Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2017., 13:38   #981
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Da, to je taj mazohistički poriv u yogi.


Meni su super, al vjerovatno zato jer osim joge treniran jiu jitsu nakon kojeg su joga asistencije pizdarija.

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Btw gradova...ljeti plovim po jadranu pa u većim gradovima obavezno svratim u neki studio na yo, gdje preporučaš svratiti u St a da radi ljeti? Lani sam tri zvala i ništa nije radilo.
Ovisi kad ides, ako nije od 18-25.6. onda svakako odi kod Toncija (https://www.facebook.com/Ashtanga-Yo...4054532623273/). Mysore ti je svaki dan osim petka, u petak je vodjeni. Ali svakako odi na Mysore, Tonci je pravi mestar, zna aligmente odlicno.

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
P.S. Današnji yoga inspirejšn.
Odlicno.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 13:53   #982
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post


Meni su super, al vjerovatno zato jer osim joge treniran jiu jitsu nakon kojeg su joga asistencije pizdarija.
Tis hardcore.
Quote:
Ovisi kad ides, ako nije od 18-25.6. onda svakako odi kod Toncija (https://www.facebook.com/Ashtanga-Yo...4054532623273/). Mysore ti je svaki dan osim petka, u petak je vodjeni. Ali svakako odi na Mysore, Tonci je pravi mestar, zna aligmente odlicno.
Kasnije od toga idem. Super, nadam se da se to neće promijeniti ljeti.



P.S. To mi je problem bio jer nemam fejs, ali njega sam lani svejedno bila zguglala s neke stranice o ashtangi i zvala ne taj neki tel. koji je bio tamo, ali se nitko nije javio tako da sam izvisila.

Tnx. Već se radujem upoznavanju Tončija ...javim ti nakon ljeta kako je bilo.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 15:06   #983
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Tis hardcore.
Haha, da. Ali pase dzija uz jogu, komplementarni su i nadopunjavaju se.

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Tnx. Već se radujem upoznavanju Tončija ...javim ti nakon ljeta kako je bilo.
Tonci je zakon, u tome je vec godinama i odlicno pozna praksu. I jako je zabavno slusat pravog splicu kako objasnjava sheme iz joge.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 11:34   #984
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Haha, da. Ali pase dzija uz jogu, komplementarni su i nadopunjavaju se.

Quote:
Tonci je zakon, u tome je vec godinama i odlicno pozna praksu. I jako je zabavno slusat pravog splicu kako objasnjava sheme iz joge.
To mogu zamisliti.

Meni su super i Dubrovčani kada onako dubrovački vele naaaamaste (ovo naravski treba čuti ).


P.S. Iz svog yoga dnevnika bilježim...ovaj tjedan bila tri puta na mysoreu, polako ga uvodim u život. Kupih i novu prostirku...očito mi započinje još jedna nova faza.


P.P.S. Današnji petak inspirejšn - Tick Tock.

Još jedan Tick Tock videić & Robson objašnjava Tick Tock.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 12:05   #985
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Meni su super i Dubrovčani kada onako dubrovački vele naaaamaste (ovo naravski treba čuti ).
Znan

Iden opet u Dubrovnik iduci misec na jedan seminar.

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
P.S. Iz svog yoga dnevnika bilježim...ovaj tjedan bila tri puta na mysoreu, polako ga uvodim u život.
You have been assimilated.

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Kupih i novu prostirku...očito mi započinje još jedna nova faza.
Sta si uzela?


Ja san isto kupija novi mat nedavno, Manduka Pro (ima san lite) i jako san zadovoljan (makar se jos malo klize), samo mi nije jasno zasto nisu napravili sire verzije za ljude koji imaju siroka ramena. Imaju dugu verziju koja je meni od 191cm nepotrebna, ali nemaju siru.
Al dobro, ovaj put mi samo mali prst ide sa mata.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 21:50   #986
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Znan :zubo :

Iden opet u Dubrovnik iduci misec na jedan seminar.
Ovog ljeta sam tamo malo vježbala i ok je ekipa.

