Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2006., 13:11   #21
Quote:
mrQ kaže:
otkad si ti genij?
Od kad si ti idiot?


Quote:
mrQ kaže:
jel V kao Volja visit cijeli dan na Internetu?
Jel Budo i chatanje isto za tebe?





Quote:
mrQ kaže:
ŽELIŠ SE UČLANITI, A NE ŽELIŠ DATI ZAVJET? koja poanta?

Poanta je u stvaranju organizacija novog eona- u organizacijama koje ni na koji način ne ograničavaju volju učesnika.
Teško da ćeš to uspjeti shvatiti iz prve.




Quote:
mrQ kaže:
odlično! AMORC OTO LR ROTARY i TEMPLARI su profesionalne organizacije, i one su sve ovo pod 2. i 3.
Zato si ti član kojeg kluba Vujčića?
__________________
Sorcery works at creating around itself a psychic/physical space or openings into a space of untrammeled expression-- the metamorphosis of quotidian place into angelic sphere. This involves the manipulation of symbols (which are also things) & of people (who are also symbolic)--the archetypes supply a vocabulary for this process & therefore are treated as if they were both real & unreal, like words. Imaginal Yoga.
Ahu Soph Nia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 13:28   #22
I rest my case.
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 12:12   #23
OTO Lamen

__________________
Sorcery works at creating around itself a psychic/physical space or openings into a space of untrammeled expression-- the metamorphosis of quotidian place into angelic sphere. This involves the manipulation of symbols (which are also things) & of people (who are also symbolic)--the archetypes supply a vocabulary for this process & therefore are treated as if they were both real & unreal, like words. Imaginal Yoga.
Ahu Soph Nia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 12:18   #24
Rose Cross Lamen

__________________
Sorcery works at creating around itself a psychic/physical space or openings into a space of untrammeled expression-- the metamorphosis of quotidian place into angelic sphere. This involves the manipulation of symbols (which are also things) & of people (who are also symbolic)--the archetypes supply a vocabulary for this process & therefore are treated as if they were both real & unreal, like words. Imaginal Yoga.
Ahu Soph Nia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 14:24   #25
naravno, ti znaš da je ovo okultizam a ne ezoterija i gnosticizam.
io napravim bolji sustav preko noći.
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 18:15   #26
Quote:
mrQ kaže:
kaj tam ima puno mislava i šupljih kokoši?
praksa mi sigurno nije šetanje djeteta po kvartu, niti "punjenje" vode u nekoj sekti 12godina.
a što je sa onim parama iz organizacije koje si pronevjerio pa nisi i nećeš nikada tamo biti u milosti? čemu se još trudiš, da te zavole, pitam se?
što ti misliš da ja tamo ne znam?
Ovakve bedastoće može napisati samo neki bjedni jalnik! Iskreno mi te je žao, mada te poznam, neću se hvatati za slamku i razotkrivati identitete, niti pisati koještarije u pokušaju provokacije! Nađi svoju svrhu negdje, a ako ti je smisao i domet trač i ogovaranje...pa nastavi do besvjesti, bar ćeš zabaviti (možda) nekoga!

Želim ti ugodno ljeto po forumima, a ja odoh na more
MMAX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 19:38   #27
jadne su činjenice?
pronevjerio si pare i njihovo povjerenje i stoga ti je najbolje da odeš od tamo.
ionako ne plaćaš članarinu, a rugaju ti se iza leđa.
nadam se da znaš čitat. imaj malo poštovanja prema sebi, MMAX.
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 23:03   #28
.....loš ti je izvor informacija , morao bi to malo preispitati, uostalom, neznam od kud bi to trebao otići i kamo, a kamoli ko se kome smije i zašto?
Izgleda da si žrtva podmetnute obmane, pogotovo kad ti je netko proturio info o pronevjeri, kakvoj i gdje?
Razmisli, da je netko i član igdje, pa uradi što se insinuira, dali bi i dalje bio član, a tako tvrdiš? Moraš malo pažljiviji biti, poslužit se logikom, i birati izvore informacija!

A ja, kako rekoh, odoh...
MMAX is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 20:15   #29
Evo pače, da ti odgovorim

Bio sam članom te grupe (rekoh negdje da je to bilo prije 8 godina), bio sam prisutan na gnostičkoj misi kao i na par inicijacija. Jedan dio sam saznao iz tekstova, jedan dio iz razgovora a jedan dio na inicijacima. Ono što piše na njihovim stranicama kao i tekstovi koji se mogu naći na internetu je dovoljno da shvatiš o čemu se radi. Moj se opis ne bi razlikovao od tih tekstova.

Ostatak bi ipak trebala iskusiti da bi saznala da li ti to odgovara ili ne odgovora.

Čini mi se da je i tamo, kao i kod većine ljudi u RL i ovdje na forumu, problem bio što su tekstovi govorili jedno a ljudska djela drugo.

