ja svoje kriterije pa tako ne dolazi u obzir da u dućan idem s viklerima
Ali zato imam par vrlo dragih majica s po nekoliko rupa, još dan danas ne znam da li su te rupe zbog pranja ili imam moljce i miševe
Blesavo mi se tračkat za kavu, grad, plac, dućan, planinarenje, fitnes, odlazak na plažu i ostale zanimljive odlaske od kuće

I napomena....ne živim u Zagrebu već u nekoj malo većoj vuko...ini Ali mislim da je svugdje isto, uvijek se nađu našminkane i naperlitane za odlazak na plac
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 12:35   #30
e, pa ja hodam Zagrebom bez šminke, u tenisicama, trenirki, s konjiskim repom, nekad i raskuštrana... i kaj nek me gledaju... kaj nekog boli briga kak se ja oblačim.... i jesam li namazana
meni je jedino bitno da nisam zmazana i poflekana...
i odem na špicu i popijem kavu i imam pun ceker povrča... i najlonskih vrečica i veliku torbetinu na ramenu....
meni je tak super... iovak se na poslu moram svaki dan namazati i zriktati....
suzica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 12:35   #31
A ja sam kad sam se udavala, došla u trenirci, jebotepas, kolko sam kul ženska....
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 12:39   #32
Quote:
Originally posted by lebowski
A ja sam kad sam se udavala, došla u trenirci, jebotepas, kolko sam kul ženska....
Jel' bar svilena bila i bijela naravno...
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 12:45   #33
..volim sminku,visoke pete,...bez toga ne mogu jer sam to jednostavno JA!
nije mi do toga da me ljudi moraju vidjeti urednu i usminkanu najranije,ja se tako dobro osjecam...u patikama ne znam hodat i osjecam se ko patka!
isto tako ne smeta mi kad zene vidim stalno u sportskom izdanju i nenasminkane...to je njihova stvar,ako se njima svida nek nose sta hoce!
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 13:02   #34
Ima jedan trik za ove lijene kao ja. Kod mene pali već godinama. Staviš sunčane naočale, što veće to bolje..i imaš filing da te drugi uopće ne vide
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 13:03   #35
Ja stavim onu masku za varenje...vishe pokriva.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 13:10   #36
Quote:
Originally posted by magic
Ja stavim onu masku za varenje...vishe pokriva.
Pa kako onda hodaš ...kroz to se ništa ne vidi
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 13:10   #37
od kad radim i moram biti dotjerana u kostimicu, visokim petama, nasminkana jedva cekam da dodjem doma i skinem to sve sa sebe, uvucem se u neku udobnu trenirku ili sad kad je vruce kratke hlace i uzivam

vikendom mi ne pada na pamet obuci nesto tako ili nasminkati se

a nikad jos nisam vidla da me netko zbog toga cudno gleda

i magic ima i onih koje gutaju
sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 13:27   #38
Ja vrlo cesto odem u grad bez ikakve sminke. Pogotovo po ljetu. Sad kad su vrucine ne pada mi na pamet staviti bilo sto osim maskare i ruza. Kosu stavim u rep ili pundju. Ma nema sanse da ja provedem i minutu vise za spremanje, ostajem u krevetu do zadnjeg trena.
Nemam bas naviku u grad ici u trenirci, ali nemam nista protiv.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 13:37   #39
_______quote______________________________________
..nije mi jasno kako onda kod kuce u svom domu...recimo pred spavanje ulazis u krevet sa dragim? Nasminkana ili gasis svjetlo ili sto? Ne zajebavam, samo me znatizelja puca
__________________________________________________


...ti opet shvacas to da me nesmije nitko vidit bez sminke...
Svi oni koji me znaju usminkanu,poznaju kako izgledam i bez sminke po kuci...nije to da ja nesto skrivam...
To je, moglo bi se reci, meni hobi,kad negdje izadjem mora biti sve na svom mjestu...
Sminka se,naravno uvecer skida...tako da moj dragi ima nocne more i kad je budan...
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 13:38   #40
Quote:
Originally posted by lebowski
A ja sam kad sam se udavala, došla u trenirci, jebotepas, kolko sam kul ženska....
a jesi bil i bos.... ili si ima štikle u pasentu s trenirkom i debeli zlatni lanac oko vrata
suzica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:28.