Jel držiš sate ashtange?
Quote:
You have been assimilated.
Evo danas još jednom, dakle ovaj tjedan je reza slijedeća:

mysore : led= 4 : 1
Quote:
Sta si uzela?
Nešto vrlo prigodno, mat s oznakom Neptunova trozupca na vrhu.

Zezam se, uzela sam liformicu, predobra je.
Quote:
Ja san isto kupija novi mat nedavno, Manduka Pro (ima san lite) i jako san zadovoljan (makar se jos malo klize), samo mi nije jasno zasto nisu napravili sire verzije za ljude koji imaju siroka ramena. Imaju dugu verziju koja je meni od 191cm nepotrebna, ali nemaju siru.
Al dobro, ovaj put mi samo mali prst ide sa mata.
Imam i ja manduku eko i super je i totalno neprokliziva, ali je teška za poludit.

Ček, što to znači...da si kratak a širok?
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 12:49   #987
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ovog ljeta sam tamo malo vježbala i ok je ekipa.
Kod dvi sestre?

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Jel držiš sate ashtange?
Da

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
mysore : led= 4 : 1
Jel to znaci da ti se mysore sad vise svidja od leda?

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Zezam se, uzela sam liformicu, predobra je.
To je prija tila uzet (mozda i je ), ona je odusevljena tom idejom jer je tila slicno napravit. Meni se oznake ne svidjaju jer svako ima razlicite dimenzije tijela i tesko je napravit oznake koje pasu svakome.
Jel tebi koriste oznake?

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Imam i ja manduku eko i super je i totalno neprokliziva, ali je teška za poludit.
Ma da ... sta nije ona ful tanka?

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ček, što to znači...da si kratak a širok?
191cm san visok, ne mogu bit kratak nikako. Nego mi je mat dovoljno dug i neman potrebu kupit dulji (iako takav postoji), al dobro bi mi dosa siri (kakvog nema )
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 13:51   #988
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Kod dvi sestre?
Zaboravila sam kao se cura zvala, mislim da je to bio we du nekoj ljetnoj verziji.
Quote:
Da


P.S. Onda možda kada dođem u St potreFim i kod tebe na sat.
Quote:
Jel to znaci da ti se mysore sad vise svidja od leda?
Svaki je na svoj način super, ali sada odlučih raditi na nekim stvarima u kojima sam lošija detaljnije i posvećenije pa ću se tomu posvetiti putem mysorea jer je individualniji.
Quote:
To je prija tila uzet (mozda i je : D ), ona je odusevljena tom idejom jer je tila slicno napravit. Meni se oznake ne svidjaju jer svako ima razlicite dimenzije tijela i tesko je napravit oznake koje pasu svakome.
Ja sam 177 cm i ova kao da je pravljena za te dimenzije. Ali mislim da ona koristi i onima koji su manji ili viši od tih mjera jer služi kao orijentir, ne moraju se imati savršena "dužinska" preklapanja da bi pomogla u osjećaju simetrije.
Quote:
Jel tebi koriste oznake?
Navikavam se, tek počeh na njoj vježbati. Ali inače to mi se jako sviđa i kod ashtange to što je tako simetrična i precizna, pa ovo s poravnavanjem dođe kao još jedna suptilnija "dimenzija".
Quote:
Ma da ... sta nije ona ful tanka? :misli :
Ne, ona je teška i debela (ova samo druge boje).
Quote:
191cm san visok, ne mogu bit kratak nikako. Nego mi je mat dovoljno dug i neman potrebu kupit dulji (iako takav postoji), al dobro bi mi dosa siri (kakvog nema :mama : )
Zezala sam se ...da, ima manduka te dulje muške verzije, ima moj frend sivu, ali isto veli da bi htio da bude šira.



On topic:
Nešto simpa za yoga roditelje.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 03.06.2017. at 14:01.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 00:51   #989
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post

Nešto vrlo prigodno, mat s oznakom Neptunova trozupca na vrhu.

Zezam se, uzela sam liformicu, predobra je.

Ima jos netko liformicu? Kako se drzi kroz duze vrijeme?

Ja trenutno imam ecoyoga mat
Al me zivcira sta se osipa i ostaju mi tragovi po hlacama.

