Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2004., 12:25   #1
Depilacija

cure..nemam pojma jeli bilo..slobodno me popljujte kaj ne koristim pretraživanje

kaj radite s tom prokletom bikini-zonom???? mislim, ovo s tim prištićima i brijanjem svaaaaki božji dan jer narastu za par sati, me dovodi do ludila
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 12:47   #2
Vosak kod kozmeticarke.Za nekoliko godina toliko oslabe da ih mozes cupati i onim malim kombajnom.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 13:00   #3
Quote:
Noemi kaže:
Vosak kod kozmeticarke.Za nekoliko godina toliko oslabe da ih mozes cupati i onim malim kombajnom.
"malim kombajnom"
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 15:09   #4
Veet depilacijska krema ili tretman depilacije voskom kod kozmetičarke.
Ovo prvo je puno jednostavnije jer apsolutno ništa ne boli niti ne ostavlja prištiće,ali dlačice se aktiviraju vrlo brzo, nakon dan ili dva.
Tretman kod kozmetičarke je puno efikasniji ali i puno bolniji. Možeš zaboraviti na dlačice barem tri tjedna ali je reakcija nakon tretmana puno jača što se tiče prištića. Prištići se povuku nakon nekoliko dana tako da je što se održavanja tiče puno bolje rješenje problema.
Ako dobro podnosiš ovakvu vrstu boli, preporučujem kozmetički tretman depilacije voskom bikini zone.
Leilani is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 08:31   #5
thnx cure
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 09:46   #6
Definitivno depilacija kod kozmeticarke!!!

Ja to uredno "trijebim" vec par godina i mogu vam reci da ih ima milion posto manje, tak ak je bas jako hitno mogu ih i sama pocupati" malim kombajnom"!

Malo boli al nije tak strasno, kad znas da si mirna daljnjih mjesec dana. Ja bi zivce izgubila da to moram brijat svaki dan!
LordOfTheDance is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 11:42   #7
Quote:
Noemi kaže:
Vosak kod kozmeticarke.Za nekoliko godina toliko oslabe da ih mozes cupati i onim malim kombajnom.
ne, toliko oslabe da ih pocupnes pincetom.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 15:16   #8
E da, i poslije depilacije nemoj stavljati na sebe par sati nikakvu sintetiku.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 16:09   #9
Bok svima, ja sam nova pa da vas pozdravim prvo!!!

I pitanje odmah, sto bas sve dlake maknete voskom ..nije to ipak malo prebolno? Nemrem si nit zamislit uopce koliko bi to trebalo boljeti.. ili samo micete onaj uski dio bikini zone???
Ja sam na veet kremi i britvici, moram probat sad onaj losion za sporiji rast dlaka, mozda pomaze bar malo... jer mi se prestrasno cini micat sve voskom pa makar bio mir mjesec dana.
Blind is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 08:47   #10
Quote:
Blind kaže:
moram probat sad onaj losion za sporiji rast dlaka, mozda pomaze bar malo...
ok..SLUŠAM! gdje? koji? kolko? kako?

ne znam za cure, ali ja bi htjela..jelte..mavrovićku

i ne znam...nekak se ne bojim te boli..(što bi i bilo čudno budući da sam si sama svojedobno nos probušila s iglom i zabila unutra rinčicu.. )

p.s. i da...bok - dobro nam došla
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 09:25   #11
Quote:
Blind kaže:
Bok svima, ja sam nova pa da vas pozdravim prvo!!!

I pitanje odmah, sto bas sve dlake maknete voskom ..nije to ipak malo prebolno? Nemrem si nit zamislit uopce koliko bi to trebalo boljeti.. ili samo micete onaj uski dio bikini zone???
Ja sam na veet kremi i britvici, moram probat sad onaj losion za sporiji rast dlaka, mozda pomaze bar malo... jer mi se prestrasno cini micat sve voskom pa makar bio mir mjesec dana.
kupi taj depilator, jako se osplati, skaricama oblikuj frizuricu kakvu hocec i visak pocupaj. naravno da ce prvi put boljeti. slijedeci put, tj za par dana cim dlacice pocnu rasti pocupaj ih ili pincetom (traje pol sata) ili opet depilatorom. i tak odrzavas. tijekom vremena imat ces tjedno par min posla samo pincetom pocupat.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 13:26   #12
Quote:
shree_kali kaže:
ok..SLUŠAM! gdje? koji? kolko? kako?

