Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2006., 18:37   #41
Kupi si selotep
__________________
Surfujem...
Upravnik is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 14:40   #42
to se desilo frendici pa je išla dermatologu i on joj rekao da je to od krema za oko očiju. navodno, kad se mazuckamo sa kremicama protiv bora sve imamo tendenciju namazati turboprecizno skroz do trepavica. pore se začepe pa dlake padaju. rekao joj je da pari da trepavice NIKAKO NE MAŽE SA NEKOM KREMOM pa to valjda vrijedi i za sva ova ulja koja ste naveli. ja ne znam, ajm đast a mesinđer.
frendica prestala mazat po trepavicama i narasle joj ponovno. maskaru je normalno koristila cijelo vrijeme.

probaj promijenit maskaru i ako sa nečim masnim skidaš šminku oko očiju, probaj nakon toga proći još jednom sa tonikom tak da ukloniš viška masnoće.

eto, pa ti odluči.

tudl-du
dendarii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 17:17   #43
Quote:
dendarii kaže:
to se desilo frendici pa je išla dermatologu i on joj rekao da je to od krema za oko očiju. navodno, kad se mazuckamo sa kremicama protiv bora sve imamo tendenciju namazati turboprecizno skroz do trepavica. pore se začepe pa dlake padaju. rekao joj je da pari da trepavice NIKAKO NE MAŽE SA NEKOM KREMOM pa to valjda vrijedi i za sva ova ulja koja ste naveli. ja ne znam, ajm đast a mesinđer.
frendica prestala mazat po trepavicama i narasle joj ponovno. maskaru je normalno koristila cijelo vrijeme.

probaj promijenit maskaru i ako sa nečim masnim skidaš šminku oko očiju, probaj nakon toga proći još jednom sa tonikom tak da ukloniš viška masnoće.

eto, pa ti odluči.

tudl-du
hvala
super_maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 18:57   #44
ne znam jesam sad to umislila al meni se cini da su mi, otkad skidam sminku s bademovim uljem, donje trepavice puno ljepse pa cak i duze...al samo donje smrc
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 08:50   #45
Quote:
amber kaže:
ne znam jesam sad to umislila al meni se cini da su mi, otkad skidam sminku s bademovim uljem, donje trepavice puno ljepse pa cak i duze...al samo donje smrc
Ma oporavit će ti se, vidjet ćeš! Treba vremena, samo ti i dalje koristi bademovo ulje.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 15:22   #46
ma moje su normalne, samo su od bademovog ljepse nego prije pogotovo donje
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 20:28   #47
Quote:
amber kaže:
ma moje su normalne, samo su od bademovog ljepse nego prije pogotovo donje
Sorry ja sam mislila da i ti imaš problema sa trepavicama.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 13:20   #48
Trepavice

Problemi su slijedeći:
1. Primjetila sam da ne mogu trepavice desnog oka lijepo uviti uvijačem kao lijevog; pa sam se zabuljila malo u oči i uvidjela da imam donji sloj trepavica gornjeg kapka (onaj unutarnji "red" trepavica , bliže oku) pun upola kraćih trepavica od ostalih. Njih izgleda ne mogu pohvatati uvijačem. Jesu li to neke mlade trepavice, ili su mi ispucale stare??
2. Inače imam duge trepavice, a što dalje sve su mi više raščupane; ono jedna dlaka ide lijevo, jedna desno, jedna preko druge... sve nešto "na parove razbroj se"! Ponekad ni maskara ne uspije to ustrojiti u red!
Ima li još netko takvih problema?
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 13:43   #49
imam ja.... s tim da su moje trepavice za razliku od tvojih kratke
ja sam odavno odustala i od uvijaca za trepavice i od maskare... dok se sminkam, stavljam uvijek malo maskare, tek tolko da imam nekaj na ochima... to mi je jos i najbolje... razmisljala sam da odem kozmeticarki pa da mi ih ofarba i uvije, al nisam se za to jos odlucila...
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 13:48   #50
Ja također imam taj problem ali mi trepavice nisu duge nego dosta kratke. Ne pokušam ih uvijati a niti stavljam maskaru. Ponekad stavim malo biljnog ulja i počešljam ih čistom četkicom za zube (samo za tu namjenu )
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 14:33   #51
Njega trepavica