Razlog mojeg odlaska jest taj da sam saznao sam i da mi ne odgovaraju skupni radovi (osim ako su to sinhronizirani radovi kada su ljudi fizički udaljeni ili seksualno-magijski radovi) i što nisam do kraja odradio jednu inicijaciju jer nisam napravio ono što se od mene tražilo
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 20:33   #30
pa da, tebi su bolji u temple of seth(satan) bez uvrede(kao što si rekao)
nemoj se kao i OTO-ovce skrivati iza gnosticizma. to te ni najmanje ne zanima, kao ni ikog tamo.
sve to skupa su klinci koji se furaju na nešto. ništa više.
pitanje je samo u kojoj si ti fazi (involucije) pa da im se pri-družiš.
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 20:39   #31
Sa njima se, za sada, samo družim, komuniciram i ponešto napravim

Nisam lud za njima kao ni za jednom organizacijom ali se u svakoj organizaciji mogu naći ljudi vrijedni razgovora i razmjena iskustava.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 20:39   #32
A odakle si ti?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 20:49   #33
trenutno samo u jednoj ženskoj udruzi (nije za prava žena )
a šta ćeš, kada volim mačke a ne isfrustirane klince željne moći!
ja sam izabrao EROS umjesto Thanatosa, a šta ćeš!
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 20:51   #34
kvalitetni ljudi su oni koji dođu, ostanu tamo godinu dana i odu.
nažalost, moram reći da je to za sve organizacije na zapadu i u hrvatskoj.
a šta ćeš. C'ela vi!
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 20:54   #35
Quote:
mrQ kaže:
trenutno samo u jednoj ženskoj udruzi (nije za prava žena )
a šta ćeš, kada volim mačke a ne isfrustirane klince željne moći!
Ako te životinje zadovoljavaju samo ti daj.

Vidim da i ti imaš majstorski dar neotkrivanja osobnih podataka kako te ne bi poslije njima lupali po glavi. Kao i to da si sve shvatio rođenjem i da je nemoguće da nisi u pravu.

Quote:
mrQ kaže:
ja sam izabrao EROS umjesto Thanatosa, a šta ćeš!
Ja ću pivo...i Thanateros.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 20:55   #36
Quote:
mrQ kaže:
kvalitetni ljudi su oni koji dođu, ostanu tamo godinu dana i odu.
nažalost, moram reći da je to za sve organizacije na zapadu i u hrvatskoj.
Kao i u školama, sve zavisi od prijemnog.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 21:08   #37
Quote:
Baphomet kaže:
Ako te životinje zadovoljavaju samo ti daj.

Vidim da i ti imaš majstorski dar neotkrivanja osobnih podataka kako te ne bi poslije njima lupali po glavi. Kao i to da si sve shvatio rođenjem i da je nemoguće da nisi u pravu.


Ja ću pivo...i Thanateros.
CRNI HRAM UVIJEK BIRA THANAEROS, ALI TOGA NEMA
sjedit na 2 različite stolice nije moguće reče Krist u gnostičkom evanđelju.
ti bi samo se EROSOM punio svoj mrak, THANATOS, koji ti je ostao od majke odnosno njezin mrak.
žao mi je.
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 21:14   #38
Quote:
Baphomet kaže:
Vidim da i ti imaš majstorski dar neotkrivanja osobnih podataka kako te ne bi poslije njima lupali po glavi. Kao i to da si sve shvatio rođenjem i da je nemoguće da nisi u pravu.
do sada sam griješio samo u procijeni slabića.
naime, 98% hrvata su čisto govno. vjersko, mentalno, psihičko, duhovno, naivno..
a od ovih 2% dijelim na ološ, sposobne i uspješne.

i ne. nisam najpametniji na svijetu, samo za sebe.
i čak i to katkad ne(kad sam u egu=pri sebi)
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 23:01   #39
Quote:
Baphomet kaže:
ili seksualno-magijski radovi
opisi nam malo to.....

Quote:
Baphomet kaže:
nisam do kraja odradio jednu inicijaciju jer nisam napravio ono što se od mene tražilo
a kaj to?

Quote:
mrQ kaže:
trenutno samo u jednoj ženskoj udruzi (nije za prava žena )
a šta ćeš, kada volim mačke a ne isfrustirane klince željne moći!
ja sam izabrao EROS umjesto Thanatosa, a šta ćeš!
pohotnik razvratni

ja mislim da bi mrq trebao osnovati neku sektu..... ja bi se prva upisala



ps. ovaj smajlic kad ga malo bolje promotrite izgleda ko da sere (ispricavam se na izrazu) jel ne?!
__________________
!!!
ugly duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 14:08   #40
Quote:
ugly duck kaže:
opisi nam malo to.....
Pronjuškaj po starim temama.

Quote:
ugly duck kaže:
a kaj to?
Rekao sam dovoljno. Nije ništa strašno ili nemoguće ili amoralno no nije bilo u skladu sa mojim svjetonazorima.

Pitaj mrQ-a, on sve zna, siguran sam da je upoznat i sa procesom inicijacije u drugi stupanj OTO-a.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:23.