i ne znam...nekak se ne bojim te boli..(što bi i bilo čudno budući da sam si sama svojedobno nos probušila s iglom i zabila unutra rinčicu.. )

p.s. i da...bok - dobro nam došla
->u dm-u, johnson (ne znam nikad kaxe to pise al znas na kaj mislim), ne znam koliko, a maze se nakon svakog brijanja/depiliranja ..ovih dana se vrti reklama na telki.
A postoji i Kalo "revolucionaran proizvod za sprečavanje rasta neželjenih dlačica - rezultati vidljivi već nakon prvog tretmana" ...ne znam cijenu a moze se nabaviti u kozmetickim salonima, ljekarnama i nekim parfumerijama ..reklama na otv-u

->kaj nisam jedina..ludnica!! samo ja imam gadan oziljak bez nakita

hvala hvala
Blind is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 13:33   #13
Quote:
Billi kaže:
kupi taj depilator, jako se osplati, skaricama oblikuj frizuricu kakvu hocec i visak pocupaj. naravno da ce prvi put boljeti. slijedeci put, tj za par dana cim dlacice pocnu rasti pocupaj ih ili pincetom (traje pol sata) ili opet depilatorom. i tak odrzavas. tijekom vremena imat ces tjedno par min posla samo pincetom pocupat.

al ja necu nikakvu frizuricu neg ocu da nemam ni jednu dlaku i zato mi je nekak prestrasno sve pocupati.
a vec dugo razmisljam da nabavim taj depilator da mogu i ruke ostrigat.
da li zna netko zbog cega postoji razlika u cijeni od 300 ili vise kn izmedu dva depilatora istih marki? i jos k tome ako oba dva imaju dve brzine.. ne kuzim kaj to moze biti vise bolje za 300 kn...
Blind is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 13:57   #14
Quote:
Blind kaže:
da li zna netko zbog cega postoji razlika u cijeni od 300 ili vise kn izmedu dva depilatora istih marki? i jos k tome ako oba dva imaju dve brzine.. ne kuzim kaj to moze biti vise bolje za 300 kn...
ma sve ti je to isto...ja sam ih probala nekoliko. vise je svtar u dlacicama i osjetljivosti koze. bez obzira kakve dodatke imali depilatori...
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 15:25   #15
Quote:
Blind kaže:
->kaj nisam jedina..ludnica!! samo ja imam gadan oziljak bez nakita
imam i ja..ali sam si bol ublažila tetovirajući si nadlakticu..opet - sama..dizaster sam onda prekrila stručnom tetovažom..ali jedno 14 puta većom..i probušila 4 rupe na uhu..

al sad smo već ušli u podforum Psihijatrija
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 22:30   #16
Quote:
katrin kaže:
ma sve ti je to isto...ja sam ih probala nekoliko. vise je svtar u dlacicama i osjetljivosti koze. bez obzira kakve dodatke imali depilatori...
super onda kupujem onaj jeftiniji, bas sam vidjela philipsov u gramatu za 195 kn!!
Blind is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 22:32   #17
Quote:
shree_kali kaže:
imam i ja..ali sam si bol ublažila tetovirajući si nadlakticu..opet - sama..dizaster sam onda prekrila stručnom tetovažom..ali jedno 14 puta većom..i probušila 4 rupe na uhu..

al sad smo već ušli u podforum Psihijatrija
haha.. a bas si.. nemrem vjerovat. kaj si to onak po starinski piknula rupu pa tintu iz kemijske
bas sam se sjetila nekaj kad si spomenula tetoviranje al idem novu temu otvorit ....
Blind is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 08:48   #18
Quote:
Blind kaže:
haha.. a bas si.. nemrem vjerovat. kaj si to onak po starinski piknula rupu pa tintu iz kemijske
bas sam se sjetila nekaj kad si spomenula tetoviranje al idem novu temu otvorit ....
ručno napravljena mašinica od žlice i motora od walkmana..šablona i plava tinta..kao što rekoh - disaster

i isprika autorici threada zbog spamanja - nećemo više
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 08:50   #19
Quote:
shree_kali kaže:
i isprika autorici threada zbog spamanja - nećemo više
e, ne mogu vjerovati! očito sam pijana u rano jutro

p.s. prihvaćam ispriku

__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 16:27   #20
LoooOoooLchina
Blind is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.