Čime njegovati trepavice da budu gušće, duže, ljepše? Naravno, ne mislim na kamufliranje i dobivanje takvog efekta maskarama!
Naime, čini mi se da su mi trepavice desnog oka kraće od lijevog! (?) A i teže ih uvijem uvijačem, lijeve uvijek ljepše ispadnu.
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 14:40   #52
ricinusovo ulje.....
ja nisam uočila nikakav napredak...ali eto... kažu da pali....
*Inga* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 14:42   #53
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Čime njegovati trepavice da budu gušće, duže, ljepše? Naravno, ne mislim na kamufliranje i dobivanje takvog efekta maskarama!
Naime, čini mi se da su mi trepavice desnog oka kraće od lijevog! (?) A i teže ih uvijem uvijačem, lijeve uvijek ljepše ispadnu.
to što su ti trepavice jednog oka kraće od drugog nije toliko stvar nepravilne njege koliko ljudske nesimetričnosti - desna strana lica gotovo nikad i kod nikog nije u potpunosti identična lijevoj... tako ti je i kod mene, samo su meni trepavice iste dužine ali ove na lijevom oku malo drugačije rastu pa mi ove na desnom uvijek izgledaju više uvijene i ljepše od ovih na lijevom...

za njegu trepavica ti je najbolje ricinusovo ulje (čak ga i tomo vrban preporučuje ).. imaš ga kupiti u kozmu za nekih 10-ak kuna i izvrsno je (i cure na prirodnoj su baš to ulje iz kozma pohvalile)... koristila sam ga davnije, ne sjećam se točno imena, al mislim ga opet kupiti ovih dana jer osjećam da mi je potrebna dodatna njega trepavica u proljeće...
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 15:15   #54
ja mazem melemom podrucje oko ociju pa odmah i trepavice...
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 15:50   #55
Imam najljepše trepavice na svijetu.
Duge su,guste i crne
Ne,nisam umišljena,već samo ističem dio na sebi koji smatram naj..
Inače sam teški kompleksaš
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 16:24   #56
Quote:
anything_but_angel kaže: Pogledaj post
meni trepavice iste dužine ali ove na lijevom oku malo drugačije rastu pa mi ove na desnom uvijek izgledaju više uvijene i ljepše od ovih na lijevom...

e tako isto i kod mene, al se primjeti samo kad se bas zagledas izbliza; i mrzim to.
(inace sam imala jako lijepe, guste i duge dok ih nisam par puta spalila upaljacem. )
enigma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 18:17   #57
Quote:
enigma kaže: Pogledaj post
(inace sam imala jako lijepe, guste i duge dok ih nisam par puta spalila upaljacem. )

a zašto si to radiš?
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 13:14   #58
Quote:
anything_but_angel kaže: Pogledaj post
to što su ti trepavice jednog oka kraće od drugog nije toliko stvar nepravilne njege koliko ljudske nesimetričnosti - desna strana lica gotovo nikad i kod nikog nije u potpunosti identična lijevoj... tako ti je i kod mene, samo su meni trepavice iste dužine ali ove na lijevom oku malo drugačije rastu pa mi ove na desnom uvijek izgledaju više uvijene i ljepše od ovih na lijevom...

za njegu trepavica ti je najbolje ricinusovo ulje (čak ga i tomo vrban preporučuje ).. imaš ga kupiti u kozmu za nekih 10-ak kuna i izvrsno je (i cure na prirodnoj su baš to ulje iz kozma pohvalile)... koristila sam ga davnije, ne sjećam se točno imena, al mislim ga opet kupiti ovih dana jer osjećam da mi je potrebna dodatna njega trepavica u proljeće...
Da, da i mama mi je spomenula ricinusovo.
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 12:20   #59
Quote:
extremexx kaže: Pogledaj post

a zašto si to radiš?
pa vjerojatno nije namjerno, meni se to isto jednom desilo

mazem ih ricinusovim i bademovim uljem, ali ne vidim neki pomak.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 21:09   #60
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
pa vjerojatno nije namjerno, meni se to isto jednom desilo

.
ma znam da nije namjerno...malo se zajeb...m
imala sam i ja svojih svijetlih trenutaka....
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.