Fora su mi ove crte po liformici pa me vec neko vrijeme vuce da kupim, ali vazem dal da uzmem to ili manduka eco travel (imaju neke cure sa moje prakse Kao nadprostirku, i zadovoljne su)
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 13:32   #990
Uzela bih manduku eko travel, ima li ju ko, zanima me da li se kliže, onako da se stvore nabori kad ti noga kao prokliže (a jesam objasnila), ako ko kuži neka napiše Isto imam pro lite, sve super, samo je teška, htjela bih nešto lagano za na put
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 13:49   #991
Quote:
supergirl1 kaže: Pogledaj post
Uzela bih manduku eko travel, ima li ju ko, zanima me da li se kliže, onako da se stvore nabori kad ti noga kao prokliže (a jesam objasnila), ako ko kuži neka napiše Isto imam pro lite, sve super, samo je teška, htjela bih nešto lagano za na put
Jednostavno je to s matovima, plasticni se klizavi, gumeni malo manje. Magnezij pomaze i treba biti prisutan skupa s matom.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 10:58   #992
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Zaboravila sam kao se cura zvala, mislim da je to bio we du nekoj ljetnoj verziji.
Je, to su one. Jedva cekan ih opet vidit, bas san kliknija sa njima i ovima sta drze seminar.

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Onda možda kada dođem u St potreFim i kod tebe na sat.
Nisan u Splitu, javin ti na PM detalje.

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Svaki je na svoj način super, ali sada odlučih raditi na nekim stvarima u kojima sam lošija detaljnije i posvećenije pa ću se tomu posvetiti putem mysorea jer je individualniji.
Mozda ti se toliko svidi da ostanes.

A inace, Tonci ti je pravi mestar alignmenta i svakako odi kod njega, naucit ces stvarno puno.

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ja sam 177 cm i ova kao da je pravljena za te dimenzije. Ali mislim da ona koristi i onima koji su manji ili viši od tih mjera jer služi kao orijentir, ne moraju se imati savršena "dužinska" preklapanja da bi pomogla u osjećaju simetrije.
Da, zanimljivo. Mislin da bi odlicno dosla pocetnicima.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 11:03   #993
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Jednostavno je to s matovima, plasticni se klizavi, gumeni malo manje.
Nije bas tako banalno, ima razlicih vrsta gume. Kao i plastike.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 11:11   #994
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Nije bas tako banalno, ima razlicih vrsta gume. Kao i plastike.
Vjerojanto ima, ali nisam jos naisao na plasticni na kojem se ne klize, recimo svi mandukini do jednog se klizu.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 11:15   #995
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
recimo svi mandukini do jednog se klizu.
Samo dok su relativno novi.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 11:20   #996
Otići ću do dućana ipak ju probat, samo što nisam tako skoro u zg
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 12:25   #997
Quote:
supergirl1 kaže: Pogledaj post
Otići ću do dućana ipak ju probat, samo što nisam tako skoro u zg
Ali neces to moci procijeniti na suhe ruke. Ali svejedno ti je, kupis magnezij i radis normalno.

Ay, ma i stari. Ne da mi se sad gledati jesi li muskarac ili zena, ali muskarci se puno vise znoje, a veci muskarci se znoje vise od manjih i svi se matovi klizu.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 12:35   #998
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ali neces to moci procijeniti na suhe ruke. Ali svejedno ti je, kupis magnezij i radis normalno.
Problem ti je sta se i noge znoje.

Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ay, ma i stari. Ne da mi se sad gledati jesi li muskarac ili zena, ali muskarci se puno vise znoje, a veci muskarci se znoje vise od manjih i svi se matovi klizu.
Musko san i puno se znojim. I iman dvi Manduke.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 14:44   #999
za ekstra znojenje je najbolja prostirka preko mata

meni su manduke super i ne kližu mi se, ali pod kraj vježbanja kad dođu drop backovi i znojne ruke onda funkcioniraju samo upijajuće prostirke
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 16:52   #1000
Prostirka? Mislis - rucnik? Ka onaj koji ide priko cilog mata. I njega san uzea, odlican je.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:34.